Chcem wrocic do blondu.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-04, 19:36   #1
magia429
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 2
Question

Chcem wrocic do blondu....


Od urodzenia jestem blondynka ostatnio chcialam cos zmienic i poszlam do fryzjera :0 Fryzjerka doradzila mi kolor czekoladowy z aspektami blondu,ale zamiast czekolady wyszlam czarna Nie podoba mi sie ten kolor źle w nim sie czuje. Co musze zrobic zeby wrocic do blondu? Włosy farbowalam z 3 dni temu...
magia429 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 19:44   #2
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Chcem wrocic do blondu....

Cytat:
Napisane przez magia429 Pokaż wiadomość
Od urodzenia jestem blondynka ostatnio chcialam cos zmienic i poszlam do fryzjera :0 Fryzjerka doradzila mi kolor czekoladowy z aspektami blondu,ale zamiast czekolady wyszlam czarna Nie podoba mi sie ten kolor źle w nim sie czuje. Co musze zrobic zeby wrocic do blondu? Włosy farbowalam z 3 dni temu...
To wątek na Fryzjerkę
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 19:48   #3
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Chcem wrocic do blondu....

Cytat:
Napisane przez magia429 Pokaż wiadomość
Od urodzenia jestem blondynka ostatnio chcialam cos zmienic i poszlam do fryzjera :0 Fryzjerka doradzila mi kolor czekoladowy z aspektami blondu,ale zamiast czekolady wyszlam czarna Nie podoba mi sie ten kolor źle w nim sie czuje. Co musze zrobic zeby wrocic do blondu? Włosy farbowalam z 3 dni temu...
Może...wrócić do fryzjerki ?
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 19:49   #4
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Chcem wrocic do blondu....

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Może...wrócić do fryzjerki ?


Sprytnie
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 20:07   #5
iskralight
Zadomowienie
 
Avatar iskralight
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra
Wiadomości: 1 771
Dot.: Chcem wrocic do blondu....

dziewczyny nie śmiejcie się z niej to straszna sprawa dla osoby której nie udało się farbowanie.

Przede wszystkim odczekaj minimum 2 tygodnie i bardzo, ale to bardzo zadbaj o włosy w tym okresie, mocno je nawilżając i odżywiając.

Wątpię, żeby któryś fryzjer się odważył przefarbować prawie czarne włosy na blond, tak więc radze Ci wracać do blondu stopniowo, na przykład poprzez jasne pasemka, których co miesiąc lub co półtora miesiąca będziesz robić coraz więcej.

Wiesz, powrót do jasnego koloru z ciemnych trwa dość długo, w dodatku włosy są w tym czasie bardzo maltretowane, więc w tym okresie trzeba o nie dbać na prawdę wyjątkowo i intensywnie.

Na pewno nie bierz się za to sama. Idź do bardzo dobrego fryzjera którego ktoś ci poleci, lub do takiego, który ma świetną renomę, to nie zniszczy ci włosów.
iskralight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 20:16   #6
yasminuuum
Zakorzenienie
 
Avatar yasminuuum
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 8 981
Dot.: Chcem wrocic do blondu....

Na sylwestra zafarbowałam moje blond włosy na ciemny brąz.. wyszedł czarny. Kiedy pojawiły się widoczne odrosty po 5 miesiącach poszłam do fryzjera który nałożył mi na włosy farbę z kolorem miedzianym aby wyrównać kolor... odrosty wyszły rude a moja włosy się leciutko rozjaśniły.. wydałam 80 zł. Po miesiącu kupiłam rozjaśniacz Joanny i zafarbowałam włosy... na głowie miałam coś w stylu sprana marchewka... (niektórzy myśleli że jestem po chemioterapii ;/ ) 3 tyg temu zafarbowałam włosy farbą Garniera jasny blond... aktualnie mam naturalny kolor blondu z lekkimi refleksami miedzianymi a więc czeka mnie jeszcze jedno farbowanie
Po tym wszystkim moje włosy są cienkie zniszczone i połowy nie ma... ale jestem w trakcie kuracji odbudowującej więc jest ok!!!

Na Twoim miejscu odczekałabym ok 2-3 tyg. i udała się do fryzjera a dla bardziej odważnych rozjaśnianie w domu ;]
Powodzenia
yasminuuum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 20:26   #7
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Chcem wrocic do blondu....

Cytat:
Napisane przez iskralight Pokaż wiadomość
dziewczyny nie śmiejcie się z niej to straszna sprawa dla osoby której nie udało się farbowanie.
.
A kto się śmieje?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 20:27   #8
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Chcem wrocic do blondu....

Magia, ja dodam, że może lepiej pójść do innego fryzjera za tych parę tygodni? Popytać znajomych, rozeznać się, może na forum fryzjerskim znajdziesz salon, który polecają inne wizażanki... Powrót do naturalnego koloru, w ogóle rozjaśnianie wymaga wiedzy i wprawnej ręki, wiadomo jak z tym jest...
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 20:32   #9
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Chcem wrocic do blondu....

Moja blond siestra miała dekoloryzację to odradza Zapłąciła 200zł miała zmasakrowane włosy A jakiej farby używała fryzjerka?
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 20:36   #10
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Chcem wrocic do blondu....

A zresztą, poczekaj tydzień, dwa, może farba się trochę zmyje i nie będzie źle? Jak często myjesz włosy? Czytałam na wizażu, że dziewczyny zmywają kolor szamponami do włosów z łupieżem, wiadomo, że one wypłukują kolor.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 21:02   #11
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Chcem wrocic do blondu....

Przede wszystkim mozesz wrocic do fryzjera, ktory kladl Ci farbe i zlozyc reklamacje. Rozmawialam kiedys ze swoja fryzjerka o reklamacjach i mowila mi ze sa w wiekszosci rozpatrywane na korzysc klienta. Mozesz odzyskac czesc pieniedzy, albo calosc. Poniewaz farbowalas z blond na ciemne ( nie piszesz nic o wczesniejszych rozjasnianiach lub farbach ) wg mnie za jakis miesiac mozesz isc do fryzjera, żeby zdjąl Tobie kolor i polozyc farbe ktora bedzie bliska Twojego naturalnego koloru lub koloru jaki chcialabys miec. Jest to mozliwe w momencie kiedy nie mialas wczesniej rozjasniacza na wlosach. Mialam dekoloryzacje włosow ( wlasnie z ciemnego brazu ) jakies poltora roku temu, miedzy dekoloryzacja a farbowaniem mialam odstep czasu chyba z 6 tygodni i udalo sie bez zarzutu. Co prawda od razu podcielam wlosy i regularnie uzywalam odzywki wzmacniajacej i nawilzajacej do wlosow, ale wlosy byly bardzo ladne. Oczywiscie taki zabieg musi przeprowadzic bardzo dobry fryzjer, a i Ty bedziesz musiala w domu troche bardziej o wlosy zadbac, ale mysle ze mozesz wrocic do swojego koloru.
Powodzenia
Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-06, 10:22   #12
mama victorii
Raczkowanie
 
Avatar mama victorii
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wieden
Wiadomości: 63
Dot.: Chcem wrocic do blondu....

Hej !Zgadzam sie z moimi poprzedniczkami ze nie powinnas nic robic na wlasna reke .Sama zmienilam kolor wlosow z czarnego az do obecnego blondu Ale to trwalo naprawde dlugo i bylo stopniowe .Doradzilabym Ci wrocic do fryzjerki i zlozyc reklamacje moze otrzymasz zwrot pieniedzy .Osobiscie nie poszlabym juz po raz drugi nawet w ramach reklamacji do fryzjerki ktora sie nie wykazala delikatnie mowiac.Powinnas isc do dobrego fryzjera ,ktory poprzez pasemka pomoze wrocic Ci do naturalnego koloru.Tym razem porobi Ci blond pasemka "od gury "ale na pewno te pasemka beda zniszczone .Pocieniuj troche wlosy i po kazdym myciu wlosow stosuj odzywcza maske (polecam z garniera w zielonym plastikowym okraglym pudelku do wlosow suchych i zniszczonych lub wygladzajaca )Polecam wyprobowalam !Za miesiac znowu fryzjer zrobi Ci pasemka i tak az do oczekiwanego skutku .Sama w ten sposob przeszlam z koloru czarnego na jasny blond .Przez caly czas nie zapominaj o regularnym podcinaniu zniszczonych koncowek u fryzjera.Do tego intensywne odzywianie wlosow .Stosowanie wyzej wymienionej maski do wlosow i do tego dodalabym jeszcze odzywke bez splukiwania z Loreal (z lini profesjonalnej do kupienia w sklepach fryzjerskich )do wlosow zniszczonych zabiegami fryzjerskimi w jasnozoltej malej butelce z dozownikiem lub wygladzajaca w fioletowej .Tak wygladalo to u mnie ,a wyzej wymienione kosmetyki stosuje do dzis i nie znam innych lepszych do zniszczonych wlosow.Pozdrawiam ,zycze wytrwalosci i powodzenia.)
mama victorii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 14:48   #13
blondi792
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 34
GG do blondi792
Dot.: Chcem wrocic do blondu....

ja jestem jasną blondynką, ale mam tego dosyć!. podoba mi się brązowy kolor włosów. niestety mi jest ładnie tylko w moim naturalnym kolorze czyli w blondzie i musze przy nim pozostac;/
blondi792 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 20:55   #14
aagnesska22
Wtajemniczenie
 
Avatar aagnesska22
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 810
Dot.: Chcem wrocic do blondu....

no wlasnie,mi tez jest dobrze w blondzie,a jak chce zaszalec to uzywam tylko szamponow koloryzujacych loreala,po kilkunastu myciach mam problem z glowy jesli oczywiscie kolor mi sie nie spodoba
aagnesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 21:29   #15
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Chcem wrocic do blondu....

moja koka sobie farbowala wlosy co jakis czas oczywiscie sama i zeby usunac czarna farbe kupowala magnez czy wapn w tabletkach i po zmieszaniu ich z woda nakladala na wlosy (nie pamietam dokladnie tych tabletek wiec moge sie mylic i wyglupic sie z tym magnezem itp) ale po tym glowa ja bolala, wlosy tez, przez pare dni unosil sie od jej wlosow odor jakiejs spalenizny i faktycznie wlosy wygladaly jak z miotly :/ a kolor zszedl nierownomeirnie i nie dosc silno...faktycznie wlosy moga sie latwo zniszczyc ale to chyba tez zalezy od genow bo moja kol ze szkoly farbowala wlosy co miesiac albo i pol i jakos jej nigdy nic nie bylo!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 00:35   #16
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Chcem wrocic do blondu....

Cytat:
Napisane przez yasminuuum Pokaż wiadomość
Na sylwestra zafarbowałam moje blond włosy na ciemny brąz.. wyszedł czarny. Kiedy pojawiły się widoczne odrosty po 5 miesiącach poszłam do fryzjera który nałożył mi na włosy farbę z kolorem miedzianym aby wyrównać kolor... odrosty wyszły rude a moja włosy się leciutko rozjaśniły.. wydałam 80 zł. Po miesiącu kupiłam rozjaśniacz Joanny i zafarbowałam włosy... na głowie miałam coś w stylu sprana marchewka... (niektórzy myśleli że jestem po chemioterapii ;/ ) 3 tyg temu zafarbowałam włosy farbą Garniera jasny blond... aktualnie mam naturalny kolor blondu z lekkimi refleksami miedzianymi a więc czeka mnie jeszcze jedno farbowanie
Po tym wszystkim moje włosy są cienkie zniszczone i połowy nie ma... ale jestem w trakcie kuracji odbudowującej więc jest ok!!!

Na Twoim miejscu odczekałabym ok 2-3 tyg. i udała się do fryzjera a dla bardziej odważnych rozjaśnianie w domu ;]
Powodzenia
NI ena temat wiem ale rozjasniacz joanny jest tylko dla osob któr nie kochaja sowich włosów...To najgorsze zło jakie moze spotkac upierzenie...
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.