Czarnow³ose;) - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-03-06, 12:13   #2071
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Maxon Poka¿ wiadomo¶æ
Wiem ze niektórzy tak mówi±..i to dlamnie jest troche chore..bo popierwsze wyssane z palca..po drugie wcale "geje"tak nie zawsze sie zachowuja wygl±daj± itd..a po trzecie..co im do tego!!..A niestety poki co jeszcze sie awodowo nie zajmuje..ale po¼niej kto wie..narazie bardzo to lubie..podoba mi sie..i sprawdzam czy i ajk sie komu podoba..moje pomysly itd..wiesz..¿eby nie wchodziæ w cos na czym siê cz³owiek niezna..A czy zadbany czy metro..niewiem chyba tak dokoñca jak nie którzy to nie..ale po czê¶ci pewnie jestem..Narazie zdecydowa³em sie zapisaæ tu na t± stronke..i porozmawiac..po wyra¿ac opinie..poczytaæ..poznaæ podobnych ludzi..choc trafi³em tu calkiem przypadkowo..Ty rozumiem ¿e taz masz piêknie czarne w³osy i jeste¶ ca³± sob± co donich na tak))a jak d³ugo..i co u¿ywasz do farbowania..??

No chore ze jak facet farbuje wlosy to od razu=pedal(w sumie do gejow i tak nic nie mam)

Znaczy farbowane mialam na ciemny braz( z boku czarne 2 pasemka-granatowa czern-farba fryzjerki) a moja farba "Ciemny braz" Londy.
Ale wyglada jak czarne na zdjeciach->http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=315933
Wiec dla tych co rozrozniaja kolory to jest braz a dla tych co nie to czarny


Calkiem na czarno w sumie nie chce sie farbowac bo nie wroce pozniej do brazu(tylko dekoloryzacja mi pomoze wtedy a to b.niszczy)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-06, 12:31   #2072
Maxon
Raczkowanie
 
Avatar Maxon
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka¿ wiadomo¶æ
No chore ze jak facet farbuje wlosy to od razu=pedal(w sumie do gejow i tak nic nie mam)

Znaczy farbowane mialam na ciemny braz( z boku czarne 2 pasemka-granatowa czern-farba fryzjerki) a moja farba "Ciemny braz" Londy.
Ale wyglada jak czarne na zdjeciach->http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=315933
Wiec dla tych co rozrozniaja kolory to jest braz a dla tych co nie to czarny


Calkiem na czarno w sumie nie chce sie farbowac bo nie wroce pozniej do brazu(tylko dekoloryzacja mi pomoze wtedy a to b.niszczy)


No chre tamto chore...No to ja mia³em takkk...¿e kiedys spróbowa³em zrobiæ blond..)(jeden dzieñ)ale wys³¿y..rudawe czy jakos tako¶...wiec w ten sam dzien kupi³em bronz..noo..i wyszlo cos ciemnego..w ¶wietle przechdz±c w granat))..hhmm..ale ze by³ sylwester akurat potem zima wiewc czapka..to jakos da³em rade przecrzyc 3miesiace...No..pó¼niej po pó³ roku zajo³em sie czerni±.ale napocz±tku granoatowa czerñ..i mimo ze wygl±da³o to jak czarne inawet oki..to jednakby³ tez po³ysk..fioletu momentami..no to wkóñcu stwierdzilem ¿e g³adkaczern..i..odrazu mnie sie to spodobalo..tylko niewiedzia³em czyintensywna czy naturalna..i póki co jestemnaaturalnej..a wszystko firmy palette...W³a¶nie..dlacze go czêsto s± tu opinie na NIE dla palette??ja nie widze nic w tym produkcie z³ego....
Maxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-06, 12:40   #2073
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Maxon Poka¿ wiadomo¶æ
No chre tamto chore...No to ja mia³em takkk...¿e kiedys spróbowa³em zrobiæ blond..)(jeden dzieñ)ale wys³¿y..rudawe czy jakos tako¶...wiec w ten sam dzien kupi³em bronz..noo..i wyszlo cos ciemnego..w ¶wietle przechdz±c w granat))..hhmm..ale ze by³ sylwester akurat potem zima wiewc czapka..to jakos da³em rade przecrzyc 3miesiace...No..pó¼niej po pó³ roku zajo³em sie czerni±.ale napocz±tku granoatowa czerñ..i mimo ze wygl±da³o to jak czarne inawet oki..to jednakby³ tez po³ysk..fioletu momentami..no to wkóñcu stwierdzilem ¿e g³adkaczern..i..odrazu mnie sie to spodobalo..tylko niewiedzia³em czyintensywna czy naturalna..i póki co jestemnaaturalnej..a wszystko firmy palette...W³a¶nie..dlacze go czêsto s± tu opinie na NIE dla palette??ja nie widze nic w tym produkcie z³ego....
Palette ma zle opinie bo zdarzalo sie wizazankom ze zniszczylo im wlosy, i ta farba sie nie splukuje(szamponetki itd.. nie zmywalna,bardzo wzera sie we wlosy)fryzjerzy odradzaja Palette bo wlosy farbowane Palett nie chca lapac pozniej innych kolorow.
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-06, 12:41   #2074
Maxon
Raczkowanie
 
Avatar Maxon
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Czarnow³ose;)

A apropo twoich zdjêæ i wygl±du..bardzo tez mi sie podobasz..okr±g³a twarz(moja ulubiona)..³±dne dosæ duze oczy..i ten makijarz tez pasujacy..a co do reszty czy wystaje czy tez nie..to moze i troche maj± racje..ale co jak se komu podoba..pewnie nie jednemu by to pasowalo ze masz tak)))jeszcze raz super...Ps:a ja niewidzia³em ciebie niestety na pocz±tkach))..taaaka duza ró¿nica??
Maxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-06, 12:45   #2075
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Maxon Poka¿ wiadomo¶æ
A apropo twoich zdjêæ i wygl±du..bardzo tez mi sie podobasz..okr±g³a twarz(moja ulubiona)..³±dne dosæ duze oczy..i ten makijarz tez pasujacy..a co do reszty czy wystaje czy tez nie..to moze i troche maj± racje..ale co jak se komu podoba..pewnie nie jednemu by to pasowalo ze masz tak)))jeszcze raz super...Ps:a ja niewidzia³em ciebie niestety na pocz±tkach))..taaaka duza ró¿nica??
Dziekuje
A o co chodzi z wystawaniem(co mi wystaje?)
No duza kiedys duzo gorzej wygladalam(naturalny kolor to sredni braz z rudym polyskiem i kiedys mialam trwala i mocno -krecone suche wlosy-ale lepiej nie wspominac)
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"


Edytowane przez ilo16na
Czas edycji: 2009-03-06 o 12:54
ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-06, 12:51   #2076
Maxon
Raczkowanie
 
Avatar Maxon
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka¿ wiadomo¶æ
Palette ma zle opinie bo zdarzalo sie wizazankom ze zniszczylo im wlosy, i ta farba sie nie splukuje(szamponetki itd.. nie zmywalna,bardzo wzera sie we wlosy)fryzjerzy odradzaja Palette bo wlosy farbowane Palett nie chca lapac pozniej innych kolorow.

Mnie póki co w³osów niezniszczyla..a u¿ywam juz który¶ raz..a co do tego ze kolor zostaje...no faktycznie..moze dla was kobiety to jest problem..bo wiem ze kobieta zmienn± jest i czêsto moze siê odmy¶³leæ co do koloru..i chcieæ go zmieniæ...natomiast mnie to pasuje..bo je¿li ju¿ bym siê zdecydow±³ kiedykolwiek zmieniæ..to pewnie na jaki¶ inny odcieñ czarnego lub wróciæ do naturalnych..wiêc mnie sie podoba ¿e on tak ³atwo nie schodzi)Ale spytaæ i tak spytam..to je¿eli nie Palette..to jaki jest ogólnie najlepszy..je¶li chodzi o wyrazistosæ koloru jaki chce sie uzyskkaæ..trwa³o¶æ a cene??

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Hmmm..no to faktycznie inaczej...Ja tez zdecydowanie wole proste..Jak mniesie czasem po umyciu krec±koncóki..to zaraz je wspomagam prostownic±))i od razu lepiej))))A wystawanie to mzoe ¼le napisa³em..chodzi³o o to ze ten puer na polikach..ze nie dokoñca tam jest tak dobrze rozprowadzony..to do tych opisó poni¿ej twoich zdjêæ...ale mnei to nie przeszkdza.....
Maxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-06, 12:54   #2077
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Maxon Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie póki co w³osów niezniszczyla..a u¿ywam juz który¶ raz..a co do tego ze kolor zostaje...no faktycznie..moze dla was kobiety to jest problem..bo wiem ze kobieta zmienn± jest i czêsto moze siê odmy¶³leæ co do koloru..i chcieæ go zmieniæ...natomiast mnie to pasuje..bo je¿li ju¿ bym siê zdecydow±³ kiedykolwiek zmieniæ..to pewnie na jaki¶ inny odcieñ czarnego lub wróciæ do naturalnych..wiêc mnie sie podoba ¿e on tak ³atwo nie schodzi)Ale spytaæ i tak spytam..to je¿eli nie Palette..to jaki jest ogólnie najlepszy..je¶li chodzi o wyrazistosæ koloru jaki chce sie uzyskkaæ..trwa³o¶æ a cene??
O czarne farby nie wiem bo nie farbuje na czarno
Pasemka czarne robi mi fryzjerka jakas profesjonalna( i sie nie zmywaja wcale)
Ale czarnule sie tu zleca to Ci powiedza

Co do innych kolorow to ja zadowolona jestem obecnie z Londy Color (tania a dobra,aczkolwiek kolorki wychodza ciemniejsze niz na opakowaniu-ale ciemniejszy niz czarny nie wyjdzie)
Slaba farba- Wella Wellaton(slabe kolorki i szybko sie zmywa)
Z Garnier podobnie jak z Wella.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Maxon Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie póki co w³osów niezniszczyla..a u¿ywam juz który¶ raz..a co do tego ze kolor zostaje...no faktycznie..moze dla was kobiety to jest problem..bo wiem ze kobieta zmienn± jest i czêsto moze siê odmy¶³leæ co do koloru..i chcieæ go zmieniæ...natomiast mnie to pasuje..bo je¿li ju¿ bym siê zdecydow±³ kiedykolwiek zmieniæ..to pewnie na jaki¶ inny odcieñ czarnego lub wróciæ do naturalnych..wiêc mnie sie podoba ¿e on tak ³atwo nie schodzi)Ale spytaæ i tak spytam..to je¿eli nie Palette..to jaki jest ogólnie najlepszy..je¶li chodzi o wyrazistosæ koloru jaki chce sie uzyskkaæ..trwa³o¶æ a cene??

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Hmmm..no to faktycznie inaczej...Ja tez zdecydowanie wole proste..Jak mniesie czasem po umyciu krec±koncóki..to zaraz je wspomagam prostownic±))i od razu lepiej))))A wystawanie to mzoe ¼le napisa³em..chodzi³o o to ze ten puer na polikach..ze nie dokoñca tam jest tak dobrze rozprowadzony..to do tych opisó poni¿ej twoich zdjêæ...ale mnei to nie przeszkdza.....

I nawet wlosy prostujesz?A jaka masz prostownice?
Ja mam slaba i mi niszczy wlosy ehh
I na makijazu tez sie znasz-wow
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 13:11   #2078
Maxon
Raczkowanie
 
Avatar Maxon
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Czarnow³ose;)

No czy sie znam na makijarzu tego to niewiem..ale czyta³em posty spojrza³emna zdjecia..i moze trochetam co¶ widaæakurat na tej czê¶ci czyli makijarze sie najmniej znam i interesuje póki co..A w³osy takk..jak najbardziej..Kiedys mia³emjak±¶ ale nie pamietam nazwy..a teraz niemamu siebie..ale u znajoma ma BRAUNA..Wiêc jakbym sobie mia³ kupiæ..to jak± mi doradzasz??A prostuje..bo w³osy owiele lepiej wygl±daj±..takie proste i lekko jakby natapirowane..lepsze ni¿ jakie¶ takie zakrenoconena koncach..kazdy winn± strone oki..ale nietak z³±czone czy jakos..)))Wiesz..to mo¿e te¿ troche z chêci i upodabania w³ósów w stylu EMO
Maxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-06, 13:17   #2079
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Maxon Poka¿ wiadomo¶æ
No czy sie znam na makijarzu tego to niewiem..ale czyta³em posty spojrza³emna zdjecia..i moze trochetam co¶ widaæakurat na tej czê¶ci czyli makijarze sie najmniej znam i interesuje póki co..A w³osy takk..jak najbardziej..Kiedys mia³emjak±¶ ale nie pamietam nazwy..a teraz niemamu siebie..ale u znajoma ma BRAUNA..Wiêc jakbym sobie mia³ kupiæ..to jak± mi doradzasz??A prostuje..bo w³osy owiele lepiej wygl±daj±..takie proste i lekko jakby natapirowane..lepsze ni¿ jakie¶ takie zakrenoconena koncach..kazdy winn± strone oki..ale nietak z³±czone czy jakos..)))Wiesz..to mo¿e te¿ troche z chêci i upodabania w³ósów w stylu EMO
NA prostownicach tak se sie znam
Sama mam troche badziewna i slabo prostuje i efekt jest krotki + niszczy.
Musze tez kupic lepsza
Tutaj jest watek o prostownicach->http://www.wizaz.pl/forum/showthread...230423&page=47
Polecaja dziewczyny prostownice Vidal Sassoon taka->http://www.allegro.pl/item571972052_...l_sassoon.html
i takiego Remingtona->http://www.allegro.pl/item563184326_..._temp_lcd.html
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-06, 14:04   #2080
Maxon
Raczkowanie
 
Avatar Maxon
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziêkii..apewno skorzystam z które¶ znich))))A ciekawe co wypowiedza sie na temat moich pytan i twoich odpowiedzi inne czarnulki)))ale ogólnie spodobalo mnie sie tu uwas i mi³o popisze z ka¿dym/ka¿da)To czekam na wasze opinie...)Mi³o by³o cie poznaæ Ilona))))jeszcze nieraz pewnei zamienimy tu pare zdañ)))))
Maxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-06, 16:24   #2081
ozyryshka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 3
Smile Dot.: Czarnow³ose;)

Hejka [!]

Mam takie pytanie. Mo¿e kto¶ pomo¿e

U¿ywam do farbienia w³osów szamponu koloryzuj±cego z JOANNY z 3 miesiace temu farbowa³am na AKSAMITN¡ CZERÑ noi mam do¶æ du¿e odrosty i chcia³abym teraz inny kolor a mianowice CZEKOLADOWY BR¡Z i chcia³abym wiedzieæ czy mi chwyci ten kolor w³osy[!]

Czeklam na odpowied¼[!]

pOzdrO=]
ozyryshka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 18:26   #2082
immortality
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 44
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez ozyryshka Poka¿ wiadomo¶æ
Hejka [!]

Mam takie pytanie. Mo¿e kto¶ pomo¿e

U¿ywam do farbienia w³osów szamponu koloryzuj±cego z JOANNY z 3 miesiace temu farbowa³am na AKSAMITN¡ CZERÑ noi mam do¶æ du¿e odrosty i chcia³abym teraz inny kolor a mianowice CZEKOLADOWY BR¡Z i chcia³abym wiedzieæ czy mi chwyci ten kolor w³osy[!]

Czeklam na odpowied¼[!]

pOzdrO=]
Równie¿ kiedy¶ farbowa³am w³osy aksamitn± czerni±, potem (mniej wiêcej po 3 miesi±cach) po³o¿y³am na nie br±z i tylko odrosty siê zafarbowa³y, reszta pozosta³a czarna. Nie ma sensu kombinowaæ. Br±z raczej nie rozja¶ni czarnych w³osów
immortality jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-06, 21:32   #2083
Maxon
Raczkowanie
 
Avatar Maxon
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Czarnow³ose;)

No z tego co ja sprawdzi³em..to faktycznie czarnych w³osów.niemaczym rozja¶niæ..jedyne wyjscie...to chyba sci±æ ale nie polecamm..a czy blond albo rozja¶niacz..neiwiem nie próbowalem..ale chyba ciê¿ko..albo wyjdzie taki kolor..¿e lepiej nie wiedizeæ)))
Maxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-07, 15:57   #2084
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Maxon Poka¿ wiadomo¶æ
To ja)

swietnie pasuje Ci ta fryzurka !
nie wyobrazam sobie inaczej
czarny jak najbardziej super !
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-07, 17:55   #2085
coolasana
Zadomowienie
 
Avatar coolasana
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 283
Dot.: Czarnow³ose;)

Dziewczyny, mo¿ecie mi doradziæ??

Zbli¿a siê wiosna, mam teraz w³osy do ³opatek.
Chodzi mi o d³ugo¶æ i ogólnie fryzurê.

Mam szczup³± poci±g³± twarz.
Mam grzywkê na prosto.
Nie wiem czy powinnam trochê ¶ci±æ w³osy, ¿eby mi siê buzia zaokr±glila, z drugiej strony marza mi siê d³ugie wlosy do pasa albo co¶ w tym stylu, ale wiem, ¿e to dodatkowa wyszczupla.

Jak my¶licie??

Zapuszczaæ czy nie?
A je¶li ¶ci±c to jak??;p

Dodaje fotki.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03354.jpg (41,6 KB, 47 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Nowy folder.jpg (22,4 KB, 71 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC02242.jpg (105,6 KB, 51 za³adowañ)
coolasana jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-07, 19:47   #2086
Maxon
Raczkowanie
 
Avatar Maxon
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez strippi Poka¿ wiadomo¶æ
swietnie pasuje Ci ta fryzurka !
nie wyobrazam sobie inaczej
czarny jak najbardziej super !

Dziekuje bardzo))))Te¿ mi sie tak wydaje ze to chyba najlepsza jak± moge mieæ..A pomy¶³eæ ze mia³em kiedys br±zowe..i krtkie na ¿el lekko postawione..Ty te¿ ³±dnie wygl±dasz..Tak stwierdzi³em kiedys..ze do calosci ww³asnie takie bardziej pasuj±..jeszcze tylko czasem trzeba je wyprostowaæ prostownic±...))))

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

Cytat:
Napisane przez coolasana Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, mo¿ecie mi doradziæ??

Zbli¿a siê wiosna, mam teraz w³osy do ³opatek.
Chodzi mi o d³ugo¶æ i ogólnie fryzurê.

Mam szczup³± poci±g³± twarz.
Mam grzywkê na prosto.
Nie wiem czy powinnam trochê ¶ci±æ w³osy, ¿eby mi siê buzia zaokr±glila, z drugiej strony marza mi siê d³ugie wlosy do pasa albo co¶ w tym stylu, ale wiem, ¿e to dodatkowa wyszczupla.

Jak my¶licie??

Zapuszczaæ czy nie?
A je¶li ¶ci±c to jak??;p

Dodaje fotki.


Ja tez generalnie mam pod³uzna twarz..a w³osy takiej d³ugosci jak mam teraz zaokr±gli³y mi j±..ale my¶le ze w d³u¿szych te¿ by ci by³o ³adnie..tylko wtedy wg mie musisz mieæ je bardziej puszeste u góry..to powinno j± zaokr±gliæ..no i grzywke bym zostawi³.....
Maxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-08, 21:04   #2087
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomo¶ci: 3 570
Dot.: Czarnow³ose;)

Jutro muszê zafarbowaæ bo mam odrost jak st±d do Tokio :/.
Ale jeszcze nie wiem czym... chcia³am ciemny br±z, który wyszed³by jak naturalna czerñ. Lond± kiedy¶ robi³am i jest za jasna. Nie wiem co kupiæ, mo¿e schfarzkopf brillance...

Edytowane przez diamentowa
Czas edycji: 2009-03-08 o 21:06
diamentowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-08, 21:47   #2088
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez diamentowa Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro muszê zafarbowaæ bo mam odrost jak st±d do Tokio :/.
Ale jeszcze nie wiem czym... chcia³am ciemny br±z, który wyszed³by jak naturalna czerñ. Lond± kiedy¶ robi³am i jest za jasna. Nie wiem co kupiæ, mo¿e schfarzkopf brillance...
ja mam ciemny br±z na odrostach a resztê farbowane czerni± nie hebanowa czy krucz± zwyczajn± naturalna jednak jest ró¿nica miêdzy ciemnym br±zem a naturaln± czerni± i to spora
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-08, 23:47   #2089
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomo¶ci: 798
Dot.: Czarnow³ose;)

No proszê, 2 dni mnie nie ma na forum, a tu tyle siê dzieje 2 stronki nowych postów do przeczytania :P

Maxon wygl±dasz ¶wietnie Kolor w³osów i fryzura pasuj± Ci bardzo dobrze - nic nie zmieniaj, bo jest idealnie

Cytat:
Napisane przez diamentowa Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro muszê zafarbowaæ bo mam odrost jak st±d do Tokio :/.
Ale jeszcze nie wiem czym... chcia³am ciemny br±z, który wyszed³by jak naturalna czerñ. Lond± kiedy¶ robi³am i jest za jasna. Nie wiem co kupiæ, mo¿e schfarzkopf brillance...
A nad którym odcieniem Brillance siê zastanawiasz? Je¶li chcesz efekt naturalnej czerni, to pewnie nie nad krucz±, tylko zwyk³± Ponoæ ona nie wychodzi mocno czarna. Jedna z dziewczyn kiedy¶ pisa³a, ¿e ma prze¶wity czerwieni/ciemnego br±zu w s³oñcu i zamie¶ci³a fotki - kolor faktycznie trudno by³o nazwaæ czarnym-by³ to raczej zdecydowanie br±z/ciemny br±z z ciep³± po¶wiat±. Wydaje mi siê, ¿e to kolor ja¶niejszy od naturalnej czerni. Bardzo ³adny kolorek, ale nie wiem czy nie bêdzie dla Ciebie za jasny Zreszt± dla mnie to on nawet na zdjêciu z opakowania wygl±da jak br±z :P

Strippi, mia³am Ci dac znaæ jak pofarbujê "granatow± czerni±" Garnier 100% Color No i zrobione Jestem jak na razie bardzo zadowolona. U mnie siê sprawdza - to jedna z ³adniejszych (je¶li nie naj³adniejsza) granatowa czerñ jak± mia³am. Oczywi¶cie cudów nie ma i nie powala na kolana efektem granatowych w³osów, ale jest naprawdê niez³a. G³êboka czerñ, z niebiesk± po¶wiat±, widoczn± szczególnie dobrze pod s³once lub w sztucznym ¶wietle. Jestem z niej bardziej zadowlona ni¿ z Ferii
Stara³am siê zrobiæ fotki jak najlepiej oddaj±ce rezultat farbowania, jednak niestety zdjêcia robione w pokoju nie odda³y ca³ego efektu kolorystycznego. Ale zamieszczam kilka, ¿eby¶ mog³a zobaczyæ jak to mniej wiêcej wygl±da w rzeczywisto¶ci kolor jest ³adniejszy - na fotkach wyszed³ taki matowy, mo¿e dlatego, ¿e w³osy nie by³y jeszcze zupe³nie suche i troche rozczochrane .

Pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg garnier_granatowa_czern1.jpg (49,7 KB, 270 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg garnier_granatowa_czern2.jpg (27,1 KB, 113 za³adowañ)
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierz±t. Ka¿dy mo¿e pomóc, wystarczy codziennie klikaæ w miskê by j± nape³niæ! Odwied¼ www.pustamiska.pl by pomóc zwierzêtom cierpi±cym w schronisku.

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-03-09 o 00:01
Lola20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 00:01   #2090
P-o-n-y
Zakorzenienie
 
Avatar P-o-n-y
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 3 536
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka¿ wiadomo¶æ
No proszê, 2 dni mnie nie ma na forum, a tu tyle siê dzieje 2 stronki nowych postów do przeczytania :P

Maxon wygl±dasz ¶wietnie Kolor w³osów i fryzura pasuj± Ci bardzo dobrze - nic nie zmieniaj, bo jest idealnie



A nad którym odcieniem Brillance siê zastanawiasz? Je¶li chcesz efekt naturalnej czerni, to pewnie nie nad krucz±, tylko zwyk³± Ponoæ ona nie wychodzi mocno czarna. Jedna z dziewczyn kiedy¶ pisa³a, ¿e ma prze¶wity czerwieni/ciemnego br±zu w s³oñcu i zamie¶ci³a fotki - kolor faktycznie trudno by³o nazwaæ czarnym-by³ to raczej zdecydowanie br±z/ciemny br±z z ciep³± po¶wiat±.Bardzo ³adny kolorek, ale nie wiem czy nie bêdzie dla Ciebie za jasny Zreszt± dla mnie to on nawet na zdjêciu z opakowania wygl±da jak br±z :P

Strippi, mia³am Ci dac znaæ jak pofarbujê "granatow± czerni±" Garnier 100% Color No i zrobione Jestem jak na razie bardzo zadowolona. U mnie siê sprawdza - to jedna z ³adniejszych (je¶li nie naj³adniejsza) granatowa czerñ jak± mia³am. Oczywi¶cie cudów nie ma i nie powala na kolana efektem granatowych w³osów, ale jest naprawdê niez³a. G³êboka czerñ, z niebiesk± po¶wiat±, widoczn± szczególnie dobrze pod s³once lub w sztucznym ¶wietle. Jestem z niej bardziej zadowlona ni¿ z Ferii
Stara³am siê zrobiæ fotki jak najlepiej oddaj±ce rezultat farbowania, jednak niestety zdjêcia robione w pokoju nie odda³y ca³ego efektu kolorystycznego. Ale zamieszczam kilka, ¿eby¶ mog³a zobaczyæ jak to mniej wiêcej wygl±da w rzeczywisto¶ci kolor jest ³adniejszy - na fotkach wyszed³ taki matowy, mo¿e dlatego, ¿e w³osy nie by³y jeszcze zupe³nie suche i troche rozczochrane .

Pozdrawiam
bardzo fajna czern i Ty ladna :P

tez sie lasze na to, ze teraz kupie granatowa czern Garnier 100% color i widze, ze warto
P-o-n-y jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-09, 09:41   #2091
Maxon
Raczkowanie
 
Avatar Maxon
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Czarnow³ose;)

Witam ponownie))Masz racje Srtippi..ladnie wyszed³ ten kolor..pasuje tobie))A ja wczoraj uzy³em czerni kosmosu..troche przez przypadek..miala byæ naturalna czerñ..ale..szczerze..nie widze du¿ej ró¿nicy miêdy tymi kolorami..wiêc jest okii..Mia³em kiedys t± granatow± czreñ..ale niedokoñca mnei sie podoba³o..moze to na kbietach wygl±da dobrze))))
Maxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-09, 10:21   #2092
strippi
Zakorzenienie
 
Avatar strippi
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Jaroszówka
Wiadomo¶ci: 10 460
GG do strippi
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez coolasana Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, mo¿ecie mi doradziæ??

Zbli¿a siê wiosna, mam teraz w³osy do ³opatek.
Chodzi mi o d³ugo¶æ i ogólnie fryzurê.

Mam szczup³± poci±g³± twarz.
Mam grzywkê na prosto.
Nie wiem czy powinnam trochê ¶ci±æ w³osy, ¿eby mi siê buzia zaokr±glila, z drugiej strony marza mi siê d³ugie wlosy do pasa albo co¶ w tym stylu, ale wiem, ¿e to dodatkowa wyszczupla.

Jak my¶licie??

Zapuszczaæ czy nie?
A je¶li ¶ci±c to jak??;p

Dodaje fotki.

mmm we wlosach do pasa wygladasz bosko

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka¿ wiadomo¶æ
Strippi, mia³am Ci dac znaæ jak pofarbujê "granatow± czerni±" Garnier 100% Color No i zrobione Jestem jak na razie bardzo zadowolona. U mnie siê sprawdza - to jedna z ³adniejszych (je¶li nie naj³adniejsza) granatowa czerñ jak± mia³am. Oczywi¶cie cudów nie ma i nie powala na kolana efektem granatowych w³osów, ale jest naprawdê niez³a. G³êboka czerñ, z niebiesk± po¶wiat±, widoczn± szczególnie dobrze pod s³once lub w sztucznym ¶wietle. Jestem z niej bardziej zadowlona ni¿ z Ferii
Stara³am siê zrobiæ fotki jak najlepiej oddaj±ce rezultat farbowania, jednak niestety zdjêcia robione w pokoju nie odda³y ca³ego efektu kolorystycznego. Ale zamieszczam kilka, ¿eby¶ mog³a zobaczyæ jak to mniej wiêcej wygl±da w rzeczywisto¶ci kolor jest ³adniejszy - na fotkach wyszed³ taki matowy, mo¿e dlatego, ¿e w³osy nie by³y jeszcze zupe³nie suche i troche rozczochrane .

Pozdrawiam
kochana powali³a¶ mnie !!!
wygl±dasz bosko !!!!
jejqqq ju¿ nied³ugo lecê do sklepu po t± w³a¶nie farbê
a stosowa³a¶ 2?
na swoje d³ugie w³osy?
ja mam te¿ tak± d³ugo¶æ

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Maxon Poka¿ wiadomo¶æ
Witam ponownie))Masz racje Srtippi..ladnie wyszed³ ten kolor..pasuje tobie))A ja wczoraj uzy³em czerni kosmosu..troche przez przypadek..miala byæ naturalna czerñ..ale..szczerze..nie widze du¿ej ró¿nicy miêdy tymi kolorami..wiêc jest okii..Mia³em kiedys t± granatow± czreñ..ale niedokoñca mnei sie podoba³o..moze to na kbietach wygl±da dobrze))))
akurat to Loli wlosy
ja swoje pokaze niebawem
jakos przed swietami

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Maxon Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje bardzo))))Te¿ mi sie tak wydaje ze to chyba najlepsza jak± moge mieæ..A pomy¶³eæ ze mia³em kiedys br±zowe..i krtkie na ¿el lekko postawione..Ty te¿ ³±dnie wygl±dasz..Tak stwierdzi³em kiedys..ze do calosci ww³asnie takie bardziej pasuj±..jeszcze tylko czasem trzeba je wyprostowaæ prostownic±...))))

wygladasz na prawde swietnie !
__________________
Wielu ludzi powie Ci, ¿e nie dasz rady, a Ty po prostu odwróæ siê i powiedz - no to patrz
strippi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-09, 11:14   #2093
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomo¶ci: 3 570
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka¿ wiadomo¶æ
A nad którym odcieniem Brillance siê zastanawiasz? Je¶li chcesz efekt naturalnej czerni, to pewnie nie nad krucz±, tylko zwyk³± Ponoæ ona nie wychodzi mocno czarna. Jedna z dziewczyn kiedy¶ pisa³a, ¿e ma prze¶wity czerwieni/ciemnego br±zu w s³oñcu i zamie¶ci³a fotki - kolor faktycznie trudno by³o nazwaæ czarnym-by³ to raczej zdecydowanie br±z/ciemny br±z z ciep³± po¶wiat±. Wydaje mi siê, ¿e to kolor ja¶niejszy od naturalnej czerni. Bardzo ³adny kolorek, ale nie wiem czy nie bêdzie dla Ciebie za jasny Zreszt± dla mnie to on nawet na zdjêciu z opakowania wygl±da jak br±z :P
Tak my¶la³am nad t± czerni±, szkoda ¿e nie przeczyta³am Twojego postu wcze¶niej bo pod wp³ywem impulsu kupi³am... krucz±. Teraz mam ochotê waln±æ siê w g³owê, ale chodzi³am ju¿ od miesiêcy ko³o tej farby, tego cudownego zdjêcia na opakowaniu i nie mog³am ju¿ tego znie¶æ. Farbujê wieczorem, raz kozie ¶mieræ .

Piêkne te Twoje nowe w³osy, chocia¿ w ogóle nie mogê siê napatrzeæ na te zdjêcia, Twoja uroda jest poprostu zjawiskowa .

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka¿ wiadomo¶æ
ja mam ciemny br±z na odrostach a resztê farbowane czerni± nie hebanowa czy krucz± zwyczajn± naturalna jednak jest ró¿nica miêdzy ciemnym br±zem a naturaln± czerni± i to spora
U mnie by³o podobnie, w ogóle ciemny br±z siê du¿o szybciej wyp³ukuje .
diamentowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-09, 13:17   #2094
Maxon
Raczkowanie
 
Avatar Maxon
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Czarnow³ose;)

Upss..przepraszam za mal± pomy³ke))ale tak poprawdzie..obiemacie piêkne w³osy..wiêc kieruje tamten post do was)))I jeszcze raz dizêkuje za mi³e komplementy na temat mojego wygl±du)))
Maxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-09, 13:20   #2095
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Czarnow³ose;)

Ale super laski ze nam tutaj faceta przywialo
I to czarnego-zawsze to milej-szkoda tylko ze jeden


Ja tutaj tez troszke z wami siedze bo zem prawie "czarna"
Ci co nie rozrozniaja(3/4 ludzi)mowi ze to czarny
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-09, 14:22   #2096
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomo¶ci: 3 570
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez ilo16na Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tutaj tez troszke z wami siedze bo zem prawie "czarna"
Ci co nie rozrozniaja(3/4 ludzi)mowi ze to czarny
no i git
diamentowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-09, 15:28   #2097
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 17 871
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez diamentowa Poka¿ wiadomo¶æ
no i git
Ale mam na grzywce z boku 2 pasemka robione granatowa czernia wiec jestem czarna
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jeste¶ zwyciêzc±"

ilo16na jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-10, 11:46   #2098
Maxon
Raczkowanie
 
Avatar Maxon
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 58
Dot.: Czarnow³ose;)

Takk przywia³o..i to chyba nba d³ugo)A bo tu uwas mi³o i wogóle tematycznie.a z facetami sobie o takich sprawach nie pogadam))ale masz racje..super jeste¶cie..tak jak i z pisania..jak z wygll±du..kocham czarnow³ose..macie co¶takiegow sobie..¿e ahhh))No i jeszcze raz dizêkuje za kompementy..bardoz mi mi³o))))wkoñcu..nie tylko dla siebie mam taka fryzuree))))

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Szczególne podziêkowania dla ILONA.. STRIPPI i LOLA20))))
Maxon jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-10, 15:28   #2099
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomo¶ci: 1 241
Dot.: Czarnow³ose;)

Lola20 zawsze jak widze twoj± piekn± buzie strasznie rzuca mi siê w oczy twoja konturówka, a nie same usta. Powinna¶ robiæ delikatniejsz± kreske, albo ca³kiem z niej zrezygnowaæ. To tak w ramach offtopu ;d
__________________

Noc(nik) jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-10, 21:49   #2100
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomo¶ci: 3 890
Dot.: Czarnow³ose;)

Cytat:
Napisane przez diamentowa Poka¿ wiadomo¶æ

[/COLOR]
U mnie by³o podobnie, w ogóle ciemny br±z siê du¿o szybciej wyp³ukuje .
u mnie ciemny br±z nawet nie wyszed³ jak ciemny br±z a taki prawie ciemny br±z dobrze ze odrosty by³y ma³e bo mam br±z na odrostach nie wiem czemu mi wychodz± tak jasno ciemne br±zy na drugi raz kupie sobie czarny jako¶ tak lepiej siê czuje
Agula 88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:35.