Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-27, 14:11   #4051
nova15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 12
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć wszystkim,
Nie za bardzo wiem jak się tutaj poruszać. Będę miała operację redukcji piersi za ponad miesiąc i z wielką chęcią obejrzałabym Wasze zdjęcia przed i po operacji. Proszę o dodanie mnie do kręgu znajomych.
A jak ja mogę to zrobić, by kogoś poprosić do swojego kręgu znajomych?

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

Udało mi się "chyba" wysłać informację o dodaniu do kontaktów Jo_Zi, Stokrotka2727, duzybiust, Kasiaz13 proszę dodajcie mnie do znajomych. jeśli oczywiście dobrze to zrobiłam.
Wy jesteście po operacji, więc macie to za sobą. A ja narzazie strach w oczach...., ale taż cieszę się, że to już niedługo.

Pozdrawiam
nova15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-27, 15:22   #4052
Magdalena009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 114
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez duzybiust Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY czy któraś z Was się wybiera do Katowic w tą niedzielę?
Ania z grupy Spełniamy marzenia w Katowicach w niedzielę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magdalena009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-29, 19:02   #4053
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Pytanie do dziewczyn po operacji - ile staników pooperacyjnych kupiłyście i ile trzeba w nich chodzić zanim będzie można ubrać "normalny" stanik?
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 21:33   #4054
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam Was dziewczyny i przyszedł niespodziewanie i nieco szybciej czas na mnie aby spełnić marzenie, w najbliższą niedzielę jadę do szpitala do Katowic a w poniedziałek operacja już się nie mogę doczekać. Jak na chwilę obecną jeszcze stresu nie ma podchodzę do tego tak: co ma być to będzie i jestem bardzo pozytywnie nastawiona Badania wszystkie wyszły mi ok !!!! W niedzielę wizyta u anestezjologa a w poniedziałek oddaję się w ręce dr Kasi Michalskiej która robi cudeńka trzymajcie kciuki
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 22:20   #4055
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny i przyszedł niespodziewanie i nieco szybciej czas na mnie aby spełnić marzenie, w najbliższą niedzielę jadę do szpitala do Katowic a w poniedziałek operacja już się nie mogę doczekać. Jak na chwilę obecną jeszcze stresu nie ma podchodzę do tego tak: co ma być to będzie i jestem bardzo pozytywnie nastawiona Badania wszystkie wyszły mi ok !!!! W niedzielę wizyta u anestezjologa a w poniedziałek oddaję się w ręce dr Kasi Michalskiej która robi cudeńka trzymajcie kciuki
Ania to naprawdę cudowne że kolejna z Was doczekała do tego czasu że już za chwileczkę, już za momencik będzie mogła się cieszyć swoim "nowym Ja"
Super że wyniki w porządku, bo to chyba najgorsza zmora tuż przed, która może zauważyć na planowanej dacie zabiegu
Co prawda Ja na początku tej drogi, ale jaram się za każdym razem jak czytam że u kolejnej z Was zmiany na każdej płaszczyźnie życiowej bo to nie tylko cialo się zmienia ale i głowa

Kasia trzymam bardzo mocno kciuki za Ciebie i czekamy z niecierpliwością na info po...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 23:12   #4056
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny i przyszedł niespodziewanie i nieco szybciej czas na mnie aby spełnić marzenie, w najbliższą niedzielę jadę do szpitala do Katowic a w poniedziałek operacja już się nie mogę doczekać. Jak na chwilę obecną jeszcze stresu nie ma podchodzę do tego tak: co ma być to będzie i jestem bardzo pozytywnie nastawiona Badania wszystkie wyszły mi ok !!!! W niedzielę wizyta u anestezjologa a w poniedziałek oddaję się w ręce dr Kasi Michalskiej która robi cudeńka trzymajcie kciuki
Super! Ja dopiero 29.07, opowiedz jak było . Kiedy umawialas się z anestezjologiem- ile wcześniej? Dzwoniłaś normalnie do rejestracji? Bo nie wiem czy zaczynać już powoli to ogarniać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 23:30   #4057
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczyn po operacji - ile staników pooperacyjnych kupiłyście i ile trzeba w nich chodzić zanim będzie można ubrać "normalny" stanik?
Chyba 6 tygodni albo 2 miesiące, już nie pamiętam, ale wg mnie jeden wystarczy spokojnie! Na czas prania zakładałam sportowy stanik, czasem chodziłam bez.. nie dajmy się zwariować, 2h bez tego pancerza chyba nie zrobią dużej różnicy.. Lepiej przeznaczyć te pieniądze na jakiś naprawdę fajny, "normalny" stanik

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez serena001
Czas edycji: 2019-04-30 o 23:31
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-01, 09:43   #4058
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Yogurtowa ja poprosiłam Panią dr aby anestezjologa mieć w niedzielę bo do Katowic mam 300 km. Ja miałam 2 tygodnie wraz ze świętami na ogarnięcie wszystkiego bo wskoczyłam w termin innej dziewczyny, większość zaświadczeń i badań miałam już gotowe. Więc nawet nie miałam czasu na umawianie się do anestezjologa bo były święta i teraz te dni wolne.
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 10:29   #4059
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Yogurtowa ja poprosiłam Panią dr aby anestezjologa mieć w niedzielę bo do Katowic mam 300 km. Ja miałam 2 tygodnie wraz ze świętami na ogarnięcie wszystkiego bo wskoczyłam w termin innej dziewczyny, większość zaświadczeń i badań miałam już gotowe. Więc nawet nie miałam czasu na umawianie się do anestezjologa bo były święta i teraz te dni wolne.
To fajnie ,że udało Ci się wcześniej. Ja mam termin dopiero 30 czerwca 2020 , ale mam nadzieję na jakieś przyspieszenie. Czy pani doktor sama dzwoniła z nowym terminem czy się dopytywałaś? Życzę powodzenia, trzymam kciuki . Jak będzie po to napisz co i jak. Powodzenia
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 13:34   #4060
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

agnieszka179: Na grupie na facebooku z inną dziewczyną (Kasia ze względów zdrowotnych nie mogła poddać się operacji a wiedziała, że ja mam już wszystkie niezbędne zaświadczenia, badania itd... ) się zamieniłam i fuksa miałyśmy bo po naszej zamianie inne dziewczyny chciały się pozamieniać ale dr Kasia nie wyraziła zgody Pani dr dała wyraźnie do zrozumienia, że jeżeli komuś nie pasuje termin to zwyczajnie wypada z kolejki. Z panią dr Kasią mailowo się kontaktowałam, wysłałam wyniki badań, zaświadczenia, skierowanie do szpitala, zdjęcia biustu i otrzymałam potwierdzenie że wszystko jest OK. Stanik też zamówiłam u Pani dr.
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-01, 13:37   #4061
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
agnieszka179: Na grupie na facebooku z inną dziewczyną (Kasia ze względów zdrowotnych nie mogła poddać się operacji a wiedziała, że ja mam już wszystkie niezbędne zaświadczenia, badania itd... ) się zamieniłam i fuksa miałyśmy bo po naszej zamianie inne dziewczyny chciały się pozamieniać ale dr Kasia nie wyraziła zgody Pani dr dała wyraźnie do zrozumienia, że jeżeli komuś nie pasuje termin to zwyczajnie wypada z kolejki. Z panią dr Kasią mailowo się kontaktowałam, wysłałam wyniki badań, zaświadczenia, skierowanie do szpitala, zdjęcia biustu i otrzymałam potwierdzenie że wszystko jest OK. Stanik też zamówiłam u Pani dr.
Dzięki za info , to jeszcze raz powodzenia !
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-01, 22:12   #4062
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
agnieszka179: Na grupie na facebooku z inną dziewczyną (Kasia ze względów zdrowotnych nie mogła poddać się operacji a wiedziała, że ja mam już wszystkie niezbędne zaświadczenia, badania itd... ) się zamieniłam i fuksa miałyśmy bo po naszej zamianie inne dziewczyny chciały się pozamieniać ale dr Kasia nie wyraziła zgody Pani dr dała wyraźnie do zrozumienia, że jeżeli komuś nie pasuje termin to zwyczajnie wypada z kolejki. Z panią dr Kasią mailowo się kontaktowałam, wysłałam wyniki badań, zaświadczenia, skierowanie do szpitala, zdjęcia biustu i otrzymałam potwierdzenie że wszystko jest OK. Stanik też zamówiłam u Pani dr.
A po jakim czasie pani dr odpisuje? Bo ja wysłalam wyniki tydzień temu i jeszcze nie dostalam odpowiedzi :-( czyli anestezjologa umawia się z dr Kasią?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 12:48   #4063
inag
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

ja zrobiłam w Pradze, okres oczekiwania ok.3 miesiące, jednak nie polecam,8000tys. szwy dociągane tak mocno ,że poprzecinały skórę , efekt? dodatkowe małe, pionowe blizny, na brodawce to samo i powstała kieszonka, zakładka. Coś strasznego, to operacja plastyczna a nie zwykły zabieg ratujący życie a wykonanie... , nieplastyczne , nieestetyczne,
chciałam zmniejszyć do D, miałam 75 I, a efekt uzyskany to G/H, wciąż zbyt duże
na konsultacje ,wysłane fotki w celu oceny itd, kazano mi czekać 2 tyg, bo lekarz na urlopie, jakby nie mógł odp. inny
inag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 13:44   #4064
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Yogurtowa ja musiałam poprosić o pomoc przy ustalaniu anestezjologa bo miałam mało czasu i pewnie nie bardzo by mi się udało ustalić termin tego anestezjologa, a i też do Katowic mam 300 km . Pani dr jak coś pilnego to odpisuję zazwyczaj tego samego dnia lub na następny. A tak mam pytanie w jakim celu wysłałaś już badania dr Michalskiej? Z tego co kojarzę to operację masz końcem lipca .
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 19:04   #4065
Alex37
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 2
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć dziewczyny!

Czy którejś z Was po zabiegu zmniejszenia piersi udało się karmić piersią? Co na ten temat mówili Wasi lekarze?



Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi 😊
Alex37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-03, 14:40   #4066
merynos07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez inag Pokaż wiadomość
ja zrobiłam w Pradze, okres oczekiwania ok.3 miesiące, jednak nie polecam,8000tys. szwy dociągane tak mocno ,że poprzecinały skórę , efekt? dodatkowe małe, pionowe blizny, na brodawce to samo i powstała kieszonka, zakładka. Coś strasznego, to operacja plastyczna a nie zwykły zabieg ratujący życie a wykonanie... , nieplastyczne , nieestetyczne,
chciałam zmniejszyć do D, miałam 75 I, a efekt uzyskany to G/H, wciąż zbyt duże
na konsultacje ,wysłane fotki w celu oceny itd, kazano mi czekać 2 tyg, bo lekarz na urlopie, jakby nie mógł odp. inny
Wysłałam do Ciebie wiadomość
merynos07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-04, 07:01   #4067
marik39
marika 90N
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 40
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Sekretariat medyczny szpitala: tel.: 32 832 14 19, tel.: 32 832 14 79 ja tez z 4 razy dzwonilam o termin jak w szpitalu i sie udalo
marik39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-04, 12:16   #4068
elisee15
Zadomowienie
 
Avatar elisee15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny, mam pytanie do tych z Was, które miały operację na NFZ w Katowicach - czy skierowanie wystarczy przedłożyć w szpitalu w dniu przyjęcia na oddział (czyli przed samą operacją), czy trzeba to zrobić jakoś wcześniej?
elisee15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-04, 19:30   #4069
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Yogurtowa ja musiałam poprosić o pomoc przy ustalaniu anestezjologa bo miałam mało czasu i pewnie nie bardzo by mi się udało ustalić termin tego anestezjologa, a i też do Katowic mam 300 km . Pani dr jak coś pilnego to odpisuję zazwyczaj tego samego dnia lub na następny. A tak mam pytanie w jakim celu wysłałaś już badania dr Michalskiej? Z tego co kojarzę to operację masz końcem lipca .
Musiałam wysłać wyniki testu na prolaktynemie, gdyż musiałam go zrobić właśnie wcześniej niż reszte badań, a niepokoił mnie wynik. Na szczęście jest w porządku Czyli w sprawie anestezjologa trzeba dzwonić wcześniej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-04, 20:25   #4070
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Yogurtowa to super że wyniki badań ok. A jeśli chodzi o anestezjologa to trzeba wcześniej dzwonić i umawiać się na wizytę 😁
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-04, 21:05   #4071
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

DZIEWCZYNY - DOTYCZY TYCH, KTÓRE BĘDĄ MIAŁY OPERACJE W KATOWICACH - JEŻELI MACIE DALEKO DO SZPITALA - NIE MARTWCIE SIĘ ANESTEZJOLOGIEM - WIZYTA KWALIFIKACYJNA Z ANESTEZJOLOGIEM NA TERENIE SZPITALA DZIEŃ PRZED OPERACJĄ !!!!!!A WIĘC WTEDY KIEDY MUSICIE SIĘ TAM WSTAWIĆ
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 16:06   #4072
marik39
marika 90N
 
Zarejestrowany: 2018-11
Lokalizacja: sląsk
Wiadomości: 40
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

jak przyjedziesz do szpitala w ustalonym terminie skierowanie

Edytowane przez marik39
Czas edycji: 2019-05-05 o 16:10
marik39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 22:29   #4073
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Yogurtowa to super że wyniki badań ok. A jeśli chodzi o anestezjologa to trzeba wcześniej dzwonić i umawiać się na wizytę
Dzięki za informacje życzę wszystkiego dobrego jutro! Daj znać jak udała się operacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-05, 22:42   #4074
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Aniakra77 trzymamy mocno kciuki i czekamy na info jak już będziesz po drugiej stronie mocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 08:17   #4075
Goncia89
Raczkowanie
 
Avatar Goncia89
 
Zarejestrowany: 2018-04
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 316
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Duzybiust a Ty jak tam sie trzymasz po zabiegu?
__________________
Podejmij RYZYKO. Jeśli wygrasz - będziesz szczęśliwy. Jeśli przegrasz - będziesz mądry.
Goncia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 12:34   #4076
duzybiust
Rozeznanie
 
Avatar duzybiust
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 595
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Goncia89 Pokaż wiadomość
Duzybiust a Ty jak tam sie trzymasz po zabiegu?

Nie było tak Dałam radę
A jak tam u Ciebie???

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez elisee15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie do tych z Was, które miały operację na NFZ w Katowicach - czy skierowanie wystarczy przedłożyć w szpitalu w dniu przyjęcia na oddział (czyli przed samą operacją), czy trzeba to zrobić jakoś wcześniej?



Skierowanie musisz przedłożyć w dniu przyjęcia do szpitala - jest to Twoja przepustka na NFZ.
duzybiust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 07:55   #4077
Aniakra77
Raczkowanie
 
Avatar Aniakra77
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 172
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Już jestem" po " dziś mnie wypisują mam podobno rozmiar c/d jestem troszkę oslabiona ale zadowolona 😁
Aniakra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 08:50   #4078
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Już jestem" po " dziś mnie wypisują mam podobno rozmiar c/d jestem troszkę oslabiona ale zadowolona
Aaa super !!!! No to szczęśliwego powrotu do domu i jak dojdziesz do siebie to czekamy na relacje
Ja idę na konsultacje w przyszłym tygodniu więc zobaczymy czy dr mnie zakwalifikuje.
Witaj po lżejszej stronie mocy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 10:20   #4079
aganieszka179
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 36
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Już jestem" po " dziś mnie wypisują mam podobno rozmiar c/d jestem troszkę oslabiona ale zadowolona 😁
GratulacjeTeraz życzę Ci dużo spokoju i dobrego gojenia. Jak się wzmocnisz to czekamy na relację
aganieszka179 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 21:38   #4080
avy75e
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 53
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Aniakra77 Pokaż wiadomość
Już jestem" po " dziś mnie wypisują mam podobno rozmiar c/d jestem troszkę oslabiona ale zadowolona 😁
Aniu gratuluję. Wracaj do zdrowia a potem spełniaj marzenia.
avy75e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.