Atrederm Cudotwórca :d - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-13, 22:00   #1
blazej2209
Raczkowanie
 
Avatar blazej2209
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecinek
Wiadomości: 135

Atrederm Cudotwórca :d


Witam!
Chciałem założyć wątek o tym wspaniałym leku. Otoż probowalem rozne antybiotyki(Daverciny, Dalaciny, Tetracykliny itp.) maści oraz innych metod ,ale dopiero ten lek zredukowal w przeciagu 5 dni moj tradzik o 70% a na prawde miałem duzy. A co najlepsze to tradzik juz nie powraca. Absolutne 0 wypryskow. Czytalem troche na temat leku. Z tego co wiem blokuje on wydzielanie loju do skory(zauwazylem ze malo poce sie rowniez na buzi) wiec nie maja siem czym blokowac kanaliki. Dodatkowo dziala przeciwbliznowo stymulujac naskorek do odnowy oraz zluszcza martwe komorki(troszke schodzi skora). Polecam ten lek wszytskim ,których juz wielepreparatow zawiodlo. Lek jest na recepte i oplaca wydac sie na niego 20 zł. A jak wasze wrazenia ze stosowania tego specyfiku?
blazej2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-23, 09:02   #2
mmmilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: Atrederm Cudotwórca :d

Hej! Od 3 mies. stosuje Atrederm na plecy i dekold i widze bardzo dużą poprawę zaskórniki z pleców znikły nawet sama nie wiem kiedy ZA to moja twarz wygląda tragicznie tzn jest to trądzik zaskórnikowo-grudkowy! i Najgorsze jest to że wszystko siedzi w srodku i jest ogólnie nie widoczne ale przy naciągnięciu to widac grudke kolo grudki;/ w kwietniu zaczełam leczenie Differin +Skinoren i to okazało sie dla mojej skóry tragiczne!!! Nawychodziło mi mnóstwo nowych w miejscach gdy niegdy nie mialam....rozumiem że miał byc wysyp ale in trwał i trwał...chociaż regularnie chodze na oczyszczanie twarzy...co miesiąc...odstawilam to...teraz pierwszy dzień użyłam Atredermu 0.025% i czekam na efekty!!! Czy miałyscie po nim WYSYP???? :conf used:a i jeszcze zastanawiam sie nad pojsciem do ginekologa moze da mi jakies horomony np.Diane 35 gdyz robiłam badania i mam mało progesteronu...odp
mmmilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 11:01   #3
Kasiulka...:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: tam gdzie nie ma miłości
Wiadomości: 225
Dot.: Atrederm Cudotwórca :d

mam takie pytanko moze sie wyda glupie ale wole zapytac...czy jak zastosuje atrederm to moge pozniej posmarowac twarz kremem nawilzajacym???bo jak zluszcza sie skora to nie wiem czy mozna tak zrobic boje sie zeby wszystko nie poszlo na marne )
Kasiulka...:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 15:31   #4
sylwek
Raczkowanie
 
Avatar sylwek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 70
Dot.: Atrederm Cudotwórca :d

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...light=atrederm

Przeczytac i wszystko jasne
sylwek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 16:13   #5
Kasiulka...:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: tam gdzie nie ma miłości
Wiadomości: 225
Dot.: Atrederm Cudotwórca :d

tak jasne bede czytala przez 2 godziny i moze znajde odp na moje pyt ;p
Kasiulka...:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-26, 17:26   #6
sylwek
Raczkowanie
 
Avatar sylwek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 70
Dot.: Atrederm Cudotwórca :d

Nie jest tak zle,odpowiedz jest juz zaraz na pierwszej stronie wiec nie ma potrzeby przeszukiwac calego watku,zreszta sa tam zagadnienia o ktorych warto wiedziec zaczynajac kuracje retinoidami,zeby potem nie przestraszyc sie rano po zastosowaniu,badz ze tak sie wypowiem"cierpiec bez potrzeby"..zwlaszcza ze z tego co wiem to jest to jeden z silniejszych srodkow,ze wzgledu na podloze jakim jest alkohol,wiec warto sie zastanowic czy od tego srodka zaczac(chyba ze sie stosowalo juz poprzednio takie kuracje i zna sie potrzeby i reakcje swojej skory).Jeszcze jedno,nie powinno sie tego zaczynac teraz w srodku lata,lepiej poczekac do jesieni..Pozdrowionka
sylwek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 10:22   #7
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Question Dot.: Atrederm Cudotwórca :d

Hej

Ja właśnie zaczęłam kurację tym lekiem. Początek niestety tragiczny - bordowa, piekąca twarz, schodząca skóra i do tego ogromny wysyp - policzki pokryte grudkami, bolące gule na brodzie... Jest naprawdę ciężko. Zastanawiam się czy oprócz mnie też ktoś ostatnio zaczął ten lek?
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-21, 11:56   #8
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Atrederm Cudotwórca :d

ja to juz dość sceptycznie podchodzę do takich "cudotwórców"

ze zmianami zaskórnikowymi zmagam się od 10 lat i w tym czasie takich cudownych leków znalazłam kilka po czym zmiany nawracały a cudowny lek przestawał działać

niestety uważam, że tradzik jest jak rak albo hiv - nie wymyślono na niego jeszcze skutecznego leku dającego trwaly efekt, no może z wyjątkiem izoteku, który jak wiadomo jest dość szkodliwy i nie zdecyduję się na niego

kurację można stosować cały rok tyle, że teraz obowiązkowy jest filtr 50+ do końca sezonu, mniej więcej do połowy października
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2012-03-21 o 12:01
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 22:54   #9
kololincia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 43
Dot.: Atrederm Cudotwórca :d

Witajcie, dermatolog przepisała mi atrederm na plecy jakies 3 lata temu, po kuracji ok 3 miesiecznej miałam na calych plecach praktycznie nową skóre, różowiutka jak pupcia niemowlaka, miekkna i gladka. tradzik bardzo sie zmniejszyl, do bardzo malego. po roku powtorzylam kuracje ale krócej niż poprzednią (jakiś miesiac) i pozbylam sie tradziku. Dzis sporadycznie cos mi wyskoczy przed okresem itp. Polecam!
kololincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.