Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-29, 18:57   #31
edyta n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez Arpen Pokaż wiadomość
Fajnie, opowiesz o dekoracji sali, bo to mnie najbardziej interesuje, chociaz z tego co wiem to tam dekoracja bedzie, ale chyba trzeba bedzie cos od siebie dolożyć
Będzie, będzie Biało - bordowa. Materiały podwieszane pod sufitem, kwiaty na stołach. Tylko pokrowców na krzesła nie mają u siebie na stanie, więc to trzeba będzie sobie samemu załatwić. No i balony jak się chce, to też we własnym zakresie. Ale to i tak lepiej niż wejść do całkiem pustej sali
edyta n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 06:43   #32
Arpen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

A ta kolorostyka biało-bordowa to chyba standard w tym ośrodku, my tez nad taka myślimy. A teraz sen z powiek spedza nam myślenie o zaproszeniach, czy robimy je samo czy jednak zamówimy, bo chyba jak sami bedziemy robic to nas to drozej wyniesie niz nawet zamówienie po 2 zł za szt.
Arpen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 08:39   #33
edyta n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Arrow Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez Arpen Pokaż wiadomość
A ta kolorostyka biało-bordowa to chyba standard w tym ośrodku, my tez nad taka myślimy. A teraz sen z powiek spedza nam myślenie o zaproszeniach, czy robimy je samo czy jednak zamówimy, bo chyba jak sami bedziemy robic to nas to drozej wyniesie niz nawet zamówienie po 2 zł za szt.
Te materiały są właśnie w takim kolorze, więc resztę dekoracji trzeba pod nie dopasować. Mnie się to podoba i nawet dobrze się składa, bo właśnie o takich kolorach myśleliśmy
A co do zaproszeń, to chyba masz rację, że to wyjdzie podobnie cenowo, więc my zamówimy gotowe, ale narazie tylko rozglądałam się na allegro i mniej więcej mam typ, ale myślę, że jeszcze czas na zamawianie.
edyta n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-03, 21:36   #34
yoko83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Ja tez mysle o zaproszeniach z allegro- dosc duzy wybór...tylko zastanawiam sie czy dostane na pewno takie jakie chce... Z salonu Izet dziewczyna jak zamówila zaproszenia nie dostala takich o jakie prosila...
yoko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 14:52   #35
dragmara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Mam do Was pytanie odnośnie sali w ośw. Mega na ile osób jest i jak drogo?? nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat tego osw.w necie :/ jak wpisuje mega to mi wyskakuje arka-mega.

I mam jeszcze pytanie co do sali w hotelu ikar-plaza...czy coś może wiecie na ten temat. Mam jedna znajomą co miała tam wesele i jest zadowolona, ale wolałabym poznać opinię jakiegoś gościa.

Edytowane przez dragmara1
Czas edycji: 2009-12-09 o 16:49
dragmara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 17:31   #36
edyta n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez dragmara1 Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie odnośnie sali w ośw. Mega na ile osób jest i jak drogo?? nie mogę znaleźć żadnych informacji na temat tego osw.w necie :/ jak wpisuje mega to mi wyskakuje arka-mega.

I mam jeszcze pytanie co do sali w hotelu ikar-plaza...czy coś może wiecie na ten temat. Mam jedna znajomą co miała tam wesele i jest zadowolona, ale wolałabym poznać opinię jakiegoś gościa.
Hej dragmara! Sala w Medze jest na około 130 osób. Cena w zależności od tego, co zażyczycie sobie w menu. Ogólnie ceny są atrakcyjne w porównaniu z konkurencją. Na weselu w Ikar Plaza nie byłam, ale mieliśmy tam bal studencki. Ogólnie jest ok. Ładna sala, ale mi nie przypadła do gustu (duże filary i podest na środku, którego nie można przesunąć - z tego co słyszałam, tam stoi orkiestra). Poza tym dość drogo. Jak podasz mi swojego maila, to prześle Ci ofertę, którą od nich dostałam. Jak coś będziesz chciała jeszcze wiedzieć, napisz Pozdrawiam
edyta n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-09, 18:26   #37
dragmara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Planuję wesele na ponad 150 osób i że ciężko jest z salą na tyle osób, to myślę właśnie o ikar plaza. Prawie wszyscy z rodziny mieszkają w okolicy więc za dużo osób mi nie odpadnie, a nie chcę ryzykować, żeby później się nie okazało, że jest za ciasno.

A co do Megi to już masz przypuszczalną cenę na osobę??

Edytowane przez dragmara1
Czas edycji: 2009-12-15 o 21:27
dragmara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-10, 20:44   #38
edyta n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez dragmara1 Pokaż wiadomość
Super!! to prześlij mi tą ofertę, oto mój mail: dragmara@wp.pl

Planuję wesele na ponad 150 osób i że ciężko jest z salą na tyle osób, to myślę właśnie o ikar plaza. Prawie wszyscy z rodziny mieszkają w okolicy więc za dużo osób mi nie odpadnie, a nie chcę ryzykować, żeby później się nie okazało, że jest za ciasno.

A co do Megi to już masz przypuszczalną cenę na osobę??
Hejka! Koszt w Medze wyniesie nas 170 zł.od osoby z poprawinami. Tak jak pisałam wcześniej, wszystko zależy od menu (co i ile). Jak chcesz, to mogę podać Tobie nr telefonu do kierownika Megi. Bardzo sympatyczny, kompetentny i konkretny człowiek (nie nawija makaronu na uszy ). Takie przynajmniej zrobił na nas wrażenie, a jak będzie, okaże się po 4.09.2010 Dla porównania w Ikar Plaza krzyknęli 245 zł!!!!!! Za chwilkę prześlę Ci ich propozycję. Pozdrawiam
edyta n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 21:31   #39
dragmara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez edyta n Pokaż wiadomość
Hejka! Koszt w Medze wyniesie nas 170 zł.od osoby z poprawinami. Tak jak pisałam wcześniej, wszystko zależy od menu (co i ile). Jak chcesz, to mogę podać Tobie nr telefonu do kierownika Megi. Bardzo sympatyczny, kompetentny i konkretny człowiek (nie nawija makaronu na uszy ). Takie przynajmniej zrobił na nas wrażenie, a jak będzie, okaże się po 4.09.2010 Dla porównania w Ikar Plaza krzyknęli 245 zł!!!!!! Za chwilkę prześlę Ci ich propozycję. Pozdrawiam
Kurczę to ja muszę się zdecydować szybciej na sale, bo ja planuję ślub w lipcu Wiem, że w Ikar jest tak drogo, ale zobaczymy. Dzięki za informacje i proszę Cię podaj mi numer do tego kierownika... może będą jeszcze wolne jakieś terminy w lipcu.
Niestety oferty nie otrzymałam. Sprawdź proszę czy dobrze przepisałaś adres, bo każdy zapomina, że po "d" jest "r" : dragmara@wp.pl
dragmara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 21:46   #40
edyta n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Właśnie Ci wysłałam. Dodam jeszcze, że sala w Medze jest większa od tej w Ikar Plaza, więc proponuję Wam pójść i zobaczyć, bo to nic nie kosztuje, a może się spodoba A decyzja należy do Was. Ja tylko mogę podzielić się informacjami, bo trochę tych sal widziałam Życzę powodzenia
edyta n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-10, 21:58   #41
dragmara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez edyta n Pokaż wiadomość
Właśnie Ci wysłałam. Dodam jeszcze, że sala w Medze jest większa od tej w Ikar Plaza, więc proponuję Wam pójść i zobaczyć, bo to nic nie kosztuje, a może się spodoba A decyzja należy do Was. Ja tylko mogę podzielić się informacjami, bo trochę tych sal widziałam Życzę powodzenia
a widziałaś może hotel-ik w świdwinie?? tam podobno jest sala na 150 osób, nie znam żadnych szczegółów, dlatego pytam
dragmara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-11, 07:44   #42
edyta n
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 38
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez dragmara1 Pokaż wiadomość
a widziałaś może hotel-ik w świdwinie?? tam podobno jest sala na 150 osób, nie znam żadnych szczegółów, dlatego pytam
Pytaj Jak coś wiem, to odpowiem, ale niestety tej sali nie widziałam, bo my jesteśmy z Kołobrzegu i tutaj chcieliśmy zorganizować wesele. Tam by było dla nas za daleko, więc skupiliśmy się tylko na salach w K-gu. A skąd Ty jesteś?
edyta n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 12:36   #43
dragmara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez edyta n Pokaż wiadomość
Pytaj Jak coś wiem, to odpowiem, ale niestety tej sali nie widziałam, bo my jesteśmy z Kołobrzegu i tutaj chcieliśmy zorganizować wesele. Tam by było dla nas za daleko, więc skupiliśmy się tylko na salach w K-gu. A skąd Ty jesteś?
Ja pochodzę z Kołobrzegu, ale mam całą rodzinę w okolicy...podobnie jak mój przyszły mąż. Więc czy to będzie w Kołobrzegu czy w Karlinie czy w Świdwinie to i tak blisko. Byle by był jakiś nocleg w okolicy.
dragmara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 17:53   #44
teram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez dragmara1 Pokaż wiadomość
Ja pochodzę z Kołobrzegu, ale mam całą rodzinę w okolicy...podobnie jak mój przyszły mąż. Więc czy to będzie w Kołobrzegu czy w Karlinie czy w Świdwinie to i tak blisko. Byle by był jakiś nocleg w okolicy.
Hej ja będę miała wesele w Polonezie w Rymani - to jakieś 30 km od Kgu, super sala i okolica, zmieści się tam nawet 200 weselników, właścicielka, konkretna, jedzenie bardzo dobre a sala super - nic nie musisz przystrajać tak ładna. Nie wiem tylko czy w lipcu będą miejsca.
Ja przeleciałąm chyba wszystko co warte zobaczenia w Kgu i okolicach i niestety jest krucho z terminami...właściwie to ich brak.....
Cenowo ciekawie wychodzi też w Pleśnej i w Skanpolu

http://www.polonez.pl/

Wejdz sobie w zakladke wirtualny spacer i tam bedzie sala weselna
Pozdrawiam
teram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 14:40   #45
dragmara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez teram Pokaż wiadomość
Hej ja będę miała wesele w Polonezie w Rymani - to jakieś 30 km od Kgu, super sala i okolica, zmieści się tam nawet 200 weselników, właścicielka, konkretna, jedzenie bardzo dobre a sala super - nic nie musisz przystrajać tak ładna. Nie wiem tylko czy w lipcu będą miejsca.
Ja przeleciałąm chyba wszystko co warte zobaczenia w Kgu i okolicach i niestety jest krucho z terminami...właściwie to ich brak.....
Cenowo ciekawie wychodzi też w Pleśnej i w Skanpolu

http://www.polonez.pl/

Wejdz sobie w zakladke wirtualny spacer i tam bedzie sala weselna
Pozdrawiam

Rzeczywiście ślicznie w tym Polonezie, a znasz jakieś szczegóły co do ceny i co w niej oferują??
dragmara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 20:35   #46
dragmara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Dzwoniłam do Poloneza i ciężko tam z terminami
smutno mi, bo już myślałam, żeby tam zrobić
dragmara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 14:15   #47
dragmara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Nie dałam się i znalazłam termin w lipcu ale wesele miałoby się odbyć w piątek i w sobotę poprawiny. Po głębszym przemyśleniu tego terminu myślę sobie, że to nawet lepsze rozwiązanie niż wesele w weekend. Goście na poprawinach będą też się bawić, bo niedzielę będą mieli jeszcze wolną.

Podsumowując mam zarezerwowane 3 sale w Kołobrzegu (Ikar Plaza, Omega Grzybowo, OŚW. Mega) na 10/11.07.10 i 1 w Rymaniu-Polonez na 9/10.07.10.

Ikar Plaza: http://www.ikar-plaza.pl/pl/index-1.html
Jest tam duża i jasna sala, chociaż czegoś mi tam brakuje. Ja planuję wesele na ok. 160 os. i zastanawiam się czy ta sala nie jest nawet zaduża; Klimatyzacja- jest! w lipcu wydaje się to być koniecznością; Jedzenie słyszałam, że smaczne; Obsługa młoda i podobno powolna, ale jak się im zwróci uwagę to wracają do pionu (osobiście wolałabym mieć doczynienia z doświadczonymi pracownikami); Cena za osobę z poprawinami 245 pln (czyt. dużo :/) Możliwa rezerwacja pokoi, ale bardzo drogo (chyba 200 zł od pokoju 2 os.).

Omega: http://www.weseleomega.pl/oferta.html
Sala już trochę udekorowana i podoba mi się, ale mieści się tam tylko 135 os.; Klimatyzacja-zdaje się, że jest; Jedzenie i obsługa spoko; Pokoje- nie wiem; Cena za osobę: 230 pln ( ale w cenie jest już tort!)

Mega: http://www.mega.evroturizm.ru/pl.htm
Sala duża i nawet ładna, ale brak klimatyzacji!! Właściciel nie chce obiecywać, ale być może ją założy do lipca, a ja muszę być pewna Jedzenie i obsługa spoko; Pokoje lepiej podobno w ośrodkach obok wynajmować, bo taniej. Cena ok. 175 pln za osobę, poza tym właściciel osobiście woli zamawiać alkohol.

Polonez- Rymań: http://www.polonez.pl/
Sala na 200 os. i jak koleżanka wyżej pisała jest śliczna!! Naprawdę nie za dużo trzeba będzie tam dostrajać...jeśli w ogóle!! Ale poprawiny organizowane są w innym pomieszczeniu, podobno mają tam aż 4 sale, nie widziałam osobiście, ale moja ciocia mówi że ta sala nie jest dużo mniejsza od tej weselnej i podobno też fajna. Jedzenie i obsługa spoko. Pokoje na miejscu, ale tylko 80 miejsc. Cena od 135 do 210 pln za osobę za wesele w zależności od menu. Za poprawiny płaci się po ich wyprawieniu i cena zależy od ilości osób, które się pojawiły.

Gdzie będziemy się bawić okaże się w przyszły weekend planujemy odwiedzić i zwiedzić te wszystkie miejsca
Jak macie jeszcze jakieś news'y z tych miejsc to piszcie!! Z Waszą pomocą będzie mi łatwiej podjąć decyzję.

Edytowane przez dragmara1
Czas edycji: 2009-12-14 o 14:47
dragmara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 15:18   #48
teram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez dragmara1 Pokaż wiadomość
Polonez- Rymań: http://www.polonez.pl/
Sala na 200 os. i jak koleżanka wyżej pisała jest śliczna!! Naprawdę nie za dużo trzeba będzie tam dostrajać...jeśli w ogóle!! Ale poprawiny organizowane są w innym pomieszczeniu, podobno mają tam aż 4 sale, nie widziałam osobiście, ale moja ciocia mówi że ta sala nie jest dużo mniejsza od tej weselnej i podobno też fajna. Jedzenie i obsługa spoko. Pokoje na miejscu, ale tylko 80 miejsc. Cena od 135 do 210 pln za osobę za wesele w zależności od menu. Za poprawiny płaci się po ich wyprawieniu i cena zależy od ilości osób, które się pojawiły.

Gdzie będziemy się bawić okaże się w przyszły weekend planujemy odwiedzić i zwiedzić te wszystkie miejsca
Jak macie jeszcze jakieś news'y z tych miejsc to piszcie!! Z Waszą pomocą będzie mi łatwiej podjąć decyzję.
dragmara1 cieszę się że Tobie też spodobał sie Polonez i mogłam Ci coś podpowiedzieć. Nie mam przy sobie naszej umowy ale o ile dobrze pamiętam to wybraliśmy menu za 170 PLN (10 ciepłych i 10 zimnych dań) + tort 540 i jeszcze dodatkowo za dekoracje i inne opcjonalne atrkcje (np. wiejski stół)...Namoim wesele ma być ok 110 osób i noclegi będa dla wszysytkich również dla orkiestry i fotografa, ale moze w lipcu sa juz zarezewowane pokoje i dlatego nocleg u ciebie moze byc tylko dla 80 osób. Co do tej sali na poprawiny- my zdecydowaliśmy się na salę Mysliwską - to jest ta w drugim budynku ,jest utrzymana w myśliwskim klimacie, jest kregielna, sala bilardowa, karaoke więc możesz zrobić poprawiny w luźnym stylu z kegą piwa - jest też basen i kłady .........

Przy samym wejściu jest też taka mniejsza restauracja dla gości " z drogi" , ale nie jest ona za ciekawa więc tam chyba poprawiny nie wyglądałyby za fajnie ( z reszta jest moze na 40 osób).
Byłam też w Ikar Plaza i bardzo ale to bardzo ujęła mnie ta restauracja, tym bardziej ze rozsuwaja drzwi i masz okna po drugiej stronie,. Wszystko jest bardzo eleganckie i na poziomie. Jedzenie również bo wiem ze jest bardzo dobry szef gastronomii ktory nie pozwoli na bałagan bądź na złą jakość potraw- niestety dla mnie 2 minusy : cena i brak miejsc noclegowych dla gości ( bo dla młodych może cos znajdą....)

Omega to ta w Grzybowie????? Bo jeśli tak to słyszałm same superlatywy ale niestety tylko 80 osób tam sie zmieści ...i nie ma dla wszystkich noclegów

Życzę powodzenia w podejmowaniu decyzji

Edytowane przez teram
Czas edycji: 2009-12-15 o 15:27
teram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 21:24   #49
dragmara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 28
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez teram Pokaż wiadomość
dragmara1 cieszę się że Tobie też spodobał sie Polonez i mogłam Ci coś podpowiedzieć. Nie mam przy sobie naszej umowy ale o ile dobrze pamiętam to wybraliśmy menu za 170 PLN (10 ciepłych i 10 zimnych dań) + tort 540 i jeszcze dodatkowo za dekoracje i inne opcjonalne atrkcje (np. wiejski stół)...Namoim wesele ma być ok 110 osób i noclegi będa dla wszysytkich również dla orkiestry i fotografa, ale moze w lipcu sa juz zarezewowane pokoje i dlatego nocleg u ciebie moze byc tylko dla 80 osób. Co do tej sali na poprawiny- my zdecydowaliśmy się na salę Mysliwską - to jest ta w drugim budynku ,jest utrzymana w myśliwskim klimacie, jest kregielna, sala bilardowa, karaoke więc możesz zrobić poprawiny w luźnym stylu z kegą piwa - jest też basen i kłady .........

Przy samym wejściu jest też taka mniejsza restauracja dla gości " z drogi" , ale nie jest ona za ciekawa więc tam chyba poprawiny nie wyglądałyby za fajnie ( z reszta jest moze na 40 osób).
Byłam też w Ikar Plaza i bardzo ale to bardzo ujęła mnie ta restauracja, tym bardziej ze rozsuwaja drzwi i masz okna po drugiej stronie,. Wszystko jest bardzo eleganckie i na poziomie. Jedzenie również bo wiem ze jest bardzo dobry szef gastronomii ktory nie pozwoli na bałagan bądź na złą jakość potraw- niestety dla mnie 2 minusy : cena i brak miejsc noclegowych dla gości ( bo dla młodych może cos znajdą....)

Omega to ta w Grzybowie????? Bo jeśli tak to słyszałm same superlatywy ale niestety tylko 80 osób tam sie zmieści ...i nie ma dla wszystkich noclegów

Życzę powodzenia w podejmowaniu decyzji
Ile jest naprawdę miejsc nie wiem :/ ...poprostu wywnioskowałam to ze strony internetowej, bo mają tak napisane, że jest 80 miejsc noclegowych.
A za dekoracje ile płacisz?? i tak w ogóle to za co płacisz?? za przystrojenie sali tak jak jest to pokazane na wirtualnym spacerze??
I ile wynosi wiejski stół??Pamiętasz??

jak masz możliwość przesłać mi tą umowę to bardzo proszę: dragmara@wp.pl

a co do Ikar Plaza to dla pary młodej mają apartament ze śniadaniem i z niespodzianką i to już jest w cenie.
dragmara1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-18, 22:19   #50
teram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 171
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez dragmara1 Pokaż wiadomość
Ile jest naprawdę miejsc nie wiem :/ ...poprostu wywnioskowałam to ze strony internetowej, bo mają tak napisane, że jest 80 miejsc noclegowych.
A za dekoracje ile płacisz?? i tak w ogóle to za co płacisz?? za przystrojenie sali tak jak jest to pokazane na wirtualnym spacerze??
I ile wynosi wiejski stół??Pamiętasz??

jak masz możliwość przesłać mi tą umowę to bardzo proszę: dragmara@wp.pl

a co do Ikar Plaza to dla pary młodej mają apartament ze śniadaniem i z niespodzianką i to już jest w cenie.
1. Dekoracje 5 lub 10 zł od osoby zalezy czy chcesz żywe kwiaty czy nie ale to jest mniej więćej to co na ich stronie (pokrowce na krzesła, obrusy, serwetki , świeczki)
2. Wiejski stół 640 ( ustawiany na oranżerii z tyłu - tam też będą stoły z kawą i ciastami)
ofertę wyśle Ci na maila

Pozdrawiam

Edytowane przez teram
Czas edycji: 2009-12-18 o 22:27
teram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-20, 17:12   #51
zunia
Raczkowanie
 
Avatar zunia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 83
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Witam wszystkie Panny Młode. Ja biorę ślub 05 czerwca 2010r i wesele będę miała w Pałacyku w Budzistowie. Też słyszałam różne opinie o właścicielce ale mam nadzieję, że nie wywinie nam numeru
Suknia juz zamówiona, jeśli chodzi o muzykę to również zdecydowaliśmy sie na Pana Grabowskiego. Nie mamy jeszcze fotografa-czy ktoś mółby podać namiary na Darka "Długiego"?
zunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 10:21   #52
rdzk42
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 10
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Witam.
Ja biorę ślub 11.09.2010r. i wesele mam w Bukowinie w Podczelu.
Jeżeli chodzi o jedzenie to 160 zł / os i 20 zł za poprawiny.
Nocleg- 25 zł/ os.
Dzieci do 7 lat mają za darmo.
Jeżeli chodzi o salę to jest ogromna Dlatego zdecydowałam się na Bukowine.
Menu standardowe jak wszędzie ale mozna się dogadać jeszcze w tej sprawie.
Stół wiejski będzie na poprawinach i jest już wliczony w cenę. Chociaż można go przenieść też na samo wesele.
Z plotek słyszałam że mają bardzo dobrą obsługę i dużo żarcia podają.
POlecam wszystkim
rdzk42 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 18:30   #53
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez rdzk42 Pokaż wiadomość
Z plotek słyszałam że mają bardzo dobrą obsługę i dużo żarcia podają.
POlecam wszystkim
jak możesz polecać, skoro jeszcze nie miałaś tam wesela? Oj przypominam, że wizaż nie jest forum reklamowym
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-26, 21:13   #54
yoko83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 80
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Cytat:
Napisane przez zunia Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panny Młode. Ja biorę ślub 05 czerwca 2010r i wesele będę miała w Pałacyku w Budzistowie. Też słyszałam różne opinie o właścicielce ale mam nadzieję, że nie wywinie nam numeru
Suknia juz zamówiona, jeśli chodzi o muzykę to również zdecydowaliśmy sie na Pana Grabowskiego. Nie mamy jeszcze fotografa-czy ktoś mółby podać namiary na Darka "Długiego"?

To czekam na opinie od Ciebie moja droga, bo ja mam mieć tam w sierpniu. Opinie słyszałam tak samo- różne, różniste ;] I też mam nadzieję, że wszystko będzie oki ;] A powiedz mi , robicie też poprawiny? Bo jak ja dzwoniłam to ta pani nie za bardzo się ucieszyła na wieść, że chcę też poprawiny

A co do sukni to skąd zamawiałaś??
yoko83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 14:22   #55
zunia
Raczkowanie
 
Avatar zunia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 83
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Wiem, że właścicielka nie jest zwolenniczką poprawin-też nam dała to jasno do zrozumienia. My jeszcze w tej kwestii się wahamy ale chyba jednak się zdecydujemi i myślę, że trzeba będzie kobietę przycisnąć i tyle.
Co do sukienki to zamawiałam w salonie Lisa Ferrera w Koszalinie-przesympatyczna obsługa
zunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 21:58   #56
Sysiaa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 11
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Witam, mam pytanie czy może któraś z was polecić mi fotografa, kamerzystę i jakiś zespół na wesele? jak macie jakieś namiary i znacie opinie i ceny to proszę napiszcie, co to fotografa to też interesuje mnie czy robi dodatkowo sesje zdjęciowe po ślubie w wyznaczonym miejscu, dzięki pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

aha a w Koszalinie jak cenowo stoją suknie? Kupujesz czy szyjesz?
Sysiaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 15:39   #57
natka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

a czy ktos sie orientuje jak wyglada cenowo wesele w eranii w ustroniu morskim??
natka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 16:28   #58
zunia
Raczkowanie
 
Avatar zunia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 83
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

Suknia będzie szyta na mnie wg wzoru sukni, którą mierzyłam w salonie. Będzie kosztowała ok 2 tyś bez welonu.
zunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-03, 22:40   #59
natka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 18
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

lokal znaleziony teraz tylko chciałabym znalezc jakies opinie na jego temat.... a dokładniej chodzi o PETRICO w Krzywopłotach, moze któras z Was wie jak wygladaja tam wesela...??? bede bardzo wdzieczna za wszystkie odpowiedzi
natka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-04, 21:07   #60
Sysiaa77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 11
Dot.: Lokale weselne - Koszalin, Kołobrzeg i okolice

witam, a mam do was pytanie bo świadków powinno dobrać się na zasadzie : kobieta i mężczyzna czy może być dwóch mężczyzn?
Sysiaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-26 16:49:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.