cera mieszana - znalazłam zestaw idealny? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-30, 21:38   #1
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992

cera mieszana - znalazłam zestaw idealny?


witam
chciałam się z Wami podzielić moim odkryciem
próbowałam różnych toników do twarzy, kremów, maseczek, ale moja cera nigdy nie była w takim stanie jak teraz!
stosuję kosmetyki już chyba 1,5 miesiąca i cały czas jestem zachwycona, przez ten czas wyskoczyła mi raptem jedna krostka pory są praktycznie niewidoczne, cera ma jednolity kolor - niesamowite

- żel do mycia twarzy Yves Rocher, Pure Calmille (zdecydowanie lepszy niż AA Wrażliwa Natura 20+ Płyn micelarny, po którym miała twarz w tragicznym stanie, same niespodzianki .. NIE POLECAM) - co ważne w końcu czuję, że wieczorem mam prawdziwie czystą cerę
- maseczka Bielenda - Ogórek z limonką - bardzo przyjemna maseczka, zwęża pory, czuję się "oczyszczona"
- krem Isana Med, krem na dzień z mocznikiem 5% - kosztuje 4,99zł a jest to najlepszy krem jaki dotychczas miałam (nie ma porównanie do Oxedermilu, który kosztuje jakieś 10 razy tyle ) kremik idealny, skóra jest nawilżona, delikatna, nie zostawia nieprzyjemnego filmu - naprawdę cud miód orzeszki najważniejsze nie zapycha porów!
- co kilka dni używam na noc wspomniany Oxedermil lub po prostu Nivea, żeby troszkę bardziej nawilżyć cerę, ale jestem w trakcie szukania czegoś innego, skuszę się chyba na Isana Med na noc za cale 8zł
- peeling miałam Perfecty do cery mieszanej, ale jestem także w trakcie poszukiwań prawdopodobnie skuszę się na coś z Yves Rocher

wydaje mi się, że tutaj dużą rolę gra właśnie żel do mycia twarzy Yves Rocher i stałe nawilżanie twarzy

wiadomo, że każdy ma inną cerę, ale może się okaże, że komuś służy ta sama mieszanka, co mnie dlatego chciałam się podzielić moim odkryciem

pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez anjya
Czas edycji: 2012-05-30 o 21:41
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 21:55   #2
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: cera mieszana - znalazłam zestaw idealny?

Też mam mieszaną cerę, ale zakupu kremu z Mocznikiem z Isany nie zaryzykowałabym nigdy, słyszałam za dużo negatywnych opinii.
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 07:01   #3
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: cera mieszana - znalazłam zestaw idealny?

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Też mam mieszaną cerę, ale zakupu kremu z Mocznikiem z Isany nie zaryzykowałabym nigdy, słyszałam za dużo negatywnych opinii.
serio? :O ja słyszałam same pozytywne dlatego kupiłam
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 08:39   #4
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: cera mieszana - znalazłam zestaw idealny?

Cytat:
Napisane przez anjya Pokaż wiadomość
serio? :O ja słyszałam same pozytywne dlatego kupiłam
Że zapycha i niesamowicie się świeci na twarzy.
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:01   #5
madii1984
Raczkowanie
 
Avatar madii1984
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 182
Send a message via Skype™ to madii1984
Dot.: cera mieszana - znalazłam zestaw idealny?

Ja nigdy nie kupuję produkty bazując na czyiś opiniach, Każdy ma inną skórę i to co jedną może zapychać, dla drugiej będzie super. No, chyba że jakiś kosmetyk ma np 80% negatywnych opinii. Zawsze wolę sprawdzić na sobie niż mówić, "nie użyję tego bo ludzie mówią, że niedobre".
madii1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:21   #6
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: cera mieszana - znalazłam zestaw idealny?

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie kupuję produkty bazując na czyiś opiniach, Każdy ma inną skórę i to co jedną może zapychać, dla drugiej będzie super. No, chyba że jakiś kosmetyk ma np 80% negatywnych opinii. Zawsze wolę sprawdzić na sobie niż mówić, "nie użyję tego bo ludzie mówią, że niedobre".
Ja akurat przy swojej alergicznej skórze nie eksperymentuję z byle czym i sugeruję się opiniami innych jeśli chodzi o kremy do twarzy.
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:21   #7
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: cera mieszana - znalazłam zestaw idealny?

Cytat:
Napisane przez madii1984 Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie kupuję produkty bazując na czyiś opiniach, Każdy ma inną skórę i to co jedną może zapychać, dla drugiej będzie super. No, chyba że jakiś kosmetyk ma np 80% negatywnych opinii. Zawsze wolę sprawdzić na sobie niż mówić, "nie użyję tego bo ludzie mówią, że niedobre".
Dokładnie, mam tak samo Wolę testować na sobie, nigdy nie będę ufać czyjejś opinii
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 18:19   #8
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: cera mieszana - znalazłam zestaw idealny?

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Że zapycha i niesamowicie się świeci na twarzy.
o to mnie wcale nie zapycha, używam jak napisałam dłuższy czas i jest bajecznie. cera też wcale mi się nie świeci, jest taka powiedzmy rozświetlona

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Ja akurat przy swojej alergicznej skórze nie eksperymentuję z byle czym i sugeruję się opiniami innych jeśli chodzi o kremy do twarzy.
Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Dokładnie, mam tak samo Wolę testować na sobie, nigdy nie będę ufać czyjejś opinii
rozumiem, oczywiście. chociaż zazwyczaj, gdy czegoś próbuję to sprawdzam oceny na wizażu parę razy zdarzyło się, że trafiłam dobrze, parę razy, mimo wielu dobrych ocen innych osób, dany produkt dla mnie był bublem i zapychał, powodował świecenie itp
ja krem Isana Med bardzo polecam cieszę się, że go spróbowałam zanim zakupiłam coś innego, jeszcze droższego póki mi będzie odpowiadał, będę go używać
a dzisiaj dokupiłam delikatny peeling Yves Rocher też z serii Pure Calmille - zobaczymy
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.