Apple - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-09, 10:19   #2311
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Apple

No właśnie cholera to mnie hamuje przed kupnem innego smartwatcha/opaski - po prostu czuję, że będę żałowała wydanych pieniędzy, nawet jeśli to będzie stówka czy dwie (co w porównaniu z ceną łocza jest kwotą żadną ). A powrotu do androida nie przewiduję na chwilę obecną, miłość do ios miała trudne początki, ale rozkwitła :P



Przy grzebaniu w necie byłam pewna, że chcę albo szary, albo złoty, srebrny fuj...w sklepie złoty mnie sobą obrzydził, srebrny zachwycił Także aktualnie jest dylemat srebro czy szarość Co do pasków to na bank kilka
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 10:23   #2312
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No właśnie cholera to mnie hamuje przed kupnem innego smartwatcha/opaski - po prostu czuję, że będę żałowała wydanych pieniędzy, nawet jeśli to będzie stówka czy dwie (co w porównaniu z ceną łocza jest kwotą żadną ). A powrotu do androida nie przewiduję na chwilę obecną, miłość do ios miała trudne początki, ale rozkwitła :P



Przy grzebaniu w necie byłam pewna, że chcę albo szary, albo złoty, srebrny fuj...w sklepie złoty mnie sobą obrzydził, srebrny zachwycił Także aktualnie jest dylemat srebro czy szarość Co do pasków to na bank kilka
Nie myśl nawet nad zamiennikiem, bo na 200% mogę Ci powiedzieć ze z czego innego nie będziesz zadowolona
A zegarek zesparrowany z telefonem działa naprawde super i ułatwia życie

Na żywo różne rzeczy właśnie wychodzą
Przejdź sie jeszcze raz,jak beda nowe modele juz w sklepach i polookaj, bo minimalnie kolorystyka obudowy może sie różnic, z nimi nigdy nie wiadomo
Pasek silikonowy czy inny ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 10:34   #2313
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Apple

Mój taka kwęka że też chce taki wynalazek Pewnie na dniach się zamówi i sprawdzę, ale obawiam się że mój czuj i Twoja pewność mają rację


Silikonowy to wiadomo, przy zamówieniach internetowych chyba nie ma możliwości wybrania innych niż te przyporządkowane przez Apple, na pewno wezmę jakiś parciany dla porównania. A potem się okaże


Nie mam nigdzie blisko innego sklepu, a do pana "to nie" już nie pójdę, nie ma opcji
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 10:52   #2314
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Mój taka kwęka że też chce taki wynalazek Pewnie na dniach się zamówi i sprawdzę, ale obawiam się że mój czuj i Twoja pewność mają rację


Silikonowy to wiadomo, przy zamówieniach internetowych chyba nie ma możliwości wybrania innych niż te przyporządkowane przez Apple, na pewno wezmę jakiś parciany dla porównania. A potem się okaże


Nie mam nigdzie blisko innego sklepu, a do pana "to nie" już nie pójdę, nie ma opcji
To jak cos daj znać

Nie, można wybrać z którym paskiem chce sie kupić ja biore zawsze silikonowy bo do treningów po prostu inny sie nie nadaje
Miałam dokupić inny i jakos mi schodzi raz ze ceny tych pasków średnio mnie jaraja, a dwa ze jednak nie chce mi sie zmieniać

A masz jakiś Media Markt w okolicy? Tam tez maja Apple Watch.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 11:19   #2315
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Apple

Dam, sama jestem ciekawa na czym w końcu stanie Zarówno w kwestii wyboru iWatch/opaska, jak i samego łocza (łudzę się jeszcze, ale widać jak skutecznie )


No właśnie na stronie Apple widziałam tylko gotowe zestawy - muszę pogrzebać, może faktycznie przeoczyłam


Mam RTV euro AGD i Media Expert, ale w tych moich sklepach stacjonarnie się Apple nie uświadczy.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2018-09-09 o 11:37 Powód: literówka
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 11:44   #2316
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Apple


- Jak na stronie japka wchodzisz w zakladke kup to pojawia Ci sie wybór opcji
- Fakt, w nich nie ma
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2018-09-09 o 11:57 Powód: pomyłka :D :D :D
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 11:58   #2317
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Apple

No właśnie są tylko gotowe zestawy, nie ma możliwości wybrania innego paska np.



Są stacjonarne RTV euro AGD prowadzące sprzedaż Apple, ale nie u mnie. Androidowy teren
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-09-09, 12:14   #2318
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No właśnie są tylko gotowe zestawy, nie ma możliwości wybrania innego paska np.



Są stacjonarne RTV euro AGD prowadzące sprzedaż Apple, ale nie u mnie. Androidowy teren
Hmm, No nie wchodziłam ostatnio, ale wcześniej były takie opcje, może pozmieniało im sie.

U mnie w tych sklepach nie ma tez
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 12:32   #2319
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hmm, No nie wchodziłam ostatnio, ale wcześniej były takie opcje, może pozmieniało im sie.

U mnie w tych sklepach nie ma tez
Ja dopiero od kilku miesięcy chodzę koło tematu i "za moich czasów" jeszcze nie było takiej opcji. Konfigurator owszem, ale bez możliwości zakupu. A teraz jak weszłam to w ogóle widzę, że nawet są okrojone dotychczasowe możliwości, jakby mieli braki magazynowe.



Online można kupić u nich, stacjonarnie to chyba tylko wybrane sklepy. Może Apple ma wymagania co do powierzchni itd, żeby zmieścić swoje gablotki
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 12:46   #2320
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja dopiero od kilku miesięcy chodzę koło tematu i "za moich czasów" jeszcze nie było takiej opcji. Konfigurator owszem, ale bez możliwości zakupu. A teraz jak weszłam to w ogóle widzę, że nawet są okrojone dotychczasowe możliwości, jakby mieli braki magazynowe.



Online można kupić u nich, stacjonarnie to chyba tylko wybrane sklepy. Może Apple ma wymagania co do powierzchni itd, żeby zmieścić swoje gablotki
Przed wejściem nowości przeważnie maja okrojone możliwości

A kto ich tam wie, możliwe ze maja wymagania z sufitu, nie zdziwiłabym sie wcale, bo toz to burzujski sprzęt przeca

Ja wszystko od nich zawsze w media markt/Saturn brałam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 13:21   #2321
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Apple

No ja chciałam ze strony Apple, zwłaszcza że pewnie najpierw będzie w sprzedaży właśnie tam, ale co będzie i kiedy to czas pokaże

Na razie czekam na premierę i wybieram opaskę tacie, on ma androida, to wybór jest szerooooooooooki
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-09, 16:00   #2322
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Dzwoniłam na support, wysyłałam im diagnostykę i wszystko wydaje się być ok z mikrofonami (w iphonach są 3 o czym nie wiedziałam). Mam jeszcze zaktualizować iOS na najnowszy i sprawdzić czy to coś da. A pewnie da, bo rozmawiałam z moją koleżanką, która też przesiadała się na X i tez miała ten problem, który jak twierdzi, sam się rozwiązał (podejrzewam, że po aktualizacjach). Ja nie mam wi fi w domu, wiec muszę się wprosić do kogoś i w końcu to zrobić
Rozpisałam się, ale może będzie to dla kogoś pomocne . Ja zmieniałam z 6s+ na X, moja koleżanka z 7+ na X.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W dobie praktycznie nielimitowanych danych pakietowych jaki sens szukać wifi? No chyba że tak jak moja znajoma nie doładowuje sobie karty ale na IP najnowszego ma a potem dzwoni na koszt odbiorcy ;p

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
To wiem, sprawdziłam z ciekawości, nie oczekiwałam zbyt wiele, ale jednak 56 się nie spodziewałam
U mnie sami androidowcy albo miłośnicy opasek (zresztą sama się ciągle zastanawiam nad opaską, ale w łoczu kusi mnie to, że jest w pełni kompatybilny z iphone...żadna opaska tego mi nie zapewni).
U mnie duży nie wchodzi w grę, i dobrze, bo jakby jeszcze do dylematów kolorystycznych () doszedł rozmiar, to bym się pochlastała
Chcę, miałam po prostu sklep Apple pod ręką (nie mam na co dzień), to weszłam zmierzyć, bo wymiary koperty mają być ponoć takie same. Kształt też ma być ten sam.
Zerknij na mi band ten naknowszy bodjaze 3. Znajomy miał wcześniejszą wersję do IP i było spoko
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 16:09   #2323
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
W dobie praktycznie nielimitowanych danych pakietowych jaki sens szukać wifi? No chyba że tak jak moja znajoma nie doładowuje sobie karty ale na IP najnowszego ma a potem dzwoni na koszt odbiorcy ;p
U mnie na necie z sieci komórkowej wszystko się taaaaaaaaaaaaaak dłuuuuuuuugooooooo aktualizuuuuujeeeeee...że wolę jednak wifi

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Zerknij na mi band ten naknowszy bodjaze 3. Znajomy miał wcześniejszą wersję do IP i było spoko
Dzięki
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 16:33   #2324
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No ja chciałam ze strony Apple, zwłaszcza że pewnie najpierw będzie w sprzedaży właśnie tam, ale co będzie i kiedy to czas pokaże

Na razie czekam na premierę i wybieram opaskę tacie, on ma androida, to wybór jest szerooooooooooki
Niekoniecznie najpierw tam Pamietam akcje z 7 Plus - pierwszy gdzie można było go dorwać to Saturn a nie apple było

Na andka wybór jest ogromny, to prawda
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 17:52   #2325
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
W dobie praktycznie nielimitowanych danych pakietowych jaki sens szukać wifi? No chyba że tak jak moja znajoma nie doładowuje sobie karty ale na IP najnowszego ma a potem dzwoni na koszt odbiorcy ;p

Nie chciał mi aktualizować na sieciowym. Cały czas krzyczał, że musi być połączenie z wifi, podłączony do ładowania i zablokowany. 🤷🏻☠♀️
Nie, ja nie z takich jak Twoja znajoma


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 19:05   #2326
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Niekoniecznie najpierw tam Pamietam akcje z 7 Plus - pierwszy gdzie można było go dorwać to Saturn a nie apple było
O LOL To się polskie Apple nie popisało


Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Nie chciał mi aktualizować na sieciowym. Cały czas krzyczał, że musi być połączenie z wifi, podłączony do ładowania i zablokowany. 🤷🏻☠♀️
Mnie ostatnio apka fb coś takiego zameldowała, że aktualizacja została wstrzymana do czasu podłączenia do stabilnego netu.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 19:12   #2327
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Apple

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-09, 21:04   #2328
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
O LOL To się polskie Apple nie popisało


Mnie ostatnio apka fb coś takiego zameldowała, że aktualizacja została wstrzymana do czasu podłączenia do stabilnego netu.

Nawet w iSpocie mi powiedzieli, żebym w domu zrobiła aktualizację, bo na ich wi fi będzie to trwało wieki. Czyli coś jest na rzeczy i bynajmniej nie jest to żydzenie na rachunku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 05:04   #2329
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Nawet w iSpocie mi powiedzieli, żebym w domu zrobiła aktualizację, bo na ich wi fi będzie to trwało wieki. Czyli coś jest na rzeczy i bynajmniej nie jest to żydzenie na rachunku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedyś na androidzie tylko duże apki też też na wifi się chciały aktualizować, potem to chyba zmienili. Producenci twierdzą że to blokada przed za dużym rachunkiem czy coś. Ostatnimi czasy spotykam się tylko z ostrzeżeniem że uwaga może być opłata. Ja tam wolę na pakietowych jakoś bardziej u mnie stabilnie.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-09-10, 08:15   #2330
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Kiedyś na androidzie tylko duże apki też też na wifi się chciały aktualizować, potem to chyba zmienili. Producenci twierdzą że to blokada przed za dużym rachunkiem czy coś. Ostatnimi czasy spotykam się tylko z ostrzeżeniem że uwaga może być opłata. Ja tam wolę na pakietowych jakoś bardziej u mnie stabilnie.

Ale ja nie aktualizowałam Androida tylko iOS
Akurat apki zawsze aktualizowałam na sieciowym. Ale backup, aktualizacja systemu, i inne grubsze sprawy nie pójdą bez wifi. I to nie było spowodowane moją niechęcią, obawą o rachunek, tylko system nie przepuszcza i nie mam wyboru 🤷🏻☠♀️


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 09:29   #2331
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Ale ja nie aktualizowałam Androida tylko iOS
Akurat apki zawsze aktualizowałam na sieciowym. Ale backup, aktualizacja systemu, i inne grubsze sprawy nie pójdą bez wifi. I to nie było spowodowane moją niechęcią, obawą o rachunek, tylko system nie przepuszcza i nie mam wyboru


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ehh miałam na myśli to że pewnie podobnie to działa, taki relikt z czasów jak pakietowe byly płatne i było ich malo. Ostanim moim IP była 4 ;p
Ostanio myślę nad odwykiem od online. Coś na zasadzie komputer (i tak niechce mi sie go odpalac co chwile) plus telefon typu dzwonienie, sms/mms. Coś co się zmieści w kieszeni. Tak na poczatek że dwa trzy tygodnie do miesiąca. Bo jednak czloqiek jest uzależniony od smartfona itd
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 11:02   #2332
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Ehh miałam na myśli to że pewnie podobnie to działa, taki relikt z czasów jak pakietowe byly płatne i było ich malo. Ostanim moim IP była 4 ;p
Ostanio myślę nad odwykiem od online. Coś na zasadzie komputer (i tak niechce mi sie go odpalac co chwile) plus telefon typu dzwonienie, sms/mms. Coś co się zmieści w kieszeni. Tak na poczatek że dwa trzy tygodnie do miesiąca. Bo jednak czloqiek jest uzależniony od smartfona itd

Pewnie działa podobnie a czasami nawet lepiej, ale ja jak się przenosiłam to miałam do ściągnięcia prawie 50 GB z icloud, a w pakiecie mam 12 . Pewnie jest to zabezpieczenie na wypadek właśnie osób mających małe pakiety, żeby w trakcie nie przerwało.
Ja mam telefon zrośnięty z ręką, ale jestem za słaba na odwyk


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-10, 13:00   #2333
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Pewnie działa podobnie a czasami nawet lepiej, ale ja jak się przenosiłam to miałam do ściągnięcia prawie 50 GB z icloud, a w pakiecie mam 12 . Pewnie jest to zabezpieczenie na wypadek właśnie osób mających małe pakiety, żeby w trakcie nie przerwało.
Ja mam telefon zrośnięty z ręką, ale jestem za słaba na odwyk


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sprawdź sobie nju mobile jeśli masz na kartę. Za 30zl masz sporo więcej neta i co jakiś czas rośnie. Teraz po dwóch latach mam 30gb.
Mnie zawsze irytują takie ograniczenia.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 12:00   #2334
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Sprawdź sobie nju mobile jeśli masz na kartę. Za 30zl masz sporo więcej neta i co jakiś czas rośnie. Teraz po dwóch latach mam 30gb.
Mnie zawsze irytują takie ograniczenia.

Mam VirginMobile, boję się przechodzić gdzieś indziej, bo wcześniej jak byłam w Play, to pakiet kończył mi się po kilku dniach. W Virgin starcza i jeszcze mi zostaje. Użytkuje ciagle tak samo. Boję się, że w Nju będzie to samo co w play, chociaż ilość GB kusząca...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-11, 19:52   #2335
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
Mam VirginMobile, boję się przechodzić gdzieś indziej, bo wcześniej jak byłam w Play, to pakiet kończył mi się po kilku dniach. W Virgin starcza i jeszcze mi zostaje. Użytkuje ciagle tak samo. Boję się, że w Nju będzie to samo co w play, chociaż ilość GB kusząca...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mieszk na wsi a tu wiadomo jak z netem stacjonarnym. Robię mnustwo rzrczy włącznie z aktualizacjami systemu i apek i max 12 gb udało mi się koedys zużyć. Tak to ok 7gb
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 16:53   #2336
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Apple

Ma już ktoś iPhone XS? Wrażenia? Sprawiłam sobie w weekend XS Max i jestem tak zakochana, jak dawno w telefonie nie byłam

Żeby jeszcze był wodoodporny to nic mi by do szczęścia nie brakowało.

Co myślicie o nowych zegarkach?
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 21:24   #2337
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Apple

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ma już ktoś iPhone XS? Wrażenia? Sprawiłam sobie w weekend XS Max i jestem tak zakochana, jak dawno w telefonie nie byłam



Żeby jeszcze był wodoodporny to nic mi by do szczęścia nie brakowało.



Co myślicie o nowych zegarkach?

O wow zazdro!
On nie jest wodoodporny? Czy tak jak X - jest ale gwarancja nie obejmuje zalania cieczą
Zegarki są obłędne, chciałabym, ale póki co mam nowego Korsa, wiec odpuszczę.

Ostatnio widziałam na YouTube jak koleś zalał wodą mineralną Xa a następnie włożył go do zamrażarki na 10h. Przeżył i działał. Mimo to swojego chronię przed najmniejszą kropelką


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)


Edytowane przez Kocurasek
Czas edycji: 2018-10-03 o 21:25
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 03:28   #2338
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Apple

Jest podobno bardziej wodoodporny od X, ale niewiele - może ponoć przetrwać 30 minut 3 metry pod wodą, ale nie jest całkowicie wodoodporny. I oczywiście gwarancja nie pokrywa żadnych problemów związanych z wodą Może w następnym roku..?
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 07:53   #2339
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Apple

Ja na razie czekam na wypust wszystkich poprawek, aktualizacji i tym podobnych, bo ilość błędów krążących po necie przeraża. Potem pomyślę chociaż jakoś mnie na razie nie ciągnie do nowego iphone - jakoś mi ten brak przycisku home androidowo się kojarzy

Łocz jest słodki, ale w pierwszym wrażeniu przytłaczający wizualnie, na razie odpuściłam.

Czekam aż mnie najdzie faza na niego



Także ja jestem jakoś...no chyba za bardzo się napaliłam czekając na premierę i teraz...przekłuty balonik taki.






Ten brak wodoodporności mnie zadziwia.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 09:37   #2340
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Apple

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ma już ktoś iPhone XS? Wrażenia? Sprawiłam sobie w weekend XS Max i jestem tak zakochana, jak dawno w telefonie nie byłam

Żeby jeszcze był wodoodporny to nic mi by do szczęścia nie brakowało.

Co myślicie o nowych zegarkach?
Jesli wytrzyma zalanie herbata/woda przy jedzeniu, to dla mnie bedzie ok, wieksza wodoodpornosc mi nie jest potrzebna To bedzie pewnie moj kolejny telefon kiedy moj 7+ w koncu padnie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-27 13:39:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.