kompletnie zniszczone wlosy...:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-11, 13:59   #1
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309

kompletnie zniszczone wlosy...:(


mam kilka pytan...przez dlugi czas mialam wlosy mniej wiecej do lopatek mocno cieniowane....najpierw byly platynowe potem czarne w koncu wrocilam do brazu.regularnie suszone, prostowane codziennie, meczone chlorem na basenie co kilka dni...teraz zmuszona bylam je obciac do ramion, ale i tak nie daje sobie z nimi rady...caly czas sa "przyklapniete", u nasady przetłuszczaja sie, konce sa jak siano, sa zupelnie matowe i kompletnie nie chca sie ukladac.... stracilalm wszelkie koncepcje co z nimi zrobic...moze mi cos poradzicie???
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 14:09   #2
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: kompletnie zniszczone wlosy...:(

Ja bym radziła poszukać przez wyszukiwarkę wątków o zniszczonych włoskach, znajdziesz tam 1001 porad i kosmetyków godnych polecenia. Ja ze swojej strony polecam też zrobić ze 2 razy rytułał odbudowujący Kerastase (w salonach fryzjerskich ok 50-60zł) i używać kosmetyków kerastase z cementem do domowego użytku. Jest to droga impreza, ale jeśli "hodujesz" włoski to naprawdę się opłaci, bo odratujesz te zmaltretowane i unikniesz konieczności dalszego ścinania. Mojej psiapsiółce po 1 zabiegu i 2 miesiącach takiej kuracji domowej włosy odżyły nie do poznania. Nie sądziłam, że mozna tak "naprawić" włoski. A wszyscy jej mówili, mozna już tylko ściąć. Tylko że ona się zaparła, bo zapuszcza - a miała rozjaśniane i spalone nieudaną trwałą. Powodzenia
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 14:19   #3
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: kompletnie zniszczone wlosy...:(

ank@ watków o zniszczonych włosach jest multum. wiec wyszukiwarka i napewno znajdzesz sposob na swoje wlosy po pierwsze: to odlóz prostownice, po drugie jakas dobra odzywka regenerujaca, od siebie bym polecała GLISS KUR odzywka regenerujaca jest dosc tania bo ok 10 zł a bardzo wydajna i mi pomogła bardzo jak miałam zniszczone wlosy!! (a tez prostowałam codziennie ) skutecznej kuracji zycze
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-11, 14:21   #4
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: kompletnie zniszczone wlosy...:(

ups pomyłka miało to byc kierowane do kaileight sorki za gafe :/
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 19:05   #5
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: kompletnie zniszczone wlosy...:(

a w jakich salonach mozna zrobic tan zabieg? kosmetyki keraste sa dostepne takze tylko w salonach, prawda?sa np w jean louis david?
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-12, 19:24   #6
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: kompletnie zniszczone wlosy...:(

ten zabieg napewno pomoze później wystarczy je odpowiednio pielegnowac, zachwalany jest olejek rycynowy (kilka kropel do szamponu), dobry szampon i dobra odzywka... pomocny moze byc tez WAX (mi bardzo pomogl) tez jest zachwalany ale nie wszytskim pomaga.
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 15:09   #7
anuleczka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: kompletnie zniszczone wlosy...:(

hej dziewczynyjesl macie problemy ze zniszczonymi wlosami i nie macie kasy na zabiegi kosmetyczne w salonach to radze wam zebyscoie kupily sobie sobie Gliss kur...szamopn,odzrzywki,s pray,maseczki;]jak dotad uwarzam ze sa to najlepsze regeneracyjne odzywki;]ja mialoam naopwde zniszczone wloski....od ciaglego prostowaniaale teraz zaakceptowalam swoje krecone wloskii dbam o nie i sa napwde slicznepozdrawiam i zycze powodzenia: cmok:
anuleczka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-06, 12:37   #8
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: kompletnie zniszczone wlosy...:(

ja miałam podobnie jak anuleczka1991- prostowałam codziennie i bardzo je zniszczyłam. zaczęłam o nie dbać- na początek podcięłam końcówki, potem stosowałam kosmetyki z serii Gliss-kur i to naprawdę mi pomogło!
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 17:52   #9
slicznapretty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 45
GG do slicznapretty
[dziewczyny ja mialam martwe wlosy z powodu nieudanych kilku rozjasnian i obcielam je na krotko czy dobrze zrobilam?teraz mam jasno rudy blond a chcialabym platyne co mam zrobic?jestem zla bo ta fryzura mi nie pasuje

Edytowane przez mały_groszek
Czas edycji: 2008-05-07 o 18:03 Powód: dubel.
slicznapretty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 23:04   #10
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: kompletnie zniszczone wlosy...:(

co do farby to ci nie powiem, bo się na tym nie znam.

myślę, że ścięcie jest dobrym rozwiązaniem, choć trochę drastycznym i desperackim ;d ale wystarczy odrobina cierpliwości [przy czekaniu na wzrost włosów] i systematyczna pielęgnacja i włosy będą jak nówka sztuka
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 23:14   #11
stafur
Raczkowanie
 
Avatar stafur
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 163
Dot.: kompletnie zniszczone wlosy...:(

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
co do farby to ci nie powiem, bo się na tym nie znam.

myślę, że ścięcie jest dobrym rozwiązaniem, choć trochę drastycznym i desperackim ;d ale wystarczy odrobina cierpliwości [przy czekaniu na wzrost włosów] i systematyczna pielęgnacja i włosy będą jak nówka sztuka
"odrobina cierpliwosci", to bardzo delikatnie powiedziane
w moim przypadku u fryzjera ląduje regularnie co 31 dni, bo nie mogę pogodzić sie z myślą: co ja mam na głowie?!

tak wiec, jesli scinac na tak krotko, jak ja (jakies 5/6 cm), to trzeba sie przygotowac na niezłe jazdy, kiedy fryzura "nagle" traci kształt i wypadałoby to poprawić, a chęć odhodowania włosów jest taaaka duża
__________________
You are everything you are
Nothing at all...
stafur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 14:46   #12
slicznapretty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 45
GG do slicznapretty
Dot.: kompletnie zniszczone wlosy...:(

no tak jestem załamana ale i tak będę zapuszczała a mój drugi problem nie wiem jak zlikwidować co teraz zrobić by pozbyć sie rudawo jasnego blondu
slicznapretty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 18:50   #13
4a349ea4670ca17831749375b78de87f8867430c_61aea40289c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 118
Dot.: kompletnie zniszczone wlosy...:(

slicznapretty - jesli zapuszczasz wlosy to ich nie farbuj, a przynajmniej nie mocnymi farbami. Moze szamponetka? nie bedziesz blondyna, ale albo dlugie wlosy albo kolor:p
ja ten blad popelnilam i zapuszczajac wlosy farbowalam je na czarno. Sa zniszczone i strasznie sie z nimi mecze, a moglam zapuscic je w naturalnym kolorze i farbowac dopiero teraz.
4a349ea4670ca17831749375b78de87f8867430c_61aea40289c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 19:02   #14
slicznapretty
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 45
GG do slicznapretty
Dot.: kompletnie zniszczone wlosy...:(

Ja Mialam Czarne Wlosy Farbowane Paleta Po Tygodniu Zachcialo Mi Sie Blondu Z Racji Tego Ze Zawsze Farbowalam Na Czarne I Mialam Juz Tego Dosc!!!rozjasnilam Pasemkami 2 Razy U Fryzjerki Ale Nie Wytzrzymalam I Zaczelam Rozjasniac Sama Bo Nie Chcialo Mi Sie Dlugo Czekac!w Zwiazku Z Tym Wlosy Spalilam Bo Uzylam 2 Dni Pod Rzad Rozjasniacza Joanny!!!wsciekla Poszlam Sie Obciac Do Odrostow!wiec Teraz Mam Wlosy Zdrowe Ktore 2 Razy Zafarbowalam Farba Na Blond W Odstepach 2 Tygodni I Wyszly Mi Jasno Rude!ja Chce Platyne Wiec Co Mam Zrobic?narazie Moje Nieszczesne Wlosy Nie Sa Az Tak Zniszczone By Ich Nie Farbowac!!!prosze O Porade Dla Moich Krotkich Wlosow Krore Chce Zapuscic
slicznapretty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:41.