Wypadające włosy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 11:13   #31
Lanet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 73
Dot.: Wypadające włosy

kinga15p no to bardzo dobrze

A ja skończyłam walkę z szukaniem szamponu na wzmocnienie włosów...
Kupiłam dla dzieci johnsons baby i mam nivea baby jeszcze i kupie jeszcze szampon trzy zioła, żeby mi sie tak włosy nie tłuściły.

I postanowiłam powoli zbierać na seboradin w ampułkach. Kiedyś mi bardzo pomógł i teraz też sobie nim wzmocnie włosy, mimo że i tak przy myciu wypada mi ich góra 20.
Ale są słabe i nakarmie ich witaminkami
__________________




Lanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 09:43   #32
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: Wypadające włosy

W badaniach krwi w morfologii miałam tylko 1 nieprawidłowość i to niewielką..ogólnie jest lepiej niż było ja również teraz będę szukać bardzo delikatnych szamponów

Również zastanawiam się nad tym seboradinem w ampułkach odżywienie i wzmocnienie się przyda zwłaszcza na zimę.
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 16:48   #33
Lanet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 73
Dot.: Wypadające włosy

To dobrze że badania Ci wyszły dobre, ale niedobrze bo co teraz z włosami ?
Ja kupiłam dzisiaj 2 szampony : bobini i siarkową moc, z tym że ten drugi ma średnie opinie... jednym pomaga drugim nie...
I teraz się zastanawiam czy warto było wydać 16 zł
Dla mnie to dużo... no, ale cóż teraz warto wypróbować i zobacze co będzie
__________________




Lanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 09:16   #34
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: Wypadające włosy

Włosy jednak nadal wypadają ;/ no ale grunt,że jest lepiej.
Wypróbuj mam nadzieję, że się nie zawiedziesz, może pomoże ja planuję teraz kupić Szampon z Nivea Baby , są zachęcające , ale co ja teraz zrobię z 3 Butelkami herbal essences i jedną z Dove , szamponu ;/ nie warto było kupować ;/
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 10:01   #35
Lanet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 73
Dot.: Wypadające włosy

To mamy podobny problem
Wczoraj umyłam włosy tym szamponem siarkowa moc, a dzisiaj włosy przyklapnięte Jestem zła na siebie. Zniechęciły mnie dodatkowo jego opinie. A bobini wypróbuje dzisiaj, jak się nie sprawdzi to bede używać jako żel pod prysznic bo on też do kąpieli jest - chociaż się na coś przyda.
Już mam 3 butelki szamponów, których nie bede używać i poszło na nie tyle pieniedzy
__________________




Lanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-11, 20:17   #36
Karimwera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 11
Dot.: Wypadające włosy

Ja w jednym roku miałam dwie operacje i od narkozy strasznie mi wypadały włosy (choć i tak miałam ich dużo), więc zaczęłam brać skrzypowitę. Może Falvit wam też pomoć.
Karimwera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-13, 16:43   #37
kinga15p
Raczkowanie
 
Avatar kinga15p
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 186
Dot.: Wypadające włosy

Było lepiej...ale wczoraj po prostu z pośpiechu (miałam dosłownie 10 minut na umycie włosów i wysuszenie) użyłam Herbal Essencess i problem powrócił, dosłownie było tyle samo włosów co przed kuracją szamponem i odżywką o których pisałam. a więc znam już chyba przyczynę ich wypadania ;/
__________________
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera!"

"Doskonałość dobra moralnego lub ludzkiego wymaga, by rozum kierował uczuciami...
kinga15p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-09, 11:40   #38
Lalita1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 167
Dot.: Wypadające włosy

Od pewnego czasu strasznie wypadają mi włosy i zastanawiam się czy to przyczyna nadchodzącej wiosny (przesilenie wiosenne) czy czegoś innego. Słyszałam, że szampon "Farmona FarMed szampon przeciwłupieżowy" działa nie tylko na łupież, ale też na wypadanie włosów, mam zamiar go kupić ale mam pofarbowane włosy castingiem i zastanawiam się czy nie zmyje mi on koloru??
Lalita1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-12, 12:37   #39
margaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Wypadające włosy

Dziewczyny chcialam się podzielić moimi efektami kuracji w trakcie której jestem teraz:

1. Codziennie szampon Revitax + serum Revitax na noc + 2x2 tabletki Humavit Z + 1 tabl Cynku na noc => ok 1,5 m-ca aż się skonczyło serum
2. Codziennie szampon Revitax + ampułki Redical na noc + 2x2 tabletki Humavit Z + 1 tabl cynku na noc => 5 tygodni

Efekty jak dla mnie są zdumiewające, bo przede wszystkim ok 3/4 mniej włosów mi wypada no i pojawiło się sporo nowych zwłaszcza w nad czołem bo tam ich trochę mało I jeszcze mniej się przetłuszczają więc dla osób z suchą skórą głowy trzeba się pewnie wspomóc jakimiś środkami nawilżającymi, ja akurat mam przetłuszczającą się skórę więc dla mnie kolejny plus
margaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.