Nieśmiały czy niezainteresowany? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-15, 16:36   #31
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Nieśmiały czy niezainteresowany?

Też nie rozumiem, czemu się tak uczepilas autorko tego kolesia, skoro jego charakter ci nie odpowiada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 16:38   #32
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Nieśmiały czy niezainteresowany?

Dodam, że jeśli nawet wyjdzie, to on będzie jaki jest. Wygląda na faceta którego mało obchodzi jak się powinien zachowywać wg "rol płciowych"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 16:41   #33
Hjacynt
Przyczajenie
 
Avatar Hjacynt
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 12
Dot.: Nieśmiały czy niezainteresowany?

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Generalnie chodzi mi o to, że chcesz czegos, ale tak naprawdę fajnie, jakby wyszło od niego. Facet wygląda na mało zainteresowanego, ale jeśli gdzieś tam on jest taki, jak sobie myślisz (nieśmiały i zagubiony), to no niestety, zmienić się nie zmieni. Jeśli masz takie hm tradycyjne poglądy, to dlaczego startujesz akurat do takiego egzemplarza? Toż to się kupy nie trzyma. Skoro już Ci się tak nie podoba to, jaki jest mało męski, to jaki sens ma kontynuowanie tego? Czarodziejskiej różdżki w graciarni zapewne nie posiadasz, żeby nagle zmienić osobnika w swoje przeciwieństwo. A on jest wybitnie "nie do przodu" jak już sama zdążyłaś zauwazyc. To czego Ty właściwie oczekujesz teraz? Powtórzę: no nie wyczarujesz sobie amanta z tego kolesia.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie chodzi o to że nie podoba mi się to jaki jest, bo wręcz przeciwnie przeciwienstwa sie przyciągają. Gdyby odezwał się do mnie pierwszy kilka razy to na pewno sama przyznałabym mu że mi sie podoba. Widze dwie możliwości:

1. On nie wie że mi się podoba a że w naszej znajomości to ja zazwyczaj inicjowałam kontakt i dawałam temat do rozmowy, to on sam nie próbuje tego zrobić i czeka na mój ruch.
2. Zdał sobie sprawę że mi się podoba i zachowuje się w taki sposób żeby pokazać mi że to tylko przyjaźń, a ja robię z siebie idiotke zawracając mu głowę.

Boję sie że opcja 2 jest prawdziwa a on zachowuje się tak żeby trzymać mnie dystans.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hjacynt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 16:48   #34
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Nieśmiały czy niezainteresowany?

Cytat:
Napisane przez Hjacynt Pokaż wiadomość
To nie chodzi o to że nie podoba mi się to jaki jest, bo wręcz przeciwnie przeciwienstwa sie przyciągają. Gdyby odezwał się do mnie pierwszy kilka razy to na pewno sama przyznałabym mu że mi sie podoba. Widze dwie możliwości:

1. On nie wie że mi się podoba a że w naszej znajomości to ja zazwyczaj inicjowałam kontakt i dawałam temat do rozmowy, to on sam nie próbuje tego zrobić i czeka na mój ruch.
2. Zdał sobie sprawę że mi się podoba i zachowuje się w taki sposób żeby pokazać mi że to tylko przyjaźń, a ja robię z siebie idiotke zawracając mu głowę.

Boję sie że opcja 2 jest prawdziwa a on zachowuje się tak żeby trzymać mnie dystans.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wcale się nie przyciągają, to durnota jakaś.

No dobrze, boisz się. Więc albo 1) pytasz, 2) dajesz sobie spokój, on ewentualnie ogarnie wtedy, że trzeba coś zrobic, ale Ty zajmujesz się czymś innym i nie tracisz czasu na jałowe dysputy, 3) snujesz wizje jeszcze przez kilka miesięcy coraz bardziej się na niego, mówiąc piękna polszczyzna, wiajac i będąc coraz bardziej zniecierpliwiona i sfrustrowana osoba.

3) jest bardzo kiepskie, been there... Nic Ci nie da oprócz zatrucia sobie WLASNEGO życia.

PS. Ja odpuściłam kiedy już nie mogłam tego zniesc. Z perspektywy tego że potem się związałam z moim facetem powiedziałabym że decyzja życia. Ale nie musi tak być w Twoim przypadku. Chodzi mi o to, że to zamęczyć się idzie. A Ty niestety zmierzasz właśnie ku opcji 3). W taki sposob, jeśli nie ma się nic innego co zajmie głowę (a mamy teraz taka sytuacje) naprawdę można się bujać długimi miesiącami. Rozkminiac, myśleć, pisać scenariusze, wkurzać się, marzyć i mieć nadzieję, wkurzać się. Jakkolwiek głupio to zabrzmi - może jest w tym nawet coś fajnego, wymyślanie sobie jak to on gorąco pragnie ale nie może, ale tylko do pewnego momentu. W końcu zostaje tylko wkurzenie.

3) to jest naprawdę fatalna opcja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez trzyrazypiec
Czas edycji: 2020-04-15 o 16:49
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 18:45   #35
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Nieśmiały czy niezainteresowany?

Cytat:
Napisane przez Hjacynt Pokaż wiadomość
1. On nie wie że mi się podoba a że w naszej znajomości to ja zazwyczaj inicjowałam kontakt i dawałam temat do rozmowy, to on sam nie próbuje tego zrobić i czeka na mój ruch.
2. Zdał sobie sprawę że mi się podoba i zachowuje się w taki sposób żeby pokazać mi że to tylko przyjaźń, a ja robię z siebie idiotke zawracając mu głowę.

Boję sie że opcja 2 jest prawdziwa a on zachowuje się tak żeby trzymać mnie dystans.
I dlatego będziesz przez kilka miesięcy w zawieszeniu z nim? Dlaczego go po prostu nie zapytasz? Możesz jakoś żartobliwie, jeżeli to taka ujma jak się okaże, że go nie kręcisz. Nie rozumiem, zamiast mieć jasność, to Ty rozkładasz ręce i chcesz czekać do śmierci aż on postanowi napisać.
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 19:34   #36
atlatl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 52
Dot.: Nieśmiały czy niezainteresowany?

Nie wiem co jest Twoim celem, bo jesli ganianie króliczka, to postępujesz dobrze.

Natomiast jeśli celujesz w jakiś ewentualny związek, to trzeba sobie tylko odpowiedziec na pytanie - czy typek jest wart ryzyka związanego z ewentualną zmianą pracy, kiedy romans nie wypali. Jeśli jest wart, to zaryzykuj grę w otwarte karty.

Bo z drugiej strony mam wrażenie, że Ty w jego oczach na razie nie wzbudziłaś wrażenia, że jesteś warta takiego ryzyka. I nad tym możesz popracować, ale na razie on nie wyłoży swoich kart na stół.
atlatl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 00:26   #37
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 507
Dot.: Nieśmiały czy niezainteresowany?

Moim zdaniem nie zależy mu aż tak bardzo na rozwijaniu bliższej znajomości z Tobą. Może był zainteresowany, ale przestał. Może też być tak, że jest bardzo nieśmiały i "nieogarnięty", nie wie, czego od niego oczekujesz i jak powinien się zachować.



Zrób eksperyment i przestań się do niego w ogóle odzywać pierwsza. Zamilknie na zawsze? No to masz problem z głowy.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-16, 05:28   #38
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Nieśmiały czy niezainteresowany?

Uważam, że skoro na wstępie takie problemy, to trzeba odpuścić. Nawet jeśli taki jest, to chcesz się dalej zastanawiać czy denerwować z powodu jego zachowania? Zamęczysz się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-16 06:28:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.