Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-22, 08:31   #31
CyberCat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14
Unhappy Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
Autorko dla mnie rozmowa, ambitna dyskusja jest bardzo wazna i ta chemia z ktora wtedy jest tez. Jesli gadka by sie nie kleila to po prostu nie byloby zwiazku ani seksu. U mnie w zwiazku 2 letnim tematy sie nie koncza, dyskutujemy o wszystkim, nadal jest o czym. Moze u was problemem jest to ze macie inne charaktery? Co do "kluczowego seksu" w zwiazku wiekszosc codziennosci to raczej wlasnie rozmowa niz seks. Seks mozna uprawiac i nie powiedziec ani słowa w trakcie.

Hej, ja jestem w podobnej sytuacji. Jestem z facetem prawie rok, mieszkamy razem, ale też nie za bardzo prowadzimy pasjonujące rozmowy... Po pracy oglądamy telewizję co mnie podłamuje. Nigdy wczesniej nie żyłam w ten sposób.
Myślałam o rozstaniu, ale problem w tym, że na poziomie "życiowym" jest super. Oboje jesteśmy spokojni, szanujemy cudzą przestrzeń. On jest dobry, czuły (nie powiedział, że kocha), a jak mam jakieś wąty do niego to od razu reaguje i koryguje swoje postępowanie. A jak mam zły dzień to przytula i pyta czy moze jakoś pomóc. A jesli nie teraz, to on tu jest dla mnie. Ideał?

Ale nudzę się z nim ... On od komputera przesiada się na kanapę, najchętniej nie wychodziłby z domu. Nie ma zainteresowań za bardzo. Ja jestem aktywnym typem który np. lubi podróże. On nigdy nie leciał samolotem. Razem jeździmy na rowerach.
Jestem 10 lat od niego starsza, ale mam wrażenie ze to on jest już starszy i zmęczony życiem. Jest dosyć nieśmiały i pewnie dlatego lubi kobiety z charakterem.
Mówi się, że od rozmów są przyjaciele. I nie ma facetów ideałów. Tu nie o seks chodzi bo seks jest po prostu OK. On miewa problemy czasami nawet.
Mam już związki za sobą żeby porównać i nigdy takiego porządnego dobrego chłopaka, który szanuje innych ludzi, nie miałam. Już nie chcę samców alfa, którzy tylko z zewnątrz są piękni.

I nie wiem czy zostać w tym związku i przestać szukać dziury w całym czy jednak nie? Dodam, że poprzednio miałam faceta 9 lat młodszego (ja ich nie wyszukuję, tak wyszło) i tematy do rozmów się nie kończyły. Ale był to związek na odległość.

Poradźcie
CyberCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 08:38   #32
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez CyberCat Pokaż wiadomość
Hej, ja jestem w podobnej sytuacji. Jestem z facetem prawie rok, mieszkamy razem, ale też nie za bardzo prowadzimy pasjonujące rozmowy... Po pracy oglądamy telewizję co mnie podłamuje. Nigdy wczesniej nie żyłam w ten sposób.
(...)
A w jaki sposób żyłaś? Czemu teraz już tak nie żyjesz?

Co Cię zatem połączyło z tym panem, skoro nie za bardzo masz z nim o czym rozmawiać plus to typ kanapowca (a Ty nie)?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 08:42   #33
Ninanina88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 502
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez CyberCat Pokaż wiadomość
Hej, ja jestem w podobnej sytuacji. Jestem z facetem prawie rok, mieszkamy razem, ale też nie za bardzo prowadzimy pasjonujące rozmowy... Po pracy oglądamy telewizję co mnie podłamuje. Nigdy wczesniej nie żyłam w ten sposób.
Myślałam o rozstaniu, ale problem w tym, że na poziomie "życiowym" jest super. Oboje jesteśmy spokojni, szanujemy cudzą przestrzeń. On jest dobry, czuły (nie powiedział, że kocha), a jak mam jakieś wąty do niego to od razu reaguje i koryguje swoje postępowanie. A jak mam zły dzień to przytula i pyta czy moze jakoś pomóc. A jesli nie teraz, to on tu jest dla mnie. Ideał?

Ale nudzę się z nim ... On od komputera przesiada się na kanapę, najchętniej nie wychodziłby z domu. Nie ma zainteresowań za bardzo. Ja jestem aktywnym typem który np. lubi podróże. On nigdy nie leciał samolotem. Razem jeździmy na rowerach.
Jestem 10 lat od niego starsza, ale mam wrażenie ze to on jest już starszy i zmęczony życiem. Jest dosyć nieśmiały i pewnie dlatego lubi kobiety z charakterem.
Mówi się, że od rozmów są przyjaciele. I nie ma facetów ideałów. Tu nie o seks chodzi bo seks jest po prostu OK. On miewa problemy czasami nawet.
Mam już związki za sobą żeby porównać i nigdy takiego porządnego dobrego chłopaka, który szanuje innych ludzi, nie miałam. Już nie chcę samców alfa, którzy tylko z zewnątrz są piękni.

I nie wiem czy zostać w tym związku i przestać szukać dziury w całym czy jednak nie? Dodam, że poprzednio miałam faceta 9 lat młodszego (ja ich nie wyszukuję, tak wyszło) i tematy do rozmów się nie kończyły. Ale był to związek na odległość.

Poradźcie
Jak dla mnie to żeby prowadzić ciekawą rozmowę wcale nie potrzeba mieć pasji, hobby, podróżować, aktywnie spędzać czas. Albo inaczej jak ktoś jest nudny i nie ma z nim o czym gadać to jak zacznie robić te wszystkie rzeczy to dalej będzie nudny. Znam sporo ludzi, którzy są aktywni, podróżują, a rozmowa z nimi to męczarnia. Wy po prostu do siebie nie pasujecie, nie ma tego flow niestety. Nie można być z kimś bo jest dobry i miły. Można mieć cały pakiet i nie ma co być z kimś bo nie jest draniem. To nie jest tak, że jego styl życia jest jakiś gorszy, po prostu jest inny niż Twój, nie pasujecie do siebie. I zauroczenia też w Twoim poście nie widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ninanina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 08:43   #34
renata_b_1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 157
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Ja bym zważyła wszystkie wady i zalety. Ideału nie ma.

Z mojego punktu widzenia (a szczególnie teraz!) rozmowa jest bardzo ważna i to że potrafimy rozmawiać wymieniać się poglądami (które często różnią się od siebie) bez niepotrzebnych emocji . Głupi artykuł wystarczy żeby zacząć jakaś rozmowę u nas, która potrafi trwać pół nocy, u nas to jest najlepszy czas na rozmowy zarówno na poważne tematy jak i mniej poważne ale temat zawsze się znajdzie. Dla mnie to dość ważne. Gdybym miała ustawić priorytet u mnie w związku to chyba u mnie by wyglądało to tak:
1 Podejście do życia, wartości w życiu
3 Wzajemna komunikacja (w tym rozmowy)
2 Sex
4 Fizyczność (wygląd zadbanie o siebie itp)

Powiem szczerze że bez naszych rozmów było by ciężko.
renata_b_1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 08:48   #35
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez Ninanina88 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to żeby prowadzić ciekawą rozmowę wcale nie potrzeba mieć pasji, hobby, podróżować, aktywnie spędzać czas. Albo inaczej jak ktoś jest nudny i nie ma z nim o czym gadać to jak zacznie robić te wszystkie rzeczy to dalej będzie nudny. Znam sporo ludzi, którzy są aktywni, podróżują, a rozmowa z nimi to męczarnia. Wy po prostu do siebie nie pasujecie, nie ma tego flow niestety. Nie można być z kimś bo jest dobry i miły. Można mieć cały pakiet i nie ma co być z kimś bo nie jest draniem. To nie jest tak, że jego styl życia jest jakiś gorszy, po prostu jest inny niż Twój, nie pasujecie do siebie. I zauroczenia też w Twoim poście nie widać.
Dokładnie. "Dobry materiał na..." to niekoniecznie ktoś, z kim powinniśmy się wiązać. Fajny kolega i tyle. Nie facet na życie. Nie jego wina - jest jaki jest. Wiązanie się z kimś na siłę, oby były portki? Nie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 13:42   #36
Midziak
Rozeznanie
 
Avatar Midziak
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 849
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Jestescie ze sobą zaledwie rok i najpierw mówisz mu "tak" na propozycje slubu a dopiero potem odkrywasz ze nie jest dla ciebie w ogole interesujaca osobą i nie masz o czym z nim gadać? Brawo
Midziak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 14:44   #37
CyberCat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A w jaki sposób żyłaś? Czemu teraz już tak nie żyjesz?

Co Cię zatem połączyło z tym panem, skoro nie za bardzo masz z nim o czym rozmawiać plus to typ kanapowca (a Ty nie)?
Ripley
Żyłam tak, że chodziłam do muzeów, na wystawy, do kina, raz na jakiś czas odkrywałam jakąś miejscówkę na mieście nową. Uczyłam się języków (w tym programowania), czytałam dużo, itp... Nie mialam telewizora przez 15 lat. Planowalam podróże. Rozwijałam się!

Co nas połączyło? Hm. Poznaliśmy się w pracy i po 2 miesiącach zaczęliśmy się spotykać. Chyba po prostu to...
Podobne usposobienie i poglądy. Kiedy zamieszkaliśmy razem, to nie bylo prawie żadnych tarć.
Mimo to czuję, że gasnę. Ale nie wiem czy nie szukam sobie problemu. Czy trzymać się takiego porządnego faceta. Bo czy związek to po części nie kompromis i rezygnacja z części dotychczasowego życia?

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninanina88 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to żeby prowadzić ciekawą rozmowę wcale nie potrzeba mieć pasji, hobby, podróżować, aktywnie spędzać czas. Albo inaczej jak ktoś jest nudny i nie ma z nim o czym gadać to jak zacznie robić te wszystkie rzeczy to dalej będzie nudny. Znam sporo ludzi, którzy są aktywni, podróżują, a rozmowa z nimi to męczarnia. Wy po prostu do siebie nie pasujecie, nie ma tego flow niestety. Nie można być z kimś bo jest dobry i miły. Można mieć cały pakiet i nie ma co być z kimś bo nie jest draniem. To nie jest tak, że jego styl życia jest jakiś gorszy, po prostu jest inny niż Twój, nie pasujecie do siebie. I zauroczenia też w Twoim poście nie widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hm. No zauroczenia nie ma, to fakt. Takie bardziej "małżeńswo z rozsądku".
"Nie można być z kimś bo jest dobry i miły. Można mieć cały pakiet i nie ma co być z kimś bo nie jest draniem."
Mówisz dokładnie to, o co mi chodzi. Dziękuję
CyberCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-22, 14:48   #38
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Nigdy w życiu nie chciałabym być z osobą, która pisze o mnie, że przy mnie gasnie. To okropne. Gdybym się dowiedziała, poczułabym się oszukana i zwyczajnie mocno upokorzona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 14:54   #39
CyberCat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 14
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez renata_b_1993 Pokaż wiadomość
Ja bym zważyła wszystkie wady i zalety. Ideału nie ma.

Z mojego punktu widzenia (a szczególnie teraz!) rozmowa jest bardzo ważna i to że potrafimy rozmawiać wymieniać się poglądami (które często różnią się od siebie) bez niepotrzebnych emocji . Głupi artykuł wystarczy żeby zacząć jakaś rozmowę u nas, która potrafi trwać pół nocy, u nas to jest najlepszy czas na rozmowy zarówno na poważne tematy jak i mniej poważne ale temat zawsze się znajdzie. Dla mnie to dość ważne. Gdybym miała ustawić priorytet u mnie w związku to chyba u mnie by wyglądało to tak:
1 Podejście do życia, wartości w życiu
3 Wzajemna komunikacja (w tym rozmowy)
2 Sex
4 Fizyczność (wygląd zadbanie o siebie itp)

Powiem szczerze że bez naszych rozmów było by ciężko.

Intuicja chyba mnie tu przyprowadziła, bo na Wizażu jestem od lat 15 ale nigdy nie pisałam tak na forum.
Dzięki dziewczyny

---------- Dopisano o 15:54 ---------- Poprzedni post napisano o 15:50 ----------

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
Nigdy w życiu nie chciałabym być z osobą, która pisze o mnie, że przy mnie gasnie. To okropne. Gdybym się dowiedziała, poczułabym się oszukana i zwyczajnie mocno upokorzona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, to okropne.
Ale ja dopiero rozpoznaję ten stan w sobie i dopiero go nazywam. Nie chcę oszukiwać swojego chłopaka ani tracić jego czasu. Ale nie chcę też zrywać od razu. Dlatego szukam porad.
CyberCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 14:56   #40
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Szukać porad, jak się przekonać do osoby, przy której powinnaś czuć się wspaniale i rozkwitać? To ile czasu sobie i jemu jeszcze dajesz? Jak długo jeszcze chcesz go oszukiwać? Jeśli jesteś taka do przodu teraz i nie chcesz zrywać, to mu to powiedz. Daj mu też zdecydować, czy chce ciągnąć coś takiego. Czy chce być z osobą, która czuje, że przy nim gaśnie i się męczy. To, że jesteś od niego bardziej aktywna nie znaczy że tylko Ty masz tutaj coś do gadania. To jest naprawdę bardzo egoistyczna i przykra postawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 15:02   #41
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez CyberCat Pokaż wiadomość
Ripley
Żyłam tak, że chodziłam do muzeów, na wystawy, do kina, raz na jakiś czas odkrywałam jakąś miejscówkę na mieście nową. Uczyłam się języków (w tym programowania), czytałam dużo, itp... Nie mialam telewizora przez 15 lat. Planowalam podróże. Rozwijałam się!
Dlaczego tego teraz nie robisz? Nie musisz przecież chodzić na wystawy z partnerem, możesz bez niego jeśli jego to nie interesuje.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-09, 14:16   #42
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

To ten sam 10 lat młodszy facet, o którym blisko rok temu pisałaś? Że związek z nim to "małżeństwo z rozsądku" i że się z nim nudzisz?
Pogratulować desperacji.


sorki, nie ten wątek

Edytowane przez I am Rock
Czas edycji: 2021-02-09 o 15:04
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 14:25   #43
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
To ten sam 10 lat młodszy facet, o którym blisko rok temu pisałaś? Że związek z nim to "małżeństwo z rozsądku" i że się z nim nudzisz?
Pogratulować desperacji.

No dokładnie. Od początku jest kiszka a CyberCat trochę nieładnie zaciemnia problem opisując go w swoim wątku tak, jakby to było coś nowego i nie wspominając tych szczegółów. Cóż, niektórzy lubią "brnąć" w związek, zamiast tworzyć udany z kimś, kto by do nich pasował. Każdego szkoda.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 14:47   #44
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Jak dobrze, że można znaleźć starsze posty użytkownika To daje szerszy pogląd na sytuację Autorki z jej najnowszego wątku. Rzeczywiście, sporo zataiła Tam od dawna jest źle, może teraz w końcu przejrzy na oczy.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-09, 14:54   #45
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

W swoim wątku zarzekasz się, ze masz super faceta, tutaj piszesz, że nie masz o czym z nim rozmawiać, zdecyduj się
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-09 15:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:00.