Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-29, 09:18   #1
Mrimri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 5

Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym


Hej. Jestem rok ze swoim narzeczonym (wiem szybko "poszlo") i ostatnio zdałam sobie sprawę ze kompletnie nie mamy o czym ze sobą rozmawiać. Nie jesteśmy długo a juz mieliśmy małe kryzysy krótkie rozstania. Ale zawsze szybko do siebie wracaliśmy. Czasami wydaje mi sie ze nadajemy na innych falach ze on nie rozumie moich uczuć rozważań. Jak chce pogadać na poważnie o życiu o jakiejś głośnej sprawie z neta to zupełnie nie ma co liczyć na odzew. Zazwyczaj mowi "ale ty masz rozkminy" i koniec naszej rozmowy.

Nie wiem co o tym myślec ale brakuje mi tego. Przez to czuje sie mało ważna dla niego ze nie interesuje go to co mnie męczy co mam na myśli co mam w głowie.

Moze powinnismy sobie zrobić przerwę ? Przemyslec? Czy naprawdę za sobą zatęsknimy ?

Moze nie powinnam nic robić i tak ma byc? Bo to facet?

A moze od powinnismy sie rozstać?

Dodam ze wiele razy próbowałam rozmawiać ze mi to przeszkadza ale kończyło sie tak jak opisałam wyżej
Mrimri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 09:24   #2
natash88
Wtajemniczenie
 
Avatar natash88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 128
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez Mrimri Pokaż wiadomość
Hej. Jestem rok ze swoim narzeczonym (wiem szybko "poszlo") i ostatnio zdałam sobie sprawę ze kompletnie nie mamy o czym ze sobą rozmawiać. Nie jesteśmy długo a juz mieliśmy małe kryzysy krótkie rozstania. Ale zawsze szybko do siebie wracaliśmy. Czasami wydaje mi sie ze nadajemy na innych falach ze on nie rozumie moich uczuć rozważań. Jak chce pogadać na poważnie o życiu o jakiejś głośnej sprawie z neta to zupełnie nie ma co liczyć na odzew. Zazwyczaj mowi "ale ty masz rozkminy" i koniec naszej rozmowy.

Nie wiem co o tym myślec ale brakuje mi tego. Przez to czuje sie mało ważna dla niego ze nie interesuje go to co mnie męczy co mam na myśli co mam w głowie.

Moze powinnismy sobie zrobić przerwę ? Przemyslec? Czy naprawdę za sobą zatęsknimy ?

Moze nie powinnam nic robić i tak ma byc? Bo to facet?

A moze od powinnismy sie rozstać?

Dodam ze wiele razy próbowałam rozmawiać ze mi to przeszkadza ale kończyło sie tak jak opisałam wyżej
Hmmm, jesli nie masz tematow do rozmowy z facetem, z ktorym rzekomo chcesz spedzic reszte zycia, to co Wyvzamierzacie robic kolejne 50-60 lat razem? Zaznacze, ze seks na pewno kiefys nie bedzie az tak kluczowy jak teraz i nie bedzie sie spedzac tak calych dni.
__________________
zakochana w sobie od urodzenia

natash88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 10:35   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

co źle wróży waszemu związkowi:
- nie macie o czym rozmawiać
- już się kilkukrotnie rozstaliście!

jak dla mnie ten związek nie ma przyszłości.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 11:31   #4
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
co źle wróży waszemu związkowi:
- nie macie o czym rozmawiać
- już się kilkukrotnie rozstaliście!

jak dla mnie ten związek nie ma przyszłości.
Jak wyżej i nie ma co się łudzić, że jest inaczej. Widać tu jest głównie chemia (bo zakładam, że to Was na początku połączyło) plus chęć bycia w związku dla samego bycia z kimś. Chemia ważna sprawa, ale oprócz niej musi być jeszcze szereg warunków spełnionych, aby związek mógł wyjść.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 13:58   #5
loislane97
Przyczajenie
 
Avatar loislane97
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 12
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

A mężczyzna, który ucisza kobietę, mówi daj mi spokój, czemu ty tyle gadasz, znowu zrzędzisz, marudzisz, narzekasz, jesteś jędzą?
Czy spanie oddzielnie (on chrapie i kładzie się po pracy w ciuchach na łóżku), nie rozmawianie ze sobą, spędzanie czasu osobno przy komputerze w innych pokojach?

Edytowane przez loislane97
Czas edycji: 2018-01-29 o 13:59
loislane97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 14:09   #6
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

W ciągu roku zdążyliście się kilka razy rozstać, zaręczyć i znudzić. Nie będę się rozpisywać, tylko napiszę krótko - ten wasz związek to jakaś farsa, a nie coś, co należy pielęgnować.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 14:20   #7
yuy90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 930
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez loislane97 Pokaż wiadomość
A mężczyzna, który ucisza kobietę, mówi daj mi spokój, czemu ty tyle gadasz, znowu zrzędzisz, marudzisz, narzekasz, jesteś jędzą?
Czy spanie oddzielnie (on chrapie i kładzie się po pracy w ciuchach na łóżku), nie rozmawianie ze sobą, spędzanie czasu osobno przy komputerze w innych pokojach?


Ma dość swojej koleżanki. Bo już nie jest jego dziewczyna
yuy90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-29, 14:30   #8
agatulina
Raczkowanie
 
Avatar agatulina
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 102
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Trudna sytuacja.
Przerwa niewiele zrobi, bo może i za nim zatęsknisz - kochasz go.

Czy to coś zmieni w Waszym sposobie komunikacji? Będziecie mieć tematy, ale na chwilę.

Nie będę w tym przypadku radzić czy się rozstać czy nie, bo z jakiegoś powodu przyjęłaś pierścionek. Napiszę tylko, że nie wytrzymałabym z człowiekiem, który nie jest ciekawy świata, nie porusza ze mną wszelakich tematów, które się obecnie dzieją. Bo ile można gadać o tym co na obiad, albo czy kupić nową pościel?

Może Twój facet jest zwyczajnie mało ambitny, za mało jak na Twoje wymagania.
agatulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 15:50   #9
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Jedną z lepszych porad, jaką dostałam w życiu, było (parafrazując) "nie wychodź za mąż za kogoś, z kim nie wyobrażasz sobie siedzieć w salonie tylko we dwoje, 40 lat po ślubie - i prowadzić fascynującą rozmowę". Przekazuję dalej.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 15:51   #10
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Po co być z kimś, kto cię nudzi i jest tobą znudzony? Chcesz być całe życie nieszczęśliwa, ale za to zamęźna?
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 19:36   #11
Cytrynowy_Sorbet24
Zadomowienie
 
Avatar Cytrynowy_Sorbet24
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Krótkie rozstania w rocznym związku?
Narzeczeństwo?

Cytrynowy_Sorbet24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-29, 21:03   #12
201802121129
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 83
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

To co przychodzi mi na myśl:
- brak zgrania charakterów - związek oparty na pociągu, a nie na przyjaźni ORAZ chemii seksualnej. Niestety zdarza się, że pociągają nas osoby, z którymi kompletnie nie pasujemy pod względem osobowości.
- problemy z komunikacją - np. błędna interpretacja słów partnera. coś nad czym można pracować
- inne potrzeby komunikacyjne - niektórzy są rozmowni, niektórzy są milczkami
201802121129 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:43   #13
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez natash88 Pokaż wiadomość
Hmmm, jesli nie masz tematow do rozmowy z facetem, z ktorym rzekomo chcesz spedzic reszte zycia, to co Wyvzamierzacie robic kolejne 50-60 lat razem? Zaznacze, ze seks na pewno kiefys nie bedzie az tak kluczowy jak teraz i nie bedzie sie spedzac tak calych dni.
100% w sedno.
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-29, 21:49   #14
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Jedną z lepszych porad, jaką dostałam w życiu, było (parafrazując) "nie wychodź za mąż za kogoś, z kim nie wyobrażasz sobie siedzieć w salonie tylko we dwoje, 40 lat po ślubie - i prowadzić fascynującą rozmowę". Przekazuję dalej.
100 % racji. Jak dla mnie to on jest nudziarzem.
Po ponad 10 latach w związku nigdy nie padło z żadnej ze stron, że nie mamy o czym rozmawiać albo, że wiemy już o sobie wszystko. Bo to bzdura. Każde doświadczenie nas zmienia i żaden człowiek nie jest całe swoje życie taki sam. Poza tym samych siebie nie znamy od każdej strony, a co dopiero mówić o znaniu na wylot kogoś innego.
Jak dla mnie- to nie ten facet. Rozstałabym się.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 08:43   #15
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Jedną z lepszych porad, jaką dostałam w życiu, było (parafrazując) "nie wychodź za mąż za kogoś, z kim nie wyobrażasz sobie siedzieć w salonie tylko we dwoje, 40 lat po ślubie - i prowadzić fascynującą rozmowę". Przekazuję dalej.
Bardzo fajna i mądra rada

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 08:55   #16
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Autorko dla mnie rozmowa, ambitna dyskusja jest bardzo wazna i ta chemia z ktora wtedy jest tez. Jesli gadka by sie nie kleila to po prostu nie byloby zwiazku ani seksu. U mnie w zwiazku 2 letnim tematy sie nie koncza, dyskutujemy o wszystkim, nadal jest o czym. Moze u was problemem jest to ze macie inne charaktery? Co do "kluczowego seksu" w zwiazku wiekszosc codziennosci to raczej wlasnie rozmowa niz seks. Seks mozna uprawiac i nie powiedziec ani słowa w trakcie.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 12:01   #17
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez Mrimri Pokaż wiadomość
Hej. Jestem rok ze swoim narzeczonym (wiem szybko "poszlo") i ostatnio zdałam sobie sprawę ze kompletnie nie mamy o czym ze sobą rozmawiać. Nie jesteśmy długo a juz mieliśmy małe kryzysy krótkie rozstania. Ale zawsze szybko do siebie wracaliśmy. Czasami wydaje mi sie ze nadajemy na innych falach ze on nie rozumie moich uczuć rozważań. Jak chce pogadać na poważnie o życiu o jakiejś głośnej sprawie z neta to zupełnie nie ma co liczyć na odzew. Zazwyczaj mowi "ale ty masz rozkminy" i koniec naszej rozmowy.

Nie wiem co o tym myślec ale brakuje mi tego. Przez to czuje sie mało ważna dla niego ze nie interesuje go to co mnie męczy co mam na myśli co mam w głowie.

Moze powinnismy sobie zrobić przerwę ? Przemyslec? Czy naprawdę za sobą zatęsknimy ?

Moze nie powinnam nic robić i tak ma byc? Bo to facet?

A moze od powinnismy sie rozstać?

Dodam ze wiele razy próbowałam rozmawiać ze mi to przeszkadza ale kończyło sie tak jak opisałam wyżej
Z opisu to jakis sport ekstremalny. Z jednej strony szukasz chyba stabilizacji - to nie chlopak, to narzeczony, z drugiej zas ciezko ocenic na jakiej zasadzie jestescie razem. Mieszkacie razem? Cos Was laczy wiecej niz seks? Naprawde dal Ci drogi pierscionek, czy tylko tak mowisz o nim per narzeczony, by brzmialo powazniej?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 12:06   #18
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
co źle wróży waszemu związkowi:
- nie macie o czym rozmawiać
- już się kilkukrotnie rozstaliście!

jak dla mnie ten związek nie ma przyszłości.
i lepiej rozstać się teraz niż potem rozwodzić. Zastanów się dobrze.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 13:28   #19
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Z opisu to jakis sport ekstremalny. Z jednej strony szukasz chyba stabilizacji - to nie chlopak, to narzeczony, z drugiej zas ciezko ocenic na jakiej zasadzie jestescie razem. Mieszkacie razem? Cos Was laczy wiecej niz seks? Naprawde dal Ci drogi pierscionek, czy tylko tak mowisz o nim per narzeczony, by brzmialo powazniej?
A co to ma do tego? Moze sie zareczyli bo planuja razem przyszłosc i
wkrótce zamieszkaja razem. Nie ma przymusu mieszkania razem by sie zareczac. Chcieli żeby to był powazny zwiazek to sie zareczyli i teraz beda planowac. Mozna mieszkac razem a i tak wiele moze nie łączyc.
Jak to na jakiej zasadzie? Po prostu sa razem i planuja przyszłosc wiec sie zareczyli.
Mozna z kims mieszkac a i tak nic z tego nie wynika, nie zareczaja sie, po prostu maja wygodnie, łatwiej finansowo, regularny seks i nie trzeba dojezdzac.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2018-01-30 o 13:31
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-30, 14:47   #20
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez White_Dove Pokaż wiadomość
A co to ma do tego? Moze sie zareczyli bo planuja razem przyszłosc i
wkrótce zamieszkaja razem. Nie ma przymusu mieszkania razem by sie zareczac. Chcieli żeby to był powazny zwiazek to sie zareczyli i teraz beda planowac. Mozna mieszkac razem a i tak wiele moze nie łączyc.
Jak to na jakiej zasadzie? Po prostu sa razem i planuja przyszłosc wiec sie zareczyli.
Mozna z kims mieszkac a i tak nic z tego nie wynika, nie zareczaja sie, po prostu maja wygodnie, łatwiej finansowo, regularny seks i nie trzeba dojezdzac.
Z zareczyn tez moze nic nie wynikac. To jest nadal bycie razem na slowo honoru.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 17:51   #21
adzi1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 14
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez Mrimri Pokaż wiadomość
Moze nie powinnam nic robić i tak ma byc? Bo to facet?
Nie. Nie rób tego. Wcale nie powinno tak być. Facet też może być partnerem do ambitnej dyskusji i ta dyskusja może trwać do końca życia. Nie skazuj się na milczenie.
adzi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-30, 18:02   #22
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Z zareczyn tez moze nic nie wynikac. To jest nadal bycie razem na slowo honoru.
To zawsze jakis krok w strone zobowiazan i ślubu.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 11:16   #23
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Jedną z lepszych porad, jaką dostałam w życiu, było (parafrazując) "nie wychodź za mąż za kogoś, z kim nie wyobrażasz sobie siedzieć w salonie tylko we dwoje, 40 lat po ślubie - i prowadzić fascynującą rozmowę". Przekazuję dalej.
To samo mniej więcej mówią mi wszystkie panie z długim stażem w związku (związki udane).
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 11:49   #24
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Jedną z lepszych porad, jaką dostałam w życiu, było (parafrazując) "nie wychodź za mąż za kogoś, z kim nie wyobrażasz sobie siedzieć w salonie tylko we dwoje, 40 lat po ślubie - i prowadzić fascynującą rozmowę". Przekazuję dalej.
Bardzo fajna rada
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 15:42   #25
dori7
Zadomowienie
 
Avatar dori7
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 505
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Ja bym się rozstała, zanim umrę z nudów. Jak na roczny związek taka temperatura między Wami jest nienormalna. I oprócz tego, że facet jest nudziarzem, to się Tobą nie interesuje.
__________________
Ludzi dzielimy na potrafiących cieszyć się życiem i takich, którzy je marnują - Phil Bosmans
dori7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 18:32   #26
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

To chyba nie ten facet, skoro po roku nie macie o czym gadać. I nawet jak on jest typem milczka to Ty nie i dlatego cię to uwiera. My z mężem jesteśmy raczej mało rozmowni (takie typy pod tytułem kocham swoją samotność), a mimo tego tematów nam nie brakuje. Więc coś tu jest nie halo albo mu się znudziłaś. A pytałaś go o to? Rozstania i powroty też dobrze nie wróżą i chyba kolejna separacja nie przyniesie nic nowego, bo niby co? Zresztą dziwna reakcja na problem - krótkie rozstanie i zobaczymy? Jak jest problem to się go rozwiązuje poprzez rozmowę. Tylko jak tu rozmawiać z osobą, która rozmawiać nie bardzo chce.
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 20:02   #27
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

myślę że ten facet powinien awansować z narzeczonego na znajomego, bo jakoś nie widzę w żaden sposób tego waszego lovestory.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 21:31   #28
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Jesteś trollem, urwałaś się z choinki czy jesteś desperatką? Jeśli nie masz z czym rozmawiać z KOLEGĄ lub KOLEŻANKĄ, to przestajesz się z nimi spotykać, bo widocznie nadajecie na innych falach. Nie wszystkich trzeba lubić i nie ze wszystkimi się zadawać. Ale żeby nazywać taką osobę narzeczonym? No to dowaliłaś z grubej rury. I co Wy niby robicie, jak jesteście razem? Chyba się nie bzykacie cały czas? (Jak tak, to zazdroszczę kondycji). A może to jakaś nowsza wersja związku z rozsądku, czyli "nie mamy ze sobą niczego wspólnego, ale byleby ktoś był".
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 07:53   #29
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Cytat:
Napisane przez Mrimri Pokaż wiadomość
Hej. Jestem rok ze swoim narzeczonym (wiem szybko "poszlo") i ostatnio zdałam sobie sprawę ze kompletnie nie mamy o czym ze sobą rozmawiać. Nie jesteśmy długo a juz mieliśmy małe kryzysy krótkie rozstania. Ale zawsze szybko do siebie wracaliśmy. Czasami wydaje mi sie ze nadajemy na innych falach ze on nie rozumie moich uczuć rozważań. Jak chce pogadać na poważnie o życiu o jakiejś głośnej sprawie z neta to zupełnie nie ma co liczyć na odzew. Zazwyczaj mowi "ale ty masz rozkminy" i koniec naszej rozmowy.

Nie wiem co o tym myślec ale brakuje mi tego. Przez to czuje sie mało ważna dla niego ze nie interesuje go to co mnie męczy co mam na myśli co mam w głowie.

Moze powinnismy sobie zrobić przerwę ? Przemyslec? Czy naprawdę za sobą zatęsknimy ?

Moze nie powinnam nic robić i tak ma byc? Bo to facet?

A moze od powinnismy sie rozstać?

Dodam ze wiele razy próbowałam rozmawiać ze mi to przeszkadza ale kończyło sie tak jak opisałam wyżej
Też jestem rok z facetem, ale potrafimy przegadać cały wieczór. Bywają momenty, że po prostu jesteśmy w swoim towarzystwie i każde zajmuje się czymś innym, ale raczej jak pojawia się temat to potrafimy długo dyskutować - ostatnio na przykład mieliśmy wyjść na jedno piwo, a skończyliśmy siedząc do 2giej w barze, bo tam dobrze nam się rozmawiało

Także nie wydaje mi się to normalne przy takim stażu związku. To nie kwestia tego, że jest to facet.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-01, 09:25   #30
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nie mam o czym rozmawiać z narzeczonym

Zgadzam się z powyższymi opiniami - źle się dobraliście i na szczęście szybko to wyszło.
Jeśli zostaniecie w tym związku, raczej będziecie zawsze szukać kogoś innego, z kim będziecie mogli porozmawiać czy spędzać czas tak, jak lubicie. A Wasz związek będzie tylko nic nie wartym papierkiem.


Ja również mam dluższy staż ze swoim facetem (3 lata związku, a 7 lat znajomości), a możemy rozmawiać w nieskończoność, mimo że sama nie należę do tzw. gawędziarzy, że moge pleść trzy po trzy bez przerwy.
I nie wyobrażam sobie zbywania chęci do rozmowy drugiej osoby. Nawet jak nie mam zdania, to wysłucham, przemyślę, może nawet temat mnie na tyle zaciekawi, że poczytam o tym, zorientuję się i na następny raz już będę miala wlasne zdanie
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-09 15:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.