Pierwszy taniec :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-17, 20:23   #61
amputee
Raczkowanie
 
Avatar amputee
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 85
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość
a z Polskich:
1. Sławek Uniatowski - Kocham Cię
piękna piosenka

Też może bym na nią "zapolowała", ale niestety mój TŻ jej nie trawi WG MNIE piosenka na pierwszy taniec powinna parze młodej się z czymś wspólnym kojarzyć, przywoływać miłe wspomnienia, a nie być wybierana pod publiczkę, bo "taka ładna i o miłości i takie piękne słowa..." Równie dobrze może być to jakiś "umcyk umcyk", jeśli tylko PM się z czymś miłym kojarzy.

Bardzo podoba mi się piosenka Michaela Buble "Sway" http://www.youtube.com/watch?v=zmYMkl1Grzc ale tutaj chcąc nie chcąc wypadałoby jakoś (chyba) rumbiaście [] zatańczyć, a aż takich ambicji nie mam.
Może narażę się wielu wizażankom, ale sądzę, że chodzenie do szkoły tańca, żeby zatańczyć perfekcyjnie JEDEN taniec jest co najmniej śmieszne Nawet jeśli ktoś ma dwie lewe nogi, to powinien być naturalny, nikogo nie udawać, a jedyne, co powinno się liczyć, to ukochana osoba w ramionach, a nie inni ludzie.

"Naszą" mega piosenką jest Sturdust "Music sounds better with you" http://www.youtube.com/watch?v=Sa3VDErv2wk ale wg mnie jakoś tak słabo by się do niej bujało
Więc wybraliśmy piosenkę Seal'a "Kiss from a rose" http://www.youtube.com/watch?v=ateQQc-AgEM Oboje ją bardzo lubimy I chociaż jest podręcznikowym walcem wiedeńskim, my mamy zamiar pokołysać się tu i tam, zrobić parę obrotów i się po prostu dobrze bawić.
Aha! I w żadnym wypadku nie pozwolę zespołowi jej samodzielnie grać [chociaż są super]!! Głos Seal'a jest piękny i na pewno piosenka "pójdzie z taśmy".
__________________
17.04.2009 "ale skąd my się znamy..?"
7.05.2009 ->
22.05.2013 "tak!"
26.07.2014

Edytowane przez amputee
Czas edycji: 2014-02-17 o 20:25
amputee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 14:58   #62
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez pati0090 Pokaż wiadomość

a z Polskich:
1. Sławek Uniatowski - Kocham Cię
2. Ziyo - Magiczne slowa
3. ich troje -wystarczysz ty
4. kindla - z kimś takim jak ty
My wybraliśmy tą właśnie mam nadzieje ze do sierpnia sie nie odwidzi nam
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 17:14   #63
Stella275
Nawiedzona PeMa
 
Avatar Stella275
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 138
Dot.: Pierwszy taniec :)

A za mną chodzi ostatnio Piotr Rubik :" Nie wstydź się mówić że kochasz"

http://www.youtube.com/watch?v=6kdctNVxn1E
__________________
" Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach na przyszłość."



19/2017
7/2018

Stella275 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 10:05   #64
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Pierwszy taniec :)

My tańczyliśmy do... Viva La Vida Coldplaya
Poprosiliśmy świadków i gości o dołączenie mniej więcej przy pierwszym refrenie.
(Mażłon chciał piosenkę Nature's Law Embrance, ja How To Save a Life "bo lubimy". Został Coldplay ze względów sentymentalnych).

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2014-03-11 o 10:07
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 09:27   #65
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez Pani_Jasiowa Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny jeszcze jedno pytanie znajome w pracy mówią że nie może być żadna zagraniczna piosenka, bo przynosi pecha. wierzycie w takie przesądy??? wypada powiedziecieć zespołowi że wolelibyśmy gdyby piosenka na pierwszy taniec leciała z płyty niż oni mieliby zaśpiewać. nic im nie ujmuję bo naprawdę super zespół mamy, ale jednak zależy mi na oryginalnym wykonaniu. nie chce żeby poczuli się urażeni z tego powodu.
o mój boże...cóż za kompletny bzdet ja tam nie wierzę w żadne takie niedorzeczne przesądy. Tańczymy na weselu pierwszy taniec do Franka Sinatry i robimy to w przeświadczeniu, że to jest nasza piosenka
Piosenkę puścimy z płyty bo ćwiczymy do oryginalnej wersji więc do takiej też chcemy tańczyć już w ten dzień myślę, że to całkiem normalne i chyba większość tak robi.... więc Wasz zespół się nie obrazi

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Cytat:
Napisane przez amputee Pokaż wiadomość
Może narażę się wielu wizażankom, ale sądzę, że chodzenie do szkoły tańca, żeby zatańczyć perfekcyjnie JEDEN taniec jest co najmniej śmieszne Nawet jeśli ktoś ma dwie lewe nogi, to powinien być naturalny, nikogo nie udawać, a jedyne, co powinno się liczyć, to ukochana osoba w ramionach, a nie inni ludzie.
hehehe

Nie no - absolutnie w tym wypadku każdy ma prawo do swojego zdania
Aczkolwiek ja z moim chodzimy na kurs tańca. Ponieważ... na kursie tańca właśnie zaczęła się nasza miłość więc przy okazji "rumbimy" sobie i wracamy wspomnieniami do tych pierwszych wspólnie spędzonych chwil
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 19:00   #66
mamDosc
Raczkowanie
 
Avatar mamDosc
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 179
Dot.: Pierwszy taniec :)

My prawdopodobnie wybierzemy Anię Szarmach "Wybieram Cię"
mamDosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-17, 07:54   #67
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez mamDosc Pokaż wiadomość
My prawdopodobnie wybierzemy Anię Szarmach "Wybieram Cię"
ładna piosenka
__________________
Kocham Cię mój maluszku


pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-18, 09:04   #68
chiccoo
Zadomowienie
 
Avatar chiccoo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 106
Dot.: Pierwszy taniec :)

A u mnie to będzie Pectus - Szkoła marzeń
chiccoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 11:25   #69
Must
Rozeznanie
 
Avatar Must
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 952
Dot.: Pierwszy taniec :)

My wybraliśmy " Imagine " i tańczymy do niej rumbe, a potem " Black or white " i tańczymy czaczę
Must jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 16:19   #70
activelifestyle
Rozeznanie
 
Avatar activelifestyle
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 714
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
My tańczyliśmy do... Viva La Vida Coldplaya
Poprosiliśmy świadków i gości o dołączenie mniej więcej przy pierwszym refrenie.
(Mażłon chciał piosenkę Nature's Law Embrance, ja How To Save a Life "bo lubimy". Został Coldplay ze względów sentymentalnych).
Też chciałam Coldplay, ale mój TŻ uparł się na walca angielskiego więc nie wiem czy któraś ich piosenka się nada. Osobiście uwielbiam ich i dlatego moim marzeniem jest zatańczyć do ich piosenki
activelifestyle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 14:06   #71
sylwia9d
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia9d
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 839
Dot.: Pierwszy taniec :)

A my postawimy może na coś mało popularnego ale grunt ze nam się podoba. Mamy dwa typy jeszcze się nie zdecydowaliśmy która:
Seweryn Krajewski Niebo z moich stron
albo Dżem Sen o Victorii
Oczywiście nie będą w oryginalnej wersji ponieważ zagra nam zespół weselny

Edytowane przez sylwia9d
Czas edycji: 2014-03-20 o 14:07
sylwia9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-01, 14:41   #72
monia503
Raczkowanie
 
Avatar monia503
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 258
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez Must Pokaż wiadomość
My wybraliśmy " Imagine " i tańczymy do niej rumbe, a potem " Black or white " i tańczymy czaczę

Widzę tutaj zawodostwo
My wstępnie ustalilismy walca angielskiego ale mamy problem z doborem piosenki..
monia503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-01, 17:26   #73
farbstiftka
Zadomowienie
 
Avatar farbstiftka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 278
Dot.: Pierwszy taniec :)

My najprawdopodobniej do tego:
https://www.youtube.com/watch?v=LjhCEhWiKXk
Bruno Mars "Just The Way You Are"
farbstiftka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 19:25   #74
peesz
Raczkowanie
 
Avatar peesz
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: Pierwszy taniec :)

Prowadze lekcje z pierwszego tańca i mimo iz część osób przychodzi z własnym utworem, zazwyczaj konczy sie na tym ze pary zdaja sie na moja pomoc w tym zakresie i to z bardzo prostego powodu, do utworow ktore wybieracie bardzo czesto ulozenie choreografii jest wrecz niemozliwe- mam tu na mysli rytm, ktory np nie pasuje do zadnego z tancow, badz calkiem odbiega od tego co do tej muzyki chcielibyscie zaprezentowac. Wiec jesli macie jakies watpliwosci jesli chodzi o muzyke wybierajac sie na lekcje pierwszego tanca, nie ma sie co obawiac, instruktor na pewno pomoze
A co do choreografii, nie kazda para przychodzi na takie lekcje w tym celu, czesto pary przed slubem przychodza nauczyc sie tanca uzytkowego co przyda sie na calym weselu, a nie tylko do zatanczenia pierwszego tanca
peesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-11, 18:05   #75
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Pierwszy taniec :)

Nie przepadam za tymi wszystkimi romantycznymi piosenkami i z wyborem mam naprawdę problem

Myślę na razie o 'Alegria" Enya, ale nie bardzo 'widzę' to tego układ. Tańczył to ktoś może?

Ma ktoś jakieś bardziej niekonwencjonalne pomysły? Ale nie typowo 'jajcarskie'.

Edytowane przez axn22
Czas edycji: 2014-07-13 o 10:11
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 12:29   #76
rejczel230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 6
Dot.: Pierwszy taniec :)

My zdecydowaliśmy się zatańczyć taniec finałowy „Time of my life” z filmu „Dirty Dancing”. Nie ukrywam – wymagało to od nas sporo pracy i poświęcenia. Ale kiedy oglądamy ten film teraz to nie mamy wątpliwości, że było warto! Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, to nie zdecydowalibyśmy się na żaden inny taniec. wspaniałe przeżycie i niezapomniane chwile... polecamy wszystkim ambitnym! ;-) poniżej link:
https://www.youtube.com/watch?v=npJUd-Jzt8A


Asia i Maciek
rejczel230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 14:49   #77
SzalonaWiola
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 36
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez rejczel230 Pokaż wiadomość
My zdecydowaliśmy się zatańczyć taniec finałowy „Time of my life” z filmu „Dirty Dancing”. Nie ukrywam – wymagało to od nas sporo pracy i poświęcenia. Ale kiedy oglądamy ten film teraz to nie mamy wątpliwości, że było warto! Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, to nie zdecydowalibyśmy się na żaden inny taniec. wspaniałe przeżycie i niezapomniane chwile... polecamy wszystkim ambitnym! ;-) poniżej link:
https://www.youtube.com/watch?v=npJUd-Jzt8A


Asia i Maciek
Jestescie dla mnie mega mistrzami XD Teraz ja też tak cche...a nie wydaje mi się że mam tyle czasu żeby chodzić na lekcje Zakochałam się ! i oszalałam Odkąd miałam 6 lat to był mój ulubiony film!
SzalonaWiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 15:20   #78
rejczel230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 6
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez SzalonaWiola Pokaż wiadomość
Jestescie dla mnie mega mistrzami XD Teraz ja też tak cche...a nie wydaje mi się że mam tyle czasu żeby chodzić na lekcje Zakochałam się ! i oszalałam Odkąd miałam 6 lat to był mój ulubiony film!
heh, dzięki! nie wiem ile masz czasu. My zaczęliśmy przygotowania ok. 2,5 miesiąca przed ślubem i musieliśmy się od razu mocno zaangażować w temat, bo zaczynaliśmy tak naprawdę od zera. Sporo pracy, sporo nerwów, ale się udało.
rejczel230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 18:40   #79
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez rejczel230 Pokaż wiadomość
My zdecydowaliśmy się zatańczyć taniec finałowy „Time of my life” z filmu „Dirty Dancing”. Nie ukrywam – wymagało to od nas sporo pracy i poświęcenia. Ale kiedy oglądamy ten film teraz to nie mamy wątpliwości, że było warto! Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, to nie zdecydowalibyśmy się na żaden inny taniec. wspaniałe przeżycie i niezapomniane chwile... polecamy wszystkim ambitnym! ;-) poniżej link:
https://www.youtube.com/watch?v=npJUd-Jzt8A


Asia i Maciek
Świetnie!!! Tak mega pozytywnie, że nic tylko papa się cieszy człowiekowi jak Was ogląda, o tak:
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-05, 09:06   #80
rejczel230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 6
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Świetnie!!! Tak mega pozytywnie, że nic tylko papa się cieszy człowiekowi jak Was ogląda, o tak:
cieszę się, że tak pozytywnie odbierasz nasz występ. o to nam właśnie chodziło!
rejczel230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 11:29   #81
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Pierwszy taniec :)

Bardzo fajnie wyszło Dla mnie tylko trochę za mało elegancko w trampkach itd ale sam taniec super! Widać, że sprawia Wam przyjemność, a nie stresuje Ale grunt to dobre przygotowanie My już zaczęlismy treningi a slub w maju Sami się uczyliscie czy braliście lekcje?
__________________


Edytowane przez *piękna
Czas edycji: 2015-12-05 o 11:32
*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 14:23   #82
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Pierwszy taniec :)

O właśnie, a ja chciałam zapytać czy te trampki to tylko do tańca czy cały czas miałaś?
Chcę mieć krótką suknie, ale nie lubię obcasow
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 15:39   #83
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez rejczel230 Pokaż wiadomość
My zdecydowaliśmy się zatańczyć taniec finałowy „Time of my life” z filmu „Dirty Dancing”. Nie ukrywam – wymagało to od nas sporo pracy i poświęcenia. Ale kiedy oglądamy ten film teraz to nie mamy wątpliwości, że było warto! Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, to nie zdecydowalibyśmy się na żaden inny taniec. wspaniałe przeżycie i niezapomniane chwile... polecamy wszystkim ambitnym! ;-) poniżej link:
https://www.youtube.com/watch?v=npJUd-Jzt8A


Asia i Maciek
Super! Gratuluję odwagi!
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 22:42   #84
rejczel230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 6
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez *piękna Pokaż wiadomość
Bardzo fajnie wyszło Dla mnie tylko trochę za mało elegancko w trampkach itd ale sam taniec super! Widać, że sprawia Wam przyjemność, a nie stresuje Ale grunt to dobre przygotowanie My już zaczęlismy treningi a slub w maju Sami się uczyliscie czy braliście lekcje?


Na początku myśleliśmy, że nauczymy się sami, ale szybko przekonaliśmy się, że nie ma szans zatańczyć tego układu bez wsparcia profesjonalnego choreografa - dlatego uczęszczaliśmy na indywidualne lekcje.


Podobnie, planowałam zatańczyć w moich ślubnych szpilkach, ale praca stopy i dynamika tańca w tym układzie okazały się na tyle wymagające, że swobodne wykonanie całej choreografii wymagałoby od nas kolejnych tygodni lub nawet miesięcy przygotowań...

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
O właśnie, a ja chciałam zapytać czy te trampki to tylko do tańca czy cały czas miałaś?
Chcę mieć krótką suknie, ale nie lubię obcasow


Krótką sukienkę i trampki założyłam tylko do pierwszego tańca. Później wróciłam do sukni ślubnej i szpilek, a mąż do garnituru.


Myślę, że taka krótka sukienka z trampkami jako strój ślubny, wyglądałyby ciekawie (i z pewnością oryginalnie), ale trzeba pamiętać żeby przyszły mąż był ubrany w podobnym charakterze.


Druga sprawa, może trochę abstrakcyjna - to ryzyko, że dalsza rodzina i goście z drugiej strony mogą mieć problem ze zidentyfikowaniem Was jako właśnie pary młodej. Znam przykład, w którym świadek miał smoking z muchą, a pan młody szary garnitur i krawat - 1/3 gości składała życzenia nie temu co trzeba
rejczel230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 07:01   #85
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez rejczel230 Pokaż wiadomość
Na początku myśleliśmy, że nauczymy się sami, ale szybko przekonaliśmy się, że nie ma szans zatańczyć tego układu bez wsparcia profesjonalnego choreografa - dlatego uczęszczaliśmy na indywidualne lekcje.


Podobnie, planowałam zatańczyć w moich ślubnych szpilkach, ale praca stopy i dynamika tańca w tym układzie okazały się na tyle wymagające, że swobodne wykonanie całej choreografii wymagałoby od nas kolejnych tygodni lub nawet miesięcy przygotowań...





Krótką sukienkę i trampki założyłam tylko do pierwszego tańca. Później wróciłam do sukni ślubnej i szpilek, a mąż do garnituru.


Myślę, że taka krótka sukienka z trampkami jako strój ślubny, wyglądałyby ciekawie (i z pewnością oryginalnie), ale trzeba pamiętać żeby przyszły mąż był ubrany w podobnym charakterze.


Druga sprawa, może trochę abstrakcyjna - to ryzyko, że dalsza rodzina i goście z drugiej strony mogą mieć problem ze zidentyfikowaniem Was jako właśnie pary młodej. Znam przykład, w którym świadek miał smoking z muchą, a pan młody szary garnitur i krawat - 1/3 gości składała życzenia nie temu co trzeba
Myślę, że dobre buty taneczne byłyby dobrym rozwiązaniem Jak często ćwiczyliście?
__________________


Edytowane przez *piękna
Czas edycji: 2015-12-07 o 07:02
*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 09:03   #86
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez rejczel230 Pokaż wiadomość
My zdecydowaliśmy się zatańczyć taniec finałowy „Time of my life” z filmu „Dirty Dancing”. Nie ukrywam – wymagało to od nas sporo pracy i poświęcenia. Ale kiedy oglądamy ten film teraz to nie mamy wątpliwości, że było warto! Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, to nie zdecydowalibyśmy się na żaden inny taniec. wspaniałe przeżycie i niezapomniane chwile... polecamy wszystkim ambitnym! ;-) poniżej link:
https://www.youtube.com/watch?v=npJUd-Jzt8A


Asia i Maciek

i stylizacje trochę tez mieliście jak w DD ;-) Pre pierwsze 3 sekundy patrząc na Maćka byłam przekonana, że to Patrick
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 12:28   #87
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez rejczel230 Pokaż wiadomość
My zdecydowaliśmy się zatańczyć taniec finałowy „Time of my life” z filmu „Dirty Dancing”. Nie ukrywam – wymagało to od nas sporo pracy i poświęcenia. Ale kiedy oglądamy ten film teraz to nie mamy wątpliwości, że było warto! Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, to nie zdecydowalibyśmy się na żaden inny taniec. wspaniałe przeżycie i niezapomniane chwile... polecamy wszystkim ambitnym! ;-) poniżej link:
https://www.youtube.com/watch?v=npJUd-Jzt8A


Asia i Maciek
macie absolutnie cudowny flow w tańcu! cudownie się was oglądało. luz, śmiech, zabawa - wyśmienite otwarcie imprezy.
nie jestem zwolennikiem układanych choreografii, bo często widać w nich spięcie, stres, liczenie kroków. u was widać pełen profesjonalizm i takie pierwsze tańce mi się podobają, z uśmiechem, naturalnie. nawet jeśli ktoś pół roku układał te choreografię, ale umie ją tak lekko sprzedać, to jestem zachwycona.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 15:48   #88
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Pierwszy taniec :)

Btw. a co myślicie o zatańczeniu układu (raczej części, bądź nieco przerobionego na prostszy) z piosenki Ed Sheeran Thinking out loud? Osobiście zakochałam się w tańcu z teledysku, jest romantyczny, a jednocześnie jest kilka elementów takich na luzie, z lekkością i bez spiny.
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 16:19   #89
*piękna
Zakorzenienie
 
Avatar *piękna
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 673
Dot.: Pierwszy taniec :)

Cytat:
Napisane przez pantera09 Pokaż wiadomość
Btw. a co myślicie o zatańczeniu układu (raczej części, bądź nieco przerobionego na prostszy) z piosenki Ed Sheeran Thinking out loud? Osobiście zakochałam się w tańcu z teledysku, jest romantyczny, a jednocześnie jest kilka elementów takich na luzie, z lekkością i bez spiny.
Widziałam kilka wersji tego tańca i wszystkie wyglądają jak nieudana parodia Tancerka z teledysku nei cwiczyła tańca 2 tygodnie jak większość par, ale pewnie całe życie i jeśli nie tańczyliście wcześniej to ciężko będzie zrobić to efektownie

Ku przestrodze :P https://www.youtube.com/watch?v=y-0grm_uG1E ale co kto lubi
__________________


Edytowane przez *piękna
Czas edycji: 2015-12-14 o 16:37
*piękna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 16:50   #90
pantera09
Zakorzenienie
 
Avatar pantera09
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 391
Dot.: Pierwszy taniec :)

Chodzimy na kurs tańca od 3 miesięcy, więc coś już tam umiemy. Aczkolwiek dzieki za filmik, sprawdzę:-D
To luźny pomysł, nie jestem do niego przekonana w 100%, ale mam takie marzenie, bo uwielbiam tańczyć
__________________
4.06.2009
4.10.2015 .
4.06.2016
11.03.2017
pantera09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-03-03 20:08:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.