Jak często zmieniasz ubrania? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-18, 21:51   #61
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

ja się nie czepiam, szczególnie tego nocowania u kogoś, ale e tam, głupie gadanie z tymi świeżutkimi skarpetkami , tak, jakby powiedzieć, że wkładka w majtki czy podpaska rownież mogłaby rozwiązać problem tych samych majtek na drugi dzień, czyż nie?

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2010-01-18 o 21:52
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 21:59   #62
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

jakby byla wystarczajaco duza
swoja droga te wszystkie wkladki sa dla mnie czyms strasznym i neizrozumialym
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-18, 23:07   #63
czarnaelizabeth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 296
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

ja mam jedną parę spodni, dwie podkoszulki na ramiaczkach i dwa swetry, jedną zimową, jedną wiosenną kurtkę i jedną letnią spódnicę, wiec marna ze mnie kobieta spodnie codziennie mam te same, ale piorę codziennie (błogosławię za to suszarkę, 2,5 godzinki i wszystko pachnące i suche ), sweterki mam dwa podobne do siebie, też codziennie prane i zakładane na zmianę.Nie wyobrażam sobie pójścia w niewypranym ubraniu kolejnego dnia, cierpię katuszę, jak spodni nie zdązę wyprac,albo wiem, że mi nie doschną, bo akurtanie zarwałam nockę i wczęsnie rano muszę pędzić. Kurtke piorę raz w tygodniu, mniej wiecej.Ogólnie w temacie prania mam fisia lubię świeże, pachnace i miękkie rzeczy na sobie
czarnaelizabeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 21:43   #64
keepawayfromfire
Raczkowanie
 
Avatar keepawayfromfire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 121
GG do keepawayfromfire
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Czasami zdarza mi sie ze wloze cos czego do konca nie lubie i potem caly dzien zle sie czuje.Tez tak czasem macie czy tylko mnie to sie zdarza?
oj tak, najczęściej bywa tak z ciuchami które kupiłam bo mi się podobały, poźniej ich nie nosze a na końcu stwierdzam "o niee, nie moze tak być" i zakładam je na siłę. kombinuję kombinuję jakby je tu dopasować a i tak jestem niezadowolona. to dziwne bo przecież sama je wybrałam no ale... :P

generalnie codziennie wyglądam inaczej, oprócz okryć wierzchnich bo 2 kurtki i 3 pary butów ktore moge nosić na snieg nie daje miliona możliwości :P ale nie narzekam. zdarza mi sie miec na sobie te same spodnie 2 dni z rzędu ale rzadko. gorzej jest z torebkami, szczególnie tych pojemnych mam zdecydowanie za mało mam tez jeden ukochany kardigan ktory potrafie nosic w różnych zestawieniach przez 5 dni o ile jest czysty, co mi tam :P

w ciagu tygodnia potrafie też pokazywac się w ekstremalnie róznych stylizacjach. jednego dnia na "odwal się", w za dużym t-shircie, rurkach, trampkach, z włosami w nieładzie. nazajutrz w żakiecie, pełna elegancja kolejnego dnia na kolorowo + adidasy, jeszcze kolejnego w spódniczce i słodkich różowych baletkach a na koniec indyjska tunika :P

nieraz szykuję sobie wieczorem strój na kolejny dzień, a rano ubieram coś innego bo jestem w innym nastroju.
keepawayfromfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 21:54   #65
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
jakby byla wystarczajaco duza
swoja droga te wszystkie wkladki sa dla mnie czyms strasznym i neizrozumialym

czemu? ;p


ja ciuchy zmieniam roznie ;p spodni mam malo, wiec chadzam po 2 czy 3 dni w tych samych jeansach, bo one i tak sa tylko baza stroju. koszulki przy ciele zmieniam codziennie, sweterki zalezy, ale zazwyczaj z 2 razy zaloze, chyba ze bialy to tylko raz tak samo bluzy. bielizna to wiadomo, codziennie

i tez tak mam, ze jak ubiore cos do czego nie jestem przekonana to sie caly dzien zle w tym czuje;p
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-19, 21:59   #66
twizzy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 570
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

a ja mam swoje ulubione zestawy ,ale codziennie jestem w czymś innym.Potrafię nawet przebierać się 2,3 razy dziennie,co zauwazył ostatnio kolega ze studiów.Nie dziwnie mu się-na porannym wykładzie-spódniczka,wysoki obcas,zielona bluzka,popołudniowy-spodnie,czerwona bluzka,płaski obcas.Zapytała tylko,czy dla chłopaków się tak strojeno gdzie tam.
twizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 12:50   #67
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Cytat:
Napisane przez czarnaelizabeth Pokaż wiadomość
ja mam jedną parę spodni, dwie podkoszulki na ramiaczkach i dwa swetry, jedną zimową, jedną wiosenną kurtkę i jedną letnią spódnicę, wiec marna ze mnie kobieta spodnie codziennie mam te same, ale piorę codziennie (błogosławię za to suszarkę, 2,5 godzinki i wszystko pachnące i suche ), sweterki mam dwa podobne do siebie, też codziennie prane i zakładane na zmianę.Nie wyobrażam sobie pójścia w niewypranym ubraniu kolejnego dnia, cierpię katuszę, jak spodni nie zdązę wyprac,albo wiem, że mi nie doschną, bo akurtanie zarwałam nockę i wczęsnie rano muszę pędzić. Kurtke piorę raz w tygodniu, mniej wiecej.Ogólnie w temacie prania mam fisia lubię świeże, pachnace i miękkie rzeczy na sobie
A nie lepiej mieć więcej ciuchów i zmieniać po prostu czesciej i prać rzadziej? Oszczędzisz na tym Niewyobrażam sobie codziennie prac. Wrzucasz do pralki tylko jedne spodnie?
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 14:39   #68
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Jestem w szoku ze można codziennie zmieniać spodnie i prać po kazdym wyjściu... dłużej sie je suszy niż ma na tyłku. Ja spodnie nosze czasem nawet tydzien te same, bluzke zmieniam codziennie, chociaż jak czasem wymyśle jaiś fajny zestaw z którego jestem zadowolona to zdarza mi sie być dwa dni tak samo ubraną, ale to tylko czasem. Za to jak wracam do domku to odrazu przebieram sie w dresik i top, nie siedze w tym samym ubraniu. Chyba nie nalezy przesadzać zę jak ide rano do sklepu po mleko to już na drugi dzień nie moge sie ubrać tak samo np. do znajomej. Prezciez ubrania sie niszczą od częstego prania!! Bielizna Ok ale koszule prac co 2 dni??!!
Moz ewarto kupić lepszy antyperspirant, albo zastanowic dlaczego ubrania sa nieświeże po jednym dniu... pościel też zmieniacie co dwa dni i pizame??

Edytowane przez 2016100512001
Czas edycji: 2010-01-22 o 14:41 Powód: add
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 18:41   #69
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Zmieniam, jak nie calej garderoby, to np. bluzke, a spodnie te same, co poprzedniego dnia albo inny sweter i dodatki...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 12:37   #70
Bonbon88
Raczkowanie
 
Avatar Bonbon88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 499
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Cześć dziewczyny...co ile powinno się zmieniać jeansy, spodnie? Zawsze zmieniałam je po tygodniu na świeże. Mam tylko 4 sztuki. Jeśli częściej to muszę kilka dokupić a to niemały wydatek.
Reszta garderoby jest zmieniana codziennie, żeby nie było
Bonbon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 13:03   #71
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

myślę, że nie ma reguły, że spodnie powinno się zmieniać raz na ileś tam konkretnych dni. ja wychodzę z założenia, że piorę je jak są brudne, długo noszone.. zazwyczaj tak po tygodniu idą do prania - często nawet nie dlatego, że są jakieś nieświeże, ale dlatego, że się za bardzo rozciągnęły. nie ma co popadać w paranoje i prać codziennie - w końcu jak bardzo można je ubrudzić przez jeden dzień? (oczywiście normalnie funkcjonując, a nie taplając się w błocie )
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 14:22   #72
pocokomunazwa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 617
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Ja się czymś takim jak "zestaw" niespecjalnie przejmuje i nie przykładam uwagi do tego jak często zmieniam.

Ogólnie... górę (bluzki, koszulki) zmieniam codziennie bo nie uznaję chodzenia dwa dni w tej samej bluzce ze względów higienicznych. Spodnie co kilka dni. Kupuję tylko czarne lub granatowe proste dzinsy więc pasują one do wszystkiego. Jak się wybrudzą ewentualnie jak mega nie pasują to zmieniam.

Sweterki - zależy od góry. Czasem jeden noszę kilka dni (2-3) czasem zmieniam codziennie.

Część ubrań tak lubię, że jak tylko się upiorą to od razu zakładam
pocokomunazwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 07:45   #73
zmawona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 180
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

To ja napiszę coś niepopularnego. Najchętniej cały tydzień chodziłabym w tym samym. Przynajmniej odpadałby wtedy problem: "ja nie wiem, co na siebie włożyć". Ale najczęściej zmieniam co 2-3 dni. Czyli na 5 dni roboczych może to być 2+3 lub 3+2. W spodniach chodzę do oporu, dopóki są czyste. A ja nie brudzę bardzo. W jednej spódnicy też potrafię tydzień, albo i dłużej (zależy od koloru), przechodzić. A po domu to już zupełnie byle jak, byle wygodnie było.
zmawona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 20:23   #74
Sebersak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 13
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Cytat:
wiekszosc faceów codziennie chodzi w tym samym

No pewnie, wy to pedantki, czyścioszki, a faceci to brudasy. Strasznie to stereotypowe i dalekie od prawdy



Dziewczyny aż takie sumienne też nie są, albo należycie do tej lepszej części albo kłamiecie, by nie wyjść na brudaskę.
Sebersak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 08:29   #75
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Cytat:
Napisane przez Sebersak Pokaż wiadomość
No pewnie, wy to pedantki, czyścioszki, a faceci to brudasy. Strasznie to stereotypowe i dalekie od prawdy



Dziewczyny aż takie sumienne też nie są, albo należycie do tej lepszej części albo kłamiecie, by nie wyjść na brudaskę.

__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 09:42   #76
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Kasztanka zrobilas mi dzien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 11:43   #77
Sebersak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 13
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Powiem tylko tyle, że przesadnie dbanie o higienę i zawsze pachnienie ładnie nie czyni was seksownymi. Powinnyście mieć często naturalny zapaszek, a nawet nie bójcie się odrobiny odoru. To jest naprawdę pociągające. I nikt tu nie mówi, żeby capić, tylko najlepsze jesteście właśnie, gdy pachniecie, jak normalny człowiek. Ładne zapachy też są fajne, ale bez przesady, nie cały czas. Nie bójcie się też zaśmiardnąć My to lubimy
Sebersak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 11:53   #78
99goryczka99
Przyczajenie
 
Avatar 99goryczka99
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 11
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Mam niestety tendencję wieczną do ubrudzenia się czymś, więc zazwyczaj bluzka, spodnie takie domowe wystarczają mi na jeden dzień
99goryczka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-05, 18:29   #79
Sebersak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 13
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Cytat:
Napisane przez Zmijka Pokaż wiadomość
Ja tez zmieniam codziennie, nie wyobrazam sobie czegos nosic dwa dni pod rząd. No moze wyjatkiem są jeansy je nosze po 3 dni

wiekszosc faceów codziennie chodzi w tym samym
Tak, oczywiście
Grzeczne dziewczynki zawsze zmieniają ubranka na czyściutkie każdego dnia, nawet bąki pachną mydłem.


A faceci to zupełnie inna planeta


Mylisz się i obrażasz przy tym facetów, a jednocześnie przedstawiasz swoją płeć w przesadnie pozytywnym świetle. Nie lubię czegoś takiego Na ogół jest po prostu pod względami hygieniczno-ubraniowo estetycznymi.

Tylko bzdurne stereotypy każą ci myśleć inaczej.
Sebersak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-20, 11:32   #80
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Cytat:
Napisane przez Bonbon88 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny...co ile powinno się zmieniać jeansy, spodnie? Zawsze zmieniałam je po tygodniu na świeże. Mam tylko 4 sztuki. Jeśli częściej to muszę kilka dokupić a to niemały wydatek.
Reszta garderoby jest zmieniana codziennie, żeby nie było
Jak mi się nie poplamią, to nie zmieniam spodni codziennie.
Cytat:
Napisane przez 99goryczka99 Pokaż wiadomość
Mam niestety tendencję wieczną do ubrudzenia się czymś, więc zazwyczaj bluzka, spodnie takie domowe wystarczają mi na jeden dzień
Bluzkę w domu można ochronić zakładając fartuch do gotowania czy pieczenia.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-20, 12:12   #81
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Jak mi się nie poplamią, to nie zmieniam spodni codziennie.

Bluzkę w domu można ochronić zakładając fartuch do gotowania czy pieczenia.
Jeansy i staniki to te tajemnicze rzeczy, które się nie brudzą
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-20, 13:05   #82
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Jeansy i staniki to te tajemnicze rzeczy, które się nie brudzą
Bielizna to coś co się raczej nie uchroni, kwestia higieny.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-20, 13:10   #83
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Mnie się akurat poci skóra pod biustem, wiec zmieniam często, ale to dwie najrzadziej prane przez kobiety części garderoby.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-20, 22:09   #84
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Mnie się akurat poci skóra pod biustem, wiec zmieniam często, ale to dwie najrzadziej prane przez kobiety części garderoby.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

skąd ta wiedza, moze instytut danych z d...?


hehehe, dostałam ostrzeżenie, ciekawe za co. niedługo na tym forum kamień na kamieniu nie zostanie, moderatorki będą dyskutowały same ze sobą tak jak w tym wątku już się to dzieje


ponawiam pytanie, ryzykując bana

Edytowane przez 2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Czas edycji: 2022-03-21 o 06:14
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 08:32   #85
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;89157356]skąd ta wiedza, moze instytut danych z d...?


hehehe, dostałam ostrzeżenie, ciekawe za co. niedługo na tym forum kamień na kamieniu nie zostanie, moderatorki będą dyskutowały same ze sobą tak jak w tym wątku już się to dzieje


ponawiam pytanie, ryzykując bana[/QUOTE]

Ban za takie coś ?



To ja również zadam pytanie - skąd wnioski, że spodnie i staniki to najrzadziej prana garderoba ? Można jakieś źródło ?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 13:08   #86
340efea3d03c46bd1327138bb9066b946589db0c_624a2d04749db
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 238
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Co do jeansów to faktycznie piorę je bardzo rzadko, aż wstyd się przyznać Ale! Biustonosze piorę tak po trzech, czterech użyciach gdyż mocno poci mi się skóra pod piersiami. Latem zdarza mi się prać stanik, gdy ubiorę go tylko dwa razy, a sportowe czasami nawet po każdym razie jeżeli akurat mocno się spocę

Edytowane przez 340efea3d03c46bd1327138bb9066b946589db0c_624a2d04749db
Czas edycji: 2022-03-22 o 13:09
340efea3d03c46bd1327138bb9066b946589db0c_624a2d04749db jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 13:32   #87
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ban za takie coś ?



To ja również zadam pytanie - skąd wnioski, że spodnie i staniki to najrzadziej prana garderoba ? Można jakieś źródło ?
Jeansy - ankieta u Rysowniczki Lainey Molnar, jesli sie do niej dobijesz, moze ci udostepni screeny, chociaż dziewczyna ma prawie milion obserwatorów i nie ogarnia DM @lainey.molnar - Instagram

Staniki - jedna z grup safe space na FB, lata temu, gdzie kobiety nie bały się agresywnych reakcji ze strony "kolezanek" i nie musiały udawać. Na podstawie komiksu popularnej bardzo kilka lat temu rysowniczki Sarah Anderson - https://i.kym-cdn.com/photos/images/...51/266/791.png

Nigdy nie trafiłam na inne dyskusje na temat tego, że czegoś nie pierzemy, np kurtek, czy skarpetek Chociaż jakby się tak zastanowić, to eleganckie płaszcze i marynarki mogłyby być na liście, bo wyprać to bez zniszczeń i wyprasować - czarna magia, tylko pralnia.

Sama jestem team jeansy...
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-22, 21:31   #88
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ban za takie coś ?



To ja również zadam pytanie - skąd wnioski, że spodnie i staniki to najrzadziej prana garderoba ? Można jakieś źródło ?
Swoje opinie na temat ostrzeżeń i banów zatrzymaj dla siebie. To nie klub obrończyń Mawis.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-23, 03:27   #89
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Swoje opinie na temat ostrzeżeń i banów zatrzymaj dla siebie. To nie klub obrończyń Mawis.
Że w ogóle tekst "wzięłaś to z *upy" znajduje jakichś obrońców...

A co do dzinsow, to je się właśnie powinno prać jak najrzadziej.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-23, 07:25   #90
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Jak często zmieniasz ubrania?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
że w ogóle tekst "wzięłaś to z *upy" znajduje jakichś obrońców...
+1
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-25 13:20:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.