Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-30, 16:21   #3151
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ava ile lat jesteś w UK?

Aż musiałam przystanąć, żeby się zastanowić. Ósmy rok leci.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 16:21   #3152
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Oj tak Kasztanka, wiem że masz słabość do kosmetyków
A kosmetyki do brwi Benefit wielbię (korzystam z kolorystyki nr 2). Przy okazji wizyty w perfumerii zerknę na cienie do powiek marki Sephora. Nigdy nie miałam a też zawsze kupuję satynowe odcienie beżu i bardzo jasnej mlecznej czekolady dzięki za podpowiedź

Chyba będę jeszcze dzisiaj w perfumerii ( na moje nieszczęście mam GH za blisko). Mój Kenzo jest przeceniony... a w moim flakonie opary...

https://www.sephora.pl/p/kenzojungle...ana-P2363.html
też lubie Kenzo ale zawsze kupuje w necie - kilka tyg temu 100 ml kupiłam za 209 zł w Empiku
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2020-07-30 o 16:24
p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 16:27   #3153
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Cinderella, rozbawiło mnie zdanie z ulubioną rozrywką Twojej mamy
Tak jest! Nadmierne podekscytowanie i żądza ciucha w oczach . Byłyśmy w CH Ptak - dużo polskich marek, niektóre całkiem fajne. Od czasu do czasu warto się tam wybrać.

Gdzie dokładnie wybierasz się na południe Polski?

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam tak samo z pielegnacja, uwielbiam testowac rozne produkty i mam bardzo duzo roznych kosmetykow.
Miałam tak samo, ale stało mi się to:

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Trochę (haha "trochę"...) pod wpływem Wizażu testowałam przeróżne marki na przełomie 2019/2020 i przepłaciłam to konkretnym trądzikiem, więc obecnie jadę tylko na dwóch produktach do pielęgnacji z Whamisa (Toner Original, Lotion Refresh) i delikatnym żelu do mycia Rosadia.
Teraz jestem już bardzo ostrożna, przestałam testować, i wszystko się unormowało. I to naprawdę nie miało nic wspólnego z jakością czy ceną kosmetyków - potrafiłam inwestować w drogie i kultowe marki i ich przehypeowane produkty, które i tak robiły mi masakre. Zresztą, to było błędne koło.

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
No ja niestety mam wilgoć w domu.
Jak mieszkałam w UK, to również mieliśmy z tym problem. Pamiętam, że raz koleżanka wrzuciła ogłoszenie na FB, że jest wolny pokój do wynajęcia w domu, w którym mieszkała, i jednym z plusów jakie podawała było "nie ma grzyba" ... No bo tak, brak grzyba w tamtejszych domach, to faktycznie rzecz niespotykana.

Wróciłam do Polski 3 lata temu, po 7 tam, i ani razu nie zatęskniłam.

Jeszcze co do kosmetyków, to bardzo lubie mgiełke różaną Mario Badescu. Do tego mam fajny olejek różany firmy Divine Herbal, który mi służy. Od czasu do czasu maska z glinką. Na dzień bardzo lubie KH z The Ordinary. Używałam chwile ten Hada Labo, ale później wróciłam do tego z TO, i stwierdzam, że jest bardzo dobry. I to chyba jedyny produkt z TO, który lubie, i któremu pozostałam wierna.

Z kolorówki nie kupuje dużo, albo inaczej: kupuje to samo, bo od wielu lat maluje się bardzo podobnie. Lubie Maybelline Eraser Anti Age korektor - bardzo fajny Bronzer (czekoladka) z Bourjois używam już od wielu lat. Kredka czeska do brwi. Od wielu lat do oczu czarna kredka Rimmel ScandalEyes Kohl. Tusz z Maybelline niebieski. Puder prasowany również z Rimmel - Stay Matte. Eyeliner w kałamarzu Inglot. Właśnie sobie uzmysłowiłam, że moja kolorówka jest w 90% czysto drogeryjna, ale są to produkty, które naprawdę lubie. Miałam Laure Mercier, Tom Ford, Charlotte Tilbury, kolorówke Diora, YSL, Urban Decay, MAC, itp. i chyba doszłam do wniosku, że szkoda przepłacać. Może jedynie w podkład i korektor lubie zainwestować więcej.

Aktualnie najwięcej inwestuje w... włosy. Chce, żeby były zdrowe i ładne. Podobnie jak Ava - przez wiele lat masakrowałam je blondami, i sam kolor miał dla mnie większe znaczenie niż ich kondycja . Na szczęście, pozmieniało mi się. Biore suplementy, i używam głównie produktów Olaplex, bo widze po nich znaczną różnice. Traktuje je bardzo delikatnie. Miło mi było jak ostatnio przy spotkaniach z koleżankami, po raz pierwszy w życiu usłyszałam duzo komplementów na ich temat - że ładny kolor, że lśniące... Może to też ta suplementacja MSM?

Kamlisa, pamiętam, że Ty sobie kupiłaś MSM - bierzesz? Zauważyłaś jakieś pozytywne zmiany u siebie?


Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-07-30 o 17:03
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-30, 20:55   #3154
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cinde podobnie mam z włosami.
Miałam długie, grube, lśniące. Były obiektem zazdrości i westchnień.
Uparłam się na bardzo jasny blond. Kupę kasy wydałam na uzyskanie jasnego blondu. Dojście do wymarzonego odcienia kosztowało mnie kilka lat. Kolor Ok, ale kondycja włosa straszna. A w pielęgnacje wydawałam najwiecej.
Teraz farbuje na oxy 3%, olejuje , wybrane maski, odżywki, miód, siemie lniane. I mam piękny kolor a włosy są już błyszczce i sprężyste.
Przeszłam na taką pielęgnacje w marcu a efekt jest zaskakująco dobry.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 01:26   #3155
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Witam Piekne Panie i czestuje schlodzonym Savignon blanc
Pewnie Kasztanka bedzie lubila

Gosiu masz tak piekne usta i w ogole usmiech, ze masz racje, ze nie chcesz przy nich grzebac No i powtorze za dziewczynami, rozkwitasz, choc zreszta Ty zawsze bylas bardzo piekna

Pani R super plakaty

aaaahhh!! Przypomnialo mi sie, co mialam juz od dawna napisac, ale zawsze zapominalam, wiec szybko wpisze, tez robilam ten test, ktory PaniR wkleila i mi wyszlo ze jestem dramatic classic

Cinde zazdroszcze wyjazdu, przepiekne widoki, tesknie za PL

Mon_Cherry rowniez zazdroszcze wylotu do PL, ja mialam leciec w czerwcu, ale mi cancelowali lot przez koronke

Anyzku ja wlasnie tez bardzo uwielbiam taka czerwona borowke z gruszka do miesa, mniam
a co do wlosow, tez mi sie pogorszyl ich stan przez te ciagle rozjasniania

Sova serdecznie gratuluje przyszlej pannie mlodej

A z ktorego Stanu sa znajomi? U nas na Florydzie, niestety dochodzi juz do 10 tys. zarazen dziennie No i sa to tez ludzie, ktorych ja osobiscie znam. Niektorzy na szczescie przechodza to dosc lagodnie, niektorzy umieraja (wujek mojego meza, sasiad mojego pacjenta, tez wlasnie zmarl w zeszla sobote w szpitalu).

Co do samej koronki, to mnie przedem wszystkim w pewnym sensie odebrala wolnosc. Finansowo i pracowo ok, choc i tak jestesmy troche stratni, bo nasi wynajmujacy, nie placa nam na czas i w dodatku, nie cala kwoty, a przeciez nie mozemy wywalic na bruk. Najbardziej mi jednak zal ze nie moglam poleciec do PL, no i nie wiadomo, kiedy polece Dziewczynek tez dawno nie widzielismy (od listopada zeszlego roku) i tez poki co, nie wiadomo kiedy sie zobaczymy (jedynie facetime).
Starsza, jak Wam pisalam stracila prace jakis czas temu u Ralpha Laurenta (tzn. mieli ja wziac z powrotwem, jak bedzie lepiej), no to ja wzieli z powrotem, ale musiala zwolnic 25 osob tak na dzien dobry
chyba mnie lekka deprecha lapie, smutno mi, ze nie lece do PL zobaczyc sie z Rodzinka

No, ale dobra, nie bede Wam smecic z milych rzeczy, to w koncu mialam 2 dni wolne pod rzad Znalezlismy nowa pielegniarke, wiec znow wrocilam do 4 dni w tyg, nie 5
Ale zgadnijcie, kto jest moja nowa pielegniarka w pracy?? Moja dyrektorka z bylej pracy!!! no bylam w szoku!! Bo ona jako staff nurse jest zatrudniona, no a przeciez byla juz dyrektorka. No nie wiem, moze miala dosc stresu??

z innych milych rzeczy, to usta mi sie wygoily i wygladaja calkiem ok, wiec jestem zadowolona, wkleje fotki

Kasztanko jak zdrowko, bo cos narzekalas? ja mialam wczesniej napisac, ale nie mialam od razu czasu, a potem zapomnialam, ale ja bym nie szla do pracy przy goraczce, raczej poszla zrobic testy, na wszelki wypadek (zwlaszcza,ze mialas inne podobne objawy), zeby nie narazac innych, gdybys cos ewentualnie miala miec. Mam nadzieje, ze wszystko ok
no i oczywiscie, jak zwykle super zakupy
Ja wlasnie przegladam torebki, bo za tydzien moje urodziny i chce od meza nowa Coach jak zwykle o tej porze roku

LaMary super ten sweterek i w dodatku mojej ulubionej marki Ja tez sobie jakis czas temu zamowilam, sweter (byly takie swietne przeceny), ale chyba nie mieli na skladzie, bo nie wysylali i nie wysylali i w koncu ja nawet o nim zapomnialam, az tu dostalam powiadomienie, ze wyslali, no i juz dzis dostalam rowniez wsadze fotke
Fajne zakupy

Pamietacie jak moja step corka z mezem kupili ten domek w gorach w zeszlym roku? Przez koronke, moja step corka, tam ciagle siedziala, wiec odnowili go i beda wynajmowac, dostalam fotki, zrobione przez profesjonaliste. no bardzo ladnie porobili, wkleje Wam pare fotek. alez bym tam chciala teraz poleciec buuu

No ja nie wiem, co to bedzie z wakacjami w tym roku. Na FL jest teraz gorzej niz bylo w NYC, na szczescie w moim hrabstwie jest jeszcze ok, ale juz w Miami jest masakra. a w dodatku mamy sezon huraganowi i ostrzegaja nas wlasnie przed jakas cholera, ktora nadciaga...
Jak nie urok to S....

Dobra, ide sobie, bo mnie strasznie boli brzuch (spozniona o tydzien @ przyszla)

Pozdrawiam, badzcie zdrowe i Wasze Rodziny

Slodkich snow

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2020-07-31 o 11:50
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 01:29   #3156
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

domek po odnowieniu

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2020-07-31 o 11:51
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 01:31   #3157
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

C.D, bo sie nie zmiescilo

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2020-07-31 o 11:51
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-31, 03:23   #3158
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Reign, piekny domek

Wspolczuje smierci osob z bliskiego otoczenia i tego, przez co przeszla Twoja starsza step corka

Ja wlasnie mam 6-dniowy weekend, bo po badaniu na wirusa musze zostac do poniedzialku w domu.
Wczoraj w pracy nagle dostalam goraczki i kaszlu i musialam isc sie zbadac.

Wszystkiego najlepszego z okazji zblizajacych sie urodzin

Ja chce na moje urodziny torebke Vendula, ale to dopiero w styczniu, jak zyc?
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 07:52   #3159
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Reign boshe cudowny ten domek... ja bym tam chetnie zamieszkala.... a znajomi sa z Kalifornii. Im tez LOT odwolal bezposredni lot i szukali innych polaczen, leca przez Paryz i dzisiaj przylatuja do Wawy

Kurcze slonce sie schowalo ale jest 20*... glowe chce mi rozniesc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 08:13   #3160
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Anyzkowa Pokaż wiadomość
Cinde podobnie mam z włosami.
Miałam długie, grube, lśniące. Były obiektem zazdrości i westchnień.
Uparłam się na bardzo jasny blond. Kupę kasy wydałam na uzyskanie jasnego blondu. Dojście do wymarzonego odcienia kosztowało mnie kilka lat. Kolor Ok, ale kondycja włosa straszna. A w pielęgnacje wydawałam najwiecej.
Teraz farbuje na oxy 3%, olejuje , wybrane maski, odżywki, miód, siemie lniane. I mam piękny kolor a włosy są już błyszczce i sprężyste.
Przeszłam na taką pielęgnacje w marcu a efekt jest zaskakująco dobry.
Ciesze sie, ze widzisz efekty Ja równiez wprowadzilam zmiany jakos z nadejsciem "lockdown". Ostatnie komplementy na temat wlosow slyszalam w liceum, pozniej nadeszla era blondu, no i teraz ostatnio, po prawie 15 latach, znowu zaczelam je dostawac.

Reign, domek cudny - jak z bajki Wszystko bardzo dopieszczone.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-07-31 o 08:15
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 08:15   #3161
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Reign usta masz teraz takie nawilżone, odżywione. Dobra robota.

Dom świetny. Bardzo ładna kolorystyka.

Kaszyanka zdrowia ! Mam nadzieje, że to zwykła infekcja.

Jadę dziś na rezonans kręgosłupa. Chyba wchodzę w wiek, kiedy zaczynam się badać !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 08:15   #3162
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Ostatnio na kilku watkach naczytalam sie zachwytow nad kosmetykami z wakrotka azjatycka, ze kupilam maske Laneige z tym skladnikiem. Dzisiaj bede zaczynac testowanie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9029.jpg (217,2 KB, 36 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 08:21   #3163
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88035749]Ciesze sie, ze widzisz efekty Ja równiez wprowadzilam zmiany jakos z nadejsciem "lockdown". Ostatnie komplementy na temat wlosow slyszalam w liceum, pozniej nadeszla era blondu, no i teraz ostatnio, po prawie 15 latach, znowu zaczelam je dostawac.

Reign, domek cudny - jak z bajki Wszystko bardzo dopieszczone.[/QUOTE]


O tak!
Wczoraj znajoma, którą widuje raz na pół roku skomplemwntowała moje włosy. I co zadziwiające przypomniało jej się jaki miałam kiedyś kolor włosów (dawno temu czekoladowe). Czyli skojarzenie bardzo mi się spodobało, bo związane jest z pięknymi, błyszczącymi moimi dawnymi włosami


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Anyzkowa
Czas edycji: 2020-07-31 o 09:18
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 08:47   #3164
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Reign śliczny domek. Mogę się wprowadzać od jutra Usta akurat, nie za duze, ze za małe.

Wyglada na to, ze u nas tez korona szykuje drugie uderzenie. Któreś północne miasta/prowincje maja ponowny lockdown, nie doczytałam dokładnie, bo dostałam smsa późnym wieczorem. Mam nadzieje, ze Lake District, gdzie planuje spędzić urlop za pare tygodni pozostanie otwarty. Z drugiej strony to głównie wzgórza i jeziora, małe zagestwienie ludzi, a korona bardziej lubi skupiska.

W tym roku skancelowalam wyjazd do Maroka. Rozmawiałam ostatnio z mama, która była bardzo przeciwna mojemu wyjazdowi w tamte rejony, przyznała ze modliła się, żeby coś się stało i udaremniło mi wycieczkę. Wyglada na to, ze trochę przesadziła z tymi modlitwami, bo uziemiła pół globu.

Ostatnio w czwartki po pracy lubię się powalesac po sklepach, przestałam bywać w centrum tak często to przy okazji robię zakupy. Szlam główna ulica w Londynie i powiem Wam, mnóstwo sklepów pozamykanych. Sklepy, które pamietam od lat w tym samym miejscu, duże sieciówki jak Aldo czy Mango, maja pozrywane szyldy i zakryte okna. Przykro się na to patrzy. Weszłam do Selfridges, popularny department store i tez nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek widziała ten sklep tak pusty. Znudzeni sprzedawcy wałęsają się wokół swojego punktu. Przetrestowalam ten marcepanowy zapach od Lancome i zaopatrzyłam się w moj ukochany Niacinamide z TO.

O, i dowiedziałam sie, ze Victoria Secret zbankrutowała w UK. Co ja teraz zrobię jak 90% mojej bielizny pochodzi z tego sklepu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 08:57   #3165
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

witam z pracy
MUSIAŁAM dzisiaj być w robocie mamy małe szkolenie od wczesnych godzin. Nie zdążyłam zjeść śniadania i teraz objadam się po kryjomu mieszanką studencką (orzechy).
Jedziemy po 14. nad morze... dla odmiany

Kasztanka ciekawy kosmetyk, niech służy

Reign bardzo ładny sweter
I uroczy domek Twojej pasierbicy Magiczne miejsce w ogóle
My mieliśmy (oczywiście nie tak się piękny, i nie tak duży) jeszcze kilka lat temu dom nad jeziorem, właśnie z drewnianym wykończeniem wewnętrz. Takie akcenty drewniane nadają wyjątkowa przytulność i klimacik

Coś miałam jeszcze napisać ...
..........

Reign, usta... nono...

Pani Robot bardzo ładne plakaty

Miłego weekendu Wam życzę

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-07-31 o 08:59
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 10:39   #3166
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cześć dziewczyny. Ja sie pakuje od rana. Ostatnie zakupy spożywcze na drogę, owoce

Jeszcze maz będzie mi robił trwała na rzęsy i nie bede musiała malować


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Ava a to nie jest przejściowe? Bo kurczę ostatnio kupowałam w tym sklepie.


Domek piękny


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 11:12   #3167
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Reign ależ super domek. Mogłabym zamieszkać chociażby dzisiaj usta śliczne, Tż pewnie już zadiwolony


Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 11:27   #3168
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;88036226]Ava a to nie jest przejściowe? Bo kurczę ostatnio kupowałam w tym sklepie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

W którym? VS? Pewnie online będzie można kupować, bo wysyłka i tak jest z US, ale ponoć maja likwidować stacjonarne sklepy. O ile już nie zlikwidowali.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 11:32   #3169
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Mon Cherry szerokości

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 12:08   #3170
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
W którym? VS? Pewnie online będzie można kupować, bo wysyłka i tak jest z US, ale ponoć maja likwidować stacjonarne sklepy. O ile już nie zlikwidowali.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W Lakeside
Wiec moze faktycznie beda dopiero zamykać. Zrób zapasy. Pewnie będzie fajna promocja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Mon Cherry szerokości

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Dziękuje

Najgorszy zawsze ten ostatni dzien przed wyjazdem. Najwiecej do zrobienia. A to pilnowanie czy wszystko jest. Chociaż liste zawsze mam i zakreślam co zrobione.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 12:23   #3171
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
W którym? VS? Pewnie online będzie można kupować, bo wysyłka i tak jest z US, ale ponoć maja likwidować stacjonarne sklepy. O ile już nie zlikwidowali.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie przez ostatnie 2 lata dosc sporo stacjonarnych sklepow VS sie zamknelo, w tym wszystkie outlety.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 13:41   #3172
Reign
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 144
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Czesc dziewczyny pozdrawiam z pracy

Bardzo dzieje za mile slowa

Kasztanko mam nadzieje ze to nie koronka

Sova w Cali jeszcze gorzej niz u nas z koronka. Sa na pierwszym niechlubnym miejscu, my na drugim, potem NY

Musze popracowac, odezwe sie pozniej, milego dnia!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Reign jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 17:58   #3173
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Mon Cherry bezpiecznej podróży.
Na wybrzeżu rozpogodziło się.
Adjustments.jpg
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 17:59   #3174
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2020-08-01 o 08:55
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-31, 22:39   #3175
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Reign toż to by u nas za willę uchodziło, cudny!

Moich randkowych przygód ciąg dalszy. Kelnerka wymienia ze mną uśmiechy, bo co przyjdę to z innym facetem, ale w menu jestem za to stała. Pierwszy raz w dorosłym życiu spotkałam się z tym, że facet siedział gapiąc się w podłogę i skubał po łokciu. Wydusił z siebie, że go zawstydzam. Jakby zaczął jeszcze kręcić loczka, to bym chyba uciekła

Z mniej fajnych rzeczy, to jakiś facet mnie dziś wyzywał, zajeżdżał drogę i próbował opluć, ale miałam zamkniętą szybę, więc opluł auto. Teraz w kraju mamy przyzwolenie na agresywne zachowania i bardzo mnie to martwi.

Ava_ Oxford Str? Jak ja kochałam tam przepadać... Potrafiłam stracić cały dzień w Top Shopie.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-07-31 o 22:46
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 09:36   #3176
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Z mniej fajnych rzeczy, to jakiś facet mnie dziś wyzywał, zajeżdżał drogę i próbował opluć, ale miałam zamkniętą szybę, więc opluł auto. Teraz w kraju mamy przyzwolenie na agresywne zachowania i bardzo mnie to martwi.
Jakiś psychol na 100%.

LaMary, pokazywali wczoraj w TV plaże nad Bałtykiem - ludzie w kurtkach, kapturach, zziębnięci, brrrr... Ja niby jade w przyszły weekend, ale to jest coś czego sie obawiam. Zresztą, tam na północy z reguły chłodniej - zawsze jak patrze na pogode, to macie tam ok. 5-10 stopni zimniej niż na południu.

Jakie macie plany na weekend? .
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 10:15   #3177
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Reign toż to by u nas za willę uchodziło, cudny!

Moich randkowych przygód ciąg dalszy. Kelnerka wymienia ze mną uśmiechy, bo co przyjdę to z innym facetem, ale w menu jestem za to stała. Pierwszy raz w dorosłym życiu spotkałam się z tym, że facet siedział gapiąc się w podłogę i skubał po łokciu. Wydusił z siebie, że go zawstydzam. Jakby zaczął jeszcze kręcić loczka, to bym chyba uciekła

Z mniej fajnych rzeczy, to jakiś facet mnie dziś wyzywał, zajeżdżał drogę i próbował opluć, ale miałam zamkniętą szybę, więc opluł auto. Teraz w kraju mamy przyzwolenie na agresywne zachowania i bardzo mnie to martwi.

Ava_ Oxford Str? Jak ja kochałam tam przepadać... Potrafiłam stracić cały dzień w Top Shopie.
Masz taki oniesmielajacy typ urody, taka femme fatale troche

Co spowodowalo te agresje u faceta w samochodzie?
Zawsze mnie dziwi i przeraza, z jaka latwoscia ludziom przychodzi takie zachowanie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 11:38   #3178
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Masz taki oniesmielajacy typ urody, taka femme fatale troche

Co spowodowalo te agresje u faceta w samochodzie?
Zawsze mnie dziwi i przeraza, z jaka latwoscia ludziom przychodzi takie zachowanie.
Haha dzięki

Zazwyczaj to ja jestem onieśmielona, więc dobrze było zobaczyć to z drugiej strony.

Co do gościa na drodze, to osoba, z którą jechałam zmieniała pas, był spory korek, więc dość powoli. To faceta doprowadziło do kompletnej furii... Jego reakcja była kompletnie nieadekwatna i przerażająca.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 11:56   #3179
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Haha dzięki

Zazwyczaj to ja jestem onieśmielona, więc dobrze było zobaczyć to z drugiej strony.

Co do gościa na drodze, to osoba, z którą jechałam zmieniała pas, był spory korek, więc dość powoli. To faceta doprowadziło do kompletnej furii... Jego reakcja była kompletnie nieadekwatna i przerażająca.
Przerazaja mnie ludzie, ktorzy nie umieja ogarniac wlasnych nerwow i reakcji, balabym sie przebywac z kims takim w codziennym zyciu. Chodzenie dookola takiej osoby na palcach, bo nie wiadomo, kiedy znowu wpadnie w furie jest mocno wykanczajace psychicznie. Bylam kiedys w niezbyt dobrym zwiazku z taka osoba i potrzebowalam sporo czasu po rozstaniu, zeby mentalnie dojsc do siebie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-01, 12:06   #3180
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cinderella, masz rację z pogodą nad morzem. Do wczoraj było brzydko. Wieczorem rozpogodziło się. A dzisiaj jest gorąco, na szczęście wieje rześki wiatr.
My jeździmy na wybrzeże na weekendy w związku z tym staramy się wpasować w okno pogodowe.
Jesteśmy na rowerach, a właściwie siedzimy teraz w kawiarni i zamiast budować masę mięśniową podnosimy cukrem energię

Miłego weekendu
Adjustments.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-21 07:02:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:24.