Atrederm - CZĘŚĆ II - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-26, 10:31   #481
Sabina1998
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 75
Atrederm-pomocy

Cześć wszystkim 😊. Pisze z zapytaniem o atrederm-czy ktoś z was stosował? Chciałabym zacząć kuracje ale nie na trądzik, ale na zaskórniki zamknięte czyli tzw. Kaszkę i zastanawia mnie czy przy tym również czeka mnie ten wysyp na początku? Jak zachowuje się skóra, boli? jaka pielęgnacje zastosować? Boje się tego wysypu i nowego podobno baaaardzo wrażliwego naskórka 😫. Jak długo się go stosuje i po jakim czasie będzie widać efekty a nie tylko wysyp i schodząca skórę? No i jedno z najważniejszych - czy po zakończeniu kuracji stan cery wraca jak sprzed czyli do zaskórników i wyprysków, czy może efekt się utrzymuje mimo odstawienia??? Pomocy, bije się z myślami 🤯
Sabina1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-26, 17:21   #482
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: Atrederm-pomocy

Cytat:
Napisane przez Sabina1998 Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim 😊. Pisze z zapytaniem o atrederm-czy ktoś z was stosował? Chciałabym zacząć kuracje ale nie na trądzik, ale na zaskórniki zamknięte czyli tzw. Kaszkę i zastanawia mnie czy przy tym również czeka mnie ten wysyp na początku? Jak zachowuje się skóra, boli? jaka pielęgnacje zastosować? Boje się tego wysypu i nowego podobno baaaardzo wrażliwego naskórka 😫. Jak długo się go stosuje i po jakim czasie będzie widać efekty a nie tylko wysyp i schodząca skórę? No i jedno z najważniejszych - czy po zakończeniu kuracji stan cery wraca jak sprzed czyli do zaskórników i wyprysków, czy może efekt się utrzymuje mimo odstawienia??? Pomocy, bije się z myślami 🤯
Dla mnie był najlepszy.
Jest dostępny w aptece? Przechodziłam kurację ok rok temu i po kilku miesiącach nie mogłam go dostać, wydzwaniałam po aptekach w moim mieście i w sąsiednich... Jeśli nie został wycofany, to nawet się nie zastanawiaj. Chyba że masz bardzo wrażliwą skórę, bo moja była już przeżarta stosowanymi maściami, żelami, kremami itd.
Nic mnie nie piekło, nic nie swędziało. Skóra schodziła, więc może to jedyny minus - mało estetyczne, ale taki jest cel atre. Trzeba stosować kremy do suchej skóry. Używałam na twarz, dekolt, plecy i ramiona. Działał. Po odstawieniu (z powodu niedostępności leku) wszystko wróciło.
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-27, 07:48   #483
Sabina1998
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 75
Dot.: Atrederm-pomocy

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Dla mnie był najlepszy.
Jest dostępny w aptece? Przechodziłam kurację ok rok temu i po kilku miesiącach nie mogłam go dostać, wydzwaniałam po aptekach w moim mieście i w sąsiednich... Jeśli nie został wycofany, to nawet się nie zastanawiaj. Chyba że masz bardzo wrażliwą skórę, bo moja była już przeżarta stosowanymi maściami, żelami, kremami itd.
Nic mnie nie piekło, nic nie swędziało. Skóra schodziła, więc może to jedyny minus - mało estetyczne, ale taki jest cel atre. Trzeba stosować kremy do suchej skóry. Używałam na twarz, dekolt, plecy i ramiona. Działał. Po odstawieniu (z powodu niedostępności leku) wszystko wróciło.

No super. Wyczytałam już ze jest wycofany.... masakra myślałam ze chocidc to mi pomoże!! A zamiennika nie ma



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sabina1998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 07:48   #484
em_log
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 5
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Wie ktoś może, czy w którymś z państw UE można kupić w aptece tretynoinę w płynie? (Czyli to, co Atrederm.)

Edytowane przez em_log
Czas edycji: 2019-10-28 o 11:33
em_log jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-14, 12:47   #485
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez em_log Pokaż wiadomość
Wie ktoś może, czy w którymś z państw UE można kupić w aptece tretynoinę w płynie? (Czyli to, co Atrederm.)
Podbijam? Niemcy, albo inne oscienne kraje?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-11-18, 11:18   #486
em_log
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 5
Dot.: Atrederm - CZĘŚĆ II

Mnie udało się znaleźć (poza UE) - www.pharmaworld.com Airol Lotion 0.05%. Wysyłają do Polski (wysyłka niestety dosyć droga - 41 CHF) i akceptują recepty z Polski. Podaję info, może komuś się przyda.
em_log jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-18 12:18:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:06.