Dotarło do mnie, że jestem brzydka :( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-03, 10:29   #91
Loraska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 20
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89397653]takie powodzenie maja bardzo czesto zupelnie przecietne osoby z charyzma i poczuciem wlasnej wartosci ,usmiechniete i latwo nawiazujace kontakt
twoim problemem moze byc nieprzyjemny wyraz twarzy ,niekoniecznie brzydota,sztywne zachowanie,zaciete usta itp naprawde jest wiele cech poza symetryczna twarza i perfekcyjnymi ksztaltami ktore wzbudzaja zainteresowanie u ludzi ,jedna z najwazniejszych jest pewnosc siebie (nie myslic z zadufaniem) i otwartosc na ludzi moze nad tym popracuj zamiast studiowac kazdy szczegol swojej twarzy

moim zdaniem ani obcasy ani sukienki ani gladkie wlosy ;p nie pomoga jak ktos ma ponury wyraz twarzy[/QUOTE]


Tak dokładnie. O tym pisze, że najważniejsze to otwartość, ale też takie dbanie o siebie coś tam daje i same się czujemy po prostu lepiej ze sobą.


Ale jak autorka nie lubi o siebie aż tak dbać ( ja np mega lubię) to nie musi chodzić na siłownie jak nie lubi wysiłku albo nie musi ubierać sukienek jak nie lubi, albo nie musi miec długich włosów do pasa jak ma np cienkie i nie urosną jej do takiej długości żeby się facetom podobać i żeby być zagadywaną. Jak chce być zagadywaną to głownie chodzi o otwartość tak jak pisałaś i też znam przeciętne dziewczyny które są przebojowe, otwarte i mają powodzenie a wygląd mają zupełnie normalny.
Loraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 10:41   #92
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89397653]takie powodzenie maja bardzo czesto zupelnie przecietne osoby z charyzma i poczuciem wlasnej wartosci ,usmiechniete i latwo nawiazujace kontakt
twoim problemem moze byc nieprzyjemny wyraz twarzy ,niekoniecznie brzydota,sztywne zachowanie,zaciete usta itp naprawde jest wiele cech poza symetryczna twarza i perfekcyjnymi ksztaltami ktore wzbudzaja zainteresowanie u ludzi ,jedna z najwazniejszych jest pewnosc siebie (nie myslic z zadufaniem) i otwartosc na ludzi moze nad tym popracuj zamiast studiowac kazdy szczegol swojej twarzy

moim zdaniem ani obcasy ani sukienki ani gladkie wlosy ;p nie pomoga jak ktos ma ponury wyraz twarzy[/QUOTE]


Autorko to jest bardzo dobry post, warto się nad nim zastanowić.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 10:47   #93
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89397653]takie powodzenie maja bardzo czesto zupelnie przecietne osoby z charyzma i poczuciem wlasnej wartosci ,usmiechniete i latwo nawiazujace kontakt
twoim problemem moze byc nieprzyjemny wyraz twarzy ,niekoniecznie brzydota,sztywne zachowanie,zaciete usta itp naprawde jest wiele cech poza symetryczna twarza i perfekcyjnymi ksztaltami ktore wzbudzaja zainteresowanie u ludzi ,jedna z najwazniejszych jest pewnosc siebie (nie myslic z zadufaniem) i otwartosc na ludzi moze nad tym popracuj zamiast studiowac kazdy szczegol swojej twarzy

moim zdaniem ani obcasy ani sukienki ani gladkie wlosy ;p nie pomoga jak ktos ma ponury wyraz twarzy[/QUOTE]Dodalabym do tego fajny styl ubioru

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 10:49   #94
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;89397698]Dodalabym do tego fajny styl ubioru

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk[/QUOTE]


Fajny dla Ciebie nie musi oznaczać fajnego dla mnie, wiec ja bym tego nie dodawała. Raczej ubiór, który nam pasuje i w jakim czujemy się dobrze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 11:43   #95
Sashan_
Raczkowanie
 
Avatar Sashan_
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 121
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

Cytat:
Napisane przez Effy_Es Pokaż wiadomość
Tak, o taki rodzaj powodzenia mi chodzi.
Ale wiesz, że to tak naprawdę rzadkie i głównie takie powodzenie mają naprawdę piękne lub mega interesujące dziewczyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Sashan_
Czas edycji: 2022-11-03 o 11:44
Sashan_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 12:03   #96
Ryba147
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 172
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

Cytat:
Napisane przez Effy_Es Pokaż wiadomość
Tak, o taki rodzaj powodzenia mi chodzi.
Czyli Twoim problemem nie jest w cale to ze jestes brzydka tylko masz niezaspokojone potrzeby. Idź na terapię to Ci bardziej pomoze niz wszystkie operacje swiata
Ryba147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 12:09   #97
Loraska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 20
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

Cytat:
Napisane przez Sashan_ Pokaż wiadomość
Ale wiesz, że to tak naprawdę rzadkie i głównie takie powodzenie mają naprawdę piękne lub mega interesujące dziewczyny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdzie tam rzadkie. Jej chodzi tylko żeby faceci się gapili, uśmiechali i żeby widziała po ich reakcji, że się podoba i ewentualnie zagadywali, ale to wszyscy jasno jej napisaliśmy, że żeby zagadywali to musi też pokazywać, że jest chętna na zagadywanie poprzez otwartość i pewność siebie.

Ja siebie nie mam za piękność, ale wiem, że wystylizowanie mega pomaga. Jak jestem bardziej podszykowana np mam spodniczkę do tego koszulę i marynarkę i botki a do tego makijaż to faceci zwracają na mnie bardziej uwagę, patrzą się, uśmiechają, obracają się za mną albo jak jada autem to się obracają (to nie moja opinia a mojego byłego przez co też nie lubił jak się tak ubierałam bo strasznie przyciągałam wzrok panów ) więc jeśli o takie coś chwilowego jej chodzi, o takie powodzenie to wystarczy się wystylizować i nie trzeba być naprawdę piękną no chyba, że ja wtedy jestem jakaś pięknością XD a nie sądze.
Loraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-03, 12:12   #98
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 136
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89397643]ale takie wydluzanie nog to by go wylaczylo z zycia na rok albo moze i dluzej to nie jest to samo co wlozyc implant i miec przerwe w pracy tydzien

poza tym kobiety moga nosic push up i maskowac swoje" braki" ,kiedy sa niskie moga nalozyc szpilki albo koturny mozna tez znalesc specjalnie modelujaca bielizne ktora doda troche objetosci w pupie lub cwiczyc na silowni (nie tylko zwiekszy kraglosci ale rowniez polepszy kondycje calego ciala)
wzrost jest jedyna cecha ktora bardzo trudno zmienic bez drastycznych operacji ktore po pierwsze malo kto robi a po drugie kompletnie cie wylaczaja z normalnego zycia na miesiace wiec to nie jest takie proste jak tu przedstawiasz[/QUOTE]


A tutaj akurat faceci mają za swoje.


Kobiety mają się poprawiać z każdej strony, a facet ma być męski i używać kostki szarego mydła do mycia twarzy, tyłka i włosów, a potem ewentualnie kremu na twarz.


No i spoko, ale jakby byli tak samo chętni do kombinowania, to też by mogli nosić koturny albo obcasy, ktoś by to na pewno projektował tak, żeby wyglądało fajnie i sexy. Byłaby bielizna modelująca itd.



Ale skoro facetom "nie wypada" no to trudno.


(Dlatego na seksizmie cierpią wszyscy, ale to inny temat.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 12:12   #99
Loraska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 20
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

Cytat:
Napisane przez Ryba147 Pokaż wiadomość
Czyli Twoim problemem nie jest w cale to ze jestes brzydka tylko masz niezaspokojone potrzeby. Idź na terapię to Ci bardziej pomoze niz wszystkie operacje swiata
Tak polecam ci autorko terapie również, bo taka chęć podobania się i żeby faceci zwracali uwagę to świadczy, że masz niezaspokojone potrzeby być może z dzieciństwa, bo nie otrzymywałaś wystarczającej akceptacji, uwagi od rodziców i chcesz sobie to tak zrenkompensować a to droga donikąd, bo zawsze ci będzie mało i będziesz ciągle oczekiwała z otoczenia potwierdzenia, że jesteś piękna, że cię akceptują, że cię zauważają bo przemawia przez ciebie wewnętrze dziecko które było możliwe nieakceptowane, niechciane. Wiem coś o tym, bo mam podobnie i dzięki terapii się dowiedziałam o tym.
Loraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 12:40   #100
tynka888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 250
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

U mnie odwrotnie, ja często zakładam byle co na siebie, związuje włosy i nie chcę żeby ktokolwiek się na mnie gapił dlatego sukienek, spódniczek nie noszę, jedynie od święta, buty na obcasach ostatni raz miałam na studniówce, nie lubię☠przyciągać na siebie wzrok i nie wiem co w tym fajnego Ale jak autorka tak bardzo potrzebuje atencji to wystarczy miniówa, fajny makijaż i zaraz będą się gapić.
tynka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 12:53   #101
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;89397698]Dodalabym do tego fajny styl ubioru

Sent from my BV9800Pro using Tapatalk[/QUOTE]Jaki to jest fajny styl ubioru?

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-03, 13:06   #102
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

Moim zdaniem (bez słodzenia tylko szczerze) masz bardzo ładny nos. Prosty, normalnej wielkości.
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 13:30   #103
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

Cytat:
Napisane przez milka_70 Pokaż wiadomość
Jaki to jest fajny styl ubioru?

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
Zapewne taki, w którym czujesz się swobodnie, pewnie i po prostu dobrze wygądajaca. Takie rzeczy potrafią działa cuda.
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 14:01   #104
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 537
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

Są dwie opcje:
1. kombinowanie z medycyną estetyczną, daje spektakularne efekty
2. pogodzić się z tym

Ja nie jestem atrakcyjna, i mam tego konsekwencje, ale przeszły mi kompleksy, po tym jak sobie uświadomiłam, że mój wygląd jest moją sprawą i nikomu nic do tego, nie jestem zobowiązana żeby się innym podobać.
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 14:58   #105
bst
Zadomowienie
 
Avatar bst
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 870
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

[1=7623cb0b746b4d40e529fc1 23bf669aade741778_65822f0 7d8014;89397643]ale takie wydluzanie nog to by go wylaczylo z zycia na rok albo moze i dluzej to nie jest to samo co wlozyc implant i miec przerwe w pracy tydzien

poza tym kobiety moga nosic push up i maskowac swoje" braki" ,kiedy sa niskie moga nalozyc szpilki albo koturny mozna tez znalesc specjalnie modelujaca bielizne ktora doda troche objetosci w pupie lub cwiczyc na silowni (nie tylko zwiekszy kraglosci ale rowniez polepszy kondycje calego ciala)
wzrost jest jedyna cecha ktora bardzo trudno zmienic bez drastycznych operacji ktore po pierwsze malo kto robi a po drugie kompletnie cie wylaczaja z normalnego zycia na miesiace wiec to nie jest takie proste jak tu przedstawiasz[/QUOTE]

Jaki rok?
"Cały proces powrotu do aktywności wraz z wydłużaniem trwa od dwóch do czterech miesięcy i zależy od tego, o ile dana kończyna ma zostać wydłużona. Im większą długość chcemy osiągnąć, tym pacjenta czeka dłuższy okres rekonwalescencji. Ale warto. Efekty są spektakularne i pacjenci wracają do normalnego życia i aktywności."
Przykład z wydłużaniem kończyn pokazałam specjalnie, aby uświadomić, że często jest tak i jest to akceptowalne przez społeczeństwo, że kobiety mogą ryzykować swoje zdrowie i nierzadko życie, aby sprostać chorym kanonom piękna, ale mężczyzna to już nie. Bo cóż zrobić, że biedaczek taki niski urósł?

Faceci też mogą sobie założyć specjalne buty o grubej podeszwie. Są specjalne modele. Z zewnątrz wyglądają jak zwykłe buty, a w środku są podwyższone. Sprawdź sobie w internecie.

Aha, włożyć sobie implant i mieć przerwę w pracy tydzień. Hmm, a słyszałaś o czymś takim jak powikłania pooperacyjne? Wkur... mnie, że poważna operacja, jaką jest wszczepienie implantu, sprowadzana jest do takiego tam zabiegu właściwie.
Cóż może pójść nie tak? Ano sporo.
Przejściowy ból w okolicy operowanej
Zasinienie skóry oraz obrzęk
Blizny
Przetrwały ból
Krwawienie pooperacyjne, krwiak
Infekcja ostra/podostra/przewlekła (jej wystąpienie może wiązać się z koniecznością usunięcia implantów)
Opóźnione gojenie się rany
Powstanie nieestetycznych blizn przerostowych lub keloidów
Martwica skóry piersi, w tym brodawki i otoczki wraz z ich zniekształceniem
Zmiana/zaburzenia czucia w obrębie skóry piersi
Przemieszczenie, nieprawidłowe położenie implantu
Asymetria piersi i blizn pooperacyjnych
Tworzenie twardych bliznowatych tkanek wokół implantów z powstaniem przykurczu torebki – może on powodować ucisk implantu, deformację piersi po jednej lub obu stronach i dolegliwości bólowe. Leczenie może wymagać operacyjnego przesunięcia lub wyjęcia wkładki.
Zwapnienia w torebce implantu
Przerwanie ciągłości tkanek i obnażenie implantu z jego wydaleniem na zewnątrz piersi
Naruszenie ciągłości otoczki implantu z wyciekiem jego zawartości
Akumulacja płynu tkankowego (seroma)
Zmarszczenia skóry nad implantem
Sfałdowanie implantu
Rzadkie zjawisko rozwoju w tkance otaczającej implant nowotworu komórek układu immunologicznego – chłoniaka Bl-ALCL
Uszkodzenie implantu w trakcie kontrolnej mammografii
Ryzyko związane ze znieczuleniem podczas operacji
Reakcje alergiczne na środki stosowane miejscowo, szwy, materiały opatrunkowe
bst jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 15:34   #106
tynka888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 250
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

Mam krótkie nogi i je akceptuje, w życiu nie zdecydowałabym się na żaden zabieg przedłużający kończyny, masakra, wolałabym pracować nad akceptowaniem siebie, bo ludzie są różni, mają różny wygląd, ja nie muszę specjalnie przechodzić jakichś operacji żeby kogoś poznać, współczuję, szczerze współczuję dziewczynom czy facetom, którzy myślą, że tylko zabiegi pomogą im poznać kogoś. Jasne można się wspomóc medycyną estetyczną, ale są jakieś granice we wszystkim. W pewnych sprawach to już prędzej terapeuta może pomóc, bo chyba niektórzy myślą, że tylko ludzie o wyglądzie najpiękniejszych modelek/modeli świata wchodzą w związki i poznają miłość...Przykre.
tynka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 16:02   #107
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

Cytat:
Napisane przez bst Pokaż wiadomość
Jaki rok?
"Cały proces powrotu do aktywności wraz z wydłużaniem trwa od dwóch do czterech miesięcy i zależy od tego, o ile dana kończyna ma zostać wydłużona. Im większą długość chcemy osiągnąć, tym pacjenta czeka dłuższy okres rekonwalescencji. Ale warto. Efekty są spektakularne i pacjenci wracają do normalnego życia i aktywności."
Przykład z wydłużaniem kończyn pokazałam specjalnie, aby uświadomić, że często jest tak i jest to akceptowalne przez społeczeństwo, że kobiety mogą ryzykować swoje zdrowie i nierzadko życie, aby sprostać chorym kanonom piękna, ale mężczyzna to już nie. Bo cóż zrobić, że biedaczek taki niski urósł?

Faceci też mogą sobie założyć specjalne buty o grubej podeszwie. Są specjalne modele. Z zewnątrz wyglądają jak zwykłe buty, a w środku są podwyższone. Sprawdź sobie w internecie.

Aha, włożyć sobie implant i mieć przerwę w pracy tydzień. Hmm, a słyszałaś o czymś takim jak powikłania pooperacyjne? Wkur... mnie, że poważna operacja, jaką jest wszczepienie implantu, sprowadzana jest do takiego tam zabiegu właściwie.
Cóż może pójść nie tak? Ano sporo.
Przejściowy ból w okolicy operowanej
Zasinienie skóry oraz obrzęk
Blizny
Przetrwały ból
Krwawienie pooperacyjne, krwiak
Infekcja ostra/podostra/przewlekła (jej wystąpienie może wiązać się z koniecznością usunięcia implantów)
Opóźnione gojenie się rany
Powstanie nieestetycznych blizn przerostowych lub keloidów
Martwica skóry piersi, w tym brodawki i otoczki wraz z ich zniekształceniem
Zmiana/zaburzenia czucia w obrębie skóry piersi
Przemieszczenie, nieprawidłowe położenie implantu
Asymetria piersi i blizn pooperacyjnych
Tworzenie twardych bliznowatych tkanek wokół implantów z powstaniem przykurczu torebki – może on powodować ucisk implantu, deformację piersi po jednej lub obu stronach i dolegliwości bólowe. Leczenie może wymagać operacyjnego przesunięcia lub wyjęcia wkładki.
Zwapnienia w torebce implantu
Przerwanie ciągłości tkanek i obnażenie implantu z jego wydaleniem na zewnątrz piersi
Naruszenie ciągłości otoczki implantu z wyciekiem jego zawartości
Akumulacja płynu tkankowego (seroma)
Zmarszczenia skóry nad implantem
Sfałdowanie implantu
Rzadkie zjawisko rozwoju w tkance otaczającej implant nowotworu komórek układu immunologicznego – chłoniaka Bl-ALCL
Uszkodzenie implantu w trakcie kontrolnej mammografii
Ryzyko związane ze znieczuleniem podczas operacji
Reakcje alergiczne na środki stosowane miejscowo, szwy, materiały opatrunkowe
A ile razy spotkałaś się w życiu żeby jakiś mężczyzna od ciebie czy twojej koleżanki wymagał robienia operacji plastycznych? Czy to tylko kolejne urojenie feministycznych umysłów? Jedyne piekło jakie mają kobiety to gotujecie sobie same. To kobiety zawsze pisały kobiece magazyny promujące te kanony piękna. To kobiety wrzucają na Instagrama przerobione zdjęcia po których inne kobiety mają kompleksy.
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 16:40   #108
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
A ile razy spotkałaś się w życiu żeby jakiś mężczyzna od ciebie czy twojej koleżanki wymagał robienia operacji plastycznych? Czy to tylko kolejne urojenie feministycznych umysłów? Jedyne piekło jakie mają kobiety to gotujecie sobie same. To kobiety zawsze pisały kobiece magazyny promujące te kanony piękna. To kobiety wrzucają na Instagrama przerobione zdjęcia po których inne kobiety mają kompleksy.
Alez żaden nie będzie wprost wymagał, tylko na taką nie mieszczącą się w kanonach piękna po prostu może nawet nie spojrzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 17:26   #109
tynka888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 250
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

Widocznie dziewczyny tutaj mierzą w super, atrakcyjnych modeli, mi faceci się podobają raczej przeciętni z wyglądu, ale mający to "coś". Mam koleżanki, które urodą nie powalają, a mają fajnych facetów aż im zazdroszczę i żadna z nich nie chodziła na żadne zabiegi
tynka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-03, 17:28   #110
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 763
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
A tutaj akurat faceci mają za swoje.


Kobiety mają się poprawiać z każdej strony, a facet ma być męski i używać kostki szarego mydła do mycia twarzy, tyłka i włosów, a potem ewentualnie kremu na twarz.


No i spoko, ale jakby byli tak samo chętni do kombinowania, to też by mogli nosić koturny albo obcasy, ktoś by to na pewno projektował tak, żeby wyglądało fajnie i sexy. Byłaby bielizna modelująca itd.



Ale skoro facetom "nie wypada" no to trudno.


(Dlatego na seksizmie cierpią wszyscy, ale to inny temat.
Na szaro, bo jednak trochę offtop, ale poruszyłaś fajną kwestię.

I pomyśleć, że obcasy były na początku "męską" rzeczą. Jestem przekonany, że kiedyś znowu staną się unisexową częścią garderoby, bo takich Damiano Davidów (bardzo szanuję, szkoda, że jeszcze nie depiluje nóg, bo wtedy już całkowicie symbolizowałby wymarzony przeze mnie kanon męskości) będzie coraz więcej. Współczesna moda męska strasznie mnie natomiast wkuwia.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 17:42   #111
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 3 731
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89398076]Alez żaden nie będzie wprost wymagał, tylko na taką nie mieszczącą się w kanonach piękna po prostu może nawet nie spojrzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Trochę przesada. Na ulicy widać sporo par, gdzie ktoś nie wpasowuje się w kanon. Największy problem z różnymi mankamentami mamy my sami.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Triszuniek Pokaż wiadomość
Zapewne taki, w którym czujesz się swobodnie, pewnie i po prostu dobrze wygądajaca. Takie rzeczy potrafią działa cuda.
Niekrępujące ubranie i dopasowane do figury, urody to jak mówisz - działa cuda. Nie da się wyglądać fajnie, gdy spodnie są zbyt ciasne i przez to wypływa fałdka brzucha itp.
26cabbdd88f595c38f9b7f8139ef1472f28f75bc_65628a8226dae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 17:50   #112
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89398076]Alez żaden nie będzie wprost wymagał, tylko na taką nie mieszczącą się w kanonach piękna po prostu może nawet nie spojrzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Tak samo jak ty nie spojrzysz na brzydala. Twoja wypowiedź to przypuszczenia i urojenia. Jakoś nieidealne kobiety które nie są w kanonie piękna są w związkach. Więc może nie o to chodzi?
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 17:54   #113
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość

Tak samo jak ty nie spojrzysz na brzydala.
No właśnie, przecież w ten sposób potwierdziles to, co napisałam.
Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
Twoja wypowiedź to przypuszczenia i urojenia. Jakoś nieidealne kobiety które nie są w kanonie piękna są w związkach. Więc może nie o to chodzi?
Są, tylko jeszcze pytanie, z kim.
Zaczyna się kolejna próba przekonywania, że wygląd ma znikome znaczenie. No nie, ładniejsi ludzie mają po prostu większe powodzenie, co przekłada się na więcej okazji do stworzenia z kimś związku.
(Zaraz się zacznie "A ja znam taką piękną Baśkę, która ma wredny charakter i wszyscy uciekają...")

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 18:06   #114
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89398151]No właśnie, przecież w ten sposób potwierdziles to, co napisałam.

Są, tylko jeszcze pytanie, z kim.
Zaczyna się kolejna próba przekonywania, że wygląd ma znikome znaczenie. No nie, ładniejsi ludzie mają po prostu większe powodzenie, co przekłada się na więcej okazji do stworzenia z kimś związku.
(Zaraz się zacznie "A ja znam taką piękną Baśkę, która ma wredny charakter i wszyscy uciekają...")

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Ja tam się z tym zgadzam. Wiadomo że są związki, gdzie na przykład jedna ze stron nie wpisuje się w obecne kanony piękna, ale para tworzy udaną i satysfakcjonującą relację. Ale jednak, gdy obiektywnie jest się atrakcyjnym, wzbudzi się zainteresowanie u zdecydowanie większej liczby osób (to że później można odstraszyć charakterem przy bliższym poznaniu i ostatecznie być odrzucanym jako kandydat/kandydatka do związku to już inna para kaloszy).
Natomiast osobiście uważam, że wiele osób zbyt krytycznie się ocenia i wcale nie trzeba być nie wiadomo jak idealnym, żeby obiektywnie podobać się sporej liczbie ludzi.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 18:10   #115
Gravitsappa
Zadomowienie
 
Avatar Gravitsappa
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1 031
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Na szaro, bo jednak trochę offtop, ale poruszyłaś fajną kwestię.

I pomyśleć, że obcasy były na początku "męską" rzeczą. Jestem przekonany, że kiedyś znowu staną się unisexową częścią garderoby, bo takich Damiano Davidów (bardzo szanuję, szkoda, że jeszcze nie depiluje nóg, bo wtedy już całkowicie symbolizowałby wymarzony przeze mnie kanon męskości) będzie coraz więcej. Współczesna moda męska strasznie mnie natomiast wkuwia.
Męskie nogi potrafią świetnie wyglądać na szpilkach! Też bym chciała dożyć jakiejś zmiany w męskiej modzie, tak dla odmiany.

---------- Dopisano o 19:10 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89398076]Alez żaden nie będzie wprost wymagał, tylko na taką nie mieszczącą się w kanonach piękna po prostu może nawet nie spojrzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

No właśnie, wcale nie wymagają operacji, makijażu, upiększeń... tylko żeby to wszystko mieć z natury.
__________________
Your teeth is how you breathe.
Gravitsappa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 18:14   #116
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

Cytat:
Napisane przez Gravitsappa Pokaż wiadomość

No właśnie, wcale nie wymagają operacji, makijażu, upiększeń... tylko żeby to wszystko mieć z natury.
To właśnie paradoks. Operacje - fuj, na co to komu, sztuczność, próżność. Ale już jak ktoś nie wie, że coś było poprawiane - wow, ale ona super wygląda.
Tak samo przed moją operacją. "No co ty, przesadzasz, dobrze wyglądasz, oszalałas". Po (te same osoby ) "Ale super wyglądasz, wow, jaka wypoczęta, 10 lat mniej".
Jeszcze zapomniałam o ciągłej gadce ludzi, jak bardzo wyglądam wyglądam na zmęczona i jakbym całą noc nie spala, słyszałam to co najmniej 3x w tygodniu. Od czasów operacji - przez dwa lata tylko kilka razy, kiedy naprawdę byłam zmęczona.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2022-11-03 o 18:19
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 18:18   #117
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89398151]No właśnie, przecież w ten sposób potwierdziles to, co napisałam.

Są, tylko jeszcze pytanie, z kim.
Zaczyna się kolejna próba przekonywania, że wygląd ma znikome znaczenie. No nie, ładniejsi ludzie mają po prostu większe powodzenie, co przekłada się na więcej okazji do stworzenia z kimś związku.
(Zaraz się zacznie "A ja znam taką piękną Baśkę, która ma wredny charakter i wszyscy uciekają...")

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Czyli w sumie to nie chodzi o spełnianie żadnych super wymagań tylko chcesz faceta z górnej półki. No to logiczne że prawdopodobnie też musisz być z górnej półki. Ale nikt Ci żadnych kanonów nie każe spełniać. Tak samo jak ten facet TEŻ PRZECIEŻ MUSI spełniać wszystkie wymogi i być w kanonie żebyś się nim zainteresowała. Zatem obie strony wnoszą po równo. Ludzie ma ogół dobierają się w pary na podobny poziomie: atrakcyjności, finansowym, emocjonalnym i tak dalej. Im więcej masz do zaoferowania tym większy masz wybór. Dokładnie tak jak wspomniałaś. I działa to w dwie strony. Piękne kobiety mają wybór tak samo jak przystojni faceci. Czasami trzeba się pogodzić i właśnie stanąć ze swoim odbiciem w lustrze w uczciwości i zrozumieć, że trzeba znaleźć sobie faceta czy kobietę na swoim poziomie. Co w ogóle nie jest niczym złym. Przecież ludzi definiuje dużo więcej niż wygląd. Można dalej znaleźć wspaniałego, kochającego faceta, męskiego i co tam sobie jeszcze cenisz u mężczyzn mimo, że nie będzie modelem z okładki.
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 18:31   #118
tynka888
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 250
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

Celestine to próżniaczka, ja nawet paznokci nie mam zrobionych, obcięte na krótko żadnego kolory, u fryzjera ostatni raz byłam 10 lat temu, wszystko sama, a nadal mam powodzenie, tylko mnie nie interesują modele z 6 pakiem, bo nie lubię takich wypudrowanych facecików, wolę normalnych, sympatycznych panów mogą być nawet 170 cm Te co mają wymagania z kosmosu i skupiają się tylko i wyłącznie na wyglądzie zazwyczaj zostają same i sfrustrowane, ewentualnie zaliczone przez pana chada, a potem zostawione

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-11-04 o 08:05 Powód: Słownictwo.
tynka888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 18:32   #119
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dotarło do mnie, że jestem brzydka

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89398172]To właśnie paradoks. Operacje - fuj, na co to komu, sztuczność, próżność. Ale już jak ktoś nie wie, że coś było poprawiane - wow, ale ona super wygląda.
Tak samo przed moją operacją. "No co ty, przesadzasz, dobrze wyglądasz, oszalałas". Po (te same osoby ) "Ale super wyglądasz, wow, jaka wypoczęta, 10 lat mniej".
Jeszcze zapomniałam o ciągłej gadce ludzi, jak bardzo wyglądam wyglądam na zmęczona i jakbym całą noc nie spala, słyszałam to co najmniej 3x w tygodniu. Od czasów operacji - przez dwa lata tylko kilka razy, kiedy naprawdę byłam zmęczona.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Coś w tym jest, ja przed op miałam normalne powodzenie, bez szału, przeciętne. Po op skoczyło baaaaardzo, a przed bylo „po co, jesteś prześliczna i tak” te same osoby później wow, jak młodo wyglądasz, No wtedy to jednak Cie postarzalo”




Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2022-11-03 o 18:33
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-03, 18:33   #120
milka_70
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 2 273
Dot.: Dotarło do mnie, że jestem brzydka :(

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89398172]To właśnie paradoks. Operacje - fuj, na co to komu, sztuczność, próżność. Ale już jak ktoś nie wie, że coś było poprawiane - wow, ale ona super wygląda.
Tak samo przed moją operacją. "No co ty, przesadzasz, dobrze wyglądasz, oszalałas". Po (te same osoby ) "Ale super wyglądasz, wow, jaka wypoczęta, 10 lat mniej".
Jeszcze zapomniałam o ciągłej gadce ludzi, jak bardzo wyglądam wyglądam na zmęczona i jakbym całą noc nie spala, słyszałam to co najmniej 3x w tygodniu. Od czasów operacji - przez dwa lata tylko kilka razy, kiedy naprawdę byłam zmęczona.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Naprawdę ktoś aż tak zwraca uwagę na Twój wygląd ze komentuje czy jesteś wyspana/ wyglądasz na wypoczetą/10 lat mniej??? Ja się z takimi odżywkami w otoczeniu nie spotykam

Wysłane z mojego SM-A536B przy użyciu Tapatalka
milka_70 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-10 13:36:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:28.