Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-12, 08:35   #1
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Unhappy

Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(


Witam Nie bardzo wiedzialam na jakim forum upchnąć ten temat dlatego w razie czego proszę o przeniesienie watku Czy po zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych pojawił się wam cellulit? Ja obecnie jestem przy 30cim opakowaniu Cilestu i jakis ponad tydzien temu zauważyłam wyraźny cellulitis na pośladkach - tym bardziej że widac to gdy mam na sobie stroj a czesto sie kapalam Wczesniej nigdy nie mialam takich problemow i nie pomyslalam ze bede miec w takim wieku Nie przytyłam, jestem raczej szczupła (47-48 kg 160 cm). Na innym forum przeczytałam ze wlasnie duzo kobiet ma ten sam problem po tabletkach antykoncepcyjnych A czy to możliwe ze w ciagu 2 miesiecy od rozpoczecia kuracji antykoncepcyjnej juz pojawil sie cellulitis (wczesniej nie zauwazalam nic) ?. I czy po odstawienie tabletek problem ten łatwiej zniknie? Ewentualnie czy pomogłaby zmiana tabletek? Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 15:38   #2
Shanyah
Raczkowanie
 
Avatar Shanyah
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Mother Earth
Wiadomości: 145
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

Niestety tabletki antykoncepcyjne bardzo wpływają na powstawanie cellulitu, na pewno nie u wszystkich, ale pewnie u większości. I zmiana tabletek na pewno nie pomoże. Wszystkie tab. mają estrogeny a to one właśnie sie do tego przyczyniają.

Z pewnego artyk.
"Jedną z najważniejszych przyczyn tworzenia cellulitu są zaburzenia równowagi hormonalnej (przewaga estrogenów nad innymi hormonami). Taka sytuacja występuje w okresie dojrzewania płciowego, ciąży, menopauzy, w trakcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych. Nadmiar estrogenów sprawia, że komórki tłuszczowe wykazują skłonność do gromadzenia niepotrzebnych zapasów tłuszczu. Estrogeny powodują też wzrost przepuszczalności ścian naczyń krwionośnych i zatrzymanie wody w tkankach, a więc odpowiedzialne są za powstawanie obrzęków."
__________________

Są jeszcze matki kochające dzieci,
prawdziwi kapłani, szczerzy poeci,
Mądre księgi, otwarte dłonie- ubodzy w duchu i ogień wciąż płonie...
http://www.maska.eu
Shanyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 15:42   #3
Shanyah
Raczkowanie
 
Avatar Shanyah
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Mother Earth
Wiadomości: 145
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

Spróbuj może pic więcej wody, kup dobry kremi antycellulitowy, troche ćwiczen i masazu. Jeżeli to sam poczatek a Ty jestes szczupła to jest szansa na poprawe bez odstawiania tabletek
__________________

Są jeszcze matki kochające dzieci,
prawdziwi kapłani, szczerzy poeci,
Mądre księgi, otwarte dłonie- ubodzy w duchu i ogień wciąż płonie...
http://www.maska.eu
Shanyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 16:20   #4
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

Cytat:
Napisane przez Shanyah
Spróbuj może pic więcej wody, kup dobry kremi antycellulitowy, troche ćwiczen i masazu. Jeżeli to sam poczatek a Ty jestes szczupła to jest szansa na poprawe bez odstawiania tabletek
tak tylko czy te czwiczenia itp maja sens bo skoro ciagle bede przyjmowac tabletki to cellulitis bedzie sie rozprzestrzenial ..
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 16:56   #5
Shanyah
Raczkowanie
 
Avatar Shanyah
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Mother Earth
Wiadomości: 145
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

ciężko stwierdzić czy będziesię rozprzestrzeniał.. Ja też mam z tym problem i pewnie tez między innymi po tabletkach, a do tego mam troche ciałka Ale walcze i mam nadzieje że choc trochę uda mi się pozbyc tego pomarańczowego dziadostwa. Jeśli jesteś szczupła i nie masz dużo tkanki tłuszczowej to naprawde masz duże szanse ze bedzie lepiej. Dietka, ćwiczenia, dużo płynu, 0 papierosów i mniej tłustych potraw - za pare tygodni zobaczysz czy Ci pomogło, jeśli nie to trzeba bedzie pomyślic o odstawieniu tabsów
__________________

Są jeszcze matki kochające dzieci,
prawdziwi kapłani, szczerzy poeci,
Mądre księgi, otwarte dłonie- ubodzy w duchu i ogień wciąż płonie...
http://www.maska.eu
Shanyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 16:59   #6
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

Cytat:
Napisane przez Shanyah
ciężko stwierdzić czy będziesię rozprzestrzeniał.. Ja też mam z tym problem i pewnie tez między innymi po tabletkach, a do tego mam troche ciałka Ale walcze i mam nadzieje że choc trochę uda mi się pozbyc tego pomarańczowego dziadostwa. Jeśli jesteś szczupła i nie masz dużo tkanki tłuszczowej to naprawde masz duże szanse ze bedzie lepiej. Dietka, ćwiczenia, dużo płynu, 0 papierosów i mniej tłustych potraw - za pare tygodni zobaczysz czy Ci pomogło, jeśli nie to trzeba bedzie pomyślic o odstawieniu tabsów
chyba juz je odstawie
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 17:07   #7
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

Tez mam ten problem , chociaz odkad zaczelam intensywnie cwiczyc i smarowac sie 2 razy dziennie to widze znaczne efekty , cellulit jest juz prawie niewidoczny Pigulki biore od 5 lat, a ta "paskuda" pojawila sie po roku, potem sie go pozbylam, no a teraz znowu walcze
__________________


sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 22:48   #8
Erin
Raczkowanie
 
Avatar Erin
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gdańsk/Warrington
Wiadomości: 158
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

zastanawiam sie czy w momencie odstawienia cellulit ustepuje?? mi sie wydaje ze mimo to zostaje....
Erin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 08:34   #9
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

Cytat:
Napisane przez Erin
zastanawiam sie czy w momencie odstawienia cellulit ustepuje?? mi sie wydaje ze mimo to zostaje....
pewnie zostaje. i dopoki nie odstawi sie tabletek to bedzie sie pojawial chyba ze cale zycie bedziesz z nim walczyc. nie no takie poswiecenie to nie dla mnie. Ja pasuję
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 10:26   #10
asia26
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Z Poznania
Wiadomości: 1 208
GG do asia26 Send a message via Skype™ to asia26
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

też go mam i nieładnie wyglada a jestem młoda .Obecnie przestałam je brac ale czy ten celulit zniknie to nie sądze.Nie ma jak znim walczyć No chyba ze któraś zna jakieś sposoby to proszę piszcie


asia27
asia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 16:30   #11
mrówka_zeta
Raczkowanie
 
Avatar mrówka_zeta
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 243
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

niestety, tez jestem zmuszona stwierdzić, że tabletki antykoncepcyjne=celluliti s.....gdy zaczynałam je brać myślałam ze pomarańczowa skórka nie jest związana z tabletkami. dopiero kiedy odstawilam tabsy na dwa miesiace stwierdzilam zaleznosc. skorka stala sie gladziutka(podejrzewam ze jest to zwiazane rowniez z faktem iz schudlam ok 5 kg). aktualnie jem piate opakowanie jasmine i cellulit, co prawda malo widoczny, jest. dlatego caly czas ograniczam slodycze i wysokaloryczne potrawy do minimum, jem duzo warzyw owocow, pije wode i herbatki owocowe a po kazdej kapieli czy prysznicu wcieram w cialko oliwke i wykonuje masaz. a z tabletek na pewno nie zrezygnuje, zbyt wiele maja zalet
mrówka_zeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-07, 16:57   #12
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Witam Nie bardzo wiedzialam na jakim forum upchnąć ten temat dlatego w razie czego proszę o przeniesienie watku Czy po zażywaniu tabletek antykoncepcyjnych pojawił się wam cellulit? Ja obecnie jestem przy 30cim opakowaniu Cilestu i jakis ponad tydzien temu zauważyłam wyraźny cellulitis na pośladkach - tym bardziej że widac to gdy mam na sobie stroj a czesto sie kapalam Wczesniej nigdy nie mialam takich problemow i nie pomyslalam ze bede miec w takim wieku Nie przytyłam, jestem raczej szczupła (47-48 kg 160 cm). Na innym forum przeczytałam ze wlasnie duzo kobiet ma ten sam problem po tabletkach antykoncepcyjnych A czy to możliwe ze w ciagu 2 miesiecy od rozpoczecia kuracji antykoncepcyjnej juz pojawil sie cellulitis (wczesniej nie zauwazalam nic) ?. I czy po odstawienie tabletek problem ten łatwiej zniknie? Ewentualnie czy pomogłaby zmiana tabletek? Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi
To co pojawilo się na Twoich posladkach to tzw celulitis wodny - nie tłuszcz a nagromadzona woda w tkankach. Oprócz oczyszczania limfy ( np sokiem z żurawin) i podskoków, ruszania się ogólnie, niewiele można zrobic. Byc może po odstawieniu pigulek zniknie - ale niekoniecznie. Najlepsze pod tym względem sa pigulki yasmin, mają zapobiegac gromadzeniu się wody, więc i efekt pomarańczowej skórki jest mniejszy.
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 09:11   #13
extasy89
Raczkowanie
 
Avatar extasy89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 234
GG do extasy89
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

mam taki sam problem, celluit się pojawił w 6 miesiacu brania diane35 ;/
zaskoczyło mnie to okropnie;/ przez te tabsy przytyłam i zyskałam miłą niespodzianke w postaci cellulitu choć jestem osobą szczupłą. wziełam się za siebie i regularnie ćwiczę,kupiłam sobie żel na cellulit i jest troszkę lepiej ... ale na jak długo?;/
extasy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 14:20   #14
Sunflowerka
Raczkowanie
 
Avatar Sunflowerka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 38
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

A ja biorę yasmin i mimo, że jestem szczupła to mam okropny celulit, jak odstawiam tabletki stan skóry od razu się poprawia, ale nie mogę z nich zrezygnować. dla mnie to jest jakiś koszmar. ale postaram się walczyć: dieta, ćwiczenia, kremy, masaże... uroda wymaga poświęceń :/
Sunflowerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-26, 10:46   #15
natee
Zakorzenienie
 
Avatar natee
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 574
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

tez mam ten problem , cellulit sie powiekszyl wraz ze wzrostem wagi (oczywiscie pzyrost wagi tez przez tabl) teraz na wiosne wzielam sie za siebie , staram sie schudnac zakupilam Detoren Plus , ktory jest tak reklamowany na allegro i widze troche poprawy , do lata mam nadzieje poprawi stan ud , bo nie rozbiore sie na plazy
__________________


natee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 13:59   #16
extasy89
Raczkowanie
 
Avatar extasy89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 234
GG do extasy89
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

ehhh dobija mnie ten cellulit, też jestem bardzo szczupła i wszystko robię aby się tego paskudztwa pozbyć no i nic ... zmieniłam nawet tabsy z diane35 na yasmine (bo ponoć nie zatrzymują wody) i powiem wam,że to niezła ściema bo jak narazie to poprawy zero no i na dodatek wypryszczyło mnie tak, że wyglądam jak choinka ;/
extasy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-01, 22:08   #17
Sunflowerka
Raczkowanie
 
Avatar Sunflowerka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 38
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

właśnie zdecydowałam się na serie masaży na celulitis, tylko to daje mi nadzieje. oby pomogło.... ci którzy nie widzieli mnie bez spodni nie chcą mi wierzyć i śmieją się ze mnie że przesadzam. ale skoro mój chłopak nawet przyznał, że jest niedobrze to musi być wręcz tragicznie. biorę yasmin, chciałabym zmienić na co innego ale nie ma na co! podobno niedługo w Polsce ma się pojawić nowa metoda antykoncepcji hormonalnej o wiele łagodniejsza. mam nadzieje, że to prawda.
Sunflowerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-02, 18:48   #18
Slim_777
Raczkowanie
 
Avatar Slim_777
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 33
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

Sunfwowerka czytam twój post, tak jakby o sobie.
__________________

Slim_777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 08:16   #19
Sunflowerka
Raczkowanie
 
Avatar Sunflowerka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 38
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

Slim_777 pocieza mnie trochę, że to nie tylko mój problem, ale szczerze nikomu tego nie życzę.... tak więc dosłownie WSPÓŁCZUJĘ!
Sunflowerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-09, 09:31   #20
extasy89
Raczkowanie
 
Avatar extasy89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 234
GG do extasy89
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

Sunflowerka wiem co czujesz bo mam tak samo no chyba, że trochę lepiej bo mój chłopak to się śmieje ze mnie, że nic nie mam i przeżywam. Jak mu pokazuje tą masakrę to widze jego mine ;/;/ mam już dość tych tabsów !!! ;( niszczą życie
extasy89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 10:32   #21
Asia221
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 570
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

ja mialam to samo po 2 miesiacach brania zauwazylam celluit nigdy wczesniej go nie mialam, przytylam ok 5 kg i pomimo ze nie bore tabletek juz pol roku to nie moge sie pozbyc tej nadwagi, cellit mam nieduzy ale mnie to dobija nie wiem jak sie pozbyc tego wszystkiego, juz nie biore tabletek, i chyba nigdy nie bede, jesli po 2 miesiacch takie skutki to co mowic po dluzszym okresie!!!strach pomyslec...
Asia221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 10:33   #22
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

a ja nie zauwzylam u siebie cellulitu, byc moze daltegoz e bralam tylko po, roku tabletki?
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 11:01   #23
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

Ja słyszałam, że po odstawieniu tabletek, cellulit może nawet całkowicie zniknać sam z siebie - więc uszy do góry

U mnie na szczeście się nic takiego nie pojawiło, ale nigdy nie miałam skłonności.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 13:12   #24
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

ja też jestem posiadaczką cellulitu :/ co prawda nie od tabletek, ale mam go od zaburzeń hormonalnych. też jestem osobą szczupłą i strasznie mnie to denerwuje, zwłaszcza, że lato się zbliża (czego dzisiaj za oknem nie widać, ale i tak i tak ). pewnie jakbym zaczęła brac tabletki, to już w ogóle kolana i kostki miałabym ocellulitowane

asia26, zajrzyj do działu 'porady do kosmetyczki'. ja tam zajrzałam, jak szukałam czegoś na cellulit i teraz pije inneov, bo to podobno działa od wewnątrz, zwalcza przyczynę itd. i nawet z takim hormonalnym cellulitem sobie radzi. ja dużo powiedzieć nie mogę, bo jestem dopiero na poczatku kuracji, ale dziewczyny w tym wątku już dłużej go stosują, to popytaj. może pomóc

tutaj jest ten wątek:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=177604
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 07:54   #25
Sunflowerka
Raczkowanie
 
Avatar Sunflowerka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 38
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

tia, a ja normalnie nadaje się na antynobla czy cos takiego. narzekam, że mam celulit i dobrze wiem co powinnam z nim robić ae .. nie robie nic. załamka. nie ćwicze, na święta dieta odeszła precz, miałam chodzić na masaże jakoś czasu nie miałam. szykuje się chyba wiosna w spodniach :/ która ma jeszcze problemy z motywacją?
Sunflowerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 08:03   #26
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

Cytat:
Napisane przez Sunflowerka Pokaż wiadomość
A ja biorę yasmin i mimo, że jestem szczupła to mam okropny celulit, jak odstawiam tabletki stan skóry od razu się poprawia, ale nie mogę z nich zrezygnować. dla mnie to jest jakiś koszmar. ale postaram się walczyć: dieta, ćwiczenia, kremy, masaże... uroda wymaga poświęceń :/
No właśnie ja też biorę Yasmin i mimo, że to nowoczesne tabletki, które nie zatrzymują wody w organiźmie to u mnie pojawił się cellulit . Wcześniej nie miałam i wogóle jestem szczupła a teraz niestety skoro to ten tzw. cellulit wodny to chyba racja, że niewiele można zrobić jedyna pocieszająca myśl to to, że po odstawieniu tabletek stan skóry się poprawia ale u mnie o odstawieniu nie ma mowy, muszę mieć komfort i prezerwatywy nie wchodzą w grę, więc jeśli mam do wyboru: cellulit, czy wpadka to niestety muszę wybrać cellulit pocieszyłyście mnie, że on jest od tabletek bo już obwiniałam sama siebie o to i się dziwiłam, jak to możliwe, że tak z dnia na dzień się pojawił, skoro niczym nie zawiniłam ;-)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 20:17   #27
elzbietka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7
Unhappy Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

hej... szukalam przyczyny wygladu moich ud i wreszcie znalazlam. Jestem szczupla i 1 raz zauwazylam cellulitis u siebie w wieku 20 lat, czyli 4 lata temu. Od 5 miesiecy zazywam Yasmin i ostatnio zauwazylam,ze moje uda z tylu wygladaja okropnie. Wczesniej mialam cellulit , ale tylko wlasciwie kiedy scisnelam skore, a dzis juz nawet nie chce zagladac do lustra. Uzywalam kremy na to, ale one nie przynosza widocznych rezultatow. W Polsce uzywalam Avonu, teraz jestem w Stanach i probowalam Neutrogeny i L'oreal. Zmartwilo mnie to,ze to tabletki, bo na pewno nie moge ich odstawic, wiec wlasciwie walka z tym to chyba syzyfowa praca. Kurcze... humor naprawde mi sie popsul. Moze intensywniejsze masaze pomoga... juz sama nie wiem. W tym roku chyba na plaze pojde w spodenkach. Przynajmniej mojemu chlopakowi to nie przeszkadza... ale coz... jak Doda sie pojawia na ekranie to oczu nie moze oderwac. Ale sa wieksze tragedie w zyciu...
elzbietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 21:23   #28
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

Można spytać czemu nie możesz odstawić tabletek?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-04, 22:47   #29
Ancik
BAN stały
 
Avatar Ancik
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 121
GG do Ancik
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

Hm ja mierzę 176,ważę 59kg i cellulit miałam malutki,teraz zaczełam brać tabletki,nie przytyłam a nawet schudłam i zmiejszyl mi sie cellulit bez cwiczeń, bez niczego ale nie wiem czy to przez działanie tabletek
Ancik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 07:51   #30
Sunflowerka
Raczkowanie
 
Avatar Sunflowerka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 38
Dot.: Tabletki antykoncepcyjne a cellulitis :(

Ancik
zazdroszczę szczerze. a jakie bierzesz pigułki?
A mnie tymczasem dopadła determinacja bo mi się szykuje wakacyjny wyjazd za łódki- tam to prawie 24h w bikini. I jak ja się pokaże?! A tabletek odzstawić nie mogę. No nic, jutro wykupuje karnet na basen, diete już trzymam i zobaczymy co dalej.
Sunflowerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-02 21:50:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:59.