Jak to naprawić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-11-24, 18:06   #1
xbrit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 1

Jak to naprawić?


Witam, przychodzę do Was z prośbą o poradę..
Od ponad roku jestem z chłopakiem, mieszkamy godzinę drogi od siebie spotykaliśmy się średnio co 2 tygodnie na parę dni. Zawsze to ja przyjeżdżałam do niego ponieważ u mnie jest ciasno i nie ma opcji żebyśmy mieli prywatność. Ostatnio wyszedł z propozycją przyjazdu do mnie aby spędzić razem dzień. Studiuję zaocznie i miałam w planach szukać pracy więc odmówiłam mówiąc że mam już plany. On się obraził mimo że wie jak mi zależy na znalezieniu pracy... Zaproponowałam że to ja do niego przyjadę w innym terminie, bo u mnie i tak nie mam go gdzie ugościć... Obraził się na mnie i nie odzywał się przez tydzień. Mimo że przeprosiłam go, to dalej mnie olewał. Po tym czasie stwierdziłam że dosyć tego i napisałam że jeszcze jeden dzień się nie będzie do mnie odzywać i odchodzę. Odpisał że jest mu po prostu przykro że tak go potraktowałam i cały czas mnie prowokował pisząc "zostawisz mnie?" "chcesz mnie zostawić to to zrób teraz" Zdenerwowałam się, bo tyle czasu czekałam na rozmowę z nim a to były jego jedyne odpowiedzi, zero zrozumienia.. I powiedziałam że to koniec między nami.
Z drugiej strony wiem że jest on wrażliwy i uczuciowy bardziej niż nie jedna kobieta. Ja mimo tego że jestem uparta, to potrafiłam schować dumę do kieszeni i przeprosić. Czy postąpiłam słusznie ? Jestem osobą która bardzo potrzebuje bliskości (brak ojca, ojczym który zniszczył mi dzieciństwo) i bardzo przeżywam gdy ktoś kogo kocham nie odzywa się do mnie tyle czasu, bo czuję wtedy że nie mogę na niego liczyć. W dodatku moja przyjaciółka mówi mi że to nienormalne że po ponad roku nigdy mi nie dał żadnego prezentu ani nigdzie mnie nie zabrał.. Nie patrzę na związek przez pryzmat materialny dlatego się tym nie przejmowałam, ale może ma racje? Dodam że na urodziny też nic mi nie kupił, chociażby kwiatek lub zrobić coś samemu.. Ja pamiętałam o jego urodzinach, dniu chłopaka i zdarzyło mi się dawać mu prezenty bez powodu. Mimo wszystko bardzo go kocham i myślę o nim cały czas.. Nie jestem też jakąś brzydką dziewczyną i wiem że mogłabym znaleźć chłopaka który by mnie bardziej docenił.. Proszę doradźcie mi
- Zagubiona
xbrit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 18:44   #2
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Jak to naprawić?

Cytat:
Napisane przez xbrit Pokaż wiadomość
Dodam że na urodziny też nic mi nie kupił, chociażby kwiatek lub zrobić coś samemu.. Ja pamiętałam o jego urodzinach, dniu chłopaka i zdarzyło mi się dawać mu prezenty bez powodu.

Każdy ma swoje gusta co do prezentów, jednak dla mnie słabo.


Tak czy inaczej - paranoja.

Facet chce przyjechać, a ty wymyślasz wymówki. Przez cały dzień, od rana do nocy biegałaś po firmach z cv? Dzień później nie było możliwości zrobić tego?

Masz słabe warunki - może on zwyczajnie chciał je poznać? W gruncie rzeczy stałe wizyty u jednej osoby są męczące.



Jego fochy - zachował się jak zwykły dzieciak i szczerze nie chciałabym być z kimś takim.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 18:50   #3
d3e919e0e54b9500ffc4579bddf1b8e1b6f2b292_606ce7f24472e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 105
Dot.: Jak to naprawić?

Cytat:
Napisane przez xbrit Pokaż wiadomość
Witam, przychodzę do Was z prośbą o poradę..
Od ponad roku jestem z chłopakiem, mieszkamy godzinę drogi od siebie spotykaliśmy się średnio co 2 tygodnie na parę dni. Zawsze to ja przyjeżdżałam do niego ponieważ u mnie jest ciasno i nie ma opcji żebyśmy mieli prywatność. Ostatnio wyszedł z propozycją przyjazdu do mnie aby spędzić razem dzień. Studiuję zaocznie i miałam w planach szukać pracy więc odmówiłam mówiąc że mam już plany. On się obraził mimo że wie jak mi zależy na znalezieniu pracy... Zaproponowałam że to ja do niego przyjadę w innym terminie, bo u mnie i tak nie mam go gdzie ugościć... Obraził się na mnie i nie odzywał się przez tydzień. Mimo że przeprosiłam go, to dalej mnie olewał. Po tym czasie stwierdziłam że dosyć tego i napisałam że jeszcze jeden dzień się nie będzie do mnie odzywać i odchodzę. Odpisał że jest mu po prostu przykro że tak go potraktowałam i cały czas mnie prowokował pisząc "zostawisz mnie?" "chcesz mnie zostawić to to zrób teraz" Zdenerwowałam się, bo tyle czasu czekałam na rozmowę z nim a to były jego jedyne odpowiedzi, zero zrozumienia.. I powiedziałam że to koniec między nami.
Z drugiej strony wiem że jest on wrażliwy i uczuciowy bardziej niż nie jedna kobieta. Ja mimo tego że jestem uparta, to potrafiłam schować dumę do kieszeni i przeprosić. Czy postąpiłam słusznie ? Jestem osobą która bardzo potrzebuje bliskości (brak ojca, ojczym który zniszczył mi dzieciństwo) i bardzo przeżywam gdy ktoś kogo kocham nie odzywa się do mnie tyle czasu, bo czuję wtedy że nie mogę na niego liczyć. W dodatku moja przyjaciółka mówi mi że to nienormalne że po ponad roku nigdy mi nie dał żadnego prezentu ani nigdzie mnie nie zabrał.. Nie patrzę na związek przez pryzmat materialny dlatego się tym nie przejmowałam, ale może ma racje? Dodam że na urodziny też nic mi nie kupił, chociażby kwiatek lub zrobić coś samemu.. Ja pamiętałam o jego urodzinach, dniu chłopaka i zdarzyło mi się dawać mu prezenty bez powodu. Mimo wszystko bardzo go kocham i myślę o nim cały czas.. Nie jestem też jakąś brzydką dziewczyną i wiem że mogłabym znaleźć chłopaka który by mnie bardziej docenił.. Proszę doradźcie mi
- Zagubiona
Z pogrubionego wynika ze to egoista i manipulator, moze nawet narcyz. Pogoogluj i zobacz czy nie pasuje Ci jego zachowanie pod opis narcyza.
d3e919e0e54b9500ffc4579bddf1b8e1b6f2b292_606ce7f24472e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 19:06   #4
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Jak to naprawić?

Porażka z obu stron. Ty naprawdę musiałaś szukac pracy akurat tego dnia i to cały dzień?
A on się zachowuje jakby szukał powodu do dramy, bo tak naprawdę do odpuszczenia powinna mu wystarczyć informacja, że będziesz zajęta. Wtedy mógł zaproponować inny termin.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 19:11   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Jak to naprawić?

Wy ze sobą nie jesteście tak naprawdę. Niczego nie tworzycie, nie budujecie (i on nawet nie próbuje sprawić Ci przyjemności z różnych okazji, nie inwestuje, bo wie że nie warto). Z doskoku się spotykacie. Bezsensowna, do niczego nie prowadząca znajomość z braku laku, za to z mnóstwem pretensji i żali już na tym etapie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-11-24 o 19:50
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 19:27   #6
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Jak to naprawić?

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 05:20
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 19:46   #7
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Jak to naprawić?

Zostaw to, bezsensu dziecinada z obu stron(z twojej wieksza)
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-11-24, 20:33   #8
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jak to naprawić?

Naprawdę własnemu facetowi odmówiłaś spotkania mówiąc, że masz już plany? A widujecie się co 2 tygodnie?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 22:20   #9
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Jak to naprawić?

Dla mnie dziwne z obu stron.

Niby roczny zwiazek, ale on nigdy u Ciebie nie byl. Dziwnie bym sie na jego miejscu czula. Rzadkie spotkania plus sorry, ale wymowka "bede szukac pracy" jest slaba, moglas to zrobic w kazdy inny dzien. Tez bym sie chyba obrazila.

Z jego strony jakies fochy - chociaz moze on ma juz dosyc jezeli tak to wasze spotykanie sie wyglada, pewnie mu nerwy puszczaja. Bardziej dziwi mnie to, ze nawet na urodziny prezentu nie dostalas, nie wiem co o tym myslec.
__________________
"La curiosidad mató al gato."
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
[ Nie kupuję nowych zanim nie zużyję starych ]
[ Biegam ] 10 - 15 - 20 - hM - 30 - M
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-24, 23:26   #10
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Jak to naprawić?

Wyjaśnij mi jedno. Bardzo zależy ci na znalezieniu pracy, tak? Czy oznacza to, że na bieżąco przeglądasz ogłoszenia? Czy dopiero bierzesz się za szukanie? Bo w zasadzie nie wyobrażam sobie, dlaczego nie dało się pogodzić spotkania z szukaniem pracy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-25 00:26:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.