Mamusie styczniowe 2019 cz.2 - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-10-15, 09:51   #841
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2



ja tez dzis mialam fatalna noc, budzilam sie co chwile skutkiem czego rano zaspalam i mloda spoznila sie do szkoly

Jesli chodzi o przedwczesny porod to u mnie dokladnie odwrotnie ...nie wiem skad mi sie to wzielo, ale boje sie ze przenosze


Cytat:
Napisane przez rolnikowa88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, spotkałyście się kiedyś z depresją poporodową? Szwagierka ją właśnie przechodzi.. W lipcu urodziła drugie dziecko, nie wiem jak jej pomóc.. Stany lękowe, jeść nie może, wmawia sobie różne rzeczy. Była u psychiatry i jakies tam leki dostała ale raz lepiej raz gorzej..
Boję się co to będzie
ja sie nie spotkalam ale moze ma zle dobrane leki ? Ma wsparcie meza, rodziny, jakas pomoc ?
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 10:06   #842
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj okropną noc za sobą. Mojemu psiakowi coś odwaliło i piszczał pół nocy, no kompletnie nie wiem o co mu chodziło. Lidzia w brzuchu też szalała ale to chyba już z moich nerwów. No ogólnie dramat
U mnie też słabo, nie śpię od 4
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 10:50   #843
Blueberry_11_19
Zadomowienie
 
Avatar Blueberry_11_19
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 040
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Hej,

Widze ze ciężkie noce za Wami. Ja sie nawet wyspałam, tylko pic mi sie chce ciagle, rano wypiłam kakao i od tej pory nie moge zaspokoić pragnienia.

Też powoli kończę wyprawkę. Zostały mi drobiazgi i musimy w koncu odebrać wózek, bo stoi w sklepie do odbioru od kilku miesięcy

Odkurzacz mi sie zepsuł i teraz śmigam ma miotle


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Aniołek [*] 23.08.2010
Kuba 24.06.2011
Nowe życie tp 15.01.2019
Blueberry_11_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 10:50   #844
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2


Ja jestem przeziębiona.. Już od dwóch dni mnie coś brało, a że mąż chory był no to niestety jak widać zaraził

Widziałam temat przedwczesnego porodu i depresji poporodowej. Co do pierwszego to już chyba wszystko zostało napisane więc od siebie nic nie dodaje bo dla mnie to już jest taki strach raczej od zobaczenia dwóch kresek poprzez ciążę czy wszystko będzie dobrze, po poród by obyło się bez komplikacji, a następnie to już o dziecko by nic mu się nie stało itd
Co do depresji to u mnie w najbliższym otoczeniu nie spotkałam się z tym
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 10:53   #845
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

To ja tam nie mam problemów ze spaniem, wręcz odwrotnie

A z depresją poporodowa też się nie spotkałam.



Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 10:55   #846
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Ja ogólnie bardzo słabo śpię od jakiegoś czasu.
Za to wczoraj miałam nieziemska migrene, z mdleniem i z wymiotami..
Ja z wyprawki to dla siebie rzeczy domowic i kosmetyki dla bobasa ale to juz takie głupoty.
W listopadzie u nas w mieście targi mamaville, była któraś wczesniej na takim czymś? Interesuje mnie czy jakies zniżki można wylapac?
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 11:31   #847
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

dzień dobry
dołączam do grona słabo śpiących ostatnio... wyjątkiem był ten weekend bo właśnie jakieś przeziębienie mnie brało i spędziłam w łóżku na spaniu całą sobotę i pół niedzieli ale na szczęście już jest ok, organizm się sam wybronił z pomocą czosnku, mleka, miodu i cytryny nawet nie wiem czy można cokolwiek brać w ciąży jakbym miała wyższa temperaturę?

dziewczyny, a termofor to bierzecie dla siebie czy dla maluszka? nigdy nie używałam a już szczególnie takiego co się wkłada do mikrofali bo jej nie mam

paprif, dasz przepis na piernik w klubie?
al_dente świetne wieści z wizyty, oby tak dalej!
mulonka super, że w końcu znasz płeć

Edytowane przez ga_tita
Czas edycji: 2018-10-15 o 11:33
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-15, 12:24   #848
oliwia34lll
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

ga-tita mnie też wczoraj głowa bolała - może taki dzień.
Dziś znowu aktywny dzień- pędzi ten czas- kiedy ja odpocznę?
__________________
12.18.2003- Oliwia
1.09.2012 Zuzia
9.01.2019 Wituś
oliwia34lll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 12:34   #849
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

hej

ja też mam ciężką noc za sobą, jak tż ma popołudniówki to śpię jak zabita, a jak na rano to nie wiem czemu ale śpię fatalnie
na dodatek chodzi za mną coś do zjedzenia, a ja sama nie wiem co... i jakoś co zajrzę do lodówki to na nic nie mam ochoty, a jestem głodna...


planuję dziś w końcu usiąść i spisać, co mam a czego mi jeszcze brakuje bo lecę bez żadnej listy i w sumie nie wiem nawet jak właściwie stoję z wyprawką
chcę też podskoczyć do Empiku bo książkę Jeannette Kalyta "Położna. 3550 cudów narodzin", może trochę oswoję się z porodem



co do ruchów to ja też nie wiem, jak to się liczy bo 10 ruchów na każdą godzinę to ja na pewno nie naliczę mała najbardziej szaleje rano i wieczorem, w ciągu dnia to są pojedyncze kopniaczki
i chyba za tatusiem nie lubi zimna, bo kiedy kopie jak szalona i podnoszę bluzkę lub koc, jeśli jestem przykryta, żeby popatrzeć jak brzuszek się rusza (widzę to od niedawna, więc strasznie mnie cieszy każdy widoczny ruch) to przestaje kopać od razu



rubbim zdrówka

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
dziewczyny, a termofor to bierzecie dla siebie czy dla maluszka? nigdy nie używałam a już szczególnie takiego co się wkłada do mikrofali bo jej nie mam
ja biorę dla maluszka, ten z allegro kosztuje grosze, więc nawet jak nie użyję to nie będzie źle, a podobno jest dobry na problemy z brzuszkiem
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 12:42   #850
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Nie ona się wierci, bo czasami mam wrażenie że leży poprzecznie bo tak mam brzuch twardszy a potem to się zmienia. A na ostatnim USG była faktycznie główka do dołu. Ale nie sądzę aby tak było cały czas, przynajmniej na razie
To było takie dziwne uczucie jakbym ją za tułów delikatnie objęła.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
A mnie to zawsze zadziwia jak można poznać jaka to część ciała bo wiele razy slyszałam/ czytałam, że np było widać stópke czy cos, ale jak to niby rozpoznać? Przecież równie dobrze to moze być ręka, kolano itp. Ja mam często jakoś śmiesznie wystający brzuch w danym miejscu, ale nie umiałabym rozpoznać co to za część ciała
Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Ja mam dzisiaj okropną noc za sobą. Mojemu psiakowi coś odwaliło i piszczał pół nocy, no kompletnie nie wiem o co mu chodziło. Lidzia w brzuchu też szalała ale to chyba już z moich nerwów. No ogólnie dramat
A może psiaka coś bolało?
Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Ja ogólnie bardzo słabo śpię od jakiegoś czasu.
Za to wczoraj miałam nieziemska migrene, z mdleniem i z wymiotami..
Ja z wyprawki to dla siebie rzeczy domowic i kosmetyki dla bobasa ale to juz takie głupoty.
W listopadzie u nas w mieście targi mamaville, była któraś wczesniej na takim czymś? Interesuje mnie czy jakies zniżki można wylapac?
Masakra z tą migreną..
Z wyprawką to widze, że wiele z was jest już na finiszu, woow ja w sumie zaczynam i mam plan do końca listopada mieć wszystko gotowe
Ja się zapisałam na warsztaty 'bezpieczny maluch', podobno fajne i można wylosować jakieś bony, ale to pewnie pojedyncze osoby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 13:13   #851
wiola883
Rozeznanie
 
Avatar wiola883
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 553
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Witam sie weekend spedzilismy po za domem bylusmy na przysiedze w wojsku super bylo mlody byl zachwycony jak szczelali 😀



Dzisiaj mialam usg i synek zostal synkiem tak wiec mam dwóch chłopców i sie ciesze a ludzie mi mowia ze musze sie starac o dziewczynke jak jeszcze ten drugi sie nie urodzil a ja mowie ze sie ciesze ze synek i im szczena opada 😝synliem wszystko dobrze wiercil sie jak szalony
__________________
Kocham moje trzy skarby MĘŻUSIA ,synusia KACPERKA i dzidziusia 👶
wiola883 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-15, 13:35   #852
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez oliwia34lll Pokaż wiadomość
ga-tita mnie też wczoraj głowa bolała - może taki dzień.
Dziś znowu aktywny dzień- pędzi ten czas- kiedy ja odpocznę?
właśnie tak ostatnio sobie pomyślałam, że druga moja ciąża będzie wyglądać zupełnie inaczej, już nie będzie czasu na odpoczynek jak już jedno dziecko będzie na świecie a mój mąż niedawno znów coś mówił o trójce dzieci...

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
co do ruchów to ja też nie wiem, jak to się liczy bo 10 ruchów na każdą godzinę to ja na pewno nie naliczę mała najbardziej szaleje rano i wieczorem, w ciągu dnia to są pojedyncze kopniaczki
i chyba za tatusiem nie lubi zimna, bo kiedy kopie jak szalona i podnoszę bluzkę lub koc, jeśli jestem przykryta, żeby popatrzeć jak brzuszek się rusza (widzę to od niedawna, więc strasznie mnie cieszy każdy widoczny ruch) to przestaje kopać od razu

---------- Dopisano o 13:34 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

ja biorę dla maluszka, ten z allegro kosztuje grosze, więc nawet jak nie użyję to nie będzie źle, a podobno jest dobry na problemy z brzuszkiem
a te ruchy to nie liczy się dopiero od któregoś konkretnego tygodnia ciąży?

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
Z wyprawką to widze, że wiele z was jest już na finiszu, woow ja w sumie zaczynam i mam plan do końca listopada mieć wszystko gotowe
Ja się zapisałam na warsztaty 'bezpieczny maluch', podobno fajne i można wylosować jakieś bony, ale to pewnie pojedyncze osoby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja mam wrażenie, że z wyprawką dopiero jestem na początku głównie przeglądam ale fizycznie jeszcze niewiele rzeczy kupiłam...
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 14:15   #853
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
właśnie tak ostatnio sobie pomyślałam, że druga moja ciąża będzie wyglądać zupełnie inaczej, już nie będzie czasu na odpoczynek jak już jedno dziecko będzie na świecie a mój mąż niedawno znów coś mówił o trójce dzieci...



a te ruchy to nie liczy się dopiero od któregoś konkretnego tygodnia ciąży?



ja mam wrażenie, że z wyprawką dopiero jestem na początku głównie przeglądam ale fizycznie jeszcze niewiele rzeczy kupiłam...
Nie jesteś sama z wyprawka
Ja mam póki co: body i spodenki (rozmiar 74, bo mniejszych nie bylo), poduszkę ozdobna, po 3 pieluszki muślinowe i flanelowe
No i czekam na zamówienie z 5 10 15
Także wyjątkowo dużo mam
Chyba nie ma nikogo lepszego ode mnie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 14:22   #854
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Denneris- też tak myślałam ale cały wczorajszy dzień zachowywał się normalnie i dzisiaj od rana więc nie mam pojęcia co mogło mu dolegać w nocy. Wczoraj wyjechała moja siostra i nie wiem czy od tak nie odreagował tej sytuacji bo spał z nią ostatnio w pokoju.
Miałam przedsmak nocnego wstawania do dziecka.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 14:29   #855
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość

chcę też podskoczyć do Empiku bo książkę Jeannette Kalyta "Położna. 3550 cudów narodzin", może trochę oswoję się z porodem


rubbim zdrówka [COLOR="Silver"]
Jak przeczytasz to daj znać czy warto Choć ja bym osobiście pewnie nie kupiła w empiku tylko zamówiła gdzieś taniej


Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość


ja mam wrażenie, że z wyprawką dopiero jestem na początku głównie przeglądam ale fizycznie jeszcze niewiele rzeczy kupiłam...
Ja mam coś z ubranek, rożek, kocyk + ten otulacz jako kocyk który przyszedł ostatnio i kilka pieluszek flanelowych. Tyle, także czas się wziąć nieco za wyprawkę, w sobotę planujemy jechać za łóżeczkiem
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 14:53   #856
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Z liczeniem ruchów, to jak byłam w szpitalu to kazały liczyć dopiero od 30tyg, ja nie liczyłam. Dziewczyny miały liczyć po śniadaniu i po kolacji z tego co pamiętam, ale chyba też nie tak od razu, tylko po jakimś czasie. I w sumie to by się zgadzało, bo mój najbardziej wierci się właśnie w tych porach.
Pisałam Wam, że się przekręcil główka w górę? Już czułam takie mega mocne kopniaki i brzuch walowal, a teraz czuje tylko na dole i tak bardziej wewnątrz, więc dodatkowo chyba jest plecami do brzucha

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 15:56   #857
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Też widziałam na żywo bo przeszłam się raz po wszystkich sklepach dziecięcych zobaczyć jak w każdym wygląda rozmiar 62
A Ty który kupiłaś?

Właśnie tez nie wiem jak jest z tym liczeniem. Koleżanka stwierdzila że na szkole rodzenia mówili że ma być 6 tych ruchów i liczymy na dzień a nie na godzinę, ale nie pamiętałam dokładnie już, choć w styczniu urodziła . A druga też nie pamiętała
Więc ja patrzę czy kopie rano, w ciągu dnia jak się położę odpocząć i wieczorem wtedy jestem spokojna.
A w ogóle wczoraj mała tak się ulożyła i wypiela jak wstawałam i dotknelam brzucha to jakbym ją za plecki dotknęła plecami do brzucha, a brzuch nawet kształt taki przybrał, i już sama nie wiem czy to możliwe czy tylko ja zwidy mam


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ja kupiłam granatowy w pioruny

Ty plecy a ja wczoraj miałam wrażenie że tyłek wysoko wypial

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:56 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Zamówiłam dziś dla siebie dwie koszule i szlafrok na dolce sono. Przeglądam jeszcze na allegro Pinokio i może coś z next kupię

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 17:34   #858
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
a te ruchy to nie liczy się dopiero od któregoś konkretnego tygodnia ciąży?
tak, ale tak napisałam odnośnie tematu, że gdybym teraz miała liczyć to nie da rady



Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
Jak przeczytasz to daj znać czy warto Choć ja bym osobiście pewnie nie kupiła w empiku tylko zamówiła gdzieś taniej
1/4 za mną, podoba mi się zrecenzuję jak będę mieć całą za sobą



paulinunia jakie koszule zamówiłaś ? ja w piątek dorwałam szlafrok w C&A za 40 zł, jest przemiły w dotyku, będę mieć akurat do szpitala
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 18:21   #859
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Dziewczyny, bardziej skupiacie się na roz. 62?? Bo boje sie, ze za dużo juz mam 56 i powinnam w 62 bardziej celować
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-15, 18:28   #860
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Ja mam więcej 62

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 18:30   #861
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardziej skupiacie się na roz. 62?? Bo boje sie, ze za dużo juz mam 56 i powinnam w 62 bardziej celować
O padło pytanie, które mi dziś przyświeca i dopytuje koleżanki

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 18:37   #862
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Wróciliśmy z mężem z kolejnych zajęć szkoły rodzenia i naprawdę mam wrażenie że teoria sobie a życie sobie. Te położne tak pięknie opowiadają jaki to poród jest fizjologiczny, potrzeba czasu, spokoju, żeby hormony działały jak należy, a później trafia się na porodówkę i ładują oksytocyne byle szybciej poszło..
Nie wiem co o tym myśleć. Przynajmniej mąż dzisiaj usłyszał do czego będzie potrzebny bo myślał chyba że beďzie stał z boku, ewentualnie za rękę mnie potrzyma i tyle to się zdziwił
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 18:50   #863
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Dziewczyny, gdzie kupię organizery na ciuszki do komody? Oprócz ikei

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardziej skupiacie się na roz. 62?? Bo boje sie, ze za dużo juz mam 56 i powinnam w 62 bardziej celować
Ja mam mało 56 i będę musiała coś jeszcze dokupić.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 19:07   #864
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
To ja tam nie mam problemów ze spaniem, wręcz odwrotnie

A z depresją poporodowa też się nie spotkałam.



Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ja przesypiam ostatnio całe noce. Chyba jestem zmęczona całym ogarnianiem mieszkania

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
A mnie to zawsze zadziwia jak można poznać jaka to część ciała bo wiele razy slyszałam/ czytałam, że np było widać stópke czy cos, ale jak to niby rozpoznać? Przecież równie dobrze to moze być ręka, kolano itp. Ja mam często jakoś śmiesznie wystający brzuch w danym miejscu, ale nie umiałabym rozpoznać co to za część ciała A może psiaka coś bolało?Masakra z tą migreną..
Z wyprawką to widze, że wiele z was jest już na finiszu, woow ja w sumie zaczynam i mam plan do końca listopada mieć wszystko gotowe
Ja się zapisałam na warsztaty 'bezpieczny maluch', podobno fajne i można wylosować jakieś bony, ale to pewnie pojedyncze osoby

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
właśnie tak ostatnio sobie pomyślałam, że druga moja ciąża będzie wyglądać zupełnie inaczej, już nie będzie czasu na odpoczynek jak już jedno dziecko będzie na świecie a mój mąż niedawno znów coś mówił o trójce dzieci...



a te ruchy to nie liczy się dopiero od któregoś konkretnego tygodnia ciąży?



ja mam wrażenie, że z wyprawką dopiero jestem na początku głównie przeglądam ale fizycznie jeszcze niewiele rzeczy kupiłam...
Spokojnie, ja niby sporo ubranek mam, ale jeśli chodzi o resztę to totalnie nic nie mam

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardziej skupiacie się na roz. 62?? Bo boje sie, ze za dużo juz mam 56 i powinnam w 62 bardziej celować
Ja celowałam w 62, ale mam kilka bodziaków i śpioszków 56.

Kupiłam maluszkowi rompersy w H&M, i w końcu dla siebie spodnie ciążowe. Czekam jak mi mama zwęzi w nich nogawki i będę mogła wygodnie śmigać
loveve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 19:25   #865
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Dziewczyny, gdzie kupię organizery na ciuszki do komody? Oprócz ikei

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------



Ja mam mało 56 i będę musiała coś jeszcze dokupić.
Moze w jysk kiedyś cos mi tam mignęło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 20:09   #866
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
tak, ale tak napisałam odnośnie tematu, że gdybym teraz miała liczyć to nie da rady



1/4 za mną, podoba mi się zrecenzuję jak będę mieć całą za sobą



paulinunia jakie koszule zamówiłaś ? ja w piątek dorwałam szlafrok w C&A za 40 zł, jest przemiły w dotyku, będę mieć akurat do szpitala
Po 32 złote z odpinanymi napami do karmienia
Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardziej skupiacie się na roz. 62?? Bo boje sie, ze za dużo juz mam 56 i powinnam w 62 bardziej celować
Więcej 62. W ogóle wydaje mi się że dużo tego wszystkiego kupiłam. Liczylyscie ile na same ubrania poszło kasy ?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-15, 22:06   #867
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Nie jesteś sama z wyprawka
Ja mam póki co: body i spodenki (rozmiar 74, bo mniejszych nie bylo), poduszkę ozdobna, po 3 pieluszki muślinowe i flanelowe
No i czekam na zamówienie z 5 10 15
Także wyjątkowo dużo mam
Chyba nie ma nikogo lepszego ode mnie

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
no dobra wygrałaś
Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
tak, ale tak napisałam odnośnie tematu, że gdybym teraz miała liczyć to nie da rady
no no dokładnie

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, bardziej skupiacie się na roz. 62?? Bo boje sie, ze za dużo juz mam 56 i powinnam w 62 bardziej celować
mi koleżanka powiedziała, że już na czwarty dzień ubierała maluszka w 62

a jak to jest ze skarpetkami i czapeczkami? bo jakoś tego jeszcze nie rozkminiłam... i chyba w sklepach to różnie podają te rozmiary, albo na wiek albo na długość...
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 06:23   #868
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Witam się we wtorkowy poranek ja jestem właśnie na badaniach wypiłam glukozę i czekam na pobranie po godzinie jakoś to przeżyłam, nie było tak źle bo miałam glukozę cytrynową i dodatkowo wcisnęłam sobie jeszcze cytrynę. Oby wyniki były dobre i jutro wizyta nie wiem jak ja do niej dotrwam bo dopiero o 20 ale o kciuki proszę już dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez dzast28
Czas edycji: 2018-10-16 o 06:26
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 06:33   #869
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez dzast28 Pokaż wiadomość
Witam się we wtorkowy poranek ja jestem właśnie na badaniach wypiłam glukozę i czekam na pobranie po godzinie jakoś to przeżyłam, nie było tak źle bo miałam glukozę cytrynową i dodatkowo wcisnęłam sobie jeszcze cytrynę. Oby wyniki były dobre i jutro wizyta nie wiem jak ja do niej dotrwam bo dopiero o 20 ale o kciuki proszę już dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na pierwszej stronie jest wklejona tabela dzieciecych rozmiarów. Oczywiście jest mocno orientacyjna ale powinna trochę pomóc
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-10-16, 06:44   #870
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Po 32 złote z odpinanymi napami do karmienia Więcej 62. W ogóle wydaje mi się że dużo tego wszystkiego kupiłam. Liczylyscie ile na same ubrania poszło kasy ?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Ja wolę chyba tego nie liczyć

Dzień dobry witam się jeszcze z łóżka ale zaraz śniadanie i z psem na spacer

Dziś mam wizytę jestem ciekawa czy Młoda nadal przybiera jak szalona

I apropo pępka kiedyś był taki temat coraz szybciej juz mi wychodzi


Dzast28- trzymam kciuki mocno
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-05 22:50:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:35.