Problemy psychiczne - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-11-19, 08:42   #1
Dzinka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 7

Problemy psychiczne


Dzień dobry wszystkim.... Proszę pomóżcie mi , bo już nie wiem co robić, jak z tym sobie poradzić.... Mój problem zaczął się od tego, że w tamtym roku poznałam chłopaka , w którym się zakochałam.... Problem zaostrzył się , ponieważ przypomniało mi się , że były facet posunął się za daleko i prawdopodobnie mi musiał coś podać, bo nie czułam , że jestem rozebrana.... Jedyne co pamiętam to czerwona plamę (w sensie jego mama stała na dole).... Mój Tata jak wróciłam do domu pierwszy zauważył, że coś jest nie tak ... Teraz ryczę jak bóbr , ponieważ mój brat wziął ślub i jest już szczęśliwy itd. A ja głupia zamiast słuchać ludzi to się wplątałam w to badziewie... Nie mam pojęcia gdzie ja miałam rozum .... Przecież jak widziałam , że ten człowiek chodzi bez gaci to powinnam od niego uciekać i już nie wracać do tego człowieka a ja chodziłam jak bym była otumaniona... Zawsze podkreślałam, że chce takie rzeczy po ślubie .... Widać nie dotarło do niego... Teraz znajomi mi współczują i dziwią się, że on jest zdolny do takich rzeczy.... Żeby było mało to pisze bardzo obraźliwe SMS i do mnie i przede wszystkim do mojego brata.... Może to śmiesznie zabrzmi, ale ryczę z powodu, że w głupi sposób straciłam "dziewictwo".... Gdybym przewidziała, że poznam tego chłopaka , w którym się zakocham to nie chodziłabym do tamtego , bo i po co.... Trzymał mnie ten człowiek bez ślubu i bez pierścionka w grzechu około 5 lat i gdyby nie ten nowy to pewnie bym dalej do niego jeździła.... Psycholog mi tłumaczyła, że ofiara nie może pokazać , że jest ofiarą.... Proszę pomóżcie mi, bo jedyne co chce zrobić to chce się zabić...😭
Dzinka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 11:14   #2
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Problemy psychiczne

Tytuł mówi wszystko.

Zresztą to kolejny dziwny wątek.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 11:33   #3
undecided_1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 395
Dot.: Problemy psychiczne

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Tytuł mówi wszystko.

Zresztą to kolejny dziwny wątek.
I co z tymi kropkami, już któryś raz to widzę. Teraz jakaś moda u nastolatków jest na pisanie takim stylem, czy o co chodzi?
undecided_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 12:04   #4
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Problemy psychiczne

Trzymał mnie ten człowiek, bez ślubu i pierścionka 5 lat w grzechu
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 12:05   #5
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Problemy psychiczne

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 12:16   #6
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Problemy psychiczne

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Trzymał mnie ten człowiek, bez ślubu i pierścionka 5 lat w grzechu
W dodatku bez gaci chodził


Piekło i szatani...
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 13:03   #7
magdalenaCat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 378
Dot.: Problemy psychiczne

Wyglada na to ze chłopak cię wtedy zgwałcił i teraz to już po ptakach. Poszukaj sobie chłopaka w jakieś katolickiej społeczności bo inaczej ciężko będzie ci znalezc kogoś kto zgodzi się na seks dopiero po ślubie i znowu przeżyjesz rozczarowanie. Zwiazek 5 lat bez seksu to bardzo długo.
magdalenaCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-11-19, 13:18   #8
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Problemy psychiczne

Albo troll albo temat bardziej adekwatny, niż się autorce wydaje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 13:26   #9
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Problemy psychiczne

Cytat:
Napisane przez Dzinka1991 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim.... Proszę pomóżcie mi , bo już nie wiem co robić, jak z tym sobie poradzić.... Mój problem zaczął się od tego, że w tamtym roku poznałam chłopaka , w którym się zakochałam.... Problem zaostrzył się , ponieważ przypomniało mi się , że były facet posunął się za daleko i prawdopodobnie mi musiał coś podać, bo nie czułam , że jestem rozebrana.... Jedyne co pamiętam to czerwona plamę (w sensie jego mama stała na dole).... Mój Tata jak wróciłam do domu pierwszy zauważył, że coś jest nie tak ... Teraz ryczę jak bóbr , ponieważ mój brat wziął ślub i jest już szczęśliwy itd. A ja głupia zamiast słuchać ludzi to się wplątałam w to badziewie... Nie mam pojęcia gdzie ja miałam rozum .... Przecież jak widziałam , że ten człowiek chodzi bez gaci to powinnam od niego uciekać i już nie wracać do tego człowieka a ja chodziłam jak bym była otumaniona... Zawsze podkreślałam, że chce takie rzeczy po ślubie .... Widać nie dotarło do niego... Teraz znajomi mi współczują i dziwią się, że on jest zdolny do takich rzeczy.... Żeby było mało to pisze bardzo obraźliwe SMS i do mnie i przede wszystkim do mojego brata.... Może to śmiesznie zabrzmi, ale ryczę z powodu, że w głupi sposób straciłam "dziewictwo".... Gdybym przewidziała, że poznam tego chłopaka , w którym się zakocham to nie chodziłabym do tamtego , bo i po co.... Trzymał mnie ten człowiek bez ślubu i bez pierścionka w grzechu około 5 lat i gdyby nie ten nowy to pewnie bym dalej do niego jeździła.... Psycholog mi tłumaczyła, że ofiara nie może pokazać , że jest ofiarą.... Proszę pomóżcie mi, bo jedyne co chce zrobić to chce się zabić...😭
a ten nowy ma jakis problem ze juz z kims uprawialas sex?
bo mysle ze wiekszosc ludzi naprawde nie widzi w tym problemu
czasu nie cofniesz nie ma co sie zadreczac
nie rozumiem tez wypowiedzi psychologa ,mysle ze chyba cos pokrecilas
leczysz sie psychiatrycznie? bo naprawde twoja wypowiedz wydaje sie byc bardzo chaotyczna i pozbawiona sensu co ma slub twojego brata z ta cala sytuacja wspolnego
sprobuj to napisac jeszcze raz i rozwinac bardziej
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 14:18   #10
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: Problemy psychiczne

Cytat:
Napisane przez Dzinka1991 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim.... Proszę pomóżcie mi , bo już nie wiem co robić, jak z tym sobie poradzić.... Mój problem zaczął się od tego, że w tamtym roku poznałam chłopaka , w którym się zakochałam.... Problem zaostrzył się , ponieważ przypomniało mi się , że były facet posunął się za daleko i prawdopodobnie mi musiał coś podać, bo nie czułam , że jestem rozebrana.... Jedyne co pamiętam to czerwona plamę (w sensie jego mama stała na dole).... Mój Tata jak wróciłam do domu pierwszy zauważył, że coś jest nie tak ... Teraz ryczę jak bóbr , ponieważ mój brat wziął ślub i jest już szczęśliwy itd. A ja głupia zamiast słuchać ludzi to się wplątałam w to badziewie... Nie mam pojęcia gdzie ja miałam rozum .... Przecież jak widziałam , że ten człowiek chodzi bez gaci to powinnam od niego uciekać i już nie wracać do tego człowieka a ja chodziłam jak bym była otumaniona... Zawsze podkreślałam, że chce takie rzeczy po ślubie .... Widać nie dotarło do niego... Teraz znajomi mi współczują i dziwią się, że on jest zdolny do takich rzeczy.... Żeby było mało to pisze bardzo obraźliwe SMS i do mnie i przede wszystkim do mojego brata.... Może to śmiesznie zabrzmi, ale ryczę z powodu, że w głupi sposób straciłam "dziewictwo".... Gdybym przewidziała, że poznam tego chłopaka , w którym się zakocham to nie chodziłabym do tamtego , bo i po co.... Trzymał mnie ten człowiek bez ślubu i bez pierścionka w grzechu około 5 lat i gdyby nie ten nowy to pewnie bym dalej do niego jeździła.... Psycholog mi tłumaczyła, że ofiara nie może pokazać , że jest ofiarą.... Proszę pomóżcie mi, bo jedyne co chce zrobić to chce się zabić...
Autorko popraw mnie jeśli źle Cię zrozumiałam:
Przez 5 lat miałaś sex układ z facetem z którym nie byłaś w związku. Rok temu zakochałaś się w kimś dla kogo ważna jest czystość przedmałżeńska. W jakiś sposób to się wydało i ten facet nie chce przez to z Tobą być. Żeby z tego wybrnąć oczerniasz tego chłopaka z którym sypialaś przed znajomymi że Cię zgwałcił a on w odwecie pisze do Ciebie i Twojego brata abyś przestała rozpowiadać o nim kłamstwa. Teraz siedzisz i płaczesz bo wydaje Ci się że gdybyś nie chodziła z tym facetem do łóżka to ten w którym się zakochałaś oświadczyłby Ci się i podobnie jak Twój brat byłabyś już po ślubie. Sytuacja dobija Cię na tyle że poszłaś do psychologa który powiedział abyś przestała stawiać się w pozycji ofiary i przejęła kontrolę i odpowiedzialność za tą sytuację?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 14:20   #11
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Problemy psychiczne

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
W dodatku bez gaci chodził

Jak on bez gaci chodzi, to jak ma ptoka upilnować?

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Przepraszam za te żarty, bo problem z gwałten, fo śmiesznych nie należy, ale nie wieżę w prawdziwość tego wątku.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-19, 17:25   #12
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 519
Dot.: Problemy psychiczne

Cytat:
Napisane przez Dzinka1991 Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim.... Proszę pomóżcie mi , bo już nie wiem co robić, jak z tym sobie poradzić.... Mój problem zaczął się od tego, że w tamtym roku poznałam chłopaka , w którym się zakochałam.... Problem zaostrzył się , ponieważ przypomniało mi się , że były facet posunął się za daleko i prawdopodobnie mi musiał coś podać, bo nie czułam , że jestem rozebrana.... Jedyne co pamiętam to czerwona plamę (w sensie jego mama stała na dole).... Mój Tata jak wróciłam do domu pierwszy zauważył, że coś jest nie tak ... Teraz ryczę jak bóbr , ponieważ mój brat wziął ślub i jest już szczęśliwy itd. A ja głupia zamiast słuchać ludzi to się wplątałam w to badziewie... Nie mam pojęcia gdzie ja miałam rozum .... Przecież jak widziałam , że ten człowiek chodzi bez gaci to powinnam od niego uciekać i już nie wracać do tego człowieka a ja chodziłam jak bym była otumaniona... Zawsze podkreślałam, że chce takie rzeczy po ślubie .... Widać nie dotarło do niego... Teraz znajomi mi współczują i dziwią się, że on jest zdolny do takich rzeczy.... Żeby było mało to pisze bardzo obraźliwe SMS i do mnie i przede wszystkim do mojego brata.... Może to śmiesznie zabrzmi, ale ryczę z powodu, że w głupi sposób straciłam "dziewictwo".... Gdybym przewidziała, że poznam tego chłopaka , w którym się zakocham to nie chodziłabym do tamtego , bo i po co.... Trzymał mnie ten człowiek bez ślubu i bez pierścionka w grzechu około 5 lat i gdyby nie ten nowy to pewnie bym dalej do niego jeździła.... Psycholog mi tłumaczyła, że ofiara nie może pokazać , że jest ofiarą.... Proszę pomóżcie mi, bo jedyne co chce zrobić to chce się zabić...😭
W sensie, że matka wszystkiemu się przyglądała
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 18:22   #13
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Problemy psychiczne

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;89414889]Autorko popraw mnie jeśli źle Cię zrozumiałam:
Przez 5 lat miałaś sex układ z facetem z którym nie byłaś w związku. Rok temu zakochałaś się w kimś dla kogo ważna jest czystość przedmałżeńska. W jakiś sposób to się wydało i ten facet nie chce przez to z Tobą być. Żeby z tego wybrnąć oczerniasz tego chłopaka z którym sypialaś przed znajomymi że Cię zgwałcił a on w odwecie pisze do Ciebie i Twojego brata abyś przestała rozpowiadać o nim kłamstwa. Teraz siedzisz i płaczesz bo wydaje Ci się że gdybyś nie chodziła z tym facetem do łóżka to ten w którym się zakochałaś oświadczyłby Ci się i podobnie jak Twój brat byłabyś już po ślubie. Sytuacja dobija Cię na tyle że poszłaś do psychologa który powiedział abyś przestała stawiać się w pozycji ofiary i przejęła kontrolę i odpowiedzialność za tą sytuację?

[/URL][/QUOTE]

Właśnie, autorko, sprecyzuj, czy było właśnie tak?
Bo z Twojego postu niezbyt jasno to wynika.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 20:11   #14
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Problemy psychiczne

[1=cb0d8ace8e3f55c20d68522 71041c68dd40c3dc3_65540ac 21a6bc;89414998]W sensie, że matka wszystkiemu się przyglądała [/QUOTE]

Chyba jak szli na pięterko, to matka stała na dole, ubrana na czerwono
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-19, 22:32   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Problemy psychiczne

Cytat:
Napisane przez undecided_1994 Pokaż wiadomość
I co z tymi kropkami, już któryś raz to widzę. Teraz jakaś moda u nastolatków jest na pisanie takim stylem, czy o co chodzi?
Tak, to już któreś wcielenie tego użytkownika.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 08:34   #16
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Problemy psychiczne

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 13:51   #17
Dzinka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 7
Dot.: Problemy psychiczne

Ok. Dobrze... Już mi się chyba odechciało zabijać przez te Wasze żarty.... Ogólnie w tamtym roku szukałam sposobu na samobójstwo..... Bo sama sobie jestem winna.... Jeśli ktoś widzi , że facet chodzi bez gaci a chce utrzymać czystość przedślubna to nie powinnam do niego w ogóle wracać... Chciałam się tylko zwierzyć, że po prostu byłam wykończona praca i niestety poszłam do niego i zasnęłam..... Zostałam rozebrana a nie czułam tego , że mnie rozbiera.... Nawet nie miałam siły żeby go skopać, odepchnąć , no nic..... I w sumie to można uznać jako gwałt , bo nie miał na to zezwolenia.... Z tej plamy czerwonej się nie śmiejecie , bo to jedyne co pamiętam....... Więc po prostu musiał mi coś dosypać.... Teraz poznałam chłopaka, który mi się bardzo spodobał i w sumie mu to nie przeszkadza tylko mi.... Ok... No fakt post może i niepotrzebny ... Bo po co się wyszłam jak sama sobie winna jestem... ☹️
Dzinka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 14:37   #18
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Problemy psychiczne

No ale kompletnie nie rozumiem co się właściwie wydarzyło. Współżyłaś z tym gościem czy nie?

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 14:44   #19
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Problemy psychiczne

Cytat:
Napisane przez Dzinka1991 Pokaż wiadomość
Już mi się chyba odechciało zabijać
No i zayebiście.

Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-11-20, 15:00   #20
Dzinka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 7
Dot.: Problemy psychiczne

Wydarzyło się to , że jestem kompletnym kretynem.... Zamiast uciekać przed facetem , który zdjął gacie jak u niego byłam kilka lat temu .... To do niego wracałam...niestety zostałam ofiara gwałtu... Zawsze podkreslałam, że seks po ślubie... Niestety to do człowieka nie dotarło... . Mój Tata był pierwsza osoba , która zauważyła, że coś jest nie tak i zamiast zrobić obdukcję przeszłam do porządku dziennego..... Problem tkwi w tym, że chciałam się zabić przez to.... Gdyż w zeszłym roku poznałam chłopaka w którym się zakochałam.... Poszłam do księdza /psychiatry / psychologa .... On mi pomaga i psychicznie i finansowo , gdyż nawet w pracy nie mogłam się odnaleźć.... W tym roku pracowałam aż trzy dni... Bo chodziłam zapłakana, bo mi się to przypominało.... W zeszłym roku miałam paski, korale i wszystko to czym się mogłam poddusić.... Ja rozumiem, że mogą się Wam wydawać moje wątki bardzo dziwne i nawet śmieszne... Rzeczywiście może i brakuje ładu i składu.... Ale człowiek pisze czasami trzy po trzy.... Byleby tylko wylać coś z siebie.... Chodziło mi o to, że szukałam sposobu na samobójstwo... Nie mogę sobie tego wszystkiego w głowie poukładać.... Co do ślubu mojego brata to po prostu mi przykro , że ja byłam traktowana jak jakaś zabawka erotyczna.... A mój brat wziął już ślub.... Zwłaszcza, że jest młodszy.... Ja się cieszę z jego szczęścia.... Tylko mi po prostu jest przykro , że taki gwałciciel mi czas zabrał i tak potraktował .... Napisałam mu kilka SMS co odwalił to się wyparł tego wszystkiego.... Jego mama nie chce o tym rozmawiać ... Wszyscy mnie przed nim ostrzegali ... Niestety a policja mi w tym nie pomoże .. najbardziej mi przykro, że mnie okłamywał na każdym kroku .... A jeszcze mi przykro, że wypisuje SMS do mojego brata typu , że życzy śmierci moim braciom, żeby oślepli,żeby miał martwe dzieci , żeby jego żona umarła.... Żeby zmarł przed 39 rokiem życia.... No chyba nie przesadzam tym, że się użalam nad tym wszystkim.... Bardzo mi przykro .... Dlatego widziałam tylko samobójstwo przed sobą ☹️postraszyłam go policja , ale chyba to nie daje żadnych efektów.
Dzinka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 19:02   #21
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Problemy psychiczne

Cytat:
Napisane przez Dzinka1991 Pokaż wiadomość
Wydarzyło się to , że jestem kompletnym kretynem.... Zamiast uciekać przed facetem , który zdjął gacie jak u niego byłam kilka lat temu .... To do niego wracałam...niestety zostałam ofiara gwałtu... Zawsze podkreslałam, że seks po ślubie... Niestety to do człowieka nie dotarło... . Mój Tata był pierwsza osoba , która zauważyła, że coś jest nie tak i zamiast zrobić obdukcję przeszłam do porządku dziennego..... Problem tkwi w tym, że chciałam się zabić przez to.... Gdyż w zeszłym roku poznałam chłopaka w którym się zakochałam.... Poszłam do księdza /psychiatry / psychologa .... On mi pomaga i psychicznie i finansowo , gdyż nawet w pracy nie mogłam się odnaleźć.... W tym roku pracowałam aż trzy dni... Bo chodziłam zapłakana, bo mi się to przypominało.... W zeszłym roku miałam paski, korale i wszystko to czym się mogłam poddusić.... Ja rozumiem, że mogą się Wam wydawać moje wątki bardzo dziwne i nawet śmieszne... Rzeczywiście może i brakuje ładu i składu.... Ale człowiek pisze czasami trzy po trzy.... Byleby tylko wylać coś z siebie.... Chodziło mi o to, że szukałam sposobu na samobójstwo... Nie mogę sobie tego wszystkiego w głowie poukładać.... Co do ślubu mojego brata to po prostu mi przykro , że ja byłam traktowana jak jakaś zabawka erotyczna.... A mój brat wziął już ślub.... Zwłaszcza, że jest młodszy.... Ja się cieszę z jego szczęścia.... Tylko mi po prostu jest przykro , że taki gwałciciel mi czas zabrał i tak potraktował .... Napisałam mu kilka SMS co odwalił to się wyparł tego wszystkiego.... Jego mama nie chce o tym rozmawiać ... Wszyscy mnie przed nim ostrzegali ... Niestety a policja mi w tym nie pomoże .. najbardziej mi przykro, że mnie okłamywał na każdym kroku .... A jeszcze mi przykro, że wypisuje SMS do mojego brata typu , że życzy śmierci moim braciom, żeby oślepli,żeby miał martwe dzieci , żeby jego żona umarła.... Żeby zmarł przed 39 rokiem życia.... No chyba nie przesadzam tym, że się użalam nad tym wszystkim.... Bardzo mi przykro .... Dlatego widziałam tylko samobójstwo przed sobą ☹️postraszyłam go policja , ale chyba to nie daje żadnych efektów.
zglos sie do szpitala psychiatrycznego
podejrzewam porzadny epizod manii lub shizofrenie
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 19:25   #22
undecided_1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 395
Dot.: Problemy psychiczne

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1287078 styl pisania i sposób wypowiedzi podobny
undecided_1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-20, 23:33   #23
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 867
Dot.: Problemy psychiczne

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Wątków z dokładnie tak napisanym postem (ten nie do podrobienia styl... ... ...) było kilka na przestrzeni ostatnich może 2 lat. Nie robiłam notatek przecież. Nie tylko ja od razu rozpoznałam.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-11-21, 15:45   #24
Dzinka1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 7
Dot.: Problemy psychiczne

Pisałam tylko dwa wątki alkoholu i o tym... Także reszta wpisów to na pewno nie moje.... Ogólnie to przepraszam , że musicie te moje głupoty czytać.... W sumie nie powinnam takich tematów poruszać mając 30 lat ... Aż wstyd się przyznać... Niestety tylko chciałam się wyżalić, że mam depresję i cofnąć czas , ale tego się robić nie da ..... I w sumie nawet dobrze, że są krytykujące te komentarze, bo teraz dotarło do mnie, że muszę się wziąć za siebie...nie tylko ja mam takie problemy zapewne... Zresztą sama sobie jestem winna , więc po co mi te żale .... pozdrawiam 😃
Dzinka1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-21 16:45:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.