Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33 - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-10, 12:47   #3811
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Hejka

Ale miałam zwariowany weekend
Spaliłam sobie siedząc w cieniu pół twarzy raz, jeden jedyny nie wysmarowałam się filtrem i o!

Poza tym... mierzyłam w sobotę sukienkę, używaną. Ale wkurzona wróciłam strasznie, bo laska chciała 2,8tys. za suknię, której dół wyglądał jak ser szwajcarski dosłownie! I jeszcze z tekstem do mnie, że ta cena to dlatego, że to taka firma... No dosłownie jakby mnie brała za jakąś wieśniaczkę, która się rzuci na spanachaną, brudną i dziurawą od góry do dołu kieckę tylko dlatego, że dobra firma
Właśnie jak widzę ceny niektórych używanych kiecek to mi się śmiać chce :-P

To może któraś z Mazowsza ma barmana za mniej niż 2,5k? Pomóżcie, bo ja mam wrażenie ze nie będziemy mieć barmana jak tak dalej pójdzie...
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 12:57   #3812
kotori0212
Rozeznanie
 
Avatar kotori0212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 727
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Pannamina roznice w cenach sa spore pare km.dalej i wiem ze biora 160 juz. Ale.to wszystko zalezy od ilosci gosci. U mnie spore wesele jest moze i dlatego taka cena.
Co do barmana biore chyba Malibu bar biora 1650 zl za usluge i.plus do tego.alkohol pewnie ze 1200. Takze.nie znalazlam tanszego. A co najwazniejsze byli w mojej sali i wyslali mi.zdjecia tego

Sunny sama liczylam z kalendarzem ha ha ;d

Arya a u ciebie ile barman bierze?
Mysza brakowalo mi czasu na to. Dlatego zrezygnowalam.
Ann juz zaprosiliscie swoich gosci ? Kiedy slub?

Co do.zaproszen na pewno bede zamawiala ale nie drozszy niz 1'50 za sztuke szkoda mi na to.kasy.. chociaz zastanawialam sie nad robieniem, ale nie wiem jak je.zrobic.
kotori0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 13:00   #3813
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

My zaczniemy zapraszać gości po cywilnym, pewnie jakoś jesienią dużo osób juz sie pytało o dokładna datę zwłaszcza stad bo musza juz wolne ogarnąć tak wcześnie.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 13:01   #3814
ann2016
Zakorzenienie
 
Avatar ann2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 430
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez kotori0212 Pokaż wiadomość
Ann juz zaprosiliscie swoich gosci ? Kiedy slub?
23.07.2016 ale mieszkamy za granicą a chcieliśmy osobiście i w lipcu mieliśmy taką okazję bo byliśmy w PL na urlopie cały miesiąc więc mieliśmy na to czas
ann2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 13:01   #3815
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Sophie jeśli piszesz o torcie babeczkowym u Sowy, to taki już jest, ale... to są zwykłe suche muffiny udekorowane kremem i Pani sama nam odradzała, bo mówiła, że to jak tort nie smakuje. Chyba, że coś innego ma jeszcze wejść? No tak myślę i popróbuję ciasta od Łobzy i jak będzie smaczne to chyba dam się skusić na ten babeczkowy. W sumie podoba mi się jak wygląda.
W załączniku tort akurat na nasze wesele wielkościowo czyli na 46 osoób. Kolory i zdobienia dowolne.
Jak dla mnie to lepsze suche mufiiny niż mini-torciki z kremem No ale ja nienawidzę kremowych ciast:P Tylko, że trzeba patrzeć na gości a oni pewnie wolą typowe torty.
Ja ciągle staram się M. uwałkować na brak tortu - zbędny wydatek. Lepiej kupić więcej, lepszych ciast niż babrać się z tortem. Szczególnie, że ja tortu nie ruszę:P
Łobza to chyba lokalny cukiernik. W Gda jest T.Deker ale słyszałam, że mega słodkie i okropne torty robi. Sowa zresztą też już zbiera baty, że się psuje a ceny rosną. Boję się, że nie będzie gdzie tortu zamówić:P






Co do używanych sukien. Nie widzę nigdy żadnych wybujałych cen tu w Trójmieście, tak do 2500zł ale jak czytam to suknie są jak nowe, marki dobre i suknie przez to dużo kosztowały. Najpopularniejsze jednak ceny to 1000zł. I to często dość ładne suknie
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 13:03   #3816
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez kotori0212 Pokaż wiadomość
Arya a u ciebie ile barman bierze?
U nas to trochę inaczej, bo u nas będzie barmanem kolega Tż, który pracuje jako barman, więc potrafi zrobić drinki i nawet nam właśnie doradzi jakie i ile czego kupić. Tak więc za to "barmanowanie" weźmie 150 zł.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 13:03   #3817
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Ja nie przepadam za muffinami,a muffinowe torty mi się w ogóle nie podobają
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-10, 13:05   #3818
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Witam się po urlopie, zaległości mam masakryczne, więc nawet nie próbuję się odnosić

Witam wszystkie nowe dziewczyny
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 13:06   #3819
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

W ogóle wpadłam na szalony/genialny pomysł Stwierdziłam, że we wrześniu/październiku zacznę kupować prezenty gwiazdkowe. Rozłoży mi się to na te 3 miesiące, tak finansowo jak i czasowo (w sensie biegania i szukania czegoś, zamawiania). A teraz póki pracę mam i bardzo dobrze mi płacą to mogę kupić, potem nie wiem jak będzie. Dla siostry chyba już wiem co kupię, bratankowi też będę mogła wcześniej bo wiadomo, dla dziecka zawsze łatwiej Pewnie jakąś grę kupię Resztę też jakoś wymyślę:P
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 13:07   #3820
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to lepsze suche mufiiny niż mini-torciki z kremem No ale ja nienawidzę kremowych ciast:P Tylko, że trzeba patrzeć na gości a oni pewnie wolą typowe torty.
Ja ciągle staram się M. uwałkować na brak tortu - zbędny wydatek. Lepiej kupić więcej, lepszych ciast niż babrać się z tortem. Szczególnie, że ja tortu nie ruszę:P
Łobza to chyba lokalny cukiernik. W Gda jest T.Deker ale słyszałam, że mega słodkie i okropne torty robi. Sowa zresztą też już zbiera baty, że się psuje a ceny rosną. Boję się, że nie będzie gdzie tortu zamówić:P
)
Ja tam też wolę ogólnie suche muffiny, ale wiem, że ludzie oczekują tortu z prawdziwego zdarzenia i właśnie nam baba w Sowie mówiła, że bardzo ludzie narzekają na te muffinowe suche torty i odradzała dlatego.
Co do Łobzy to niby jest sieciówka, ale patrzę, że ma sklepy typowo w Wielkopolsce: Poznań, Września, Śrem, Kostrzyn, Środa Wlkp., Książ Wlkp., Zaniemyśl, Kórnik. Więc tylko Wielkopolanki mogą go znać.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 13:07   #3821
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to lepsze suche mufiiny niż mini-torciki z kremem No ale ja nienawidzę kremowych ciast:P Tylko, że trzeba patrzeć na gości a oni pewnie wolą typowe torty.
Ja ciągle staram się M. uwałkować na brak tortu - zbędny wydatek. Lepiej kupić więcej, lepszych ciast niż babrać się z tortem. Szczególnie, że ja tortu nie ruszę:P
Łobza to chyba lokalny cukiernik. W Gda jest T.Deker ale słyszałam, że mega słodkie i okropne torty robi. Sowa zresztą też już zbiera baty, że się psuje a ceny rosną. Boję się, że nie będzie gdzie tortu zamówić:P

Są jeszcze małe cukiernie albo ludzie, co robią torty dekoracyjne
Czytałam, że wybraliście sale Super!
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-10, 13:08   #3822
kotori0212
Rozeznanie
 
Avatar kotori0212
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 727
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Arya to super malo wzial, ja bede miala znaczy sie dwoch barmanow on bedzie do.trzeciej w nocy i beda mieli taki przenosny bar itp i jakies soki.lod.wlasny kieliszki takze cena 1650 za.usluge to.malo. a dzwonilam.do.innych to.liczyli.sie.za.2tysiia ce... i to samo.w ofercie
kotori0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 13:10   #3823
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Co do używanych sukien. Nie widzę nigdy żadnych wybujałych cen tu w Trójmieście, tak do 2500zł ale jak czytam to suknie są jak nowe, marki dobre i suknie przez to dużo kosztowały. Najpopularniejsze jednak ceny to 1000zł. I to często dość ładne suknie
No ta moja też niby w super stanie i jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach.
Faktycznie piękna, ale jak zobaczyłam te dziury to się wkurzyłam ostro, bo mnie przez telefon zapewniała, że dobry stan, tylko do lekkich przeróbek krawieckich. A tu był cały dół do wymiany. Mi by było wstyd coś takiego w ogóle wystawiać

Z następną bez zdjęć każdego uszkodzenia nawet się nie umawiam, bo szkoda czasu.
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 13:10   #3824
ann2016
Zakorzenienie
 
Avatar ann2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 430
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
W ogóle wpadłam na szalony/genialny pomysł Stwierdziłam, że we wrześniu/październiku zacznę kupować prezenty gwiazdkowe. Rozłoży mi się to na te 3 miesiące, tak finansowo jak i czasowo (w sensie biegania i szukania czegoś, zamawiania). A teraz póki pracę mam i bardzo dobrze mi płacą to mogę kupić, potem nie wiem jak będzie. Dla siostry chyba już wiem co kupię, bratankowi też będę mogła wcześniej bo wiadomo, dla dziecka zawsze łatwiej Pewnie jakąś grę kupię Resztę też jakoś wymyślę:P
my też zawsze mamy w planach wcześniej zacząć czyli jakoś w połowie października ale jakoś zawsze tak wyjdzie, że nam to nie wyjdzie no może w tym roku będzie inaczej bo później taka bieganina że szok
ann2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 13:10   #3825
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez kotori0212 Pokaż wiadomość
Arya to super malo wzial, ja bede miala znaczy sie dwoch barmanow on bedzie do.trzeciej w nocy i beda mieli taki przenosny bar itp i jakies soki.lod.wlasny kieliszki takze cena 1650 za.usluge to.malo. a dzwonilam.do.innych to.liczyli.sie.za.2tysiia ce... i to samo.w ofercie
Możliwe A macie jakiś pokaz barmański w tej cenie?
U mnie te 15o zl to on bierze za obsługę- wiadomo. Szkło da nam sala i nic za to już nie policzy. Soki bierzemy też z sali i raczej bo mamy bez ograniczeń, no a alko trzeba kupić
Ja jak się orientowałam to 800 zł wołają za obsługę w moim regionie.
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 13:25   #3826
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
Ja tam też wolę ogólnie suche muffiny, ale wiem, że ludzie oczekują tortu z prawdziwego zdarzenia i właśnie nam baba w Sowie mówiła, że bardzo ludzie narzekają na te muffinowe suche torty i odradzała dlatego.
Co do Łobzy to niby jest sieciówka, ale patrzę, że ma sklepy typowo w Wielkopolsce: Poznań, Września, Śrem, Kostrzyn, Środa Wlkp., Książ Wlkp., Zaniemyśl, Kórnik. Więc tylko Wielkopolanki mogą go znać.
Takie suche ciasta to w sumie mogę być od tak, na stole a nie jako tort. Ogólnie myślałam, że Sowa bardziej się postara jeśli o taki tort chodzi. Choć w sumie jak ja robię muffiny to są bardzo delikatne i trudno się nimi zapchać ale jak taka masówka to pewnie to faktycznie kawałek suchego ciasta z kremem.

Cytat:
Napisane przez Katiaskaa Pokaż wiadomość
Są jeszcze małe cukiernie albo ludzie, co robią torty dekoracyjne
Czytałam, że wybraliście sale Super!
Znaczy wiem, że jest jeszcze kilka cukierni, sprawdzę jedną polecaną gdzie podobno torty są nieziemsko pyszne. Ale to nie jest właśnie żadna sieć. Czasem w sumie lepsze takie cukiernie niż sieciowe


Powiedzmy, że wybraliśmy. Niby przeanalizowaliśmy wszystko ale sami nie wiemy. Co prawda pewnie nic lepszego nie znajdziemy ale to nadwyrężą nasz budżet mocniej niż założyliśmy i tak zawiśliśmy w powietrzu z tematem:P

Cytat:
Napisane przez kotori0212 Pokaż wiadomość
Arya to super malo wzial, ja bede miala znaczy sie dwoch barmanow on bedzie do.trzeciej w nocy i beda mieli taki przenosny bar itp i jakies soki.lod.wlasny kieliszki takze cena 1650 za.usluge to.malo. a dzwonilam.do.innych to.liczyli.sie.za.2tysiia ce... i to samo.w ofercie
Za dwóch barmanów to fajna cena. My jak chcieliśmy barmana to było 800zł plus oczywiście alkohole. Za całość miało wyjść chyba 2700zł, coś koło tego, nie pamiętam. Jednak alkohole, owoce i soki tanie nie są. Znaczy najgorszy alkohol

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
No ta moja też niby w super stanie i jeszcze piękniejsza niż na zdjęciach.
Faktycznie piękna, ale jak zobaczyłam te dziury to się wkurzyłam ostro, bo mnie przez telefon zapewniała, że dobry stan, tylko do lekkich przeróbek krawieckich. A tu był cały dół do wymiany. Mi by było wstyd coś takiego w ogóle wystawiać

Z następną bez zdjęć każdego uszkodzenia nawet się nie umawiam, bo szkoda czasu.
Dziwni ludzie. Tracą czas i Twój i swój - jakby od razu napisała, że są dziury to wiedziałabyś po co jedziesz i czego się spodziewać. Może myślała, że trafi na jakąś głupią, która weźmie coś takiego. Szkoda gadać.

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez ann2016 Pokaż wiadomość
my też zawsze mamy w planach wcześniej zacząć czyli jakoś w połowie października ale jakoś zawsze tak wyjdzie, że nam to nie wyjdzie no może w tym roku będzie inaczej bo później taka bieganina że szok
Ja nigdy nie wpadłam na ten pomysł przed świętami ale za to od razu po świętach (albo w grudniu w szale zakupów) pojawiała się myśl, że za rok trzeba szybciej temat ogarnąć:P I w tym roku postanawiam to zrobić Nawet jak kupię 2-3 prezenty wcześniej to już zawsze coś do przodu
Zobaczę jak mi to wyjdzie
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 13:26   #3827
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Ja nie przepadam za muffinami,a muffinowe torty mi się w ogóle nie podobają
Ja muffiny lubię, ale dla mnie to taka przekąska na co dzień, jak babka czy murzynek Nie rozumiem tego szału na muffinkowe torty, tym bardziej patrząc na ich ceny

Nasz tort akurat będzie bardzo prosty, będzie nam piekła mama mojej cioci - piecze pyszne rzeczy, ale nie ozdabia jakoś po królewsku Ale akurat nie mam parcia na tort dopasowany do motywu przewodniego z lukrami, masami plastycznymi i tym podobnymi rzeczami Ma być smaczny i tyle
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 13:30   #3828
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Ja lubię tylko jakieś z dużą ilością owoców i czekoladowe, oblane czekoladą. Innych nie.:P
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 13:33   #3829
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Ten tort, który wstawiłam w formie babeczek, to akurat własnie nie są muffiny, tylko tak wyglądają. To jest normalny tort tak poporcjowany Dla mnie fajnie to wygląda, ale nie mam szału na to, że musi taki być. Tżtowi takie akurat bardziej się podobają a to przecież też jego ślub i wesele, nie wszystko musi być po mojemu, więc pewnie się zgodzę
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-10, 13:33   #3830
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Ja lubię tylko jakieś z dużą ilością owoców i czekoladowe, oblane czekoladą. Innych nie.:P
No koniecznie - przecież suche to nie muffiny tylko jakiś kawał ciasta Muszą mieć dodatki Przynajmniej w mojej teorii:P
Coś bym w sumie chętnie upichciła ale nawet nie mam kiedy:/ Mam ochotę na takie ciasto na herbatnikach z kaszą manną. Nie pamiętam dokładnie ale pewnie w necie znajdę przepis Może bym ukręciła
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 13:49   #3831
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Ja też nie przepadam za muffinami, wolę kawałek murzynka z blachy ;-)
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 14:08   #3832
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

U nas sala oferuje barmana i chyba skorzystamy. Są 2 wersje:
1) 50 zł/h za usługę, ale całą resztą PM muszą się zająć
2) 1200 zł, donosi się tylko wódkę, reszta w cenie
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 14:10   #3833
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
U nas sala oferuje barmana i chyba skorzystamy. Są 2 wersje:
1) 50 zł/h za usługę, ale całą resztą PM muszą się zająć
2) 1200 zł, donosi się tylko wódkę, reszta w cenie
Dlaczego u mnie nie ma takich ofert
Mi sala oferuje za 1500 zł wynajem ich baru i szkła a za kolejne 500 zł wynajęcie baru z lodem. A gdzie barmani i alkohol
Dlatego szukam bardziej atrakcyjnej oferty.
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 14:13   #3834
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
W ogóle wpadłam na szalony/genialny pomysł Stwierdziłam, że we wrześniu/październiku zacznę kupować prezenty gwiazdkowe. Rozłoży mi się to na te 3 miesiące, tak finansowo jak i czasowo (w sensie biegania i szukania czegoś, zamawiania). A teraz póki pracę mam i bardzo dobrze mi płacą to mogę kupić, potem nie wiem jak będzie. Dla siostry chyba już wiem co kupię, bratankowi też będę mogła wcześniej bo wiadomo, dla dziecka zawsze łatwiej Pewnie jakąś grę kupię Resztę też jakoś wymyślę:P
Koleżanka,ktora mieszka w Szkocji, prezenty kupuje juz od lipca
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 14:13   #3835
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Jadę mierzyć kolejną kieckę Ale mam dużo fotek, także gicior Trzymajcie kciuki, żebym wróciła z sukienką i żeby udało mi się wynegocjować minimalną cenę :P
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 14:19   #3836
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
Hej
Pije kawę na dworze w cieniu, bo w domu nie ma czym oddychać
A u mnie znaaacznie chłodniej.

Cytat:
Napisane przez Madzialena7 Pokaż wiadomość
Nam też się wczoraj udało wyrwać nad jezioro ale kosztowało nas to godzinę stania w korkach . Bo oczywiscie znowu były imprezy na miescie i zamknęli pół miasta .

Tez się witam z doskoku bo zaraz mykam do pracy, a znowu upał .
Mamy z TZ-tem kryzys ostatnio, nie umiemy się dogadać w żadnej kwestii, jeszcze do tego doszła sprawa mieszkania które oglądaliśmy w sobotę i które mi się mega podobało a TŻ zadecydował ze damy odpowiedź do poniedziałku bo nie podobało mu się to, że mamy to wynajęte do końca miesiąca i musielibyśmy tez za tamto zapłacić i w jednym miesiącu zapłacilibysmy 2 razy za mieszkania. I znalazł się chętny który wziął to mieszkanie od ręki i możemy się z nim pożegnać . Jestem mega zła bo to logiczne że czasem trzeba coś poświęcić by coś zyskać a nie że wynajmujący będzie czekał aż łaskawie się zdecydujemy i zapłacimy.
Nam się na szczęście udało dogadać z właścicielem poprzedniego mieszkania. Wyprowadziliśmy się 3 maja i tylko z 3 dni, a nie za cały miesiąc nam policzyli.

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
aaa właśnie, dzisiaj zmiana kodu, 299 dni do ślubu!
Ale super ja teraz czekam na rok do ślubu

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Kotori - bardzo fajna sala

Dzień dobry z pracy
Idziemy oglądać dzisiaj wieczorem jednak 2 mieszkania do wynajęcia. Mam nadzieję, że chociaż jedno będzie w porządku

Madzialena, my też teraz mamy za dużo na głowie z tymi mieszkaniami i się kłócimy. Nie martw się, będzie lepiej
Nam się tak udało, że pierwsze mieszkanie jakie upatrzyłam na ogłoszeniach okazało się idealnym

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
W ogóle wpadłam na szalony/genialny pomysł Stwierdziłam, że we wrześniu/październiku zacznę kupować prezenty gwiazdkowe. Rozłoży mi się to na te 3 miesiące, tak finansowo jak i czasowo (w sensie biegania i szukania czegoś, zamawiania). A teraz póki pracę mam i bardzo dobrze mi płacą to mogę kupić, potem nie wiem jak będzie. Dla siostry chyba już wiem co kupię, bratankowi też będę mogła wcześniej bo wiadomo, dla dziecka zawsze łatwiej Pewnie jakąś grę kupię Resztę też jakoś wymyślę:P
Dobry pomysł, nie tylko ze względu na kasę, ale po prostu później w grudniu tak na zawołanie ciężko mieć pomysły na prezenty dla wszystkich.

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Ja też nie przepadam za muffinami, wolę kawałek murzynka z blachy ;-)
Ja też nie przepadam, kilka pierwszych gryzów jest fajnych, a później jakoś się zapycham
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 14:33   #3837
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Dlaczego u mnie nie ma takich ofert
Mi sala oferuje za 1500 zł wynajem ich baru i szkła a za kolejne 500 zł wynajęcie baru z lodem. A gdzie barmani i alkohol
Dlatego szukam bardziej atrakcyjnej oferty.
Masakra, co to w ogóle za cena? Patrząc na oferty, które tu można spotkać - naciągają jak nie wiem co.

Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
Koleżanka,ktora mieszka w Szkocji, prezenty kupuje juz od lipca
Czyli nie zaczynam wcale dużo wcześniej

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Jadę mierzyć kolejną kieckę Ale mam dużo fotek, także gicior Trzymajcie kciuki, żebym wróciła z sukienką i żeby udało mi się wynegocjować minimalną cenę :P

Ja na razie nie myślę o sukni:P Ale czas by się rozejrzeć




Wiem, że środek lata ale przypomniałam sobie, że muszę w tym roku zimowe buty kupić. Będzie ciężka przeprawa. Mam nadzieje, że uda mi się już w październiku coś dostać. Zastanawiam się czy nie wystarczy kupić jesiennych kozaków a potem tylko wsadzić wkładkę ocieplającą. Na te zimy jakie ostatnio mamy to średnio potrzebuję ocieplanych od góry do dołu butów. Teraz zimę przeżyłam w jesiennych butach:P
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 14:39   #3838
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Masakra, co to w ogóle za cena? Patrząc na oferty, które tu można spotkać - naciągają jak nie wiem co.


Czyli nie zaczynam wcale dużo wcześniej



Ja na razie nie myślę o sukni:P Ale czas by się rozejrzeć



Wiem, że środek lata ale przypomniałam sobie, że muszę w tym roku zimowe buty kupić. Będzie ciężka przeprawa. Mam nadzieje, że uda mi się już w październiku coś dostać. Zastanawiam się czy nie wystarczy kupić jesiennych kozaków a potem tylko wsadzić wkładkę ocieplającą. Na te zimy jakie ostatnio mamy to średnio potrzebuję ocieplanych od góry do dołu butów. Teraz zimę przeżyłam w jesiennych butach:P
Ja zimę 2014/2015 przełaziłam w jesiennych botkach z pull&bear
W tym roku też mam zamiar tak zrobić, bo kozaki mi nie pasują do płaszcza Oby zima nie była tragiczzna w tym roku
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 14:40   #3839
ann2016
Zakorzenienie
 
Avatar ann2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 430
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

zaraz mnie coś trafi chcę uaktualnić wizytówkę i wszystko jest pięknie do momentu jak daję podgląd zmian to jest tak jak ma być a jak już je zapiszę to się psuje i jakieś tam mam nawiasy itd.
ann2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-10, 14:40   #3840
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Ja kupiłam w pullu dwie pary jesiennych butów, z zimowych mam jeszcze trochę z zeszłego roku
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-16 16:40:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:37.