Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-11, 10:33   #3961
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Nie robiłam zdjęć przy mierzeniu, ale suknia jest już w mojej szafie
TŻ zostaje u mnie do czwartku i nie mam jak zrobić zdjęć, żeby nic nie podejrzał

W każdym bądź razie to wersja w bieli z trenem sukni Justin Alexander 8724
Wyglądam w niej cudownie!

Chcę do niej taki długi welon jak ta dziewczyna ze zdjęcia (też jest w tej sukni)
Gorset na żywo wygląda miliard razy lepiej, normalnie taka różnica jest między zdjęciami z fleszem a wyglądem na żywo
Przepiękna Ile dałaś? Używana, tak? (sorki, nie nadrabiałam )

Hej, ja już wróciłam z imienin babci Przed południem wypiłam 3 piędziesiony wiśniówki, moja babcia jest szalona
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:34   #3962
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
dont przepiękna ta sukienka, baaaardzo mi się podoba jestem mega ciekawa jak wygląda na Tobie

A ja zapisałam się do makijażystki. Jestem w strasznym szoku bo napisałam do dziewczyny tak orientacyjnie. Byłam pewna, że to jeszcze za wcześnie a ona, że ma już dwie osoby zapisane na ten dzień Wstępnie miała zajętą 11 i 12, więc zapisałam się na 13, dla mnie chyba idealnie.
Jeśli masz ślub na 16 to 13 godzina to najpóźniej... Chociaż ja bym wolała właśnie tą 11 lub 12 godzinę jednak.


Btw. Kiedy zrobiłaś sobie grzywkę?
Fajnie by wyglądała jakbyś ją sobie tak rozdzieliła na boki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dlugie-wlosy-z-grzywka-48.jpg (99,8 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 56fe9d71b3e948be35aa25f83ba7cfe4.jpg (28,4 KB, 0 załadowań)
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:34   #3963
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Zrobiłam wreszcie tablicę kolorystyczną. Jak myślicie,bedzie to grać?
Cudnie Będzie idealnie

Cytat:
Napisane przez mysza93 Pokaż wiadomość
My to w ogóle mamy z Tz kryzysa
Musicie sobie nadrobić trochę te przerwy związane z pracą, żniwa itd. Za chwile wakacje to sobie wypoczniecie, spędzicie czas razem i będzie cacy

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
ja mam kryzys ślubny - odechciało mi się wesela i wszystkiego, co z nim związane
Mam już tak od dawna:P Przyjaciółka mówi, że nie ma już do mnie cierpliwości bo wiecznie jestem niezadowolona, nic nie wybieramy i stoimy w miejscu z przygotowaniami No ale co ja poradzę. Wybrane mamy dużo, ale niespecjalnie chce nam się coś załatwiać. Chyba ciągle mi dziwnie z myślę, że mam dzwonić i, że to ma być mój ślub i wesele.

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Właśnie się zabrałam za pisanie i szukanie kiecek! dajcie mi pół godziny i wszystko będzie

A i usprawiedliwienie mam dobre bo udało nam się wynająć mieszkanie od 1 września, jeździliśmy i oglądaliśmy
Gratulacje mieszkania

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Przepraszam za opóźnienie, ale jak napisałam wyżej cały czas latamy z TŻ i nie było mnie przy kompie

Byłam umówiona do 2 salonów w Warszawie - Carmen http://www.carmen-slubne.pl/ i La Mariee http://lamariee.pl/

post napisano o 23:12 ----------

Edit: A ta moja faworytka kosztuje 2500
Oczywiście praktycznie nic nie mogę zobaczyć, jedynie ten teledysk mi się otworzył (ale nie że filmik tylko fotka) i suknia zapowiada się super Mi się takie bardzo podobają W domu postaram się obejrzeć więcej i zobaczyć resztę sukienek

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Mi się podoba model Monique Ale ta Twoja też mi się bardzo podoba, jeszcze jak ktoś ma zgrabne nogi to fiu, fiuu


Ja to w ogóle nie mam genu podróżnika







Ekhm.... Kupiłam wczoraj suknię
Witaj w klubie Z jednej strony chciałabym gdzieś pojechać ale z drugiej nie jestem przekonana gdzie i czy na pewno:P

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Nie robiłam zdjęć przy mierzeniu, ale suknia jest już w mojej szafie
TŻ zostaje u mnie do czwartku i nie mam jak zrobić zdjęć, żeby nic nie podejrzał

W każdym bądź razie to wersja w bieli z trenem sukni Justin Alexander 8724
Wyglądam w niej cudownie!

Chcę do niej taki długi welon jak ta dziewczyna ze zdjęcia (też jest w tej sukni)
Gorset na żywo wygląda miliard razy lepiej, normalnie taka różnica jest między zdjęciami z fleszem a wyglądem na żywo
Nie mój typ ale jest powalająca A skoro ją wzięłaś to na bank musi super na Tobie leżeć

Cytat:
Napisane przez candy111 Pokaż wiadomość
Dont bardzo ładna suknia. Czy u Was też jest tak gorąco, że nie daje się oddychać? Ja po przebudzeniu pierwsze co to włączyłam wiatrak.
U nas jest znośnie, nad morzem zawsze mamy ciut lepiej - wiatr od morze, taki chłodniejszy.



Hej W pracy oczywiście już jestem
W ogóle od kilku dni myślę czy nie iść na prawko. W ogóle mnie nie ciągnie ale może by się przydało (choć sama nie wiem). Myślałam by zrobić teraz bo potem zmieniają się przepisy i prawko będzie trzeba odnawiać co ileś tam lat (czyli kasa i stres). Nie mogę się zdecydować. Wiem, że zdam i będę dobrze jeździć ale nie wiem czy chce:P
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:37   #3964
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
Super kieca i super cena
Ja też będę miała księżniczkę piona
Ja też dlatego napisałam, ze u mnie nie zdałoby to egzaminu :d ale super wygląda
Jednak nie rybka?
Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
dont przepiękna ta sukienka, baaaardzo mi się podoba jestem mega ciekawa jak wygląda na Tobie

A ja zapisałam się do makijażystki. Jestem w strasznym szoku bo napisałam do dziewczyny tak orientacyjnie. Byłam pewna, że to jeszcze za wcześnie a ona, że ma już dwie osoby zapisane na ten dzień Wstępnie miała zajętą 11 i 12, więc zapisałam się na 13, dla mnie chyba idealnie.
A nie rezerwujesz też dla np. mamy i świadkowej?
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:38   #3965
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Hej

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Nie robiłam zdjęć przy mierzeniu, ale suknia jest już w mojej szafie
TŻ zostaje u mnie do czwartku i nie mam jak zrobić zdjęć, żeby nic nie podejrzał

W każdym bądź razie to wersja w bieli z trenem sukni Justin Alexander 8724
Wyglądam w niej cudownie!

Chcę do niej taki długi welon jak ta dziewczyna ze zdjęcia (też jest w tej sukni)
Gorset na żywo wygląda miliard razy lepiej, normalnie taka różnica jest między zdjęciami z fleszem a wyglądem na żywo
Piękna, jak tylko dasz radę to rób fotki i wrzucaj
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
gorąco, ale ja lubię taką pogodę, w końcu mamy lato. :P
Jak będzie zimno, to ludzie będą narzekać, że jest zimno, i tak w kółko.
O właśnie, zawsze tak jest Ja tam jestem zadowolona z pogody, co prawda wiatrak chodzi prawie 24h/dobę, ale jest pięknie. I tak jak któraś pisała, zimą mało nie wpadam z depresję, tym bardziej, kiedy nie ma słońca. Więc teraz staram się cieszyć chwilą
Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
szkoda, że u mnie nie zdałoby to egzaminu ale chociażby do ozdoby świetne
O, widziałam ją ostatnio, mnie by odpowiadała
Cytat:
Napisane przez ann2016 Pokaż wiadomość
kupiłam w PL fajne duże kubki z myszką miki w home&you i piję tą herbatę i piję i końca nie widać
Mam go (jeśli to ten sam), świetny jest, ale mogę być nieobiektywna, bo mam fioła na punkcie myszki <3
Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
Za miesiąc idziemy na czwarte wesele i właśnie dostałam zaproszenie na panieński do PMki, z którą nie mam prawie żadnego kontaktu i nie znam ani jednej dziewczyny która jest zaproszona chyba się kulturalnie wymiksuje
Może jeszcze to przemyśl, czasem najlepiej się bawimy, kiedy spodziewamy się nudy

W przyszłym tygodniu w weekend jedziemy na trzy dni do Białki! Bardzo się cieszę, bo myślałam, że już nie damy rady nigdzie jechać (TŻ musiał wziąć urlop w maju ).

Edytowane przez sunny0
Czas edycji: 2015-08-11 o 10:43
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:39   #3966
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Cudnie Będzie idealnie


Hej W pracy oczywiście już jestem
W ogóle od kilku dni myślę czy nie iść na prawko. W ogóle mnie nie ciągnie ale może by się przydało (choć sama nie wiem). Myślałam by zrobić teraz bo potem zmieniają się przepisy i prawko będzie trzeba odnawiać co ileś tam lat (czyli kasa i stres). Nie mogę się zdecydować. Wiem, że zdam i będę dobrze jeździć ale nie wiem czy chce:P


Ja myslę,że prawko zawsze warto mieć. Bardzo się to przydaje.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:40   #3967
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość


Hej W pracy oczywiście już jestem
W ogóle od kilku dni myślę czy nie iść na prawko. W ogóle mnie nie ciągnie ale może by się przydało (choć sama nie wiem). Myślałam by zrobić teraz bo potem zmieniają się przepisy i prawko będzie trzeba odnawiać co ileś tam lat (czyli kasa i stres). Nie mogę się zdecydować. Wiem, że zdam i będę dobrze jeździć ale nie wiem czy chce:P
idź! Ja wychodzę z założenia, że bez prawka jest jak bez ręki i w ogóle wszystko mi mówi, żeby być za robieniem prawa jazdy jesteś niezależna, jak nie daj Bóg coś sie stanie to możesz cokolwiek załatwić bez proszenia się o podwózke itd.

w na jednej rozmowie o prace nie pytali mnie czy mam prawko tylko od razu czy mam samochód
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 10:42   #3968
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Arya90 Pokaż wiadomość
kurcze to ale wcześnie ma te terminy zajęte. Ja ostatnio pytałam mojej fryzjerki to mówiła, że spokojnie, bo jeszcze dużo czasu. Tylko teraz dziwi mnie jedno, ona mówiła, że za fryzurę weźmie ode mnie jak za normalne upięcie (pominie słowo ślubne więc taniej zapłacę), czyli z 60 zł, ale jak zapytałam o próbną to powiedziała, że to tam tylko z 10 zł weźmie, bo to zrobi tylko takie obrazowe upięcie. a ja nie chcę obrazowego, bo chcę normalne. Nigdy u niej nie czesałam fryzury, zawsze chodzę na obcięcie i na sauny i chciałabym na próbnej mieć to normalnie zrobione, żeby wiedzieć czy będzie umiała mi to trwale zrobić. A nie, żeby za 2 godziny mi się rozsypała. Ech :/
Może u mnie te terminy wynikają z tego, że to małe miasto i raczej nikogo lepszego nie ma.
Za to z fryzjerem będę miała meeeeega problem

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Jeśli masz ślub na 16 to 13 godzina to najpóźniej... Chociaż ja bym wolała właśnie tą 11 lub 12 godzinę jednak.


Btw. Kiedy zrobiłaś sobie grzywkę?
Fajnie by wyglądała jakbyś ją sobie tak rozdzieliła na boki
Mam na 17 więc myślę, że 13 jest spoko
Grzywkę zrobiłam sobie już z prawie miesiąc temu, wiec grzywka mi już trochę odrosła i naturalnie mi się tak rozdziela

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
A nie rezerwujesz też dla np. mamy i świadkowej?
Moja mama nie chce, nie maluje się na codzień w ogóle więc jak pomaluje usta szminką to będzie szał
No a o świadkową mnie akurat pytała ale problem jest taki, że ja jeszcze nie mam świadkowej muszę się w końcu zdecydować bo mam dylemat...
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:45   #3969
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Dziewczyny,lato latem, gorąc gorącem,ale nie na darmo jest prawie że stan klęski żywiołowej, zalecają nie wychodzić z domów, ludzie trafiają do szpitali, słabną. To nie jest normalna sytuacja i uważam,że jak najbardziej jak narzekać - to teraz. Przy zimnie schowa się w domu,a teraz? Nic nie zrobisz. Ja mam w domu 35 stopni, na dworze jest 40 w tym momencie, nie mogę oddychać codziennie słabnę kilka razy i powiedzcie mi jeszcze,że trzeba się cieszyc bo jest lato Oby te temperatury jak najszybciej przeszły,bo to jest duże zagorożenie dla każdego. Zwierzaki prawie że zdychają z gorąca, kota moczę kilka razy dziennie, lodówka przestaje mi pracować,bo nie wyrabia.
Normalnie,fajnie i ciepło jest jak mamy do 30 stopni a nie prawie 40.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:45   #3970
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Też myślę, że warto mieć prawko
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:47   #3971
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Sophie ja bym poszla


sama wiem ze teraz bym nie poszla bo bardziej bym sie bala z czasem/nie mialabym kasy/ nie mialabym czasu

a przy dzieciach kiedys to juz w ogole bym nie miala czasu ani kasy by iscc pewnie ciesze sie ze mam to za soba, bo daje to duza swobode jednak a nigdy nie wiadomo kiedy sie przyda.

Tż tez bedzie robil prawko pewnie jakos po slubie. Tylko tu jest inaczej niz ja np wynioslam z PL ze kazdy po 18tce szedl na prawko praktycznie, tutaj w sumie bo na co komu prawko mieszkajac np w stolicy
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 10:48   #3972
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Moja mama nie chce, nie maluje się na codzień w ogóle więc jak pomaluje usta szminką to będzie szał
No a o świadkową mnie akurat pytała ale problem jest taki, że ja jeszcze nie mam świadkowej muszę się w końcu zdecydować bo mam dylemat...
To moze warto mamie taki profesjoalny zafundować?Moja też sie upiera,że się sama pomaluje,ale ja bym chciała jej zafundować to,bo wiem,że będzie się czuła "dopieszczona" Ale zastanwiam się nad siostrą też (bedzie mieć 17 lat), no a świadkowej tez nie mam,ale chyba też... Wiec myślę,ze tak 4 h musze zarezerwować.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:50   #3973
Katiaskaa
Zadomowienie
 
Avatar Katiaskaa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 277
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Dziewczyny,lato latem, gorąc gorącem,ale nie na darmo jest prawie że stan klęski żywiołowej, zalecają nie wychodzić z domów, ludzie trafiają do szpitali, słabną. To nie jest normalna sytuacja i uważam,że jak najbardziej jak narzekać - to teraz. Przy zimnie schowa się w domu,a teraz? Nic nie zrobisz. Ja mam w domu 35 stopni, na dworze jest 40 w tym momencie, nie mogę oddychać codziennie słabnę kilka razy i powiedzcie mi jeszcze,że trzeba się cieszyc bo jest lato Oby te temperatury jak najszybciej przeszły,bo to jest duże zagorożenie dla każdego. Zwierzaki prawie że zdychają z gorąca, kota moczę kilka razy dziennie, lodówka przestaje mi pracować,bo nie wyrabia.
Normalnie,fajnie i ciepło jest jak mamy do 30 stopni a nie prawie 40.
zgadzam się
Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość

Hej W pracy oczywiście już jestem
W ogóle od kilku dni myślę czy nie iść na prawko. W ogóle mnie nie ciągnie ale może by się przydało (choć sama nie wiem). Myślałam by zrobić teraz bo potem zmieniają się przepisy i prawko będzie trzeba odnawiać co ileś tam lat (czyli kasa i stres). Nie mogę się zdecydować. Wiem, że zdam i będę dobrze jeździć ale nie wiem czy chce:P
Prawko warto mieć

Ja mam już z 6 lat, ale nie jeżdżę i nie żałuję, że mam
__________________
Moja miłość - Antek 16.09.2012
Katiaskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:53   #3974
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Dziewczyny,lato latem, gorąc gorącem,ale nie na darmo jest prawie że stan klęski żywiołowej, zalecają nie wychodzić z domów, ludzie trafiają do szpitali, słabną. To nie jest normalna sytuacja i uważam,że jak najbardziej jak narzekać - to teraz. Przy zimnie schowa się w domu,a teraz? Nic nie zrobisz. Ja mam w domu 35 stopni, na dworze jest 40 w tym momencie, nie mogę oddychać codziennie słabnę kilka razy i powiedzcie mi jeszcze,że trzeba się cieszyc bo jest lato Oby te temperatury jak najszybciej przeszły,bo to jest duże zagorożenie dla każdego. Zwierzaki prawie że zdychają z gorąca, kota moczę kilka razy dziennie, lodówka przestaje mi pracować,bo nie wyrabia.
Normalnie,fajnie i ciepło jest jak mamy do 30 stopni a nie prawie 40.
Ja to pisałam bardziej w odniesieniu do siebie, że dobrze się czuję. Ale też zdaję sobie sprawę, że wiele osób (nie tylko starszych) na tym cierpi No i jednak jest różnica między 40 a 30 stopniami. Ale tak jak piszę, ja wolę to niż zimę, pluchę czy brak słońca
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:56   #3975
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Ja to pisałam bardziej w odniesieniu do siebie, że dobrze się czuję. Ale też zdaję sobie sprawę, że wiele osób (nie tylko starszych) na tym cierpi No i jednak jest różnica między 40 a 30 stopniami. Ale tak jak piszę, ja wolę to niż zimę, pluchę czy brak słońca
No dobrze,ale uważam za nie na miejscu mówienie czegoś w stylu " Ludzie zawsze narzekają". W momencie jak jest pogoda tego typu, to jest po prostu niebezpieczne. I fajnie,że ktoś lubi taką pogodę i się dobrze czuje,ale dla mnie to jednak porównanie w stylu " wszedł mors do lodowatej wody i dziwi się,że inni zamarzają,bo przeciez jemu zimno nie jest "
Chociażby warto pomyśleć właśnie o starszych,malutkich dzieciach, osobach z jakimiś chorobami (choćby serca, z dusznościami), o zwierzętach, którzy za przeproszeniem "zdychają" w takiej temperaturze.

Na 30 stopni to i ja nie narzekam. Nie lubię, ale nie jest to nie do przeżycia,schowam sie w domu i tyle. A od tygodnia jestem zmuszona spać pod mokrym kocem, z trzema wiatrakami a mimo to nic mi to nie daje,bo na 11 piętrze można umrzeć.Powiem wiecej - dzisiaj przeprowadzamy się na kilka dni do rodziców,bo nie dajemy rady wytrzymać. Dla mnie to nie jest normalna pogoda
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.

Edytowane przez lolusl
Czas edycji: 2015-08-11 o 10:57
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:56   #3976
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Hejo Ja po krótkich wakacjach i aktualnie umieram w domu Upały spoko ale w ciąży to co chwilę mi słabo, czarno przed oczami albo na wymioty mnie zbiera. A piję sporo Wczoraj np. byliśmy na zamku, to w murach jeszcze fajnie, ale jak miałam wejść po schodach (10 schodków) to siadłam po 5 bo czarno na około! Dla mnie 25 - 30 maks. Ale 35 albo wiecej to przegięcie I będę marudzić teraz na upały, a później na przemakające buty i nieodśnieżone chodniki, ale chyba z dwojga złego wolę w zimną stronę póki co
Ktoś się pytał na kiedy termin (40 stron do nadrobienia - przeleciałam tak na oko) - 25. stycznia Czyli środek zimy

Dont super że masz suknie! Ja bym chciała już przymierzać, ale póki co to tylko tyję
Tetrik gratulacje mieszkania i prawie wybrania sukni!

Ja się zastanawiam nad grawerem w obrączce. Bo mamy póki co tylko imię i mieliśmy kończyć grawer u tego samego gościa po ślubie kościelnym. I chciałabym słowa - forever and ever + data - tylko u Tż to się zmieści ale u mnie? Kurcze
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 10:59   #3977
ann2016
Zakorzenienie
 
Avatar ann2016
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 6 430
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Hej W pracy oczywiście już jestem
W ogóle od kilku dni myślę czy nie iść na prawko. W ogóle mnie nie ciągnie ale może by się przydało (choć sama nie wiem). Myślałam by zrobić teraz bo potem zmieniają się przepisy i prawko będzie trzeba odnawiać co ileś tam lat (czyli kasa i stres). Nie mogę się zdecydować. Wiem, że zdam i będę dobrze jeździć ale nie wiem czy chce:P
ja sobie nie wyobrażam życia bez prawka


Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Mam go (jeśli to ten sam), świetny jest, ale mogę być nieobiektywna, bo mam fioła na punkcie myszki <3
ja też i i jeszcze kubuś puchatek z nim mam 2 kubki ale normalne nie duże i oprócz tych dużych z myszką to z nią mam jeszcze 2 normalne i koc z myszka i puchatkiem w ogóle to mam manie na koce uwielbiam
ann2016 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:00   #3978
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Patrzcie, co moja sala dodała do swojej oferty!

KLIK
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:01   #3979
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Patrzcie, co moja sala dodała do swojej oferty!

KLIK



Lecimy do Rzymu
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-11, 11:03   #3980
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

A co do prawka! Nie wyobrażam sobie go nie mieć :niee: Zakupy, praca, impreza - cokolwiek! Prawko to zbawienie, nie musze czekać na TŻ albo kogoś kto mnie łaskawie zawiezie, przywiezie tylko siadam i jadę i się nie zastanawiam (no chyba że nad poziomem paliwa w baku )
Pewnie wyjdzie tak że jeszcze na porodówkę sama się zawiozę. Generalnie prawko mega ułatwia życie, tylko jedna zasada - po zdaniu min. pół roku trzeba jeździć regularnie. Bo jak po zdaniu dalej będziesz liczyła tylko na Tż albo znajomych to bez sensu kasę dawać Moja przyjaciółka zdała i nie jeździ już 3 lata i teraz się boi wsiąść. A ja jeździłam od początku (kochaną fieścinką Tżta ) i teraz nie boję się nigdzie jechać, dłuższe, krótsze trasy obojętnie
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:03   #3981
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Ja bez prawka to jak bez ręki ;-) teraz kazalalm mojej przyjaciółce zrobić, bo już mam dosyć jeżdżenia do niej
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:04   #3982
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
No dobrze,ale uważam za nie na miejscu mówienie czegoś w stylu " Ludzie zawsze narzekają". W momencie jak jest pogoda tego typu, to jest po prostu niebezpieczne. I fajnie,że ktoś lubi taką pogodę i się dobrze czuje,ale dla mnie to jednak porównanie w stylu " wszedł mors do lodowatej wody i dziwi się,że inni zamarzają,bo przeciez jemu zimno nie jest "
Chociażby warto pomyśleć właśnie o starszych,malutkich dzieciach, osobach z jakimiś chorobami (choćby serca, z dusznościami), o zwierzętach, którzy za przeproszeniem "zdychają" w takiej temperaturze.

Na 30 stopni to i ja nie narzekam. Nie lubię, ale nie jest to nie do przeżycia,schowam sie w domu i tyle. A od tygodnia jestem zmuszona spać pod mokrym kocem, z trzema wiatrakami a mimo to nic mi to nie daje,bo na 11 piętrze można umrzeć.Powiem wiecej - dzisiaj przeprowadzamy się na kilka dni do rodziców,bo nie dajemy rady wytrzymać. Dla mnie to nie jest normalna pogoda
Tak mi się przypomniało, że kilka dni temu mojemu wujkowi padła krowa. Weterynarz powiedział, że to prawdopodobnie od upału...
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:07   #3983
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość



Lecimy do Rzymu
zazdroszcze
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:08   #3984
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość



Lecimy do Rzymu
Kiedy? Zazdroszczę bo tak bardzo bysmy chcieli z Tż tam lecieć

Edytowane przez pannamima
Czas edycji: 2015-08-11 o 11:11
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:11   #3985
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

A co do prawka - ja mam, ale od czasu egzaminu nie wsiadłam już za kierownicę ani na chwilę
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:12   #3986
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Byłam na zakupach, a teraz probuje dojść do siebie

Na 15.00 jadę chyba z koleżanką suknie oglądać Ale ona jest umówiona do mierzenia
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:12   #3987
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez ann2016 Pokaż wiadomość
ja też i i jeszcze kubuś puchatek z nim mam 2 kubki ale normalne nie duże i oprócz tych dużych z myszką to z nią mam jeszcze 2 normalne i koc z myszka i puchatkiem w ogóle to mam manie na koce uwielbiam
Ja z myszą oprócz kubka mam legginsy, dwie bluzki, poszewkę na jaśka, pierścionek taki z odpustu, torbę, chciałam jeszcze jakiś koc i ręcznik widziałam, ale wszystko małe, bo dla dzieci Wszyscy się ze mnie śmieją, nie wiem dlaczego
Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Patrzcie, co moja sala dodała do swojej oferty!

KLIK
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:14   #3988
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Kiedy? Zazdroszczę bo tak bardzo bysmy chcieli z Tż tam lecieć
1-8.lisopada.
Z tego co patrzyłamto jest wtedy 16 stopni około,wiec idealnie na zwiedzanie.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:14   #3989
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Wy to ciągle jakieś kryzysy
A no non stop

Cytat:
Napisane przez Madzialena7 Pokaż wiadomość
No to piona . Choć u nas wczoraj wieczór było bardzo dobrze, ale jednak ostatnio dużo się kłócimy i nie zgadzamy w pewnych sprawach.


Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ekhm.... Kupiłam wczoraj suknię
Szalona! Sukienka bardzo ładna, ma piękny gorset

Cytat:
Napisane przez Sophie24 Pokaż wiadomość
Musicie sobie nadrobić trochę te przerwy związane z pracą, żniwa itd. Za chwile wakacje to sobie wypoczniecie, spędzicie czas razem i będzie cacy
Być może

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Dziewczyny,lato latem, gorąc gorącem,ale nie na darmo jest prawie że stan klęski żywiołowej, zalecają nie wychodzić z domów, ludzie trafiają do szpitali, słabną.
Ja, mimo że uwielbiam lato i ciepło, to zgadzam się z Tobą. U nas jest masakra, nic na polach nie rośnie, wody brak, zwierzęta nie mają co pić, po prostu nie ma wody. Ciągłe pożary. Kilka osób z naszej wsi już w szpitalu się znalazło bo za gorąco. No teraz to jakaś masakra No i nie chcą minąć. Wszyscy u nas mówią że nikt nie widział takich upałów od wielu wielu lat. Bywały ale trwały dzień, dwa. Ale nie kilka tygodni.

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Patrzcie, co moja sala dodała do swojej oferty!

KLIK
U nas od niedawna też jest możliwość ślubu w plenerze, ale tylko ślubu
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-11, 11:14   #3990
CrayOn
Wife!
 
Avatar CrayOn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 875
Dot.: Wężowe spodnie to nasz znak, za rok powiemy TŻtom tak! - PM 2016 cz.33

Dla mnie też te upały to za dużo jak byliśmy na południu Polski u rodziców tż to nawet jak się siedzialo to z się lało, masakra to nie dla mnie... Dziś na pomorzu pogoda w kit - dla mnie za ciepło... Jestem raczej zimowa i kocham jesień zwłaszcza jak jest słoneczna, ciepła wtedy spacery po lesie są bezcenne Już M. zapowiedziałam, że jak dom to koniecznie blisko lasu najlepiej na jakimś wygwizdowiu z dala od miejskiego szumu ale też tak, żeby max do 20min dostać się do centrum ma się wymagania hihi
__________________
Like the moon we borrow our light... I am nothing but the shadow in the night... So if you let me I will catch fire to let Your glory and mercy shine!



CrayOn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-16 16:40:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.