Lutówki 2017 ❤ - część VI - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-25, 13:23   #3001
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Chyba wszystkie Geoxy mają dziurki, a Respira to ich system. Kiedyś czytałam, że przepuszcza powietrze, ale nie dopuszcza wody.

Wczoraj moja siostra cioteczna przywiozła Ali Geoxy z Niemiec. Zapłaciła 19 euro. Ja się pytam gdzie u nas kupię za tyle Geoxy Oczywiście pomijam Tk Maxx
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 13:41   #3002
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Luca wczoraj po długiej drzemce od razu lepiej. Tylko ze ma okropnego gluta którego mi tez sprzedał. Takze chorujemy razem :/
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 13:48   #3003
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
a respira to nie te oddychające z dziurkami w podeszwie? bo mi się tak wydaje





ufff, ale też masz te dziurki w podeszwie?
Tak, mamy te dziurki i wszystko jest ok


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 14:19   #3004
evamarczyk291
Przyczajenie
 
Avatar evamarczyk291
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 19
Dot.: Lutówki 2017 - część VI

Cytat:
Napisane przez sonia_n Pokaż wiadomość
A co zrobić jak dziecko jajek nie chce ? Jutro znów spróbuje może muffinka jajecznego

Trzeba jajo przemycać moja podopieczna też nie chciała jeść jajek, żółta ją za bardzo zatykały, chociaż i tak były z wodą/mlekiem rozrabiane. Może jakieś placuszki właśnie rób, kluseczki do zupy, mniej lub bardziej jajeczne, żeby maluch przywykł do smaku jaja... Może pasty? ^^ Może zajrzyj na http://123madrzyrodzice.pl/ , tam są jakieś przepisy dla maluszków, czasem taka pomocna dłoń jest na wagę złota, w końcu ileż człowiek ma pomysłów w głowie :P
evamarczyk291 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 16:06   #3005
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie Geoxy mają dziurki, a Respira to ich system. Kiedyś czytałam, że przepuszcza powietrze, ale nie dopuszcza wody.

Wczoraj moja siostra cioteczna przywiozła Ali Geoxy z Niemiec. Zapłaciła 19 euro. Ja się pytam gdzie u nas kupię za tyle Geoxy Oczywiście pomijam Tk Maxx
19 euro to koło90- 100... Mo ka sandałki za 106 kupiłam czy jakoś tak na promce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Mały ma jakieś wirusowe zapalenia gardła i buzi (coś tam o wypryskach Pani mówiła). Szybko ma przejść. Jutro jadę te 2 dni dadzą radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 18:56   #3006
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
19 euro to koło90- 100... Mo ka sandałki za 106 kupiłam czy jakoś tak na promce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Mały ma jakieś wirusowe zapalenia gardła i buzi (coś tam o wypryskach Pani mówiła). Szybko ma przejść. Jutro jadę te 2 dni dadzą radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ooooj to zdrówka! może opryszczkowe coś tam ma? nie pamiętam jak to się nazywa
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 19:14   #3007
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Zdrówka dla Macka!
Ja dzisiaj bylam na akcji robienia osmiorniczek dla wczesniakow. Oczywiście prawie się popłakałam. Ale super sprawa. Bede dziergac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-25, 19:34   #3008
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Shiru super!!! Też kiedyś chciałam... Jakos na chęciach stanęło...

Fantazja myśleliśmy też że bostonka ale nie...
No nic. Śpi. Jutro rano jadę i wrócę w środę w nocy... Już tęsknię!!!

W ogóle! 2 noce spał że mną o nie szukal cyca!! Jaram się! Kocham z nim spać i super że nie chce!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-25, 21:07   #3009
Fantazja_
Zakorzenienie
 
Avatar Fantazja_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3 888
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Shiru super!!! Też kiedyś chciałam... Jakos na chęciach stanęło...

Fantazja myśleliśmy też że bostonka ale nie...
No nic. Śpi. Jutro rano jadę i wrócę w środę w nocy... Już tęsknię!!!

W ogóle! 2 noce spał że mną o nie szukal cyca!! Jaram się! Kocham z nim spać i super że nie chce!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szybko Maćko się wykaraska i baw się dobrze, staraj się wyłączyć myślenie o synku..super z tym cycoleniem..ja nie pogniewałabym się na odstawienie nocne choć te czasy, które były z milionem pobudek chyba już za nami (ale mówię to cicho, żeby nie zapeszać ) Ja bardzo lubię spać z Dejwem...miałam odkładać ostatnio do łóżeczka no ale jakoś tak nadal śpi
Fantazja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 04:20   #3010
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Tzn no jest mu lepiej. Wiemy co mu jest. Więc do żłobka nie idzie ale dadzą radę. Wierzę w nich! Dziś noc nawet spoko. Ale wjechał cyc o 1.ale to ja też już chciałam bo dawałam leki wiwc się rozbudzil i uznałam że śpimy dalej razem więc mu dałam ot tka gratis

Poranek super! Bałam się że będzie cycolil długo długo a ja spóźniona będę go zostawiać i będzie płakał bo dalej by chciał cycy... Ale nie.
Spał ja się wyszykowalam, sama poszłam dać cycy wycalowac, zasnął, ogarnęłam się, obudziłam babcie, wycalowalam raz jeszcze i wyszłam.
Jakbym szła i słyszała że płacze to bym się chyba zaplakala...
Ale jadę!!! Jedna noc. Nie wiem czy pić czy spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 06:51   #3011
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Ja bym spała
Baw się dobrze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-26, 07:15   #3012
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Tyko że dzis duża impreza. 2h prawie skracalam sama sukienkę! 3warstwowa! I szpilki zapakowalam.. I będą kolorowe drinki..
Ale z drugiej strony uwielbiam tsz hotelowa pościel... Ajajajjjj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 07:25   #3013
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Ale jadę!!! Jedna noc. Nie wiem czy pić czy spać
Jedź i baw się dobrze!



U nas dziś słaba noc, ok 2.30 B obudził się z płaczem, siedział w łóżeczku i wkładał ręce pod pupę... okazało się, że jest przesikany. Oczywiście przebieranie go rozbudziło i nie mógł zasnąć... Siedziałam z nim do 3.30 a potem sama nie umiałam już spać.

Udało się za to zostawić go u babci. Po wczorajszym nieudanym zostawieniu dzisiaj było już o wiele, wiele lepiej. Posiedziałam z nim pół godziny, na moje wyjście oczywiście się rozpłakał ale szybko wrócił do zabawek i śniadania
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 07:41   #3014
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

hej


po ostatnim tygodniu i wczorajszym dni zaczynam tęsknić za pracą


Nawet męzowi Szymek na spacerze wczoraj wlazł za skórę i rzucił czym nie powinnismy z nim iść do psychologa jakiegoś, bo jest taki uparty


a noce cóż, ja już nie łudzę się, że będzie lepiej dużo. Obstawiam, że wrócę do pracy i bedę miała 1,5 roczniaka budzącego się non stop.
Chyba, że rzeczywiście jakiś przełom nastpi przy odstawieniu, ale jakoś zaczynam wątpić



Cytat:
Napisane przez Escorpio Pokaż wiadomość
Chyba wszystkie Geoxy mają dziurki, a Respira to ich system. Kiedyś czytałam, że przepuszcza powietrze, ale nie dopuszcza wody.

Wczoraj moja siostra cioteczna przywiozła Ali Geoxy z Niemiec. Zapłaciła 19 euro. Ja się pytam gdzie u nas kupię za tyle Geoxy Oczywiście pomijam Tk Maxx

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Tak, mamy te dziurki i wszystko jest ok


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Shiru super!!! Też kiedyś chciałam... Jakos na chęciach stanęło...

Fantazja myśleliśmy też że bostonka ale nie...
No nic. Śpi. Jutro rano jadę i wrócę w środę w nocy... Już tęsknię!!!

W ogóle! 2 noce spał że mną o nie szukal cyca!! Jaram się! Kocham z nim spać i super że nie chce!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Fantazja_ Pokaż wiadomość
szybko Maćko się wykaraska i baw się dobrze, staraj się wyłączyć myślenie o synku..super z tym cycoleniem..ja nie pogniewałabym się na odstawienie nocne choć te czasy, które były z milionem pobudek chyba już za nami (ale mówię to cicho, żeby nie zapeszać ) Ja bardzo lubię spać z Dejwem...miałam odkładać ostatnio do łóżeczka no ale jakoś tak nadal śpi



a ja bym lubiła od czasu do czasu. Codziennie nie lubię już, bo w 3 nie da rady spać razem. Ba nawet jak maż się wyniesie to Szymon tak się kreci i wierci, że zawsze leży w poprzek na środku, a ja na krawędzi. Od dawna budzę się taka połamana, że szok
I ile razy byśmy go nie przesuwali to zawsze kończy się spaniem w poprzek. Jeszcze mąż dostaje kopniaki.
Ja z kolei jak się budzi w nocy i nie chce już spać mam łapanie za twarz i szczypanie+wyrywanie włosów. Świetnaa zabawa
Jak krzyknę to chyba myśli, że to super fun, bo robi to jeszcze mocniej


Także ja nie lubię już naszego spania

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Tzn no jest mu lepiej. Wiemy co mu jest. Więc do żłobka nie idzie ale dadzą radę. Wierzę w nich! Dziś noc nawet spoko. Ale wjechał cyc o 1.ale to ja też już chciałam bo dawałam leki wiwc się rozbudzil i uznałam że śpimy dalej razem więc mu dałam ot tka gratis

Poranek super! Bałam się że będzie cycolil długo długo a ja spóźniona będę go zostawiać i będzie płakał bo dalej by chciał cycy... Ale nie.
Spał ja się wyszykowalam, sama poszłam dać cycy wycalowac, zasnął, ogarnęłam się, obudziłam babcie, wycalowalam raz jeszcze i wyszłam.
Jakbym szła i słyszała że płacze to bym się chyba zaplakala...
Ale jadę!!! Jedna noc. Nie wiem czy pić czy spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja bym spała po piciu marzy mi się taki mocny sen po paru drinkach
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 07:51   #3015
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Mocni po drinkach to ja śpię do południa a tu szkolenie przecież.. Rozważam te kolorowe drinki w mocy podwójnej tak w czasie 19-22 to od 22.10 po szybkim prysznicu do 9 da radę się wyspać

Ja kocham spać z małym. Mąż narzeka że cały pokopany. Ja tam go nie słucham bo mały potrafi cycolic np 1.5h rano wchodząc na mnie schodząc. Próbując przeskamiwac więc czuje się jak koń po westernie. Co mnie tam jego kopanie. Choć dziś obudziłam się obok macka który spał z nogami na poduszce tatu chyba mi tam po prostu wygodne i Q że głowa męża tam bywa to przypadek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 09:16   #3016
anolta
Zakorzenienie
 
Avatar anolta
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3 141
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Hej kochane Ja nie mogę się ogarnąć. W piątek lecimy do Hiszpanii, także od weekendu zakupy wyjazdowe, to torby podręcznej nam brakowało, to strój kąpielowy, wiadomo nowe ciuszki, sandałki itd. dzieci też trzeba było obkupic. Teraz mam akcje pranie, prasowanie, drukowanie tych wszystkich rezerwacji i ogólnie w domu panuje mały chaos .

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Mocni po drinkach to ja śpię do południa a tu szkolenie przecież.. Rozważam te kolorowe drinki w mocy podwójnej tak w czasie 19-22 to od 22.10 po szybkim prysznicu do 9 da radę się wyspać

Ja kocham spać z małym. Mąż narzeka że cały pokopany. Ja tam go nie słucham bo mały potrafi cycolic np 1.5h rano wchodząc na mnie schodząc. Próbując przeskamiwac więc czuje się jak koń po westernie. Co mnie tam jego kopanie. Choć dziś obudziłam się obok macka który spał z nogami na poduszce tatu chyba mi tam po prostu wygodne i Q że głowa męża tam bywa to przypadek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miłego wyjazdu, poszalej trochę!

Dla mnie wybór jest prosty, pić! haha. Ja w sumie chodzę wyspana, jak się kładę koło północy i wstaję o 7 rano to jestem wyspana . Jasio się budzi kilka razy, ale to tylko się przytuli, weźmie do ręki moje włosy i śpi dalej. Za to rozmów z ludźmi, tańców, śmiechu, o tak tego mi brakuje

Ja jak zostawiam dzieci to nie tęsknię strasznie, zastanawiam się czy to ok. Na szczęście moja przyjaciółka właśnie wróciła ze szkolenia i na moje pytanie czy tęskniła za Z, odpowiedziała: "W życiu!" . A jest przecudowna mamą.

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
hej


po ostatnim tygodniu i wczorajszym dni zaczynam tęsknić za pracą


Nawet męzowi Szymek na spacerze wczoraj wlazł za skórę i rzucił czym nie powinnismy z nim iść do psychologa jakiegoś, bo jest taki uparty


a noce cóż, ja już nie łudzę się, że będzie lepiej dużo. Obstawiam, że wrócę do pracy i bedę miała 1,5 roczniaka budzącego się non stop.
Chyba, że rzeczywiście jakiś przełom nastpi przy odstawieniu, ale jakoś zaczynam wątpić
















a ja bym lubiła od czasu do czasu. Codziennie nie lubię już, bo w 3 nie da rady spać razem. Ba nawet jak maż się wyniesie to Szymon tak się kreci i wierci, że zawsze leży w poprzek na środku, a ja na krawędzi. Od dawna budzę się taka połamana, że szok
I ile razy byśmy go nie przesuwali to zawsze kończy się spaniem w poprzek. Jeszcze mąż dostaje kopniaki.
Ja z kolei jak się budzi w nocy i nie chce już spać mam łapanie za twarz i szczypanie+wyrywanie włosów. Świetnaa zabawa
Jak krzyknę to chyba myśli, że to super fun, bo robi to jeszcze mocniej


Także ja nie lubię już naszego spania




ja bym spała po piciu marzy mi się taki mocny sen po paru drinkach
MałaMi spokojnie, myślę że tu 99% dzieci potrzebowało by psychologa. Taki wiele, nerwusy, wściekają się o wszystko, uderzają, kładą się na podłogę. Tak po prostu uczą się swoich emocji i reagują na ten cały świat wokol, a dzieje się mnóstwo i muszą to sobie poukładać

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Jedź i baw się dobrze!



U nas dziś słaba noc, ok 2.30 B obudził się z płaczem, siedział w łóżeczku i wkładał ręce pod pupę... okazało się, że jest przesikany. Oczywiście przebieranie go rozbudziło i nie mógł zasnąć... Siedziałam z nim do 3.30 a potem sama nie umiałam już spać.

Udało się za to zostawić go u babci. Po wczorajszym nieudanym zostawieniu dzisiaj było już o wiele, wiele lepiej. Posiedziałam z nim pół godziny, na moje wyjście oczywiście się rozpłakał ale szybko wrócił do zabawek i śniadania
Super, że dziś się udało bez większych problemów.

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Dobra uciekam dalej, umówiłam się na pastę cukrową na bikini, ała!

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app
__________________
2003 - My razem
2012 - ślub
2013 - córeczka
2017 - synek
anolta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 09:20   #3017
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

sQ, baw się dobrze!!

anolta, zazdroszcze wyjazdu


Obudziłyśmy się po 9 a wstałyśmy o 9:30. Zmarnowałam poranek Zjadłam śniadanie, wypije kawę, pomaluje się i lece załatwiać sprawy. Dziś jedziemy na budowę porobić kilka zdjęć i obgadać pare spraw a potem do architekta podpisać umowę. Muszę jeszcze załatwić dokumentacje techniczną

U was też dziś leje?
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 09:37   #3018
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

"zmarnowałam poranek" Just ja Cie błagam!!

Anolta przeczytałam że pastę cukiniowa i zaczęłam Googlowac co za nowość!!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 10:09   #3019
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
"zmarnowałam poranek" Just ja Cie błagam!!

Anolta przeczytałam że pastę cukiniowa i zaczęłam Googlowac co za nowość!!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale ja tak serio! Zwykle po 9 jestem już z umytą głową, umalowana i po śniadaniu..
Aż wstyd spać do tej godziny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez justkonev
Czas edycji: 2018-06-26 o 10:20
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-26, 10:38   #3020
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Ale ja tak serio! Zwykle po 9 jestem już z umytą głową, umalowana i po śniadaniu..
Aż wstyd spać do tej godziny
O 9 to ja jem drugie śniadanie

Ja tam się Just nie dziwię i podzielam zdanie - zmarnowany poranek! jutro za karę pobudka o 5 i myjesz mi okna!
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 10:46   #3021
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

To ja marnuje wiele życia... 9 to taka normalna godzina dla nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 10:50   #3022
axn22
Zakorzenienie
 
Avatar axn22
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 086
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Podajecie dzieciom muesli?

Jakiś czas temu kupiłam dwie saszetki z Hippa i dałam B z jogurtem. Bardzo mu smakowało. W sumie płatki jak płatki. Owsianki/jaglanki na ciepło to mu zawsze sama komponuję ale czasem przydaje się coś takiego na szybko do jogurtu właśnie. O ile saszetki muesli mogę dostać w lidlu pod domem to alternatywy pudełkowej tam nie znalazłam. Niby w Auchanie jest np takie ale to nie to samo, tego zwykłego owocowego akurat nie widziałam. I znalazłam w necie Sante, kilka razy tańsze, z całkiem sensownym składem Jak wykończę saszetki (teraz są 2 w cenie 1 w lidlu) to kupię Sante na próbę

Edytowane przez axn22
Czas edycji: 2018-06-26 o 11:01
axn22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 11:55   #3023
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Podajecie dzieciom muesli?

Jakiś czas temu kupiłam dwie saszetki z Hippa i dałam B z jogurtem. Bardzo mu smakowało. W sumie płatki jak płatki. Owsianki/jaglanki na ciepło to mu zawsze sama komponuję ale czasem przydaje się coś takiego na szybko do jogurtu właśnie. O ile saszetki muesli mogę dostać w lidlu pod domem to alternatywy pudełkowej tam nie znalazłam. Niby w Auchanie jest np takie ale to nie to samo, tego zwykłego owocowego akurat nie widziałam. I znalazłam w necie Sante, kilka razy tańsze, z całkiem sensownym składem Jak wykończę saszetki (teraz są 2 w cenie 1 w lidlu) to kupię Sante na próbę
Ja kupuję na awaryjne akcje musli z Babydream w Rosku

Budzę się dzisiaj i tuż przy twarzy widzę Niny stopy. Obudziła się przed nami, wgramoliła na nasze łóżko i położyła się układając nogi na mojej poduszce
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 12:21   #3024
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

jejkuuuu, młody tak czaduje, ze wzięłam go w auto i pojechaliśmy na salę zabaw, bo myślałam, że oszaleje.
Znowu mu sie włączyło włażenie na mnie i wycie, no jakby nie wiem jaka krzywda się działa wczoraj cały dzień tak było i dzisiaj od rana też.
Deszcz lał więc ta sama była wybawieniem. Teraz spi, pewnie jak wstanie będzie znowu jazdeczka.
Wczoraj jak mąż wrócił to moja mina mówiła wszystko
Już wolę ten upał i pot cieknący po tyłku ale przynajmniej wyjść możemy, bo w domu to ja życia nie mam



Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Mocni po drinkach to ja śpię do południa a tu szkolenie przecież.. Rozważam te kolorowe drinki w mocy podwójnej tak w czasie 19-22 to od 22.10 po szybkim prysznicu do 9 da radę się wyspać

Ja kocham spać z małym. Mąż narzeka że cały pokopany. Ja tam go nie słucham bo mały potrafi cycolic np 1.5h rano wchodząc na mnie schodząc. Próbując przeskamiwac więc czuje się jak koń po westernie. Co mnie tam jego kopanie. Choć dziś obudziłam się obok macka który spał z nogami na poduszce tatu chyba mi tam po prostu wygodne i Q że głowa męża tam bywa to przypadek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ajjj też spałam po imprezach o 13 wstawałam zjeść i potrafiłam do 16 spac mam wrażenie, ze to było milion lat temu


Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Hej kochane Ja nie mogę się ogarnąć. W piątek lecimy do Hiszpanii, także od weekendu zakupy wyjazdowe, to torby podręcznej nam brakowało, to strój kąpielowy, wiadomo nowe ciuszki, sandałki itd. dzieci też trzeba było obkupic. Teraz mam akcje pranie, prasowanie, drukowanie tych wszystkich rezerwacji i ogólnie w domu panuje mały chaos .

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------


MałaMi spokojnie, myślę że tu 99% dzieci potrzebowało by psychologa. Taki wiele, nerwusy, wściekają się o wszystko, uderzają, kładą się na podłogę. Tak po prostu uczą się swoich emocji i reagują na ten cały świat wokol, a dzieje się mnóstwo i muszą to sobie poukładać


Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app

udanego wypoczynku!!


tak mu powiedziałam, że chyba dużo dzieci tak ma. Tylko no nie pomaga to, że słysze często, że kiedyś dzieci takie nie były... I to fakt, kiedyś były jakieś inne dzieci, też mam takie wrażenie




zazdroszczę ci, że janek łapie cię za włosy i spi dalej mnie jak włapie to już w tej ręce te włosy potrafią zostac nie wiem jak mu to wybić z głowy, ma straszną frajdę ze szczyania, drapania, wkładania palców do nosa, oka, buzi


Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
sQ, baw się dobrze!!

anolta, zazdroszcze wyjazdu


Obudziłyśmy się po 9 a wstałyśmy o 9:30. Zmarnowałam poranek Zjadłam śniadanie, wypije kawę, pomaluje się i lece załatwiać sprawy. Dziś jedziemy na budowę porobić kilka zdjęć i obgadać pare spraw a potem do architekta podpisać umowę. Muszę jeszcze załatwić dokumentacje techniczną

U was też dziś leje?

leje, leje. Fataliza!


Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
"zmarnowałam poranek" Just ja Cie błagam!!

Anolta przeczytałam że pastę cukiniowa i zaczęłam Googlowac co za nowość!!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



odnośnie past.




Dziewczyny podzielcie się jakie pasty robicie? bo ja jakos dla nas nie robiłam, a muszę zacząć robić, bo może w końcu mu jakoś przemycę coś na chlebie
__________________
Szymon
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 12:25   #3025
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez axn22 Pokaż wiadomość
Podajecie dzieciom muesli?

Jakiś czas temu kupiłam dwie saszetki z Hippa i dałam B z jogurtem. Bardzo mu smakowało. W sumie płatki jak płatki. Owsianki/jaglanki na ciepło to mu zawsze sama komponuję ale czasem przydaje się coś takiego na szybko do jogurtu właśnie. O ile saszetki muesli mogę dostać w lidlu pod domem to alternatywy pudełkowej tam nie znalazłam. Niby w Auchanie jest np takie ale to nie to samo, tego zwykłego owocowego akurat nie widziałam. I znalazłam w necie Sante, kilka razy tańsze, z całkiem sensownym składem Jak wykończę saszetki (teraz są 2 w cenie 1 w lidlu) to kupię Sante na próbę
Ja na razie nie daje bo to za rzadkie. L je platki zbozowe i wychodzi taka gesta papka i jemu dobrze to nabierac na lyzeczke. To musli to nie wiem jak mialby jesc.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 12:33   #3026
Escorpio
Zakorzenienie
 
Avatar Escorpio
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 441
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
19 euro to koło90- 100... Mo ka sandałki za 106 kupiłam czy jakoś tak na promce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Mały ma jakieś wirusowe zapalenia gardła i buzi (coś tam o wypryskach Pani mówiła). Szybko ma przejść. Jutro jadę te 2 dni dadzą radę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zawsze euro liczę jako 4zl ale to nie sandalki tylko takie trampkk za kostkę.
Zdrowka dla Maciusia

Cytat:
Napisane przez Shiruvii Pokaż wiadomość
Zdrówka dla Macka!
Ja dzisiaj bylam na akcji robienia osmiorniczek dla wczesniakow. Oczywiście prawie się popłakałam. Ale super sprawa. Bede dziergac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ala dostała taką osmiorniczke. Te macki rzeczywiście jak pępowinka

Cytat:
Napisane przez anolta Pokaż wiadomość
Hej kochane Ja nie mogę się ogarnąć. W piątek lecimy do Hiszpanii, także od weekendu zakupy wyjazdowe, to torby podręcznej nam brakowało, to strój kąpielowy, wiadomo nowe ciuszki, sandałki itd. dzieci też trzeba było obkupic. Teraz mam akcje pranie, prasowanie, drukowanie tych wszystkich rezerwacji i ogólnie w domu panuje mały chaos .

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Miłego wyjazdu, poszalej trochę!

Dla mnie wybór jest prosty, pić! haha. Ja w sumie chodzę wyspana, jak się kładę koło północy i wstaję o 7 rano to jestem wyspana . Jasio się budzi kilka razy, ale to tylko się przytuli, weźmie do ręki moje włosy i śpi dalej. Za to rozmów z ludźmi, tańców, śmiechu, o tak tego mi brakuje

Ja jak zostawiam dzieci to nie tęsknię strasznie, zastanawiam się czy to ok. Na szczęście moja przyjaciółka właśnie wróciła ze szkolenia i na moje pytanie czy tęskniła za Z, odpowiedziała: "W życiu!" . A jest przecudowna mamą.

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:12 ----------

MałaMi spokojnie, myślę że tu 99% dzieci potrzebowało by psychologa. Taki wiele, nerwusy, wściekają się o wszystko, uderzają, kładą się na podłogę. Tak po prostu uczą się swoich emocji i reagują na ten cały świat wokol, a dzieje się mnóstwo i muszą to sobie poukładać

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Super, że dziś się udało bez większych problemów.

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Dobra uciekam dalej, umówiłam się na pastę cukrową na bikini, ała!

Sent from my PRA-LX1 using Wizaz Forum mobile app
To juz wylatujecie, myslalam ze pozniej. Odpocznijcie
Ja tez za Ala nie tesknie i tez się zastanawialam czy dobrze, ale widze ze to normalne
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
"zmarnowałam poranek" Just ja Cie błagam!!

Anolta przeczytałam że pastę cukiniowa i zaczęłam Googlowac co za nowość!!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cukiniowa pasta

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
To ja marnuje wiele życia... 9 to taka normalna godzina dla nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas podobnie

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
jejkuuuu, młody tak czaduje, ze wzięłam go w auto i pojechaliśmy na salę zabaw, bo myślałam, że oszaleje.
Znowu mu sie włączyło włażenie na mnie i wycie, no jakby nie wiem jaka krzywda się działa wczoraj cały dzień tak było i dzisiaj od rana też.
Deszcz lał więc ta sama była wybawieniem. Teraz spi, pewnie jak wstanie będzie znowu jazdeczka.
Wczoraj jak mąż wrócił to moja mina mówiła wszystko
Już wolę ten upał i pot cieknący po tyłku ale przynajmniej wyjść możemy, bo w domu to ja życia nie mam






ajjj też spałam po imprezach o 13 wstawałam zjeść i potrafiłam do 16 spac mam wrażenie, ze to było milion lat temu





udanego wypoczynku!!


tak mu powiedziałam, że chyba dużo dzieci tak ma. Tylko no nie pomaga to, że słysze często, że kiedyś dzieci takie nie były... I to fakt, kiedyś były jakieś inne dzieci, też mam takie wrażenie




zazdroszczę ci, że janek łapie cię za włosy i spi dalej mnie jak włapie to już w tej ręce te włosy potrafią zostac nie wiem jak mu to wybić z głowy, ma straszną frajdę ze szczyania, drapania, wkładania palców do nosa, oka, buzi





leje, leje. Fataliza!







odnośnie past.




Dziewczyny podzielcie się jakie pasty robicie? bo ja jakos dla nas nie robiłam, a muszę zacząć robić, bo może w końcu mu jakoś przemycę coś na chlebie
Ja jedyną pastę jaką znam to jajeczna, ale jest z majonezem wiec nie bardzo. W sumie ze wszystkiego mozna zrobic pastę. Soczeiwca, suszony pomidor, jajko, jakieś zioło.

U mnie nie leje, ale jest pochmurno
Escorpio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 12:35   #3027
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
jejkuuuu, młody tak czaduje, ze wzięłam go w auto i pojechaliśmy na salę zabaw, bo myślałam, że oszaleje.
Znowu mu sie włączyło włażenie na mnie i wycie, no jakby nie wiem jaka krzywda się działa wczoraj cały dzień tak było i dzisiaj od rana też.
Deszcz lał więc ta sama była wybawieniem. Teraz spi, pewnie jak wstanie będzie znowu jazdeczka.
Wczoraj jak mąż wrócił to moja mina mówiła wszystko
Już wolę ten upał i pot cieknący po tyłku ale przynajmniej wyjść możemy, bo w domu to ja życia nie mam

tak mu powiedziałam, że chyba dużo dzieci tak ma. Tylko no nie pomaga to, że słysze często, że kiedyś dzieci takie nie były... I to fakt, kiedyś były jakieś inne dzieci, też mam takie wrażenie

zazdroszczę ci, że janek łapie cię za włosy i spi dalej mnie jak włapie to już w tej ręce te włosy potrafią zostac nie wiem jak mu to wybić z głowy, ma straszną frajdę ze szczyania, drapania, wkładania palców do nosa, oka, buzi
U nas też jakaś mamoza, niby nie taka straszna z wyciem, ale jak mam Ninę na rękach i TŻet do nas podchodzi to Nina macha ręką i mówi "nie nie" albo go odpycha. Nie wiem, czy to jakaś forma zazdrości, bo od jakiś 4 dni jest tylko mama i mama.

I Nina też ciągnie za włosy, drapie, szczypie, gryzie!, wkłada ręce do nosa, próbuje mnie za rzęsy ciągnąć. Nie wiem, czy to wynik mamozy i tak okazuje złość... TŻeta tak nie atakuje, ale on też jest łysy Gorzej, że w żłobku ciągnie dzieci za włosy i gryzie. I na zwrócenie uwagi bardzo się cieszy. Z resztą potrafimy się bawić w najlepsze, a ona uśmiech na buzi, nagle mówi ała i mnie ciągnie za włosy. Wie, że to boli a mimo to ją to bawi. No nie kumam, co mi chce przekazać

Opium to nasz muesli jest zmielone i wychodzi konsystencja gęstej owsianki
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 12:36   #3028
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

dubel
__________________
Nina 💕 29.01.2017

Edytowane przez MartaMagda
Czas edycji: 2018-06-26 o 12:40
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 12:36   #3029
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

znów dubel
__________________
Nina 💕 29.01.2017

Edytowane przez MartaMagda
Czas edycji: 2018-06-26 o 12:40
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-26, 12:37   #3030
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Lutówki 2017 ❤ - część VI

dubel
__________________
Nina 💕 29.01.2017

Edytowane przez MartaMagda
Czas edycji: 2018-06-26 o 12:40
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-10-16 09:24:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:30.