NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2. - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-15, 20:57   #3301
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Jak pisałam zimy nie cierpię, ale jakby nie było +16 stopni w drugiej połowie listopada to nie jest normalna temperatura w Polsce, a tyle zapowiadają u mnie już od jutra przez cały kolejny tydzień...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-15, 21:39   #3302
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Fakt, obecna pogoda nie jest normalna. Z jednej strony nie narzekam, ale jednocześnie strach się bać co będzie dalej.
Następny tydzień zapowiada się, że w tygodniu będzie 6-10* a w weekend 1-4* z przymrozkami. Jeśli zapowiedzi się sprawdzą to pogoda będzie bardziej listopadowa niż jest obecnie.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-15, 21:43   #3303
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-15, 22:05   #3304
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Zastanawiam się czy w tym sezonie zima choć trochę da popalić - śnieg, niezły mróz, czy też temperatura ciągle będzie oscylować koło 0.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 08:49   #3305
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jak pisałam zimy nie cierpię, ale jakby nie było +16 stopni w drugiej połowie listopada to nie jest normalna temperatura w Polsce, a tyle zapowiadają u mnie już od jutra przez cały kolejny tydzień...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Co do nienormalności temperatur to zgadzam się. U mnie od dzisiaj 15 stopni i tak ma być kilka dni, a koło środy 10-12. Dobrze, że w tym tygodniu wreszcie trochę padało, bo Łódź zapomni niedługo jak deszcz wygląda.


Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Mama mi wczoraj mówiła, że według jakiejś tam prognozy grudzień ma być w Polsce śnieżny. Ale nie wierzę w to. U mnie nie było jeszcze ani jednego dnia z porządnym mrozem. Porządnym, czyli takim, żeby rano trzeba było skrobać szyby samochodu.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 10:10   #3306
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 15:00   #3307
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Pogodynka w TTV odniosła się dzisiaj do tego, że cieszymy się, że jest tak ciepło, a jest to przecież skutkiem zmian klimatu, co widać chociażby w Wenecji. Brawa dla niej, chociaż jedna osoba nie pitoli o pięknym słoneczku.

Jutro Kraków i Rzeszów 17 stopni. No co by nie mówić nie jest to temperatura na drugą połowę listopada.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2019-11-16 o 15:02
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-16, 18:51   #3308
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 20:05   #3309
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Mama mi wczoraj mówiła, że według jakiejś tam prognozy grudzień ma być w Polsce śnieżny. Ale nie wierzę w to. U mnie nie było jeszcze ani jednego dnia z porządnym mrozem. Porządnym, czyli takim, żeby rano trzeba było skrobać szyby samochodu.
Pożyjemy, zobaczymy. Do grudnia zostało 2 tygodnie, więc pogoda może się zmienić.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 12:37   #3310
agatanaturalnie
music is my best friend ♫
 
Avatar agatanaturalnie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 30 681
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Skoro na dniach na termometrach 17 stopni to aż strach pomyśleć co będzie w czerwcu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
agatanaturalnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 13:54   #3311
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Też o tym pomyślałam. Przygnębia mnie myśl, że już za 4 miesiące będę sprawdzać prognozę w poszukiwaniu zapowiadanego upału.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-17, 17:06   #3312
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 17:54   #3313
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta


Od razu mi slabo na taki widok
W ogole dzisiaj tak rozkminialam, i nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek w drugiej polowie listopada nie miala na sobie ani razu danej jesieni szalika czy grubszej kurtki. Ba, w tym roku nawet lekkiej apaszki nie mialam i ciagle gole kostki... Chyba trzeba sie przyzwyczajac, ze z roku na rok bedzie tylko gorzej
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 18:42   #3314
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

U mnie teraz czuć w powietrzu jesienny chłód, wątpię aby było powyżej 10*. Tej jesieni tylko raz miałam skarpetki jak wychodziłam. Noszę parę w plecaku gdyby zrobiło mi się zimno w kostki, ale jak do tej pory nie czułam takiej potrzeby. W poprzednich latach to najpóźniej w drugiej połowie października zaczęłam nakładać skarpetki a w listopadzie nosiłam kurtkę i niekiedy coś z zestawu czapka, szalik, rękawiczki, niekiedy wszystko. Do tej pory chodzę w cieplej bluzie, mając pod spodem podkoszulkę i coś lżejszego z długim rękawem. Ludzie patrzą się na mnie jak jakiegoś czubka, bo przecież may połowę listopada. Co ja poradzę, że pogoda jest nienormalna i zachowuje się jakby była połowa kwietnia.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 07:50   #3315
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez blue2003 Pokaż wiadomość
Od razu mi slabo na taki widok
W ogole dzisiaj tak rozkminialam, i nie przypominam sobie zebym kiedykolwiek w drugiej polowie listopada nie miala na sobie ani razu danej jesieni szalika czy grubszej kurtki. Ba, w tym roku nawet lekkiej apaszki nie mialam i ciagle gole kostki... Chyba trzeba sie przyzwyczajac, ze z roku na rok bedzie tylko gorzej

Dzisiaj właśnie rozkminiałam czy to możliwe, że w tym sezonie ani razu nie założę zimowej kurtki. Bo podobnie jak ty wciąż chodzę w jesiennym płaszczu, w którym mi za ciepło jak na dworze jest 15 stopni.


Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
U mnie teraz czuć w powietrzu jesienny chłód, wątpię aby było powyżej 10*. Tej jesieni tylko raz miałam skarpetki jak wychodziłam. Noszę parę w plecaku gdyby zrobiło mi się zimno w kostki, ale jak do tej pory nie czułam takiej potrzeby. W poprzednich latach to najpóźniej w drugiej połowie października zaczęłam nakładać skarpetki a w listopadzie nosiłam kurtkę i niekiedy coś z zestawu czapka, szalik, rękawiczki, niekiedy wszystko. Do tej pory chodzę w cieplej bluzie, mając pod spodem podkoszulkę i coś lżejszego z długim rękawem. Ludzie patrzą się na mnie jak jakiegoś czubka, bo przecież may połowę listopada. Co ja poradzę, że pogoda jest nienormalna i zachowuje się jakby była połowa kwietnia.

Pogoda zwariowała, nie pamiętam tak ciepłego listopada. Czytałam wczoraj artykuł, w którym napisano, że tylko 40% naszego społeczeństwa obawia się zmian klimatycznych. Reszta to olewa albo wychodzi z założenia, że zmiany są naturalne i nie mają nic wspólnego z działalnością człowieka, więc nie zamierzają się tym przejmować. Jak dla mnie to zmiany zachodzą dosłownie na naszych oczach, czego dowodem jest tydzień 15 stopniowej temperatury w listopadzie. Jeszcze mnie rozwalają narzekania na zimno. Wczoraj moja ciotka popisała się narzekaniem, a dzisiaj na wątku wielbicielek upału jest wypowiedź, że zimno przecież, bo w majtkach i koszulce nie można wyjść na balkon.

Edytowane przez Mimiko
Czas edycji: 2019-11-18 o 07:56
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 08:52   #3316
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Jak to chce na balkon wyjść w koszulce i w majtkach w połowie listopada to niech zamieszka w rejonie równika. Tam przez cały będą mogli śmigać w takim zestawie. A że Polska leży gdzie indziej i dlatego ma inny klimat to niech nie dziwią, że o tej porze powinno być zimno.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 09:48   #3317
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-18, 11:11   #3318
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Jak to chce na balkon wyjść w koszulce i w majtkach w połowie listopada to niech zamieszka w rejonie równika. Tam przez cały będą mogli śmigać w takim zestawie. A że Polska leży gdzie indziej i dlatego ma inny klimat to niech nie dziwią, że o tej porze powinno być zimno.

Dokładnie. Naprawdę śmieszy mnie to, że niektórzy nie przyznają, że jest ciepło choćby nie wiem co. Bo jak słońce nie napitala cały dzień, dzień nie trwa 12 godzin i temperatura jest poniżej 30 to zimno strasznie.


Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Już sobie wyobrażam lamenty jakby spadło trochę śniegu i mróz się pojawił. Zaraz leciałyby komentarze, że przecież żadnego ocieplenia klimatu nie ma, bo trzy dni temperatura wynosi -5
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 21:29   #3319
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Jestem szczerze przerażona tymi temperaturami. Naprawdę boję się tego co będzie za kilka miesięcy. Nie wiem jak ja będę funkcjonować. Upał przez 3 miesiące dało się jakoś przetrwać, ciężko ale się dało.. A jak upał będzie trwał pół roku czy więcej? Masakra. Boję się tego co będzie za rok czy dwa, i kolejne.
Na myśl o lecie dopada mnie depresja.
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-21, 07:34   #3320
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 07:36   #3321
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Normalnie październik i listopad to u mnie był już czas swetrów, ale nie od jakichś kilku lat i na pewno nie w tym roku. Za lekko ponad tydzień grudzień, a u mnie codziennie jest ok 13 stopni. Kurtki zimowej to nie wyjęłam jeszcze ani razu w tym roku, a normalnie w tym okresie pewnie już bym ją nosiła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 07:52   #3322
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez szepty_lasu Pokaż wiadomość
Jestem szczerze przerażona tymi temperaturami. Naprawdę boję się tego co będzie za kilka miesięcy. Nie wiem jak ja będę funkcjonować. Upał przez 3 miesiące dało się jakoś przetrwać, ciężko ale się dało.. A jak upał będzie trwał pół roku czy więcej? Masakra. Boję się tego co będzie za rok czy dwa, i kolejne.
Na myśl o lecie dopada mnie depresja.

Mam to samo. Naprawdę, nie wiem jak to zniosę, jeśli będzie gorąco od kwietnia do listopada. Mam klimatyzator, ale to nie rozwiązuje wszystkich problemów. Obym tylko znów niczego sobie nie złamała, bo upał + gips = masakra.



Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Swetrów nawet w tym roku nie przywoziłam od rodziców, bo nauczona zeszłorocznym doświadczeniem, wiem, że ich nie założę. Zimowej kurtki też jeszcze ani razu nie założyłam. A teraz mam 12 stopni, o 9 rano pod koniec listopada. To jest dziwne.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 08:36   #3323
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Wczoraj pierwszy raz założyłam zimową kurtkę na koszulkę z krótkim rękawem. 20 listopada i dopiero pierwszy raz założona kurtka. To już dawno nie jest normalne. Nadal mam nadzieję, że to ten rok jest taki "wyjątkowy" jeśli chodzi o pogodę, ale gdzieś w głowie wyje alarm, bo w poprzednich latach wrzesień i październik były dość ciepłe. U mnie wakacje zawsze były gorące, ale tegoroczny czerwiec to już przebił poprzednie na głowę. Strach się bać.

A w tym roku moda na narzekanie, że zimno. To ja się pytam, że dopiero odkryli, że jest zimno? W poprzednie jesienie to było 30*? Jeszcze w poprzednim roku to tylko parę osób narzekało na jesień, że zimno a oni wolą lato z jego temperaturami, reszta reagowało półuśmiechem, śmiechem, przewracaniem oczu, że przecież u nas taka kolej rzeczy. Teraz nagle połowie społeczeństwa zrobiło się nagle tak bardzo zimno, że trzeba narzekać i patrzeć jak na debili na osoby, które tego nie robią i śmią twierdzić, że w tym roku aż tak zimno przecież nie jest.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 08:47   #3324
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

U mnie nawet wyłączyli ogrzewanie na klatce, bo nie jest potrzebne. Ja w tym roku nie grzałam jeszcze ani przez minutę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 09:01   #3325
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Wczoraj pierwszy raz założyłam zimową kurtkę na koszulkę z krótkim rękawem. 20 listopada i dopiero pierwszy raz założona kurtka. To już dawno nie jest normalne. Nadal mam nadzieję, że to ten rok jest taki "wyjątkowy" jeśli chodzi o pogodę, ale gdzieś w głowie wyje alarm, bo w poprzednich latach wrzesień i październik były dość ciepłe. U mnie wakacje zawsze były gorące, ale tegoroczny czerwiec to już przebił poprzednie na głowę. Strach się bać.

A w tym roku moda na narzekanie, że zimno. To ja się pytam, że dopiero odkryli, że jest zimno? W poprzednie jesienie to było 30*? Jeszcze w poprzednim roku to tylko parę osób narzekało na jesień, że zimno a oni wolą lato z jego temperaturami, reszta reagowało półuśmiechem, śmiechem, przewracaniem oczu, że przecież u nas taka kolej rzeczy. Teraz nagle połowie społeczeństwa zrobiło się nagle tak bardzo zimno, że trzeba narzekać i patrzeć jak na debili na osoby, które tego nie robią i śmią twierdzić, że w tym roku aż tak zimno przecież nie jest.

Masz rację. W zeszłym roku słyszałam głosy, że oh jak super, jaka ciepła jesień, nie pamiętam kiedy tak ciepło było w październiku. A dzisiaj jak jest 13 stopni to słyszę narzekania, że olaboga jak zimno i gdzie jest słoneczko. Albo właśnie ktoś piszę, że jest zimno, bo w majtach nie może wyskoczyć na balkon. No serio, w listopadzie jedna z drugą chciałaby się opalać czy o co chodzi?

---------- Dopisano o 10:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:00 ----------

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
U mnie nawet wyłączyli ogrzewanie na klatce, bo nie jest potrzebne. Ja w tym roku nie grzałam jeszcze ani przez minutę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak samo. Nie odkręciłam grzejnika ani razu. Na klatce niestety skwar u nas.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 09:30   #3326
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Masz rację. W zeszłym roku słyszałam głosy, że oh jak super, jaka ciepła jesień, nie pamiętam kiedy tak ciepło było w październiku. A dzisiaj jak jest 13 stopni to słyszę narzekania, że olaboga jak zimno i gdzie jest słoneczko. Albo właśnie ktoś piszę, że jest zimno, bo w majtach nie może wyskoczyć na balkon. No serio, w listopadzie jedna z drugą chciałaby się opalać czy o co chodzi?[COLOR="Silver"]
W poprzednich latach to często słyszałam, że wrzesień i październik wyjątkowo ciepłe, bez deszczu, przymrozków. Niektórzy nawet mówili, że zdarzyło im się spać przy uchylonym oknie. W tym roku sytuacja nie do pomyślenia. Obawiam się, że gdyby paru osobom przypomnieć wypowiedzi z ostatnich lat to zaczęli zaprzeczać z takim zapałem jakby ktoś trzymał im przy szyi nóż , nawet gdyby wypowiedzi zostały nagrane.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 10:13   #3327
szepty_lasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 566
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Tez jeszcze nie wyciagnelam cieplej kurtki ani plaszcza. Ganiam w takiej o, wiatrówce.

Ja tych narzekań że zimno nawet nie słucham. Szkoda się denerwować. Nie wiem czy tym osobom wraz ze zmianą klimatu zmienia się tolerancja na temperatury? Jak tak to zazdroszczę, bo jak myślę że niebawem znów ponad 30 to chce mi się płakać.
szepty_lasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 13:15   #3328
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 17:47   #3329
halinken
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 296
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Ja też nie rozumiem narzekań na zimno, jest przecież wręcz o wiele za ciepło na tę porę roku :/ Kilka razy założyłam płaszcz zimowy, ale tylko dlatego, że jest ładny i nie mogłam się doczekać, ale za każdym razem żałowałam - gotowałam się Jestem też załamana, za 3-4 miesiące będzie znowu cholerna wiosna, nieraz już marzec jest ciepły. Niedługo serio te upały będą prawie cały rok się ciągnąć. Tu nawet najlepsza klima nie pomoże, bo co znowu, siedzenie cały dzień w domu nie jest żadnym rozwiązaniem. Masakra co się porobiło z klimatem. O śniegu i mrozie to już nawet nie marzę, ale niech chociaż w tym grudniu temperatura spadnie poniżej 10 stopni.
halinken jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-21, 19:48   #3330
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-28 18:55:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.