Panny Młode 2020 cz. II - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-04, 19:13   #661
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o ślubie w pt? Albo w okolicy długiego weekendu np w Boże Ciało? Bo z racji, że moj Tż się nie spieszy z pierścionkiem, a nie chcialabym potem czekać 2-3 lata, pomyslalam o takiej opcji. W dodatku poza tzw sezonem ślubnym. Wtedy też jest trochę taniej
Myślicie, że dużo osób odmawia? Ja dla kogoś bliskiego na pewno nie miałabym problemu wziąć wolne w dodatku wiedząc duzo wcześniej, ale nie wiem czy większość tak podchodzi i byłoby mi przykro jakby większość odmówiła
Wiesz kiedyś byłam na weselu w piątek, tyko mój błąd, po nie chciałam wtedy brać dnia wolnego. Oczywiście nie było czasu, żeby iść do fryzjerki nie mówiąc już o makijażystce.
Jeśli poinformujesz o weselu wcześniej i goście pobiorą dni wolne w pracy to ok.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 19:13   #662
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez theali Pokaż wiadomość
U mnie babcia marudziła, że na przyjęcie tylko ciotkę zapraszam, bez kuzynów. "No bo co z Kubusiem* zrobi".
Kubuś to całkiem postawny piętnastolatek.
*koniecznie zdrobniale
Zdecydowanie, niektórzy przesadzają z traktowaniem dzieci.
Tak samo moja znajoma z ex pracy - ona nie może zostać pół godziny w pracy dłużej, bo jej mały synek jest sam w domu. Tenże mały synek tak samo jak i Kubuś, ma 15 lat i dobre 185cm wzrostu
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 19:29   #663
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Zdecydowanie, niektórzy przesadzają z traktowaniem dzieci.
Tak samo moja znajoma z ex pracy - ona nie może zostać pół godziny w pracy dłużej, bo jej mały synek jest sam w domu. Tenże mały synek tak samo jak i Kubuś, ma 15 lat i dobre 185cm wzrostu
Wiesz, po części rozumiem - bo jednak moje rodzinne miasto jest kawał drogi od Poznania i ciotki pewnie dwie noce nie będzie. Ale na miejscu zostaje ex mąż, czyli ojciec, który w razie potrzeby może się dzieckiem zająć. Poza tym ciotka nie ma problemu z regularnymi kilkudniowymi wyjazdami na konferencje i szkolenia
Jeśli tym razem będzie problem miała - ja do przyjazdu nie zmuszam.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 19:33   #664
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Jeden kuzyn (taki ekhm, najmniej przeze mnie lubiany) zapytał czemu nie ma zaproszenia z osobą towarzyszącą oni mają ogólnie z kuzynostwem bardzo dobry kontakt, bo od dzieciaka wychowywani w jednej wsi, i tz mówi, że to jest ślub i obiad, tylko dla najbliższych. A ten, że no ok, ale dziwnie tak.
No wybaczcie, że na 3 h obiadu będę zapraszać koleżankę kuzyna (może gdyby był w stałym związku...) xd

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 19:36   #665
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o ślubie w pt? Albo w okolicy długiego weekendu np w Boże Ciało? Bo z racji, że moj Tż się nie spieszy z pierścionkiem, a nie chcialabym potem czekać 2-3 lata, pomyslalam o takiej opcji. W dodatku poza tzw sezonem ślubnym. Wtedy też jest trochę taniej
Myślicie, że dużo osób odmawia? Ja dla kogoś bliskiego na pewno nie miałabym problemu wziąć wolne w dodatku wiedząc duzo wcześniej, ale nie wiem czy większość tak podchodzi i byłoby mi przykro jakby większość odmówiła
Ja też mam w piątek, w październiku i i tak czekałam 2 lata najblizsza sobota była dopiero w 2021 dla mnie dzień nie robi totalnie różnicy, jak ktoś chce być to będzie nawet w poniedziałek. Byłam ostatnio na weselu w niedzielę, każdy sobie pobrał wolne na poniedziałek i nikt problemu nie robił, ksiądz również nie. Każdy się fajnie bawił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 19:49   #666
Niezapominajka09
Rozeznanie
 
Avatar Niezapominajka09
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 725
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

No właśnie, też myślę że jak komuś zależy to bedzie. Raczej nie robilibysmy duzej imprezy, myślę że max 60-100 osob w zależności czy wszyscy znajomi czy tylko blizsza rodzina. No a co do jedzenia mięsa w pt to też o tym myślałam...ale raczej nie mam takich osób w rodzinie. Bardziej martwi mnie brak możliwości wzięcia wolnego przez osoby pracujące. I chyba prędzej wezmą wolny pt niż pon jakby wesele bylo w ndz...poza tym z resztą jedzenia można by zrobić małe poprawiny w domu, a to w pon już mniej realne

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Ja też mam w piątek, w październiku i i tak czekałam 2 lata najblizsza sobota była dopiero w 2021 dla mnie dzień nie robi totalnie różnicy, jak ktoś chce być to będzie nawet w poniedziałek. Byłam ostatnio na weselu w niedzielę, każdy sobie pobrał wolne na poniedziałek i nikt problemu nie robił, ksiądz również nie. Każdy się fajnie bawił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Październik ostatnio święci triumfy a potem albo za zimno albo nie ma "r"
Ja myślałam o kwietniu bo już ciepło ale jeszcze przed sezonem.
Niezapominajka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 19:54   #667
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dlatego ja nie rozumiem planowania wesela 2-3-4 lata w przód xd bo to się ciągnie i ciągnie i co robić przez dwa lata, czy nawet 4?
Na grupach ślubnych laski maja porezerwowane sale na 2022. No lol. My salę mamy od września, suknia zamówiona w sierpniu. To jest 10 miesięcy, i naprawdę były do załatwienia 5 ważnych rzeczy - ślub, obrączki, ciuchy, sala zaproszenia. Gdyby nie to, że mieszkamy za granicą, to załatwilibysmy to w 3 dni.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Poza rezerwowaniem sali na 2022 mnie bardziej bawi, że laski chcą już suknie kupować, mają wódkę i zamawiają zaproszenia To jest dopiero kosmos
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-04, 19:56   #668
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Kwiecień przed sezonem? Nie wydaje mi się
Toż to sam jego początek.
W roku 2018 miałam w kwietniu dwa wesela.
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 19:59   #669
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Poza rezerwowaniem sali na 2022 mnie bardziej bawi, że laski chcą już suknie kupować, mają wódkę i zamawiają zaproszenia To jest dopiero kosmos
A jaki był szał na kupno wódki, BO AKCYZA W GÓRĘ!


Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 20:10   #670
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

A ta akcyza to poszła w ogóle w górę, bo już nawet nie wiem

My kupiliśmy Stocka jeszcze w tamtym roku i w miarę dobrej cenie
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 20:12   #671
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
A ta akcyza to poszła w ogóle w górę, bo już nawet nie wiem

My kupiliśmy Stocka jeszcze w tamtym roku i w miarę dobrej cenie
My też już kupiliśmy Stocka, w listopadzie
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-04, 20:12   #672
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Pokażesz, jakie masz typy?
Biorę pod uwagę te dwie suknie poniżej. Byłam zdecydowana na pierwszą (tą jasnoróżową), ale teraz już sama nie wiem Drugą suknię też szyłabym w kolorze bardzo jasnego różu lub moreli.

Jestem niska (mam 152 cm wzrostu), noszę rozmiar 42. Jestem też dość nieproporcjonalna Mam typową figurę jabłka: szerokie ramiona, spory biust (rozmiar D) i brzuch. Dlatego zaznaczyć talię trzeba, ale wszelkie pasy bym wyrzuciła

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o ślubie w pt? Albo w okolicy długiego weekendu np w Boże Ciało?
Ja osobiście odmówiłabym udziału w ślubie w czasie świąt, majówki lub w sylwestra (nawet bardzo bliskiej rodzinie, co zresztą robiłam)- najczęściej mam na takie ,,okazje" swoje plany. Trzeba brać też pod uwagę, że może być wtedy ciężko o fryzjerkę czy makijaż dla damskiej części gości.

Wesele w piątek by mi nie przeszkadzało. W niedzielę już trochę gorzej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 445ace3f0d901faffb32ef2442a8009b.jpg (65,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg e7769ebcddd69bf8f75858d0affa20a7.jpg (39,5 KB, 63 załadowań)
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 20:14   #673
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
My też już kupiliśmy Stocka, w listopadzie
A planujesz na nim swoje naklejki? Bo ja tylko myślałam o jakichś prostych zawieszkach np. wódka weselna nasze imiona i data.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 20:14   #674
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

My kupiliśmy wódkę w maju- i zdążyliśmy ją niemal w całości wypić
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 20:16   #675
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
A planujesz na nim swoje naklejki? Bo ja tylko myślałam o jakichś prostych zawieszkach np. wódka weselna nasze imiona i data.
Kupiłam 30szt. zawieszek na pierwsze butelki.
Jest na nich motyw z zaproszenia z imionami i datą i proste "Na zdrowie!", bez żadnych durnych w moim mniemaniu wierszyków.
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 20:18   #676
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

gothka ta druga suknia taka bezpretensjonalna. Bardzo mi się te "schodki" na dekolcie podobają.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 20:25   #677
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
gothka ta druga suknia taka bezpretensjonalna. Bardzo mi się te "schodki" na dekolcie podobają.
Większość zapytanych o zdanie osób wskazuje tą drugą suknię jako ładniejszą Zastanawiam się, czy przy mojej obfitej górze nie lepsza byłaby jednak gładka góra sukni- taka, jak w przypadku tej pierwszej sukienki.
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 20:26   #678
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka09 Pokaż wiadomość
No właśnie, też myślę że jak komuś zależy to bedzie. Raczej nie robilibysmy duzej imprezy, myślę że max 60-100 osob w zależności czy wszyscy znajomi czy tylko blizsza rodzina. No a co do jedzenia mięsa w pt to też o tym myślałam...ale raczej nie mam takich osób w rodzinie. Bardziej martwi mnie brak możliwości wzięcia wolnego przez osoby pracujące. I chyba prędzej wezmą wolny pt niż pon jakby wesele bylo w ndz...poza tym z resztą jedzenia można by zrobić małe poprawiny w domu, a to w pon już mniej realne

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------


Październik ostatnio święci triumfy a potem albo za zimno albo nie ma "r"
Ja myślałam o kwietniu bo już ciepło ale jeszcze przed sezonem.
Bardziej brałam bo był najbliższy wolny bo jakieś r to mnie nie rusza. W kwietniu miałam 1 ślub, było zimno jak diabli i padało a to zaraz przed majówka było za to październik z roku na rok ładniejszy i mam nadzieję że w tym też taki będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Biorę pod uwagę te dwie suknie poniżej. Byłam zdecydowana na pierwszą (tą jasnoróżową), ale teraz już sama nie wiem Drugą suknię też szyłabym w kolorze bardzo jasnego różu lub moreli.

Jestem niska (mam 152 cm wzrostu), noszę rozmiar 42. Jestem też dość nieproporcjonalna Mam typową figurę jabłka: szerokie ramiona, spory biust (rozmiar D) i brzuch. Dlatego zaznaczyć talię trzeba, ale wszelkie pasy bym wyrzuciła


Ja osobiście odmówiłabym udziału w ślubie w czasie świąt, majówki lub w sylwestra (nawet bardzo bliskiej rodzinie, co zresztą robiłam)- najczęściej mam na takie ,,okazje" swoje plany. Trzeba brać też pod uwagę, że może być wtedy ciężko o fryzjerkę czy makijaż dla damskiej części gości.

Wesele w piątek by mi nie przeszkadzało. W niedzielę już trochę gorzej
Śliczne obie mi się podobają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 20:27   #679
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Bardziej brałam bo był najbliższy wolny bo jakieś r to mnie nie rusza. W kwietniu miałam 1 ślub, było zimno jak diabli i padało a to zaraz przed majówka było za to październik z roku na rok ładniejszy i mam nadzieję że w tym też taki będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Śliczne obie mi się podobają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja za to jak byłam na 2 weselach w kwietniu, to było gorąco, a potem kolejne w sierpniu i było zimno Z pogodą w naszej części świata nigdy nic nie wiadomo.
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-04, 20:37   #680
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A jaki był szał na kupno wódki, BO AKCYZA W GÓRĘ!


Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
A ta akcyza to poszła w ogóle w górę, bo już nawet nie wiem

My kupiliśmy Stocka jeszcze w tamtym roku i w miarę dobrej cenie
W sklepach zwykłych ceny takie same, na stronach kilku hurtowni też nie widać zmian póki co.
Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
A planujesz na nim swoje naklejki? Bo ja tylko myślałam o jakichś prostych zawieszkach np. wódka weselna nasze imiona i data.
Ja się właśnie zastanawiam - ile to kosztuje? Bo bardzo chcielibyśmy żołądkową deluxe, bo jest najsmaczniejsza według nas. Na popijawach ze znajomymi potwierdziliśmy też z anonimowym specjalistami i jest spoko. Tylko wygląda słabo jak na wesele i dzisiaj pomyślałam o jakiś naklejkach, żeby było lepiej

Ale nie wiem skąd to brać ani ile to może kosztować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 20:42   #681
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
W sklepach zwykłych ceny takie same, na stronach kilku hurtowni też nie widać zmian póki co. Ja się właśnie zastanawiam - ile to kosztuje? Bo bardzo chcielibyśmy żołądkową deluxe, bo jest najsmaczniejsza według nas. Na popijawach ze znajomymi potwierdziliśmy też z anonimowym specjalistami i jest spoko. Tylko wygląda słabo jak na wesele i dzisiaj pomyślałam o jakiś naklejkach, żeby było lepiej

Ale nie wiem skąd to brać ani ile to może kosztować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale mi się podoba Twoje nazewnictwo anonimowi specjaliści
I wiesz co ja też z wódek najbardziej "doceniam" żołądkową, ale TŻ chciał Stocka to nie oponowałam.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 20:49   #682
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja z kolei mam złe wspomnienia związane ze Stockiem i Bolsem My zdecydowaliśmy się na Pana Tadeusza.
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 20:53   #683
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Ja myślę, że te 3 miesiące spokojnie wystarczą

My mamy ślub w sierpniu- zapraszamy w maju.
Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
Oczywiście, że tak. Wręcz idealnie.
No to mnie uspokoiłyście
Cytat:
Napisane przez Niezapominajka09 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o ślubie w pt? Albo w okolicy długiego weekendu np w Boże Ciało? Bo z racji, że moj Tż się nie spieszy z pierścionkiem, a nie chcialabym potem czekać 2-3 lata, pomyslalam o takiej opcji. W dodatku poza tzw sezonem ślubnym. Wtedy też jest trochę taniej
Myślicie, że dużo osób odmawia? Ja dla kogoś bliskiego na pewno nie miałabym problemu wziąć wolne w dodatku wiedząc duzo wcześniej, ale nie wiem czy większość tak podchodzi i byłoby mi przykro jakby większość odmówiła
W piątek jeszcze ok mi sie wydaje. Okolice długich weekendów czy świat to różnie może byc. Ludzie często wyjeżdżają
Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Biorę pod uwagę te dwie suknie poniżej. Byłam zdecydowana na pierwszą (tą jasnoróżową), ale teraz już sama nie wiem Drugą suknię też szyłabym w kolorze bardzo jasnego różu lub moreli.

Jestem niska (mam 152 cm wzrostu), noszę rozmiar 42. Jestem też dość nieproporcjonalna Mam typową figurę jabłka: szerokie ramiona, spory biust (rozmiar D) i brzuch. Dlatego zaznaczyć talię trzeba, ale wszelkie pasy bym wyrzuciła


Ja osobiście odmówiłabym udziału w ślubie w czasie świąt, majówki lub w sylwestra (nawet bardzo bliskiej rodzinie, co zresztą robiłam)- najczęściej mam na takie ,,okazje" swoje plany. Trzeba brać też pod uwagę, że może być wtedy ciężko o fryzjerkę czy makijaż dla damskiej części gości.

Wesele w piątek by mi nie przeszkadzało. W niedzielę już trochę gorzej
Obie ładne chociaż druga mi sie bardziej podoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Większość zapytanych o zdanie osób wskazuje tą drugą suknię jako ładniejszą Zastanawiam się, czy przy mojej obfitej górze nie lepsza byłaby jednak gładka góra sukni- taka, jak w przypadku tej pierwszej sukienki.
Tez mam dość spory biust a górę koronkową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 20:54   #684
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
Ale mi się podoba Twoje nazewnictwo anonimowi specjaliści
I wiesz co ja też z wódek najbardziej "doceniam" żołądkową, ale TŻ chciał Stocka to nie oponowałam.
Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Ja z kolei mam złe wspomnienia związane ze Stockiem i Bolsem My zdecydowaliśmy się na Pana Tadeusza.
Stock to nasz wybór numer dwa, a Pan Tadeusz to nam się opatrzył już przez te lata na weselach. Ale smakowo to jest dobry wybór, bo jest delikatna

W przyszłym tygodniu chcemy już dzwonić na zamek i do USC, żeby potwierdzić godzinę wszędzie i ruszyć z zaproszeniami.

Szkoda, że się rozchorowałam teraz, bo bym dzisiaj oglądała sukienki w komisie, a tak się opóźni o tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 20:55   #685
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Tez mam dość spory biust a górę koronkową
Jeszcze mam czas na decyzję- póki co, nie mam żadnej krawcowej
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 20:57   #686
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Jeszcze mam czas na decyzję- póki co, nie mam żadnej krawcowej
Co tam Ci serducho podpowiada wybierz i szyj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 21:04   #687
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Co tam Ci serducho podpowiada wybierz i szyj
Taki sam problem jak z suknią, mam ze ślubnymi perfumami

Jako mała dziewczynka wąchałam szafę babci przesiąkniętą ciężkim, miodowym zapachem Black Pearls E. Taylor Kiedy mama dostała te same perfumy i oddała mnie, postanowiłam, że zostawię je sobie na ślub

Chciałabym mieć swój jeden zapach, który będzie moim ss, słynnym ,,zapachowym podpisem". Ostatnio zakochana jestem w White Tea E. Arden. Są delikatne i bardzo uniwersalne. Noszę je cały czas, bez względu na okazję.

No i teraz mam dylemat... Czy na ślub wybrać zapach swojego dzieciństwa czy jednak pozostać wierna temu, który obecnie jest moim ss
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 21:09   #688
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Taki sam problem jak z suknią, mam ze ślubnymi perfumami

Jako mała dziewczynka wąchałam szafę babci przesiąkniętą ciężkim, miodowym zapachem Black Pearls E. Taylor Kiedy mama dostała te same perfumy i oddała mnie, postanowiłam, że zostawię je sobie na ślub

Chciałabym mieć swój jeden zapach, który będzie moim ss, słynnym ,,zapachowym podpisem". Ostatnio zakochana jestem w White Tea E. Arden. Są delikatne i bardzo uniwersalne. Noszę je cały czas, bez względu na okazję.

No i teraz mam dylemat... Czy na ślub wybrać zapach swojego dzieciństwa czy jednak pozostać wierna temu, który obecnie jest moim ss

A wiesz co? Stwierdziłam, że mam sporo czasu. wiec poszukam zapachu tylko na mój ślub. Takiego wyjątkowego. Póki co zwycięzcy nie mam, chociaż jest jeden faworyt.
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 21:19   #689
_PinkLips
Zakorzenienie
 
Avatar _PinkLips
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5 490
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez margaritaa Pokaż wiadomość
A wiesz co? Stwierdziłam, że mam sporo czasu. wiec poszukam zapachu tylko na mój ślub. Takiego wyjątkowego. Póki co zwycięzcy nie mam, chociaż jest jeden faworyt.
Też bym chciała tylko na ten dzien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_PinkLips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-04, 21:25   #690
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez _PinkLips Pokaż wiadomość
Też bym chciała tylko na ten dzien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To co szukamy?
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:33.