Mamusie od dr. Przybycienia - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-11, 19:42   #4621
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Marzena, który to już tydzień? Ten czas tak szybko biegnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 20:04   #4622
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez skorpio87 Pokaż wiadomość
Super, zazdroszczę masz jeszcze jakieś mrozaczki? My też niedługo chcielibyśmy podchodzić znowu, tyle, że musimy od nowa całą procedurę bo mieliśmy tylko jeden (szczęśliwy) zarodeczek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam jeszcze 2, ale na razie w ogóle o tym nie myślę... Nie sadzilam, ze uda sie tak od razu, no ale super, córka ma 16 miesiecy teraz, damy rade U mnie zaczął sie teraz 25tc (24+1), ma być synek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 20:10   #4623
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Marzena_83 Pokaż wiadomość
Mam jeszcze 2, ale na razie w ogóle o tym nie myślę... Nie sadzilam, ze uda sie tak od razu, no ale super, córka ma 16 miesiecy teraz, damy rade U mnie zaczął sie teraz 25tc (24+1), ma być synek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli jeśli dobrze liczę pi razy oko to ok. 10m-cy miała Córcia jak podeszliście do transferu? kurczę moja Córeczka skończyła niedawno 9m-cy a mi jeszcze nawet okres nie wrócił kiedy skończyłaś kp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez skorpio87
Czas edycji: 2019-02-11 o 20:11
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 20:26   #4624
mumtobe90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 91
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Witam dziewczyny dołączam i ja. Po 2 poronieniach trafiłam do naszego dr, wrogiem okazała się immunologia... dzięki doktorowi jestem w 22+3 tc noszę pod sercem syneczka <3
mumtobe90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 20:27   #4625
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez skorpio87 Pokaż wiadomość
Czyli jeśli dobrze liczę pi razy oko to ok. 10m-cy miała Córcia jak podeszliście do transferu? kurczę moja Córeczka skończyła niedawno 9m-cy a mi jeszcze nawet okres nie wrócił kiedy skończyłaś kp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W jej pierwsze urodziny dowiedzialam sie, ze sie udalo Karmilam 8 miesiecy, bo musialam sie jeszcze zaszczepic przeciwko ospie, zanim zaczne ponowne starania.Okres mi wrócił juz po 3 miesiacach🤨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-11, 20:36   #4626
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Marzena_83 Pokaż wiadomość
W jej pierwsze urodziny dowiedzialam sie, ze sie udalo Karmilam 8 miesiecy, bo musialam sie jeszcze zaszczepic przeciwko ospie, zanim zaczne ponowne starania.Okres mi wrócił juz po 3 miesiacach🤨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jestem rozdarta... bo niby chciałabym już podchodzić do kolejnej procedury, ale najpierw muszę skończyć kp. A taaaaaaak strasznie szkoda mi odstawiać
Gratulacje raz jeszcze dla wszystkich trzymajcie się zdrowo i szczęśliwie do końca!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 17:39   #4627
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Dziewczyny melduję się i ja

Co prawda jeszcze bardzo wczesny etap i trochę się boję. Robilam betę w środę bylo 20 a w piątek (dzisiaj) już ponad 100, progesteron 70. Dr mowil, ze wszystko ok ale na usg za tydzien wówczas powinnismy już cos zobaczyć. Dr mowil, ze moze byc ciaza mnoga ze względu na duzy przyrost bety. Ciekawa jestem jak u Was przyrastala beta? pozdrawiam ciepło
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-22, 18:21   #4628
skorpio87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 983
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny melduję się i ja

Co prawda jeszcze bardzo wczesny etap i trochę się boję. Robilam betę w środę bylo 20 a w piątek (dzisiaj) już ponad 100, progesteron 70. Dr mowil, ze wszystko ok ale na usg za tydzien wówczas powinnismy już cos zobaczyć. Dr mowil, ze moze byc ciaza mnoga ze względu na duzy przyrost bety. Ciekawa jestem jak u Was przyrastala beta? pozdrawiam ciepło
Ja już nie pamiętam przyrostów, ale serdecznie gratuluję i życzę powiedzenia. Oby ciąża była nudna i długa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skorpio87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 18:27   #4629
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Nie dziękuję

A co zazywalyscie?

Ja mam od Dr: Pregna start, pregna Plus, Acidum Folicum Forte, Ovarin, Duphaston i Besins. A i rano Letrox.
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 18:37   #4630
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny melduję się i ja

Co prawda jeszcze bardzo wczesny etap i trochę się boję. Robilam betę w środę bylo 20 a w piątek (dzisiaj) już ponad 100, progesteron 70. Dr mowil, ze wszystko ok ale na usg za tydzien wówczas powinnismy już cos zobaczyć. Dr mowil, ze moze byc ciaza mnoga ze względu na duzy przyrost bety. Ciekawa jestem jak u Was przyrastala beta? pozdrawiam ciepło
Witaj w naszym gronie. U mnie przyrosty były duże 9dpt beta ponad 240, 11 dpt beta prawie 700. Miałam 2 pęcherzyki. Został z nami 1. Dzidziolek ma już 5 cm.
Zaraz dopiszę Ci moje leki. Ja byłam na końskiej dawce po 1 nieudanym transferze.

duphaston, encorton, pregna start, chela mag b6, progesteron besins, nospa, ovarin, prolutex, neoparin, acard, crinone, accofil, lenzetto.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Calineczka81
Czas edycji: 2019-03-22 o 18:40
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 19:02   #4631
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

U nas liczac od daty miesiaczki tydzien, licząc od owulacji 2 tydzien i tak czuje od czasu do czasu takie dziwne ciągniecie, a raczej klucie promieniujace od srodka do pępka mialyscie cos takiego? Bardzo się cieszymy ale z drugiej strony tyle obaw

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

* od daty miesiączki 4 tydzien
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-22, 19:09   #4632
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Ciągnięcia i klucia są normalne. Odczuwam je cały czas, a jestem już w 13 tc. Jak kłuje i ciągnie to dobrze, macica się rozciąga i więzadła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 19:20   #4633
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Calineczka81

Uspokoilas mnie, bo juz sie balam, ze cos jest nie tak...

Czy w 5 tyg na prawdę cos bedzie juz widac? Dr mnie dzis nie zbadal, kazal.za tydzien na usg przyjechać.
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 19:26   #4634
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Calineczka81

Uspokoilas mnie, bo juz sie balam, ze cos jest nie tak...

Czy w 5 tyg na prawdę cos bedzie juz widac? Dr mnie dzis nie zbadal, kazal.za tydzien na usg przyjechać.
Oczywiście, że lepiej badanie robić później. Przy becie około 1000 widać pęcherzyk. U mnie wypatrzyl przy 700. Przy 100 nie widziałby.
Mnie ciagnie i kłuje od początku. Bolą okolice jajników. Ja do 8tc brałam Nospe. Teraz jak zaboli bardziej, też biorę. Ale naprawdę jest to normalne. Na każdej wizycie też pytałam o te klucia, ciągnięcia i ciągle słyszałam to samo. Teraz już wiem i jestem spokojna.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 19:32   #4635
Madzziaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 305
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Na wszystkie ciągnięcia bóle i inne rewelacje brzuszka polecam też asmag forte 3×1,a później 3×2.
Madzziaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 19:35   #4636
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Tak, to normalne. W zasadzie cała pierwsza ciążę mnie coś bolało itp., w drugiej zreszta też, ale juz nie zwracam na to uwagi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 19:49   #4637
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Uspokoiĺyscie mnie, bo dzis polezalam potem wzielam sie za sprzątanie i tak mnie poklulo, ze doznalam lęku co nie miara.

Fajnie, ze jesteście tutaj, bo tak człowiek nie ma sie kogo zapytac
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 21:46   #4638
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Dziewczyny powiedzcie, jak to wyglada naszego Dr P. Jak juz sie zajdzie w ciążę. Jak długo Dr trzyma, kieruje na badania, jak to wyglada z badaniami genetycznymi, kieruje do sprawdzonej osoby? Poleca kogos? Ja jestem z okolic Rzeszowa i ciekawa jestem kogo stąd poleca. Zwłaszcza interesuje mnie przebieg dalszej "współpracy" z Doktorem Bo slyszalam, ze ciaz nie prowadzi zbyt długo
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 08:18   #4639
Madzziaa11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 305
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie, jak to wyglada naszego Dr P. Jak juz sie zajdzie w ciążę. Jak długo Dr trzyma, kieruje na badania, jak to wyglada z badaniami genetycznymi, kieruje do sprawdzonej osoby? Poleca kogos? Ja jestem z okolic Rzeszowa i ciekawa jestem kogo stąd poleca. Zwłaszcza interesuje mnie przebieg dalszej "współpracy" z Doktorem Bo slyszalam, ze ciaz nie prowadzi zbyt długo
Nas Doktor pożegnał w 9tc. Po usg powiedział, że to zdrowe dziecko i sobie poradzimy. Jak zaszlam w ciążę kazał się zgłosić do poleconego lekarza w mojej okolicy. Obstawil lekami, rozpisał jak z nich schodzić i powiedział, że zaprasza po drugie dziecko
Madzziaa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-24, 09:31   #4640
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie, jak to wyglada naszego Dr P. Jak juz sie zajdzie w ciążę. Jak długo Dr trzyma, kieruje na badania, jak to wyglada z badaniami genetycznymi, kieruje do sprawdzonej osoby? Poleca kogos? Ja jestem z okolic Rzeszowa i ciekawa jestem kogo stąd poleca. Zwłaszcza interesuje mnie przebieg dalszej "współpracy" z Doktorem Bo slyszalam, ze ciaz nie prowadzi zbyt długo
Ze mna też lekarz pożegnał się w 9tc. Po transferze byłam u niego 3 razy. 3 wizytę musiałam już bardzo wyprosic. Powiedział, że ma duzo pacjentek i on jest od robienia dzieci. Rozpisal mi zejście z leków na miesiąc do przodu.
Co do lekarza, z moich okolic nie znał nikogo. Polecił tylko szpital i kazał w nim szukać dobrego lekarza. Oczywiście wybór lekarza z nim konsultowalam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 09:56   #4641
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Myslslam, ze dr robi to badanie genetyczne w okolicach 13 tygodnia. Ja licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki jestem teraz w 4 tygodniu, sam początek. Dr kazal przyjechać za tydzien i twierdził ze juz cos będzie widać. U Was w 5 tygodniu było cos widac na usg? Ja sie tych pozamacicznych boje.

W dodatku te beta ktora z 20 przyrosla na 107 w ciągu 48 godzin, czytalam, ze moga byc bliźniaki, ale z drugiej strony czytalam, ze zbyt szybki przyrost bety moze świadczyć o jakis wadach i tak się zestresowalam. Maz mnie ochrzanil i kazal nic wiecej nie czytać..
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 10:11   #4642
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Myslslam, ze dr robi to badanie genetyczne w okolicach 13 tygodnia. Ja licząc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki jestem teraz w 4 tygodniu, sam początek. Dr kazal przyjechać za tydzien i twierdził ze juz cos będzie widać. U Was w 5 tygodniu było cos widac na usg? Ja sie tych pozamacicznych boje.

W dodatku te beta ktora z 20 przyrosla na 107 w ciągu 48 godzin, czytalam, ze moga byc bliźniaki, ale z drugiej strony czytalam, ze zbyt szybki przyrost bety moze świadczyć o jakis wadach i tak się zestresowalam. Maz mnie ochrzanil i kazal nic wiecej nie czytać..
Na badania genetyczne zapisujesz się sama do lekarza, który ma certyfikat i zajmuje się badaniami prenatalnymi. Ja będę miała robione w tym tygodniu 12t6d.
To, że szybko rośnie, to dobry znak. Mogłabyś się martwić, gdyby mało przyrastalo.
Przy pozamacicznej przyrosty są male i nieprawidłowe. Twój jest prawidłowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 10:27   #4643
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Calineczka napisalam na priv
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 10:33   #4644
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Zależy od przypadku, ale około 9tc to chyba taki standard, u nas dwukrotnie tak było.
Na poczatku beta szybko przyrasta, potem zwalnia.Mialam ciążę pozamaciczna, beta rosła wolno.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 20:27   #4645
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Dziewczyny ale tydzień ciąży liczycie od daty ostatniej miesiączki prawda?
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-24, 20:46   #4646
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale tydzień ciąży liczycie od daty ostatniej miesiączki prawda?
Tak, są różne aplikacje na telefon. One podają Ci wiek ciąży tydzień i dzień, np preglife, ciąża +

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 00:29   #4647
jbodziony
Raczkowanie
 
Avatar jbodziony
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cześć dziewczyny!

U nas było dokładnie tak samo -9tc bay bay plus leki



Skorzystam ze jestem po dlugiejjjj przerwie. Mam dylemat(y), nasz Misiek ma prawie już 11 miesięcy jest zdrowy duzy silny piękny mądry i w ogóle wspaniały. W związku z powyższym z mężem chcemy dac mu rodzeństwo. Nie zamierzam wracać do pracy przez najbliższe dwa lata ( z wielu powodów) a macierzyńskie zbliża się ku końcowi. Wg naszego planu czas młodego od cyca odstawić i zgłosić się do dr P , wdrążyć to samo leczenie co wcześniej i zajść w kolejna ciąże. Do rzeczy- zastanawiam się czy któraś z was już była „ po drugie dziecko” u dr i jak wyglądało leczenie? Tak samo? Mój problem dotyczy kp - nie będzie łatwo młodego odstawić . Wole go jeszcze chwile pokarmic, ale te leki... łudzę się ze może tym razem nie będę musiała ich brać, ze ta ciaza mnie „ naprawila”, bo z tego co wiem to nie można karmić piersią przy accofilu, diostinexie czy glucofage ( a to tylko cześć leków jakie musiałam brać).



Ciekawa jestem waszych doświadczeń w temacie.



Pozdrawiam

Justyna
jbodziony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 06:14   #4648
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Dziewczyny pytanie

Jak juz sie człowiek tyle starał to teraz bedzie chuchał, dmuchał. Otóż wszędzie piszą, ze nie zaleca się farbowania włosów w 1 trymestrze, a ja kilka dni po owulacji, kiedy jescze nie wiedziałam, ze sie udalo poszłam do fryzjera pomalować włosy. Myślicie, ze moglo zaszkodzic?
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 07:44   #4649
Marzena_83
Rozeznanie
 
Avatar Marzena_83
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 573
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez jbodziony Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

U nas było dokładnie tak samo -9tc bay bay plus leki



Skorzystam ze jestem po dlugiejjjj przerwie. Mam dylemat(y), nasz Misiek ma prawie już 11 miesięcy jest zdrowy duzy silny piękny mądry i w ogóle wspaniały. W związku z powyższym z mężem chcemy dac mu rodzeństwo. Nie zamierzam wracać do pracy przez najbliższe dwa lata ( z wielu powodów) a macierzyńskie zbliża się ku końcowi. Wg naszego planu czas młodego od cyca odstawić i zgłosić się do dr P , wdrążyć to samo leczenie co wcześniej i zajść w kolejna ciąże. Do rzeczy- zastanawiam się czy któraś z was już była „ po drugie dziecko” u dr i jak wyglądało leczenie? Tak samo? Mój problem dotyczy kp - nie będzie łatwo młodego odstawić . Wole go jeszcze chwile pokarmic, ale te leki... łudzę się ze może tym razem nie będę musiała ich brać, ze ta ciaza mnie „ naprawila”, bo z tego co wiem to nie można karmić piersią przy accofilu, diostinexie czy glucofage ( a to tylko cześć leków jakie musiałam brać).



Ciekawa jestem waszych doświadczeń w temacie.



Pozdrawiam

Justyna
Ja równo po roku, zaszłam w druga ciążę, tylko u nas to byl IVF. Odstawiłam od piersi jal młoda miała 8 miesiecy, bo chcialam sie jeszcze zaszczepic przeciwko ospie.Leki, którymi faszeruje nas Dr na pewno sa przeciwskazaniem do karmienia, no niestety coś za coś...

Można farbowac włosy farbą bez amoniaku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie musi być łatwo, chcę tylko, żeby było warto...
Marzena_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 08:43   #4650
Tala7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 471
Dot.: Mamusie od dr. Przybycienia

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pytanie

Jak juz sie człowiek tyle starał to teraz bedzie chuchał, dmuchał. Otóż wszędzie piszą, ze nie zaleca się farbowania włosów w 1 trymestrze, a ja kilka dni po owulacji, kiedy jescze nie wiedziałam, ze sie udalo poszłam do fryzjera pomalować włosy. Myślicie, ze moglo zaszkodzic?
Nieee

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tala7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-20 21:05:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:14.