Niedoczynność tarczycy, pomocy! - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-14, 06:13   #5011
anieKa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Północna Polska
Wiadomości: 96
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić, bo niedawno pisałam o rozpoczęciu starań o dziecko z tsh 2,3, jestem w ciąży, udało się w I cyklu.
Zrobiłam betę i tsh, skoczyło do 3,73. Endokrynolog podniósł euthyrox do 50, wcześniej miałam 37,5, a dwa razy w tygodniu 50. Za 4 tygodnie mam zrobić antyTPO, tsh i ft4 i znowu się zgłosić do endo.
Endokrynolog powiedziała, że będę musiała robić badania co 4 tygodnie i konsultować się z nią telefonicznie, a co 3 miesiące pojawiać się na wizycie i tak do końca ciąży.
Dzięki Chatul za kciuki.
a nie dała ci jodid ? Ja jestem świeżo po porodzie wbrew zapowiedziom urodziłam zdrową córeczkę ale dostawałam jodid i euthyrox a wizyty miałam co miesiąc , teraz mam co dwa miesiące po ciąży. Oczywiście Gratuluje
anieKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 08:54   #5012
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić, bo niedawno pisałam o rozpoczęciu starań o dziecko z tsh 2,3, jestem w ciąży, udało się w I cyklu.
Zrobiłam betę i tsh, skoczyło do 3,73. Endokrynolog podniósł euthyrox do 50, wcześniej miałam 37,5, a dwa razy w tygodniu 50. Za 4 tygodnie mam zrobić antyTPO, tsh i ft4 i znowu się zgłosić do endo.
Endokrynolog powiedziała, że będę musiała robić badania co 4 tygodnie i konsultować się z nią telefonicznie, a co 3 miesiące pojawiać się na wizycie i tak do końca ciąży.
Dzięki Chatul za kciuki.
Gratuluję !!!
mnie też się udało i mam dawkę również 50 mcg, wcześniej 25 mcg, ale TSh mi skoczyło z 0,73 do 4,39 i juz ponad normę.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez anieKa Pokaż wiadomość
a nie dała ci jodid ? Ja jestem świeżo po porodzie wbrew zapowiedziom urodziłam zdrową córeczkę ale dostawałam jodid i euthyrox a wizyty miałam co miesiąc , teraz mam co dwa miesiące po ciąży. Oczywiście Gratuluje
ja biorę 150 mcg jodu w suplemencie zalecana dawka jodu u kobie w ciąży to coś ok. 225 mcg, resztę chyba mam uzupełnić z pożywieniem
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 08:58   #5013
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić, bo niedawno pisałam o rozpoczęciu starań o dziecko z tsh 2,3, jestem w ciąży, udało się w I cyklu.
Zrobiłam betę i tsh, skoczyło do 3,73. Endokrynolog podniósł euthyrox do 50, wcześniej miałam 37,5, a dwa razy w tygodniu 50. Za 4 tygodnie mam zrobić antyTPO, tsh i ft4 i znowu się zgłosić do endo.
Endokrynolog powiedziała, że będę musiała robić badania co 4 tygodnie i konsultować się z nią telefonicznie, a co 3 miesiące pojawiać się na wizycie i tak do końca ciąży.
Dzięki Chatul za kciuki.
Gratulacje!!!

Ja do połowy 2giej ciąży nie wiedziałam, ze mam niedoczynność...
A stąd wynika ły wszystkie moje problemy w trakcie ciąży, bo akurat z zajściem nie miałam problemów...

Ale pilnujcie dziewczyny tych leków - nawet nie chce pisać jak się mmoże skończyć brak przyjmowania leków w trakcie ciąży
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 08:58   #5014
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić, bo niedawno pisałam o rozpoczęciu starań o dziecko z tsh 2,3, jestem w ciąży, udało się w I cyklu.
Zrobiłam betę i tsh, skoczyło do 3,73. Endokrynolog podniósł euthyrox do 50, wcześniej miałam 37,5, a dwa razy w tygodniu 50. Za 4 tygodnie mam zrobić antyTPO, tsh i ft4 i znowu się zgłosić do endo.
Endokrynolog powiedziała, że będę musiała robić badania co 4 tygodnie i konsultować się z nią telefonicznie, a co 3 miesiące pojawiać się na wizycie i tak do końca ciąży.
Dzięki Chatul za kciuki.
Gratulacje Bardzo się cieszę. Ja miałam podobnie w ciąży. Wyniki co 4 tygodnie. Co drugi miesiąc wizyta, a co drugi kontrola dawki na telefon.

Aha, i kto otwiera nowy wątek? Przekroczyłyśmy 5000 postów.
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 13:08   #5015
Charlotta83
Rozeznanie
 
Avatar Charlotta83
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 602
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Chciałam się pochwalić, bo niedawno pisałam o rozpoczęciu starań o dziecko z tsh 2,3, jestem w ciąży, udało się w I cyklu.
Zrobiłam betę i tsh, skoczyło do 3,73. Endokrynolog podniósł euthyrox do 50, wcześniej miałam 37,5, a dwa razy w tygodniu 50. Za 4 tygodnie mam zrobić antyTPO, tsh i ft4 i znowu się zgłosić do endo.
Endokrynolog powiedziała, że będę musiała robić badania co 4 tygodnie i konsultować się z nią telefonicznie, a co 3 miesiące pojawiać się na wizycie i tak do końca ciąży.
Dzięki Chatul za kciuki.
Gratuluję! Powiem Ci, że dodałaś mi otuchy, bo mam podobny poziom TSH po rocznym już leczeniu i też chcę się starać o dzidziusia Mam nadzieję, że będziesz nas tu wszystkie informować na bieżąco o rozwoju sytuacji
Charlotta83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 14:04   #5016
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
Ale pilnujcie dziewczyny tych leków - nawet nie chce pisać jak się mmoże skończyć brak przyjmowania leków w trakcie ciąży
święte słowa
moi bliscy jak tylko usłyszeli o ciąży - podnieśli alarm, żebym natychmiast odstawiła leki które dotąd brałam
Nie mogą nadal pojąć istoty tej choroby, ręce opadają
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 16:49   #5017
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Gratuluję wika82! Trzymam kciuki za ciebie i maluszka.

Btw ktoś założy nowy wątek?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-14, 18:38   #5018
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

wika82, Ramona_85, ja również gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-14, 22:12   #5019
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Dzięki Dziewczyny, )
W każdym razie właściwy pozom hormonów tarczycy jest bardzo ważny nie tylko dla nas, ale także dla dziecka. Niedobory powodują adhd, ociężałość umysłową, patologie tarczycy, etc..
Szczerze mówiąc to jakieś zrządzenie losu, że wcześniej, (jeszcze nie wiedząc o niedoczynności) nie chciałam mieć dzieci. ;D
Ściskam Was wszystkie.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 07:32   #5020
tempting
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 821
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

dziewczyny gratulacje też trzymam kciuki za was i maluszki

ja miałam mieć wczoraj pierwszą wizytę u endokrynologa ale pani doktor się rozchorowała a mi już zaczyna być obojętne czy przytyłam, czy dalej mi będzie zimno itp ale żeby mi w końcu mózg wrócił na normalne obroty
__________________
Moja zupa
tempting jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-15, 14:24   #5021
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość

Btw ktoś założy nowy wątek?
no to już jak zaproponowałaś to proszę bardzo

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Ramona_85, ja również gratuluję i życzę spokojnych 9 miesięcy
dziękuję
dziś byłam zrobić ważne badania, oby wyszły wszystkie ujemnie
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-16, 11:20   #5022
Jagoodka1989
Raczkowanie
 
Avatar Jagoodka1989
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 188
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Ja rowniez gratuluje
Od kiedy zaczelam brac tabletki wlosy zaczely mi wypadac garsciami !! Nie wiem co robic Zmiezylam obwod kitki i wyszlo mi 5cm. Dzisiaj ide do apteki ziolowej. Mam zapisane na karteczce tak: Jantar, Nafta kosmetyczna, Skrzyp i pokrzywa zioła, Wax do wlosow wypadajacych. Mam zamar zaczac pic drozdze i olejowac wlosy. Ktos moze ma jakies porady?? Jeju jeszcze troche i bede lysa

Tutaj wklejam moj poprzedni post:

Czesc dziewczyny Ja o swojej niedoczynnosci dowiedzialam sie calkiem przypadkiem. Poszlam do lekarza rodzinnego z zupelnie innym problemem, ale lekarz po dluzszym przygladaniu mi sie dal mi skieorwanie na badanie tarczycy. Wynik 4,7 przy normie do 4,2. Bylam u endokrynologa tydzien temu i dostalam letrox 50 pol tabletki przez 6 dni, nastepnie cala tabletka letrox 50 przez 4 tygodnie, a pozniej letrox 50 naprzemiennie z euthyrox 75 (nie wiem czy dobrze napisalam). Od dluzszego czasu mialam problemy z przelykaniem sliny, czuje ucisk, ale jakos to bagatelizowalam, myslalam ze to od choroby. Przy USG wyszlo ze mam guza, ktory jest narazie niegrozny, zapalenie tarczycy i jak to endo okreslila "tarczyca jak stary chlop". Objawy wszystkie sie zgadzaja. Dodatkowo mam problemy z czarnymi wloskami. Pojawily mi sie na brodzie, bokach poczlikow, brzuchu i okolice suktow. Nie wiem czy wiazac to z tym czy to wina czegos innego? Wloski zauwazylam juz po wizycie u lekarza. Nie wiem co robic.
Jagoodka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 14:39   #5023
VVeronika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 106
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Witajcie
Choruję na Hashimoto, TSH w czerwcu wynosiło u mnie ok. 1.6, w sierpniu 3.7 a teraz we wrześniu 1.7 (norm itd nie mam , bo to są one podane przez lekarkę). Czym spowodowane moga byc takie wahania? Dodam tylko, że prolaktynę w sierpniu równiez miałam za wysoką, a teraz jest "w górnej granicy normy", poziom przeciwciał również w ciągu miesiąca wzrosnął. Czuję się bardzo źle, depresja, przemęczenie, włosy, zimno itp, standard. Lekarka niedawno, na ostatniej wizycie (lekarka dziecięca) chciała mi juz zapisac l-tyroksynę, jednak po zobaczeniu aktualnych wyników zrezygnowała. Troche się tym załamałam, bo już miałam nadzieję, że poczuję się może troszkę lepiej. Poza tym, teraz, żeby sie dostac do jakiegokolwiek endokrynologa w mojej okolicy to przynajmniej rok czekania. A na prywatne wizyty nie bardzo mnie stac. Nie mam sił, pisze w tym roku maturę a nie daję sobie po prostu rady. Nigdy z nauką nie miałam problemów, jednak zmęczenie i depresja robią swoje.

No ale moje kluczowe pytanie: czym spowodowane są te wahania hormonów? Czy powinnam brac te nieszczęsne leki?
VVeronika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 16:06   #5024
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Jagoodka1989 Pokaż wiadomość
Dzisiaj ide do apteki ziolowej. Mam zapisane na karteczce tak: Jantar, Nafta kosmetyczna, Skrzyp i pokrzywa zioła, Wax do wlosow wypadajacych. Mam zamar zaczac pic drozdze i olejowac wlosy. Ktos moze ma jakies porady?? Jeju jeszcze troche i bede lysa
Ze swojej strony nafty bym nie polecała, bo to dziadostwo trudno zmyć. U mnie olejowanie zwiększało wypadanie włosów.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 17:33   #5025
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Jagoodka1989 Pokaż wiadomość
Ja rowniez gratuluje
Od kiedy zaczelam brac tabletki wlosy zaczely mi wypadac garsciami !! Nie wiem co robic Zmiezylam obwod kitki i wyszlo mi 5cm. Dzisiaj ide do apteki ziolowej. Mam zapisane na karteczce tak: Jantar, Nafta kosmetyczna, Skrzyp i pokrzywa zioła, Wax do wlosow wypadajacych. Mam zamar zaczac pic drozdze i olejowac wlosy. Ktos moze ma jakies porady?? Jeju jeszcze troche i bede lysa
Co u mnie zadziałało?
- olejek kokosowy - olejowanie raz na tydzień
- jantar wcierka - praktycznie przed co drugim myciem włosów
- od czasu do czasu olejek arganowy
- radical (ale zawiera alkohol i może przesuszać włosy!)
- odżywka i maska Alterra granat i aloes.
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 19:03   #5026
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Najlepiej stosowac wcierki na skore glowy. Picie skrzypu, pokrzywy wplywa na cebulki wlosow - na calym ciele. Nie wiem czy warto
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-16, 21:13   #5027
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Ja mam pytanie odnośnie do pory robienia badania TSH. Wiem, że najlepiej rano, u os. leczących się przed zażyciem tabletki itp. Ale kiedyś gdzieś czytałam (nie wiem czy nie tutaj), że można badanie zrobić wieczorem, np. przyjmując Euthyrox rano, ok. 7-8, można zbadać TSH po 16? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam... Chciałabym sobie sprawdzić TSH (dla siebie samej, bo do endo. idę za mies. dopiero), bo gorzej się czuję, a póki co nie za bardzo mam kiedy zrobić to badanie rano. Albo jakbym np. nie wzięła tej tabletki jednego dnia, to czy wtedy można by zrobić wieczorem to badanie? Będę wdzięczna za odp.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 12:07   #5028
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie odnośnie do pory robienia badania TSH. Wiem, że najlepiej rano, u os. leczących się przed zażyciem tabletki itp. Ale kiedyś gdzieś czytałam (nie wiem czy nie tutaj), że można badanie zrobić wieczorem, np. przyjmując Euthyrox rano, ok. 7-8, można zbadać TSH po 16? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam... Chciałabym sobie sprawdzić TSH (dla siebie samej, bo do endo. idę za mies. dopiero), bo gorzej się czuję, a póki co nie za bardzo mam kiedy zrobić to badanie rano. Albo jakbym np. nie wzięła tej tabletki jednego dnia, to czy wtedy można by zrobić wieczorem to badanie? Będę wdzięczna za odp.
Ja ostatnio robiłam badanie wieczorem koło godz. 19, konsultowałam się z panią w lab i powiedziała, że mój wynik rzeczywisty po prostu na czczo mogł wyjść trochę wyższy, bo L-tyroksyna jeszcze mogła wtedy zaniżać wynik
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 13:44   #5029
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio robiłam badanie wieczorem koło godz. 19, konsultowałam się z panią w lab i powiedziała, że mój wynik rzeczywisty po prostu na czczo mogł wyjść trochę wyższy, bo L-tyroksyna jeszcze mogła wtedy zaniżać wynik
Jutro ok 10 mam możliwość zrobienia badania, więc nie wezmę tabletki,a badanie zrobię po śniadaniu (wcześnie wstaję), tak chyba wynik wyjdzie wiarygodny?
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-17, 13:56   #5030
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez gwiazdka93 Pokaż wiadomość
Jutro ok 10 mam możliwość zrobienia badania, więc nie wezmę tabletki,a badanie zrobię po śniadaniu (wcześnie wstaję), tak chyba wynik wyjdzie wiarygodny?
z tego co wiem, to nie trzeba być na czczo
ale niektóre panie laborantki, zwłaszcza te starsze "bardziej" doinformowane wmawiają, że na każde badanie trzeba chodzić na czczo
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 14:04   #5031
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez Ramona_85 Pokaż wiadomość
z tego co wiem, to nie trzeba być na czczo
ale niektóre panie laborantki, zwłaszcza te starsze "bardziej" doinformowane wmawiają, że na każde badanie trzeba chodzić na czczo
Mi pani powiedziała, że terror przychodzenia na czczo wynika z obawy, że "krew będzie za tłusta i trudniej będzie można ją obrobić".
Nie wnikałam, czy to bajki, czy nie.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 14:11   #5032
Ramona_85
Zakorzenienie
 
Avatar Ramona_85
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 202
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Mi pani powiedziała, że terror przychodzenia na czczo wynika z obawy, że "krew będzie za tłusta i trudniej będzie można ją obrobić".
Nie wnikałam, czy to bajki, czy nie.
o tym nie wiedziałam

znalazłam za to coś takiego:
http://grupa.avimed.pl/artykul.php?cid=70&aid=79
Ramona_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 15:18   #5033
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Dzięki dziewczyny za odp., w takim razie jutro sobie sprawdzę
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 18:18   #5034
tempting
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 821
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości to ja dołożę od siebie - pani mi dziś powiedziała, że do tsh, ft3 i ft4 nie trzeba być na czczo
__________________
Moja zupa
tempting jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-17, 21:18   #5035
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Niedoczynność tarczycy, pomocy!

Dobra. Zmotywowałam się i założyłam drugą część wątku. Serdecznie zapraszam: Niedoczynność tarczycy - wątek zbiorczy! - część II.

A ten wątek proszę zamknąć.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2013-10-17 o 21:21
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:18.