Problemy z zębami / ZBIORCZY - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-10, 21:54   #391
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Co na ból zęba?

Cytat:
Napisane przez Ewelina_1895 Pokaż wiadomość
To zalezy na jakim etapie jest osemka. Ja np mam nie wyrosniet czyli wczale ich mie widac tylko takie wzgorki sa. Wiec powiem tak ja trafilam chyba na jaks pania rzeznik bo nie dosc ze znieczulenie dala malo delikatnie to do tego wcale nie taka cienka igla, nie poczekala nawet 1 minuty az zacznie dzialac ino od razu ona zaczela dzialac i rozcinac dziaslo dlatego powiem szczerze bolalo jak cholera samo wyjecie zęba i szwy to nic nie czulam( podejrzewam ze znieczulenie zaczelo dzialac). Przez tydzien buzie mialam tak opuchnieta ze wgl nie wychodzilam z domu bo balam sie ze to przewieje, 4 dni jadlam tylko zupe pomidorowa bo nie moglam otworzyx buzi, dlatego antybiotyki ktore dostalam ledwo co polykalam do tego krwiak na pol szyji Z tego co wiem sa inni lekarze ktorzy robia to bezbolesnie, jednak opuchlizna jakas jest zawsze Z wyrosnietym jest latwiej bo zab widac i jest za co zlapac nie ma szwow, ani opuchlizny no moze lekka bo bratowa miala ale to bez porownania te dwa zabiegi. Sie rozpisalam mam nadzieje ze jakos okresilam jak wyglada zabieg. Warto wczesniej poszukac kogos z dobrymi opiniami i zapytac u swojego dentysty czy kogos poleca A co do narkozy ogolnej przy wyrywaniu osemek slyszalam ze raczej nie powinnismy sie godzic bo to pozwala lekarzowi na wieksza ze tak powiem brutalnosc wiadomo inaczej jak ktos nas obserwuje, a inaczej jak ktos spi i na nic nie zareaguje
No ale z jednej strony narkoza daje ten komfort, że Ci się nie trafi taki dentysta
A i tak pewnie jak się goi to boli tak samo.
Kolega poleca bo był niedawno i bezboleśnie mu usnęli, wiadomo , po zabiegu nieco cierpiał i na lekach jechał ale opuchlizna mu zeszła po kilku dniach i ogólnie jakiś taki zadowolony
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 09:30   #392
Ewelina_1895
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_1895
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 91
Dot.: Co na ból zęba?

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No ale z jednej strony narkoza daje ten komfort, że Ci się nie trafi taki dentysta
A i tak pewnie jak się goi to boli tak samo.
Kolega poleca bo był niedawno i bezboleśnie mu usnęli, wiadomo , po zabiegu nieco cierpiał i na lekach jechał ale opuchlizna mu zeszła po kilku dniach i ogólnie jakiś taki zadowolony
Dlatego mimo iz jeden z dentysow mowil, ze raczej nie robic w narkozie, zastanawiam sie czy kolejnych zebow nie zrobic wlasnie tak Wydaje mi sie ze najlepiej i tak zrobic prywatnie jednak cena 500zl od zeba nie jest kuszaca
Ewelina_1895 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 11:59   #393
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Co na ból zęba?

Cytat:
Napisane przez Ewelina_1895 Pokaż wiadomość
Dlatego mimo iz jeden z dentysow mowil, ze raczej nie robic w narkozie, zastanawiam sie czy kolejnych zebow nie zrobic wlasnie tak Wydaje mi sie ze najlepiej i tak zrobic prywatnie jednak cena 500zl od zeba nie jest kuszaca
500 zł od zęba w narkozie? A doliczyłaś narkozę, przedłużanie zabiegu itp.? Bo jak z dentystką wyliczałam to bym wyłożyła za 2 zęby około 2000 zł.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:05   #394
Ewelina_1895
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_1895
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 91
Dot.: Co na ból zęba?

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
500 zł od zęba w narkozie? A doliczyłaś narkozę, przedłużanie zabiegu itp.? Bo jak z dentystką wyliczałam to bym wyłożyła za 2 zęby około 2000 zł.
To jest cena w znieczuleniu miejscowym, w narkozie nie ogladalam cen
Ewelina_1895 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:12   #395
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Co na ból zęba?

Cytat:
Napisane przez Ewelina_1895 Pokaż wiadomość
To jest cena w znieczuleniu miejscowym, w narkozie nie ogladalam cen
No co Tyyyy, jak szukałam gabinetu to nie przekraczają 300-350 zł za zęba.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 19:49   #396
Ewelina_1895
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_1895
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 91
Dot.: Co na ból zęba?

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
No co Tyyyy, jak szukałam gabinetu to nie przekraczają 300-350 zł za zęba.
No widzisz mi dentysta zaspiewal 500zl od zęba, cenil sie chyba haha
Ewelina_1895 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-11 20:49:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.