Nie lubię ludzi, którzy... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-06, 11:01   #61
Epikea
Raczkowanie
 
Avatar Epikea
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 244
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

- ... wtrącają się w nie swoje sprawy
- ... próbują narzucić swój światopogląd innym
- ... nie mają szacunku do drugiego człowieka
- ... znęcają się nad zwierzętami
- ... są fałszywi i robią wszystko dla swoich korzyści
- ... narzekają na życie, ale nic nie robią, aby to zmienić
- ... są przekonani, że należy im się moje zainteresowanie
- ... nie szanują mojego czasu i własnego życia
__________________
Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś.
Epikea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 11:06   #62
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez nie lubie ludzi, ktorzy nie lubia/nie szanuja zwierzat. Mam kolezanke, ktora boi sie psow, nie moge powiedziec, ze ich nie znosi czy jest uprzedzona, po prostu boi sie tych wiekszych, ale nigdy by zadnego zwierzaka nie skrzywdzila.
ja generalnie zauważam, że nie można powiedzieć normalnie "nie przepadam za zwierzętami" i nie zostać zaatakowanym.
ja osobiście nie czuję potrzeby mieć żadnego zwierzęcia domowego, mogę się pobawić z psem przez pół godziny czy głaskać kota jak usiądzie obok mnie na kanapie, czy pokarmić żółwia przez kilka dni, gdy znajomi są na wyjeździe. jak widzę, że dziecko kopie kota to reaguję, gdy spotkałam w lesie psa przywiązanego do drzewa, to zadzwoniłam po wszystkie służby jakie mi do głowy przyszły.
ale jak tylko powiem, że "generalnie to nie przepadam za zwierzętami" to od razu jestem traktowana tak, jakbym codziennie psy wieszała za ogon na drzewie czy szukała kotów do rozjechania na drodze. nienawidzę takiego podejścia. albo mam się rozpływać nad każdym pieskiem czy kotkiem albo jestem bezdusznym człowiekiem bez serca
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 11:11   #63
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja generalnie zauważam, że nie można powiedzieć normalnie "nie przepadam za zwierzętami" i nie zostać zaatakowanym.
ja osobiście nie czuję potrzeby mieć żadnego zwierzęcia domowego, mogę się pobawić z psem przez pół godziny czy głaskać kota jak usiądzie obok mnie na kanapie, czy pokarmić żółwia przez kilka dni, gdy znajomi są na wyjeździe. jak widzę, że dziecko kopie kota to reaguję, gdy spotkałam w lesie psa przywiązanego do drzewa, to zadzwoniłam po wszystkie służby jakie mi do głowy przyszły.
ale jak tylko powiem, że "generalnie to nie przepadam za zwierzętami" to od razu jestem traktowana tak, jakbym codziennie psy wieszała za ogon na drzewie czy szukała kotów do rozjechania na drodze. nienawidzę takiego podejścia. albo mam się rozpływać nad każdym pieskiem czy kotkiem albo jestem bezdusznym człowiekiem bez serca
"Nie przepadam" to przeciez takie neutralne stwierdzenie.
Dla mnie "nie chce miec" nie jest rownoznaczne z "nie przepadam".
Lubie psy, ale nie chce miec swojego, wlasnie nie czuje takiej potrzeby.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 11:14   #64
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość


-falszu i gierek, szczególnie w pracy. Jak można mieć 30-40 lat i robić jakieś intrygi/akcje żeby zaszkodzić współpracownikowi?



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To mnie chyba najbardziej zdumiewa, że są takie osoby co się bawią ciągle w te gierki co jest jakimś mentalnym poziomem podstawówki. Koszmar...
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 11:17   #65
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
"Nie przepadam" to przeciez takie neutralne stwierdzenie.
Dla mnie "nie chce miec" nie jest rownoznaczne z "nie przepadam".
Lubie psy, ale nie chce miec swojego, wlasnie nie czuje takiej potrzeby.
jak dla mnie zarówno "nie chce mieć", "nie przepadam" jak i "nie lubię" jest neutralne i i w żadnym wypadku nie oznacza, że jest to równoznaczne ze znieczulicą i pozwoleniem na krzywdzenie zwierząt. a dosłownie takie opinie były wygłaszane nawet tutaj na wizażu przez wielkie obrończynie, dla których (cytuję) "pies stoi nad człowiekiem".
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 11:28   #66
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
jak dla mnie zarówno "nie chce mieć", "nie przepadam" jak i "nie lubię" jest neutralne i i w żadnym wypadku nie oznacza, że jest to równoznaczne ze znieczulicą i pozwoleniem na krzywdzenie zwierząt. a dosłownie takie opinie były wygłaszane nawet tutaj na wizażu przez wielkie obrończynie, dla których (cytuję) "pies stoi nad człowiekiem".
Musze sie zgodzic.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 14:49   #67
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
jak dla mnie zarówno "nie chce mieć", "nie przepadam" jak i "nie lubię" jest neutralne i i w żadnym wypadku nie oznacza, że jest to równoznaczne ze znieczulicą i pozwoleniem na krzywdzenie zwierząt. a dosłownie takie opinie były wygłaszane nawet tutaj na wizażu przez wielkie obrończynie, dla których (cytuję) "pies stoi nad człowiekiem".


Nie wiem do czego konkretnie się odnosisz, ale -

Nikt nie ma obowiązku lubić psów czy kotów i osobiście nie zauważam żeby było to jakoś społecznie piętnowane. Ba, bardzo często słyszę „nienawidzę kotów”, kilka moich znajomych ma do nich awersję. Równanie tego z przyzwoleniem na krzywdzenie zwierząt jest po prostu głupie. Nie lubię łabędzi, ale nigdy nie zrobiłabym ptaszysku krzywdy.

Ale moim zdaniem podobnie niemądre jest oburzanie się, że dla kogoś ukochane zwierzę stoi „nad” ludźmi. Dlaczego istota z którą łączy mnie więź emocjonalna, wspólne doświadczenia i lojalność ma stać niżej niż jakiś przypadkowy typ czy troll na Wizażu? Bo ten drugi jest człowiekiem? No, nie, nie wierzę w automatyczną wyższość homo sapiens. Jeśli to robi ze mnie wielką obrończynię, trudno, co mi tam
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-06, 15:21   #68
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Ale moim zdaniem podobnie niemądre jest oburzanie się, że dla kogoś ukochane zwierzę stoi „nad” ludźmi. Dlaczego istota z którą łączy mnie więź emocjonalna, wspólne doświadczenia i lojalność ma stać niżej niż jakiś przypadkowy typ czy troll na Wizażu? Bo ten drugi jest człowiekiem? No, nie, nie wierzę w automatyczną wyższość homo sapiens.
Pytanie jest raczej o wyższość bezwzględną bo to że np. gdyby ktoś dał mi bezkarny wybór: "albo zginie twój pies albo milion ludzi w Polsce, wybieraj - decyduj" to oczywiste że chciałbym ocalić mojego psa (w rzeczywistości już nie żyje) a milion ludzi niech ginie. Pytanie, jaki byłby wybór np.: "sto obcych psów rasy owczarek niemiecki czy milion ludzi". Nie ujawniam mojej decyzji.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 15:41   #69
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość


Nie wiem do czego konkretnie się odnosisz, ale -

Nikt nie ma obowiązku lubić psów czy kotów i osobiście nie zauważam żeby było to jakoś społecznie piętnowane. Ba, bardzo często słyszę „nienawidzę kotów”, kilka moich znajomych ma do nich awersję. Równanie tego z przyzwoleniem na krzywdzenie zwierząt jest po prostu głupie. Nie lubię łabędzi, ale nigdy nie zrobiłabym ptaszysku krzywdy.

Ale moim zdaniem podobnie niemądre jest oburzanie się, że dla kogoś ukochane zwierzę stoi „nad” ludźmi. Dlaczego istota z którą łączy mnie więź emocjonalna, wspólne doświadczenia i lojalność ma stać niżej niż jakiś przypadkowy typ czy troll na Wizażu? Bo ten drugi jest człowiekiem? No, nie, nie wierzę w automatyczną wyższość homo sapiens. Jeśli to robi ze mnie wielką obrończynię, trudno, co mi tam
to nie było oburzenie się, jeśli moją wypowiedź chodzi. tylko faktem jest, że dokładnie te słowa padły z klawiatury wizażanki, która zarzucała innej, że jest potworem bo nie lubi zwierząt. i do tego się odnosiłam. i nie chodziło bynajmniej o jednego konkretnego psa, a ogólnie o psy.
jak dla mnie to niech sobie każdy ratuje z pożaru, kogo tylko chce

nie zauważasz, być może dlatego, że sama nie jesteś w tym gronie, które generalnie za zwierzętami nie przepada
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 16:14   #70
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Tez nie lubie ludzi, ktorzy nie lubia/nie szanuja zwierzat. Mam kolezanke, ktora boi sie psow, nie moge powiedziec, ze ich nie znosi czy jest uprzedzona, po prostu boi sie tych wiekszych, ale nigdy by zadnego zwierzaka nie skrzywdzila.
Zależy co przez to rozumiesz.

Ja nigdy niczego nie skrzywdziłam. Nawet pająka przepraszam, jak muszę go wyrzucić z domu, bo mam arachnofobię. Jestem też wegetarianką.

Ale zwierząt takich jak pies, koń nie znoszę. Jest to nawet blisko nienawiści.

I nie mogę wyrazić opinii, że "nie przepadam" bo zaraz dyskusja i umoralnianie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
ja generalnie zauważam, że nie można powiedzieć normalnie "nie przepadam za zwierzętami" i nie zostać zaatakowanym.
ja osobiście nie czuję potrzeby mieć żadnego zwierzęcia domowego, mogę się pobawić z psem przez pół godziny czy głaskać kota jak usiądzie obok mnie na kanapie, czy pokarmić żółwia przez kilka dni, gdy znajomi są na wyjeździe. jak widzę, że dziecko kopie kota to reaguję, gdy spotkałam w lesie psa przywiązanego do drzewa, to zadzwoniłam po wszystkie służby jakie mi do głowy przyszły.
ale jak tylko powiem, że "generalnie to nie przepadam za zwierzętami" to od razu jestem traktowana tak, jakbym codziennie psy wieszała za ogon na drzewie czy szukała kotów do rozjechania na drodze. nienawidzę takiego podejścia. albo mam się rozpływać nad każdym pieskiem czy kotkiem albo jestem bezdusznym człowiekiem bez serca
O, to.

Ja się nawet nie zajmę zwierzęciem znajomego, jeśli absolutnie nie muszę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
jak dla mnie to niech sobie każdy ratuje z pożaru, kogo tylko chce
Ja bym na przykład nikogo nie ratowała poza naprawdę najbliższymi osobami dla mnie.

Taki ze mnie potwór.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 17:30   #71
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
I nie mogę wyrazić opinii, że "nie przepadam" bo zaraz dyskusja i umoralnianie.
Mnie to dziwi, bo dyskusje o gustach nigdzie nie prowadzą, a umoralnianie tu jest nie na miejscu. Znam osoby które nawet nie znoszą przyrody, trawy, drzew itd. Ale o ile nie niszczą środowiska - a nie robią tego, po prostu wolą żyć jak najdalej od natury - to po cholerę umoralniać?

Nie lubię np. węży i nie zajmowałabym się cudzym wężem, nie widzę w tym nic złego. A inni ludzie mają podobną awersję do psów czy kotów.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-06, 18:42   #72
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

1. są głupi (ze szczególnym uwzględnieniem "jeżdżę szybko i bezpiecznie... po mieście")
2. czynnie nie lubią zwierząt np. kopnie psa, rzuci kamieniem w gołębia
3. są seksistami
4. są umniejszaczami i dopierniczaczami. Masz za dobry humor? Ten typ nieproszony chętni uświadomi Tobie, że nie jesteś taka ładna jak ci się wydaje
edit:
Po doczytaniu wątku:
5. rozbijają guano na atomy, nawet w przypadku czegoś tak błahego jak posty na wizażu

Edytowane przez 6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Czas edycji: 2019-04-06 o 18:46
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 19:27   #73
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

- są chamscy
- wojujących ateistów, którzy uważają się za lepszych od fanatycznych wierzących i nie widzą, ze są tacy sami
- idiotycznie poprawnych politycznie
- prymitywnych
- ludzi o ciasnych horyzontach, którzy wszystko bezrozumnie łykają i powtarzają dalej
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 20:01   #74
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Mnie to dziwi, bo dyskusje o gustach nigdzie nie prowadzą, a umoralnianie tu jest nie na miejscu. Znam osoby które nawet nie znoszą przyrody, trawy, drzew itd. Ale o ile nie niszczą środowiska - a nie robią tego, po prostu wolą żyć jak najdalej od natury - to po cholerę umoralniać?

Nie lubię np. węży i nie zajmowałabym się cudzym wężem, nie widzę w tym nic złego. A inni ludzie mają podobną awersję do psów czy kotów.
Właśnie o to mi chodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 21:04   #75
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

...którzy lepiej niż ja wiedzą jak mam żyć, co mam zrobić, co czuć, czego chcieć a czego nie. Którzy nie mają pojęcia o moim życiu, nie przeżyli ani jednego dnia w moich butach a są największymi ekspertami od moich spraw



...którzy zdradzają i kłamią


...i flegmatyków. Irytują mnie
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 21:12   #76
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Smile Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
...i flegmatyków. Irytują mnie
Niektórzy z nich po prostu szanują energię. Jak tygrysy i inne koty, w tym te domowe.
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 21:18   #77
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Niektórzy z nich po prostu szanują energię. Jak tygrysy i inne koty, w tym te domowe.

Tygrys i inne koty jak trzeba to są szybkie i dynamiczne Coś o tym wiem ...a flegmatyk to flegmatyk - szanuje energie 24/7 i to mnie wnerwia okrutnie jak musze z kims takim wspołpracowac/obcowac (bez podtekstów prosze)
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 21:28   #78
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość
Niektórzy z nich po prostu szanują energię. Jak tygrysy i inne koty, w tym te domowe.
W tematyce zwierzęcej to nie lubię ludzi, którzy odwracają kota ogonem.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-06, 21:33   #79
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
W tematyce zwierzęcej to nie lubię ludzi, którzy odwracają kota ogonem.

oo, ja też
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-06, 21:44   #80
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
oo, ja też
i mają nagle pomroczność jasną
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 05:02   #81
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
...i flegmatyków. Irytują mnie
Ojeju, mnie też. Szczególnie nie lubię pracować z kimś o takim usposobieniu, bo ja lubię robić rzeczy szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 07:20   #82
sygnalista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 603
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
W tematyce zwierzęcej to nie lubię ludzi, którzy odwracają kota ogonem.
Doświadczenie życia codziennego pokazuje że znaczny odsetek osób które same z siebie (ni z tego nic z owego) deklarują że nie lubią fałszywych, odwracających kota ogonem itp. należy właśnie do tych "nielubianych" przez siebie grup. To nie aluzja (tu mamy wątek o nielubieniu więc się pisze) tylko luźne skojarzenie doświadczeń życiowych.

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 05:44 ----------

P.S. Kilka tygodni temu przypomniałem sobie (czasem ludzie z przeszłości przypominają mi się i sprawdzam ich w internecie) koleżankę z pracy sprzed wielu lat. Notoryczna, patologiczna kłamczucha. No, wpisałem ją w internecie i znalazłem jej profil na FB. Wchodzę i co widzę? Ano ostatni wpis, ni z tego ni z owego, ni z gruchy ni z pietruchy hasło wielkimi literami coś w rodzaju: "Fałsz wyczuwam na kilometr, brzydzę się fałszem, fałszywi ludzie nie mają u mnie żadnych szans".

A kiedyś podjechałem z fakturami do biura rachunkowego, zostawiłem u "dziewczyn", schodzę a tu właścicielka (inna osoba niż ta wyżej), pierwszy dzień po sanatorium. Pytam kurtuazyjnie, jak było ale zamiast opowieści o pogodzie, menu, solankach, biczach wodnych, spacerach itp. cały przekaz to zbulwersowanie tym, jaka tam frywolność obyczajów panowała, jak to już pierwszego wieczora bezwstydni kuracjusze zaczęli kojarzyć się w pary co ją zniesmacza, bo ona ma zasady czy coś tam czyli (znając ją z obserwacji wyłącznie jako klient) faktyczne odczucia jej są takie: "Zazdroszczę im, też pojechałam do tego sanatorium z nadzieją że będę ruchana ale ponieważ jestem beką o masie circa 100 kg gdyż na okrągło w pracy obżeram się słodyczami, to nikt mnie nie chciał mimo tego że nosze drogie ciuchy i dużo biżuterii".

Edytowane przez sygnalista
Czas edycji: 2019-04-07 o 07:24
sygnalista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 07:26   #83
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez slodka_jak_malinka Pokaż wiadomość
Może dlatego, że kojarzę tego typu zachowanie z nadmiernym dbaniem o siebie, tyle. Jako osoba z jednym szamponem i kremem Nivea do twarzy to mówię.
A mnie drażnią właśnie takie osoby
Mam tylko jeden szampon i krem, jestem taka alternatywna. Nie to co te gupie baby co sobie maseczki nakładajo!
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 12:30   #84
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

- są fanatyczni w swoich poglądach ideologicznych, politycznych, religijnych

- nie potrafią dyskutować, tylko na siłę forsują swoje zdanie

- rozmawiają przez telefon w komunikacji miejskiej albo kolejce

- dają mi złote rady, o które nie proszę

- palą w miejscach publicznych

- zagadują mnie w mpk chociaż widać, że czytam książkę

- jeżdżą po alkoholu, i jeszcze się rzucają, że tylko jedno piwo a w ogóle w kraju XX to jest dozwolone pić YY i prowadzić... to sobie tam jedź i pij

- wjeżdżają mi koszykiem w tyłek w kolejce w sklepie, jakby to miało przyspieszyć przesuwanie się kolejki
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 14:12   #85
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja bym sie z taka osoba nie spotykala.
Ewentualnie moglabym poczekac 5-10 minut, ale potem bym sobie poszla.
Naprawde nienawidze, kiedy ktos nie szanuje czasu innych ludzi.
Pamietam pare lat temu bylam w jednym z warszawskich galerii handlowych w kinie, akurat byla taka pora, ze sklepy sie zamykaly, punkt 21. I jakies dwie dziewczyny stoja pod Zara i slysze jak jedna z nich mowi "no chodz poogladamy spodnie, przeciez nas nie wyrzuca jak juz tam wejdziemy"
Mimo wszystko lubię tę dziewczynę, bo znamy się już kilka lat, nigdy się nie nudzimy. Gdyby tylko nie te spóźnianie

Cytat:
Napisane przez sygnalista Pokaż wiadomość

A kiedyś podjechałem z fakturami do biura rachunkowego, zostawiłem u "dziewczyn", schodzę a tu właścicielka (inna osoba niż ta wyżej), pierwszy dzień po sanatorium. Pytam kurtuazyjnie, jak było ale zamiast opowieści o pogodzie, menu, solankach, biczach wodnych, spacerach itp. cały przekaz to zbulwersowanie tym, jaka tam frywolność obyczajów panowała, jak to już pierwszego wieczora bezwstydni kuracjusze zaczęli kojarzyć się w pary co ją zniesmacza, bo ona ma zasady czy coś tam czyli (znając ją z obserwacji wyłącznie jako klient) faktyczne odczucia jej są takie: "Zazdroszczę im, też pojechałam do tego sanatorium z nadzieją że będę ruchana ale ponieważ jestem beką o masie circa 100 kg gdyż na okrągło w pracy obżeram się słodyczami, to nikt mnie nie chciał mimo tego że nosze drogie ciuchy i dużo biżuterii".
Nie lubię ludzi, którzy są prorokami i wiedzą jakie kto miał odczucia, dają sobie prawo do oceniania w ten sposób obcych ludzi.

---------- Dopisano o 14:12 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez K1987 Pokaż wiadomość
- są fanatyczni w swoich poglądach ideologicznych, politycznych, religijnych

- nie potrafią dyskutować, tylko na siłę forsują swoje zdanie

- rozmawiają przez telefon w komunikacji miejskiej albo kolejce

- dają mi złote rady, o które nie proszę

- palą w miejscach publicznych

- zagadują mnie w mpk chociaż widać, że czytam książkę

- jeżdżą po alkoholu, i jeszcze się rzucają, że tylko jedno piwo a w ogóle w kraju XX to jest dozwolone pić YY i prowadzić... to sobie tam jedź i pij

- wjeżdżają mi koszykiem w tyłek w kolejce w sklepie, jakby to miało przyspieszyć przesuwanie się kolejki
I to nieśmiertelne: tylko raz wypił, całe życie nie pił przed jazdą, po co już karać tak surowo?? To nic, że samochód do kasacji i ponad 1,5 promila Całe szczęście, że poboczem nikt nie szedł i że temu bezmyślnemu nic się nie stało.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 14:29   #86
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Nie lubię ludzi, którzy:
- są wiecznie zadowoleni, optymistyczni itp. Ja to właśnie taka wieczna depresja, więc na dłuższą metę z tymi wiecznie szczęśliwymi się nie dogadam, za bardzo kocham narzekać <3
- nie lubię ludzi którzy nie lubią czystości i nie przekonuje mnie zdanie: dom jest dla mnie, a nie ja dla domu
- którzy kochają dzieci i jeszcze chcą mi o tym opowiadać
- takich, które piją za dużo alkoholu
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2019-04-07 o 14:31
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 15:36   #87
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5 757
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

... caly czas mi powtarzaja, ze cos mi sie udalo bo mam "talent" "lub "szczescie", calkowicie ignorujac to, jaki to jest naklad pracy
... wyliczaja sobie jakos na podstawie np. cennika, jakie to ja kokosy moge zarobic w mojej firmie, nie wliczajac w to kosztow, ktore sa tak wysokie ze na koniec zostaja normalne pieniadze, a odpowiedzialnosc i naklad pracy sa wieksze niz na etacie; rzucaja mi tekstami w stylu "tej to dobrze"
742bd6bdde1307502cba7e126292911bf766cf73_61f3325774e32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 16:50   #88
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

...uważają że każda krytyka czegokolwiek = ZAZDROŚCISZ.
Dżizas, zazdroszczę wielu ludziom, ale wtedy ich chwalę a nie krytykuję, no chyba logiczne. Jeśli coś mi się nie podoba to dlatego, że mi się nie podoba, i tyle.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 17:02   #89
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

[1=3d23842983a6357ec11121c 0b2dc0194ed81d40b_604ff51 fe6891;86681629]...uważają że każda krytyka czegokolwiek = ZAZDROŚCISZ.
Dżizas, zazdroszczę wielu ludziom, ale wtedy ich chwalę a nie krytykuję, no chyba logiczne. Jeśli coś mi się nie podoba to dlatego, że mi się nie podoba, i tyle.[/QUOTE]

O tak, kocham tą wstawkę To chyba jakiś większy trend społeczny. Krytyka to od razu HEJT, a "hejterzy" wiadomo, zazdrośni i sfrustrowani
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-07, 17:57   #90
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

... ciągle komentują co robisz/co masz/czym się zajmujesz, jakby nie mieli własnego życia i własnych problemów
... u innych widzą każde potknięcie, a sami uważają się za idealnych.
... są snobami.

... kłamią, oszukują, zdradzają.
... zabierają głos w sprawach, o których nie mają zielonego pojęcia.

... są rasistami/homofobami.

... są chamscy.
... którym brak kultury. Choćby tej podstawowej.
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-16 14:32:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.