Chlopak i wspollokatorka - przesadzam? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-10, 10:40   #61
nora29_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 66
Dot.: Chlopak i wspollokatorka - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
I na wizazu dziwi mnie ten paradoks. Jak misiu idzie na jeden wieczor z kumplami na piwo to skandal miedzynarodowy, dzikie klotnie, jakies smieszne zakazy. Jakby facetowi w zwiazku nie wolno bylo miec kolegow i czasem sie z nimi zobaczyc. Ale jak misiu jedzie na dnie i miesiace do innego kraju, to nagle jest zielone swiatlo i to juz jest dozwolone. Chodzi o ilosc tej meskiej wolnosci.
Nie wiem o czym mowisz ale chyba nie o mnie. Moj facet wychodzi sam na imprezy, nie raz jedzie sam na wakacje. Zreszta ja tez. Czesto wychodzimy sami ale mamy tez osobne grupy znajomych i nigdy nie bylo problemu ze ktores z nas wyszlo na piwo. Wiec mozesz wyjasnic o co Ci chodzi z tym komentarzem?
nora29_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 11:14   #62
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Chlopak i wspollokatorka - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
I na wizazu dziwi mnie ten paradoks. Jak misiu idzie na jeden wieczor z kumplami na piwo to skandal miedzynarodowy, dzikie klotnie, jakies smieszne zakazy. Jakby facetowi w zwiazku nie wolno bylo miec kolegow i czasem sie z nimi zobaczyc. Ale jak misiu jedzie na dnie i miesiace do innego kraju, to nagle jest zielone swiatlo i to juz jest dozwolone. Chodzi o ilosc tej meskiej wolnosci.
Wskaż jedną wizażankę, która przedstawia myślenie, które tu opisujesz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 11:42   #63
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Chlopak i wspollokatorka - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Wskaż jedną wizażankę, która przedstawia myślenie, które tu opisujesz.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To by musiała rozwikłać ile z tych "niech Misiu robi co chce, wolność! A ty jesteś zaborcza!" zakładało nowe konto żeby opisać swoje rozterki na temat własnych lęków i zazdrości.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 14:36   #64
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Chlopak i wspollokatorka - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
To by musiała rozwikłać ile z tych "niech Misiu robi co chce, wolność! A ty jesteś zaborcza!" zakładało nowe konto żeby opisać swoje rozterki na temat własnych lęków i zazdrości.
Ja nic nie muszę, bo nie ja tutaj rzuciłam swoją hipotezę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 15:29   #65
EmiliaMaria94
Raczkowanie
 
Avatar EmiliaMaria94
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 44
Dot.: Chlopak i wspollokatorka - przesadzam?

Zaufanie zaufaniem,ale skoro nie zalezy mu na mieszkaniu z kobieta to po co robi problem?
niech zamieszka z mezczyzna i tyle.

Chociaz jeslisz boisz sie,ze Cie zdradzi to czy bedzie mieszkal sam czy z kobieta to i tak to moze zrobic przeciez.... jesli nie mieliscie do siebie duzego zaufania po co w ogole wyjezdzal ? mogl poczekac az i Ty bdziesz mogla wyjechac

Wedlug mnie troche on niedojrzale podchodzi do kwsti zwiazku na odleglosc.

Ja osobiscie bym nie chciala mieszkac z jakims obcym facetem BO PO JAKIEGO GRZYBA ? czulabym sie bardziej komfortowo z kobieta.

ale to moze tylko ja mam takie zdanie.

Edytowane przez EmiliaMaria94
Czas edycji: 2019-12-10 o 15:31
EmiliaMaria94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 15:51   #66
nightingale__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 256
Dot.: Chlopak i wspollokatorka - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
No ja tez, nie pisze tego teoretycznie. W przeszlosci z jednym eksem rozstalismy sie wlasnie dlatego, ze wyjechal do Anglii. Sam. Dzien jego wyjazdu byl ostatnim dniem zwiazku.

I na wizazu dziwi mnie ten paradoks. Jak misiu idzie na jeden wieczor z kumplami na piwo to skandal miedzynarodowy, dzikie klotnie, jakies smieszne zakazy. Jakby facetowi w zwiazku nie wolno bylo miec kolegow i czasem sie z nimi zobaczyc. Ale jak misiu jedzie na dnie i miesiace do innego kraju, to nagle jest zielone swiatlo i to juz jest dozwolone. Chodzi o ilosc tej meskiej wolnosci.
Chyba nie to forum
Jeszcze nie spotkałam się z opiniami użytkowniczek, że facet nie może pójść na piwo z kumplami czy, na imprezę. Całkiem przeciwnie. Raczej większość twierdzi, że każdy ma prawo mieć swoich znajomych i wychodzić samemu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
nightingale__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 19:57   #67
opeggybrown95
Raczkowanie
 
Avatar opeggybrown95
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 80
Dot.: Chlopak i wspollokatorka - przesadzam?

ja bym nie pozwoliła na wynajęcie mieszkania z dziewczyną/dziewczynami. nie i kropka. a dziewczyną-bluszczem bynajmniej nie jestem.
__________________
Świat interesuje mnie zwłaszcza w kontekście mnie samej.
opeggybrown95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-10, 20:21   #68
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Chlopak i wspollokatorka - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez opeggybrown95 Pokaż wiadomość
ja bym nie pozwoliła na wynajęcie mieszkania z dziewczyną/dziewczynami. nie i kropka. a dziewczyną-bluszczem bynajmniej nie jestem.
Nie możesz nie pozwolić. Możesz co najwyżej z facetem zerwać.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 20:43   #69
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Chlopak i wspollokatorka - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez opeggybrown95 Pokaż wiadomość
ja bym nie pozwoliła na wynajęcie mieszkania z dziewczyną/dziewczynami. nie i kropka. a dziewczyną-bluszczem bynajmniej nie jestem.



Jak możesz dorosłej osobie nie pozwolić?
Rozwalił mnie ten koncept.
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 21:10   #70
opeggybrown95
Raczkowanie
 
Avatar opeggybrown95
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 80
Dot.: Chlopak i wspollokatorka - przesadzam?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87409702]Nie możesz nie pozwolić. Możesz co najwyżej z facetem zerwać.[/QUOTE]
żeby zerwać, muszę najpierw nie wyrazić aprobaty i spotkać się z ignorancją ze strony faceta. czyli tak, mogę nie pozwolić. czy Ty zerwałabyś tak od razu, bez żadnego komunikatu?

Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość
Jak możesz dorosłej osobie nie pozwolić?
Rozwalił mnie ten koncept.
no cóż, mam nadzieję, że uda Ci się pozbierać.

ano mogę nie pozwolić, bo z moim facetem ustalam sobie zasady. na pewne zachowania nie wyrażam zgody i tyle. może wziąć pod uwagę moje zdanie albo je olać i wówczas się rozstaniemy. albo odpuszczę, jeśli sprawa będzie jednak błaha.
__________________
Świat interesuje mnie zwłaszcza w kontekście mnie samej.

Edytowane przez opeggybrown95
Czas edycji: 2019-12-10 o 21:17
opeggybrown95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-10, 21:38   #71
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Chlopak i wspollokatorka - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez opeggybrown95 Pokaż wiadomość
żeby zerwać, muszę najpierw nie wyrazić aprobaty i spotkać się z ignorancją ze strony faceta. czyli tak, mogę nie pozwolić. czy Ty zerwałabyś tak od razu, bez żadnego komunikatu?
Ignorancja oznacza co innego niż ci się wydaje.
Cytat:
no cóż, mam nadzieję, że uda Ci się pozbierać.

ano mogę nie pozwolić, bo z moim facetem ustalam sobie zasady. na pewne zachowania nie wyrażam zgody i tyle. może wziąć pod uwagę moje zdanie albo je olać i wówczas się rozstaniemy. albo odpuszczę, jeśli sprawa będzie jednak błaha.
To, że ty "nie wyrażasz zgody" to nie jest ustalanie zasad z facetem, tylko informowanie go jakich zachowań nie tolerujesz w związku.
Informowanie, że zerwiesz w razie zachowania X to nie jest zabranianie. Zabronić niczego nie możesz.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-11, 16:59   #72
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Chlopak i wspollokatorka - przesadzam?

Cytat:
Napisane przez nora29_ Pokaż wiadomość
Ja tez mieszkalam w kilku miejscach i z wieloma wspollokatorami roznych plci. Z zadnym do niczego nie doszlo i nawet o tym nie myslalam.
Jednak uwazam i podtrzymuje, ze dla mnie JEST roznica mieszkac w 3, 4 osoby a mieszkac tylko z jedna osoba. I nikt mi nie powie ze mieszkanie chlopak + dziewczyna, dwa pokoje, jeden salon nie bedzie tworzylo intymnych sytuacji, nie uwierze.

A ja byłam przez kilka lat w związku na odległość i przez ten czas mieszkałam w akademiku i w mieszkaniu prywatnym z grupą dziewczyn i jednym chłopakiem (każdy miał swój pokój). I chociaż ja absolutnie nie myślałam o rozrywce i romansach, to miałam zdecydowanie kilka propozycji od panów odwiedzających nas, w tym nawet od chłopaka mojej koleżanki, którzy chętnie umówiliby się ze mną na kawę że śniadaniem. Pomijam już delikatne i przypadkowe muśnięcia niby to dla zabawy i żartu. Nawet chłopak, który wynajmował pokój obok kiedyś "dla żartu" wciągnął mnie do pokoju i zaczął całować. Przerwał tylko dlatego, że narobiłam rabanu i zamieszkałam go z błotem. Tak że tego, jeżeli ktoś ma rozrywkowe nastawienie, to nieważne z kim mieszka, zawsze się może znaleźć odpowiednie towarzystwo do zabawy. Szczególnie jeżeli ktoś z góry zakłada, że chce się bawić i poznawać nowych znajomych i znajomych tych znajomych. Osobiście uważam, że okazja czyni złodzieja, a będąc w dużym i długim oddaleniu od drugiej połówki zawsze można wymięknąć w chwilach słabości...
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-11, 19:49   #73
januszpolak
Zakorzenienie
 
Avatar januszpolak
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 503
Dot.: Chlopak i wspollokatorka - przesadzam?

Ja uważam że to przesada. Współlokatorzy to jest wrzód na d... jak sobie przypomnę swoich, a nie pole do romansu. No ok ludzie są różni. Mieszkałam rok z facetem będąc już w związku z moim obecnym TŻ. Nie było różnicy, i tak po miesiącu kłóciliśmy się już o kolejkę do sprzątania, później nie odzywaliśmy się do siebie. Mijaliśmy się, on mi zaczął robić na złość, nie sprzątał po sobie, ogólnie dramat. Mój TŻ ani razu nie powiedział ani nie pomyślał sobie, że coś jest nie tak, trafiło się fajne mieszkanie, byliśmy tylko we 2 osoby więc było cicho i spokojnie. Wcześniej mieszkałam z dziewczynami, i nie widzę różnicy, z nimi również źle mi się mieszkało bo chyba nie nadaję się na takie życie na kupie z obcymi ludźmi. Jeśli on ma takie podejście, że będzie z przyjaciółkami oglądać Netflixa pod kołderką to równie dobrze może spraszać je sobie, nie musi z nimi mieszkać. Jak dla mnie to samo mieszkanie jest neutralne, bo co z tego że mu zabronisz skoro on lubi przyjaciółeczki. Ja przyjaciół męskich nie mam, tego z TŻ nie lubimy ale mieszkanie razem to co innego (na zasadzie współlokatorstwa). Z przyjaciółką damską nawet bym nie zamieszkała w ten sposób, bo pewnie bym ją szybko straciła (kłótnie, wiecznie siedzi na głowie). To jego podejście do dziewczyn stanowi kłopot a nie z kim zamieszka. Jak nie wspólne filmy wieczorami to można pisać ze sobą na facebooku.
januszpolak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-11 20:49:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:46.