Który Bank? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-21, 09:51   #1
miss21independent26
Raczkowanie
 
Avatar miss21independent26
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 45

Który Bank?


Witajcie
Chcę wziąść kredyt gotówkowy ale nie wiem w którym banku się opłaca najlepiej?Zastanawiałam się nad AIG,ale koleżanka która pracuje w kredytach powiedziała , że to nienajlepszy pomysł, więc już sama nie wiem...Proszę o radę i z góry dziękuję
miss21independent26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 09:54   #2
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Który Bank?

To tak jak bym się zapytała: jaki samochód kupić? Nie uważasz, że to nieco za ogólne pytanie?

Masz dochody? O jakiej kwocie myślisz? Porównaj oferty różnych banków.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 11:08   #3
miss21independent26
Raczkowanie
 
Avatar miss21independent26
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 45
Dot.: Który Bank?

Oczywiście, że mam dochody. Pytam się , bo się nie znam na tym a skoro tobie ciężko to zrozumiec i porównujesz to do kupna samochodu to proszę nie wypowiadaj się.
Pytam o to gdzie najbardziej się opłaca , gdzie jest najkorzystniejsza oferta banku i najdogodniejsze oprocentowanie.
miss21independent26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 11:11   #4
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Który Bank?

radze pochodzic po bankach samemu i posprawdzac , szybko podpisac umowe jak sie zdecydujesz bo.. zmieniaja sie warunki z dnia na dzien , teraz raczej banki nie zachecaja do brania kredytow
ciezko doradzic bo wczoraj moglo byc inaczej niz jest dzisiaj
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 13:03   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Który Bank?

To zalezy od kilku czynnikow. Jaka kwota, jakie dochody, na jaki okres (np. jak masz umowe o prace na czas okreslony to kredyt gotowkowy musisz splacic przed koncem umowy), czy jestes klientem danego banku (najlatwiej dostac tam gdzie masz ROR i gdzie Cie juz znaja, bywa, ze wystarczy im historia rachunku i nie zadaja dodatkowych dokumentow).

Teraz faktycznie ciezko z kredytami - ale raczej dotyczy to wiekszych kwot a juz zwlaszcza kredytow hipotecznych. Z kredytami gotowkowymi jest duzo lepiej.

W przypadku oprocentowania zwroc uwage na okres rozrachunkowy i czy to stopa zmienna czy stala.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 14:22   #6
miss21independent26
Raczkowanie
 
Avatar miss21independent26
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 45
Dot.: Który Bank?

Mam umowę w pracy na czas nieokreślony, moje dochody miesięczne( bez tż ) wynoszą 2900zł netto,a kwota kredytu wynosiłaby ok 9000 zł.
miss21independent26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 14:34   #7
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Który Bank?

Cytat:
Napisane przez miss21independent26 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że mam dochody. Pytam się , bo się nie znam na tym a skoro tobie ciężko to zrozumiec i porównujesz to do kupna samochodu to proszę nie wypowiadaj się.
Pytam o to gdzie najbardziej się opłaca , gdzie jest najkorzystniejsza oferta banku i najdogodniejsze oprocentowanie.
Aaricia ma rację, nie ma czegoś takiego jak najkorzystniejsza oferta bez podania jakichkolwiek informacji. Prosiłabym abyś nie rządziła kto tu się ma wypowiadać a kto nie.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-21, 15:06   #8
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Który Bank?

Cytat:
Napisane przez miss21independent26 Pokaż wiadomość
Mam umowę w pracy na czas nieokreślony, moje dochody miesięczne( bez tż ) wynoszą 2900zł netto,a kwota kredytu wynosiłaby ok 9000 zł.
Moim zdaniem przy tych zarobkach bez problemu dostaniesz kredyt 9 000 w większości banków /zakładając, że nie masz kart kredytowych, ani innych znaczących obciążeń, jak chociażby linia debetowa podpięta pod konta/

W przypadku, kiedy na szybko potrzebuję większej gotówki, korzystam z mbanku i generalnie polecam Szybko, sprawnie, nie ma opłat za wcześniejsze spłaty itp. Ale polecam samej poszperać
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 15:34   #9
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Który Bank?

Cytat:
Napisane przez miss21independent26 Pokaż wiadomość
Oczywiście, że mam dochody. Pytam się , bo się nie znam na tym a skoro tobie ciężko to zrozumiec i porównujesz to do kupna samochodu to proszę nie wypowiadaj się.
Pytam o to gdzie najbardziej się opłaca , gdzie jest najkorzystniejsza oferta banku i najdogodniejsze oprocentowanie.
Zanim się zirytujesz, to napisz dokładnie o co Ci chodzi. Tak na przyszłość.

Taką kwotę spokojnie dostaniesz przy tych zarobkach. Przejdź się do kilku banków i popytaj o całkowity koszt takiego kredytu. A potem te dane porównaj. Proste.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-21, 16:53   #10
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Który Bank?

Miss21independent26, na pytanie które zadałaś bardzo trudno odpowiedzieć, bo to w jakim banku najbardziej opłaci Ci się wziąć kredyt zależy od bardzo wielu czynników. Często jeśli masz w danym banku konto, dostaniesz lepszą ofertę kredytu niż ktoś z ulicy. Np. w mBanku przy kredycie na 10 000 zł i 3-letnim okresie spłaty, klienci, którzy mają w tym banku konto ponad 6 miesięcy mają o 4% niższe oprocentowanie.

Jeśli za bardzo nie znasz się na kredytach i nie chce Ci się samemu chodzić po bankach i analizować, który kredyt byłby dla Ciebie najkorzystniejszy, promonuję udać się do doradcy finansowego (teraz jest wiele tego typu firm, np. Open Finanse, Money Expert, Expander itp) i oni uwzględniając wszystkie kryteria dobiorą najbardziej korzystny kredyt dla Ciebie.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-23, 18:31   #11
martappp
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 15
Dot.: Który Bank?

Witam, osobiście zajmuję się doradztwem kredytowym więc jeżeli macie jakieś pytanka to zapraszam postaram się wam pomóc. A jeżeli chodzi o podanie dochodu to jeżeli chcesz 9 tyś to nie trzeba podawać dochodu do kwoty 20 tyś) i są to normalne banki i normalne oprocentowania gorsze są warunki jezeli mamy problemy w bik-u ale z tym też można chociaż wszystko z umiarem.
Podaje namiar dlatego, że zbyt często tu nie zaglądam(

/ciach tniemy spam/

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2008-10-23 o 19:00
martappp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-20, 19:19   #12
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Który Bank?

odświeżam temat
Gdzie obecnie najkorzystniej wziąć kredyt gotówkowy? (do 2tys, 12 mies)
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.