Ochrona danych osobowych - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-22, 15:37   #1
Rollergirl
Raczkowanie
 
Avatar Rollergirl
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 320

Ochrona danych osobowych


Witajcie.

Od kilku dni nie mogę uporać się z pewnym problemem. Pracuję w domu, zatrudniona jestem na etacie. Firma, w której pracuję założyła mi telefon stacjonarny.

Dzwonią przeważnie na niego jacyś akwizytorzy itp. Więc postanowiłam wpisać go z ciekawości w internet i sprawdzić gdzie on jest udostępniony, że tak wydzwaniają. Jakież było moje zdziwienie gdy okazało się, że oprócz mojego numeru stacjonarnego służbowego jest podany również adres domowy. Nie ma tam siedziby, ja pracuję sobie po prostu w domu, to nie żadne biuro. Na stronie służbowej oczywiście nie ma, ale na jakiś ksiazkach telefonicznych itp jest.

Zgłosiłam to w firmie, ale robią wielkie oczy. Dzwoniłam do jednego z portali gdzie umieszczono mój adres pod szyldem firmy i babka nie umiała mi udzielić informacji. Powiedziała, że albo firma sama zakłada sobie profil, albo dany portal bierze informacje z GUSu. Mają to usunąć. Ale co z resztą portali? Martwię się, że nie nadążę wydzwaniać i usuwać tych wizytówek firmy, pod prywatynm adresem:O

Nie wiem co mam robić. Gdzie uderzyć. Czy możliwe by GUS miał zarejestrowaną tą firmę na moim adresie? Czy może to TP SA nie ma gdzieś zaznaczone, że ma nierozpowszechniać danych. I jak ma się do tego wszystkiego ustawa o danych osobowych. Na mój adres jest tylko telefon założony. Nie ma na nim regonu, żadnej firmy, tym bardziej tej w której pracuję. O co tu chodzi?

Kilka osób w firmie pracuje na homeoffice i nikogo adresu nie zlazłam tylko swój.

A wiadomo kiedy jakiś wkurzony klient postanowi mnie odwiedzic..?
Rollergirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:22.