sex początki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-11, 10:06   #1
aniula09
Przyczajenie
 
Avatar aniula09
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 8

sex początki


hej dziewczyny i pewnie faceci też
zakładając konto maiłam problem z tym, że nie mam faceta i takie tam, przez kilka miesięcy bardzo dojrzałam, mam chłopaka i jest tez i sex, ale... no właśnie ale.........bo kocham go, uwielbiam gdy mnie dotyka i pieści. nie wstydzę się przy nim swojej nagości ( no może trochę )
ale sex jest krótki i trochę śmieszny w sumie wcale go nie przypomina hehe
ogólnie to on jest mężczyzna doświadczonym i trochę zboczonym ma 25lata ja mam 21 lat i jest moim pierwszym. Także rozdziewiczył mnie i on też nigdy nie był z dziewicą. kochaliśmy się dopiero 3 razy. wiem, ze oboje chcemy by to było coś mega przyjemnego dla mnie i dla niego. ale w sumie nie wiem jak się zachowywać
mówi, abym się ni e przejmowała i wyluzowała a dojdziemy do perfekcji, ale ciągle myślę że będzie mnie porównywał z swoimi byłymi że jestem kiepska ...........głupio się z tym czuję bo chce mu sprawiać sama radość
doradźcie mi cos...........

a no i jeszcze jedno niby wkłada głęboko i mnie "pieprzy" a ja trochę jestem jak taka kłoda nie wiem czy do niego jest to przyjemne
aniula09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 10:59   #2
Leszy
Zakorzenienie
 
Avatar Leszy
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Szczecin/Poznań
Wiadomości: 3 791
Dot.: sex początki

No to z nim pogadaj, skąd mamy wiedzieć, co on lubi? Po za tym, nie od razu Rzym zbudowano: nie jest się od razu bogiem/boginią seksu.
__________________
Widziane okiem faceta.

Drukuję w czy de! Projekt: FoldaRap.
http://szczecin.tvp.pl/23874420/030216 24:20
http://szczecin.tvp.pl/23995784/120216 29:30
Leszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 15:59   #3
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 684
Dot.: sex początki

Trzeba się uczyć, patrzeć jak on reaguje na pieszczoty, pytać co chce żebyś zrobiła. Uczyć się zabawy seksem
8c5e47fe6e48fd89bc9c227f1239fe5b9f79e095_5edd71729ccf0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 19:06   #4
Lilth
Raczkowanie
 
Avatar Lilth
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 479
Dot.: sex początki

Póki sie nie wyluzujesz, nie będziesz pewna siebie to seks będzie właśnie taki sztuczny. Zamiast skupiać się na przyjemności będziesz myśleć o wszystkim na około. Dopiero kochaliście się trzy razy, to naprawdę jest nic, z czasem dojdziesz do wprawy. I najważniejsze, nie wstydz się! Skoro za przeproszeniem ma ochotę Cie ruchać to mu się podobasz, podoba mu się Twoje ciało. Pamiętaj! Nie chcesz leżeć jak kłoda? Kieruj jego ręce tam gdzie chcesz żeby Cie dotykał, chcesz żeby głaskał Cie po piersiach, to połóż jego dłonie na nie, mów żeby robił to delikatniej/mocniej. Uwierz, gdy będzie Cie pieścił tak jak chcesz ,tak jak lubisz, wtedy się zapomnisz i wyluzujesz. Dużo, dużo praktyki
__________________
matka chemia kocha swoje dzieci i nie pozwoli im umrzeć w samotności
Lilth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 22:18   #5
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: sex początki

Wszystko na spokojnie. Musisz "uczyć się" zarówno siebie jak i jego. Wyczuć, zauważyć co oboje lubicie, co lubi on, co lubisz Ty. Najważniejsze jest to abyś nie straciła swojego "ja" dla niego. Chodzi mi o to abyś nie robiła czegoś na co nie masz ochoty tylko dlatego, że ON chce.
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 00:18   #6
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: sex początki

My na początku mieliśmy fajny seks a teraz to jest mega cudowny robię co mam ochotę,zmieniam pozycje,mówię co ma robić,dotykam Go,że tak powiem "siedzę na koniu...tyłem...przodem" Złap Go za klejnoty podczas,pobaw się serio im więcej będziecie robić to i czas się wydłuży
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 19:59   #7
senna jesien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 433
Dot.: sex początki

Patrzeć na reakcje, wysuwać wnioski - DOPYTYWAĆ, jeśli nie rozumiesz, co facet chce ci przekazać zachowaniem.
Potem to już leci z górki, coraz więcej wiesz o partnerze i coraz więcej wyczytujesz z zachowania
senna jesien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-13, 09:51   #8
wpara38
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 159
Dot.: sex początki

witam
Naprawdę trzy stosunki to dopiero początki drogi edukacji, po 10-20 sama stwierdzisz że obawy były niezasadne.
Mało prawdopodobne żeby porównywał Cię do innych.
Jesli leżysz "jak kłoda" to młodemu facetowi z początkującą partnerkę z pewnością to nie przeszkadza, przecież dziewczyna początkująca to nie kobieta po 40.
Co do seksu, to zapomnij o wstydzie i nie myśl o swoim wyglądzie, on też przecież jest nagi:
1. Mów mu koniecznie co sprawia Ci szczególną przyjemność
2. Rób to na co masz ochotę, np. jeśli stwierdzisz, że chcesz na niego usiąść to poprostu to zrób, itd. Rób nawet najdziwniejsze rzeczy które sprawią Ci przyjemność. Byłaś dziewicą więc wie że nie jesteś kurtyzaną
3. seks traktuj jak zabawię więc baw się dobrze

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Jeszcze dwa pytania do Ciebie:
1. Co miałaś na myśli mówiąc, że on jest zboczony?
2. Co to znaczy , że seks jest krótki? Czy chodziło Ci o stosunek czy o grę wstępną+stosunek. Bo w tak młodym wieku przytulanie+pieszczoty u osób kochających się zwykle trwają naprawdę długo (tak powinno być jeśli czas i miejsce na to pozwala), natomiast stosunek u mężczyzn poczatkujących zwykle trwa krótko, natomiast z kochankiem doświadczonym i takim który myśli też o przyjemności partnerki powinien być tak długi jak satysfakcjonuje partnerkę (zwykle co najmniej kilka minut). Ale długość samego stosunku to sprawa indywidualna samej kobiety, więc jeśli wolisz dłużej powiedz mu o tym a on jeśli dba o Ciebie powinien postarać się zrobić jak lubisz, chyba że nie jest aż tak doświadczony jak mówił i ma przedwczesny stosunek. Ale o tym wszystkim proponuję szczerze z partnerem rozmawiać szczególnie w pierwszych miesiącach uprawiania seksu. I jeszcze jedno nigdy nie rób niczego na co nie masz ochoty (Np. analu, połykania spermy, itd. ) Pozdrawiam i życzę miłej zabawy
wpara38 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 12:06   #9
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: sex początki

Niby go kochasz a on Ciebie i nie wiem czy za 3 razem można kogoś "pieprzyć" w ogóle nie wiem dlaczego używa się takie słownictwa
__________________

Od 11.11.13
Biegi:
156 km
7x joga
8x tae bo

42/100 chipsy i przekąski
Len




magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 18:38   #10
coccinelle16
Raczkowanie
 
Avatar coccinelle16
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 53
Dot.: sex początki

Cytat:
Napisane przez magdaspring Pokaż wiadomość
Niby go kochasz a on Ciebie i nie wiem czy za 3 razem można kogoś "pieprzyć" w ogóle nie wiem dlaczego używa się takie słownictwa
bo takie słownictwo jest mega podniecające w łóżku
coccinelle16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 20:36   #11
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: sex początki

Cytat:
Napisane przez coccinelle16 Pokaż wiadomość
bo takie słownictwo jest mega podniecające w łóżku
zależy dla kogo
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.