Sposoby na tłuszcz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-18, 14:59   #1
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104

Sposoby na tłuszcz


Tak czytam o waszych sposobach na tłuszczyk podam moje typy.
1. Dres "Sauna" na allegro można go kupić za śmieszne 25zł co on powoduje? Skłąada sie ze specjalnego materiału nie przepuszczającego powietrza, ma dwie części: Bluza ze ściągaczami na nadgarsti i pasie, Spodnie ze ściągaczami na kostkach i pasie. Spokojnie zwykły 15-10 minutowy bieg może dać osiągi podobne do 60minutowego biegu. Ciało strasznie sie poci i bez problemu można go nakładać pod normalny dres i biegać na dworku
2. "Spalacze Tłuszczu" tzw. Termogeniki. Kosztują od 40 do 80zł za pakowanie tabletek które powodują że tkanka tłuszczowa ginie w oczach. Popularna firma OLIMP lub TREC itp.ma swoje produkty.(nie chce żadnej reklamować) Osobiście polecam to znacznie bardziej od L-Karnityny itp. To dziewczyny na prawde działa i wasze ćwiczenia będą spotęgowane przez te środki i dadzą lepsze efekty znacznie szybciej.
3. Biegi: wolne tempo z tętnem między 130-140 uderzeń na minute. Takie tętno pozwala spalać tłuszczyk najefektywniej. Jak je zmierzyć? np. mając kułeczko przebiegnijcie dwa stańcie zmierzcie palcem tętno i ze stoperem, ile wam zajeło jedno kółko i jeśli macie te 140 uderzeń biegajcie właśnie w tym czasie każde okrążenie.
4. Dieta to chyba podstawa 6 posiłków co 3 godziny, węwlowodany złożone czyli II i III stopnia tzw. wolnowchłanialne które nie zamienią sie w tłuszczyk: ryż brązowy, tuńczyk w zalewie własnej, chleb pełnoziarnisty, płątki, jogurty odtłuszczone, rybka i kurczaczek (tylko gotowane) www.zapolska.pl tutaj znejdziecie dokładnie opisane zasady. PS. chcecie jakieś słodycze? Płatki Musli polane ciepłym mlekiem tak aby zrobiłą sie "papka" rękoma robicie ciastka wrzucanie na patelnie (teflonową) i macie zdrowe ciasteczka które mogą zastąpić normalny posiłek.
5. Aeroby nie wystarczą sam rowerek, bieżnia to za mało, należy pobudzać mięśnie na siłowni małymi ciężarami ale jednak ćwiczenia siłowe powodują że tłuszczyk spala sie szybciej. Każde "zaatakowanie" mięśni ciężarem powoduje pobudzenie całego ciała i powinno być przynajmniej dwa razy w tygodniu wpisane w plan treningowy.
6. Na każdej diecie pamiętajcie o witaminach. VitC, magnez, wapń... podstawa.
No nic to tyle co szybko chciałem przekazać...
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 16:47   #2
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Ciekawe, szczególnie ta strona

Ten dres mnie rozbawił Właściwie to wolę biegać normalnie 60 min niż 30 w takim śmiesznym, kosmicznym kostiumie Poza tym, czyż to woda się przy tym nie wypaca? Tak jak przy cudownym sauna solution z TV Marketu..
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 21:28   #3
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Pewnie że sie woda wypaca... ale jak przy każdym ćwiczeniu na początku woda potem... Ja prowadze zajęcia po 80min TaeBo (AeroBox) i przez pierwsze 35-40minutek wypaca sie człowiek z wody potem organizm zaczyna spalać tłuszcz co nie oznacza zaprzestania potu Więc... ćwicząc regularnie i pocąc sie regularnie zapewniam że tłuszczyk "spłynie" razem z potem
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 22:06   #4
singielka1
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar singielka1
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 413
Dot.: Sposoby na tłuszcz

a jakie spalacze tłuszczu w tabl polecasz najbardziej? I ile kosztuja?
singielka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 22:19   #5
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Z Olimpa polecam moim zdaniem najlepszy SP na rynku TermoSpeed za 69zł 120caps (4caps dziennie) Jest to dosyć mocny środek ale efekty są niesamowite. Tej samej firmy można znaleźć też podobne staki ale są stanowczo słabsze.
Z treca polecam Thermo Fat Burner 90 tabletek za 45zł (2-4 tabl dziennie)
Inne firmy dostępne na rynku nie dają takich efektów jak opisane powyżej, więc to moje prywatne typy których działanie znam z Anatomii
A tutaj mały link do większości spalaczy miłego przeglądania http://www.sfd.pl/temat201169/
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-18, 22:49   #6
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Bardzo ciekawy wątek

Tylko mam jedno pytanie- mówisz, że dobre są spalacze tłuszczu firmy Olimp. Potem piszesz, że polecasz ją bardziej od l-karnityny a z tego co wiem (bo używałam) l-karnityna jest własnie firmy Olimp (sa jeszcze podróbki ). Niewiem czy coś źle zrozumiałam?

Niepróbowałam TermoSpeedu, ale uważam, że L-karnityna Olimpu jest dobra No, ale wiadomo każdemu pasuje coś innego. Właśnie niedługo mam zamiar kupić albo znowu l-karnitynę albo coś innego- dlatego pytam

Pozdrawiam
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 07:37   #7
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Ania l-karnityna Olimpa jest super, jednak za bardzo nie można jej porównać z TermoSpeedem. L-karnityna spala tłuszczyk ale bardzo wolno i yrzeba ją brać długo jako uzupełnienie diety, TermoSpeed działa bardzo szybko i jest to mocny środek któy w miesiąc potrafi zadziwić. Olimp ma w swojej ofercie z 8 produktów przeznaczonych do "odchudzania" ja wybieram TermoSpeed bo daje zadziwiające efekty i moge zagwarantować że była byś zadowolona. Wejdź na ich tronke i poczytaj troche o tych suplementach http://www.olimp-supplements.com/sport/ wejdź w PRODUKTY na górnym pasku i zaznacz liste produktów i znajdziesz i L-karnityne i TermoSpeed.
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 08:04   #8
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Thermo Fat Burner - a czy ten spalacz jest dobry??
p.s ja mam taki dres z allegro ale od dziadków musze sobie przynieś rower treningowy - bo mam dres a roweru brak a jak bym w takim uniformie wystąpiła na siłce ludzie by się o maszyny pozabijali ze śmiechu
a co Ty myślisz o tym by przez 30 minut kicać aerobik z DVD , taka ostra rozgrzewka a potem kic na rower na 40 minut?? czy to da lepsze efekty??
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 08:07   #9
sylwiam227
Raczkowanie
 
Avatar sylwiam227
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 54
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Mam pytanie, czy stosowanie Thermo Speed ma sens kiedy nie wykonuje sie żadnych ćwiczeń, tylko dietę?
sylwiam227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 08:18   #10
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Sposoby na tłuszcz

szebka widze ze jestes specjalistą, więc jeżeli mogłabyś mi poradzić to będę bardzo wdzięczna stosuje dietę 1000 -1 200 kcal (białka, warzywa, węglowodany złozone i 1 jabłko dziennie) cwiczę 60 min na orbitreku, a po nim 30 min ćwiczenia siłowe na poszczególne partie ciała, stosuje L-karnitynę 1000 firmy Olimp,muszę ją skonczyć bo zużyła dopiero 4 tabletki, a póżniej mam zamiar kupic polenay przez Ciebie ThermoSpeed, ale przeczytałam ze nalezy brac 2 tab. przed sniadaniem i 2 przed objadem, ale jeżeli ja cwiczę dopiero wieczorem ok 18 to czy jest sens brac tak wczesnie te tebletki, czy nie lepiej np. 2 tabletki na pół godz. przed treningiem??????i jeszcze jedno pytanie czy te tebletki nie sa szkodliwe, chodzi mi o to ze L-karnityna 1000 nie działa na mnie żle, ale np. po ThermalPro miałam jazdy z serduchem(ale w jego składzie była chyba efedryna) Prosze o pomoc
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 09:55   #11
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: Sposoby na tłuszcz

A tych spalaczy można tylko używać jak się ćwiczy ?
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 10:22   #12
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Cytat:
Napisane przez eska23
Thermo Fat Burner - a czy ten spalacz jest dobry??
p.s ja mam taki dres z allegro ale od dziadków musze sobie przynieś rower treningowy - bo mam dres a roweru brak a jak bym w takim uniformie wystąpiła na siłce ludzie by się o maszyny pozabijali ze śmiechu
a co Ty myślisz o tym by przez 30 minut kicać aerobik z DVD , taka ostra rozgrzewka a potem kic na rower na 40 minut?? czy to da lepsze efekty??
Thermo Fat Burner jest to dobry środek i spokojnie możesz go kupić. Apropo dresów to zakładaj na nie zwyczajne dresy i chowaj te "kosmiczne" spokojnie wtedy możesz iść na siłownie. 30 minutek rozgrzewki aerobiku przy DVD to bardzo dobry pomysł, potem rowerek 40 min to też sporo czasu więc efekty na pewno będą. Postaraj sie na początek wytrzymać trzy treningi w tygodniu potem zwiększ do czterech i zobacz jak sie czujesz. Jeśli chodzi o tempo na rowerze to postaraj sie jeździć z jednym tym samym i powoli zwiększaj czas niż obciążenie. Pozdro
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 10:27   #13
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Cytat:
Napisane przez sylwiam227
Mam pytanie, czy stosowanie Thermo Speed ma sens kiedy nie wykonuje sie żadnych ćwiczeń, tylko dietę?
Ma sens ale podejżewam że wtedy Energia cie za bardzo będzie rozpierała i nie usiedzisz w miejscu Na pewno DIETA to podstawa ale baz ruchu to na efekty będziesz długo czekała. Hmmm... jeżeli uprzesz sie na BRAK RUCHU to polecam coś słabszego np. Therm Line(80zł) albo LadyTerm(25zł) lub pospolitą L-karnitynke. Ale jak masz 70zł to możesz spróbować z tym TermoSpeedem na pewno nie zaszkodzi tylko... możesz sie więcej pocić przy drobnych robutkach domowych
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 10:28   #14
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Aha no to lipa,nie bede wygladac tak jak bym chciala Cwiczac tylko w domu nie osiagne takich efektow Zegnajcie ladny brzuszku i szczuple udka
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 10:38   #15
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Cytat:
Napisane przez Agaimka
szebka widze ze jestes specjalistą, więc jeżeli mogłabyś mi poradzić to będę bardzo wdzięczna stosuje dietę 1000 -1 200 kcal (białka, warzywa, węglowodany złozone i 1 jabłko dziennie) cwiczę 60 min na orbitreku, a po nim 30 min ćwiczenia siłowe na poszczególne partie ciała, stosuje L-karnitynę 1000 firmy Olimp,muszę ją skonczyć bo zużyła dopiero 4 tabletki, a póżniej mam zamiar kupic polenay przez Ciebie ThermoSpeed, ale przeczytałam ze nalezy brac 2 tab. przed sniadaniem i 2 przed objadem, ale jeżeli ja cwiczę dopiero wieczorem ok 18 to czy jest sens brac tak wczesnie te tebletki, czy nie lepiej np. 2 tabletki na pół godz. przed treningiem??????i jeszcze jedno pytanie czy te tebletki nie sa szkodliwe, chodzi mi o to ze L-karnityna 1000 nie działa na mnie żle, ale np. po ThermalPro miałam jazdy z serduchem(ale w jego składzie była chyba efedryna) Prosze o pomoc
"jeżeli mogłąbyś..." jestem Facetem na marginesie Masz Diete to już 80% sukcesu, kalorii troche mało ale jak chcesz to podaj mi swoją wage i wzrost, częstotliwość treningów i ile kilo chcesz zrzucić to zobacze czy 100kcal to nie za mało Ćwiczysz moim zdaniem bardzo dobrze aeroby połączone z ćw siłowymi dają bardzo dobre efekty. L-Karnitynka profilaktycznie do diety Ok. Thermal Pro nie jest dosyć silnym środkiem i twoje problemy z serduchem to norma... jak nie masz nadciśnienia to ok. Może nie pijasz kawy?? jak nie to nic dziwnego bo zawiera TP kofeinke itp. Dawkowanie jest błędne bierz z rana i przed treningiem, tylko licz sie że na początku będziesz pobudzona i można mieć problemy ze snem. Więc ogólnie mówiąc TermalPro nie jest szkodaliwe, ale nie możesz mieć nadciśnienia środek daje duże efekty bo jest "MOCNY". Więc miłych ćwiczeń.
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 10:40   #16
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Cytat:
Napisane przez Astra
Aha no to lipa,nie bede wygladac tak jak bym chciala Cwiczac tylko w domu nie osiagne takich efektow Zegnajcie ladny brzuszku i szczuple udka
Pewnie że możesz osiągnąć......... Kup sobie płytki TamiLee "Ja chce mieć takie pośladki" i "Ja chce mieć taki brzuch" w głupich supermarketach za 20zł za płytke dasz i do dzieła. Wszystko da sie zrobić w domku ale jak już przyjdzie słonko to na bierznie lub do lasu Nie załamuj sie bo nie masz racji
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:00   #17
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Cytat:
Napisane przez Astra
Aha no to lipa,nie bede wygladac tak jak bym chciala Cwiczac tylko w domu nie osiagne takich efektow Zegnajcie ladny brzuszku i szczuple udka
mogę Ci wysłać z shape DVD na pupe od tami , bo ja mam dupcie małą i nie ćwicze nia nią
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:04   #18
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Cytat:
Napisane przez szebka
"jeżeli mogłąbyś..." jestem Facetem na marginesie Masz Diete to już 80% sukcesu, kalorii troche mało ale jak chcesz to podaj mi swoją wage i wzrost, częstotliwość treningów i ile kilo chcesz zrzucić to zobacze czy 100kcal to nie za mało Ćwiczysz moim zdaniem bardzo dobrze aeroby połączone z ćw siłowymi dają bardzo dobre efekty. L-Karnitynka profilaktycznie do diety Ok. Thermal Pro nie jest dosyć silnym środkiem i twoje problemy z serduchem to norma... jak nie masz nadciśnienia to ok. Może nie pijasz kawy?? jak nie to nic dziwnego bo zawiera TP kofeinke itp. Dawkowanie jest błędne bierz z rana i przed treningiem, tylko licz sie że na początku będziesz pobudzona i można mieć problemy ze snem. Więc ogólnie mówiąc TermalPro nie jest szkodaliwe, ale nie możesz mieć nadciśnienia środek daje duże efekty bo jest "MOCNY". Więc miłych ćwiczeń.

Bardzo Cię przepraszam za zamianę płci Jezeli mógłbys mi doradzić ile zjadac kalorii to będe wdzięczna. Mam 164 cm wzrostu i waże 60 kg Chce dojśc do 48-50kg iładnie wyrzeżbić ciało, tzn, nie chodzi mi zeby byc zbytnio umięsniona tylko tak zarysowane mięśnie i jędne ciało. Kawy praktycznie nie piję, alebo 1 dziennie, ciśnienie mam ok, więc chyba nic mi nie będzie
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:10   #19
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Twoja podstawowa przemiana materii wynosi: 1572 kcal
Twoje całkowite zapotrzebowanie na kalorie wynosi: 2844 kcal
Najodpowiedniejsza dieta dla Ciebie: 1800 kcal
Jeszcze potrzeba mi ilość czasu jaki ci schodzi w jednym treningu, liczbe treningów dziennie i rodzaj aktywności czy ostro pracujesz czy średnio. Ogólnie to przy twoim wzroście 60kg to nie jest źle, więc na pewno sie nie załamuj
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 11:13   #20
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Cytat:
Napisane przez szebka
Ania l-karnityna Olimpa jest super, jednak za bardzo nie można jej porównać z TermoSpeedem. L-karnityna spala tłuszczyk ale bardzo wolno i yrzeba ją brać długo jako uzupełnienie diety, TermoSpeed działa bardzo szybko i jest to mocny środek któy w miesiąc potrafi zadziwić. Olimp ma w swojej ofercie z 8 produktów przeznaczonych do "odchudzania" ja wybieram TermoSpeed bo daje zadziwiające efekty i moge zagwarantować że była byś zadowolona. Wejdź na ich tronke i poczytaj troche o tych suplementach http://www.olimp-supplements.com/sport/ wejdź w PRODUKTY na górnym pasku i zaznacz liste produktów i znajdziesz i L-karnityne i TermoSpeed.
Teraz rozumiem. Dziękuję za wyjaśnienie. Mam nadzieję że się nie obraziłeś . Wypróbuję TermoSpeed i powiem jak działa
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:15   #21
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Sposoby na tłuszcz

A ja mam jeszcze jedno pytanie. Co polecasz na dolne mięśnie brzucha? Bo kurcze ćwicze i ćwicze i widac zarys górnych mięsni, a tych na dole za cholere nie moge wyrobić- troszkę tłuszczyku jest
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:19   #22
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Usiądz w siadzie prostym, rączki oprzyj z tyłu szeroko za sobą odpowiednio pochyl cały tułów nóżki jeszcze zostaw proste na siemie. Następnie albo podnosisz proste nogi w górę, albo lekko ugięte. To samo możesz zrobić opierając sie z tyłu na łokciach i wkładając dłonie pod pośladki wersja Light Na pewno zauważysz które mięśnie pracują i to są głównie mięśnie dolnej partii. Pozdro
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:22   #23
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Cytat:
Napisane przez szebka
Usiądz w siadzie prostym, rączki oprzyj z tyłu szeroko za sobą odpowiednio pochyl cały tułów nóżki jeszcze zostaw proste na siemie. Następnie albo podnosisz proste nogi w górę, albo lekko ugięte. To samo możesz zrobić opierając sie z tyłu na łokciach i wkładając dłonie pod pośladki wersja Light Na pewno zauważysz które mięśnie pracują i to są głównie mięśnie dolnej partii. Pozdro
co myślisz o tych ćwiczeniach dla Agi P
DOLNE PARTIE BRZUCHA
Ćwiczenie I( leżymy na wznak , ręce leżą na podłodze równolegle do ciała , podnosimy proste nogi do pionu poczym wyprostowane opuszczamy)
10 podnoszeń
Ćwiczenie II( leżymy na wznak , ręce leżą na podłodze równolegle do ciała , proste nogi równolegle ułożone nad podłogą około 20 cm przyciągamy do brzucha – bardzo pomalutku)
10 podnoszeń
Ćwiczenie III( siedzimy odchyleni do tyłu z wyprostowanymi nogami oparci o ręce z tyłu, proste nogi równolegle ułożone nad podłogą około 20 cm przyciągamy do brzucha – bardzo pomalutku)
10 podnoszeń
Ćwiczenie IV ( leżymy na wznak , ręce leżą na podłodze równolegle do ciała , nogi są w górze i skrzyżowane w kostce , używając mięśni dolnych podnosimy miednicę)
10 podnoszeń
Ćwiczenie V( leżymy na wznak , ręce leżą na podłodze równolegle do ciała , prosta noga równolegle ułożone nad podłogą około 20 cm druga natomiast prostopadle do niej , tworzą kąt 45 stopni – przekładanie nóg – raz jedna na górze raz na dole )
10 przekładań
Ćwiczenie VI( leżymy na wznak , ręce leżą na podłodze równolegle do ciała , obie nogi nad podłogą około 20 cm , robimy nożyce pionowe)
10 nożyc pionowych
Ćwiczenie VII( leżymy na wznak , ręce leżą na podłodze równolegle do ciała , obie nogi nad podłogą około 20 cm , robimy nożyce poziome)
10 nożyc poziomych
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:27   #24
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Sposoby na tłuszcz

szebka oby bylo tak jak mowisz,ze w domu tez sie da osiagnac zadowalajacy efekt mam obie te plytki Tamilee (jak narazie to raz cwiczylam na posladki i nastepnego dnia nie moglam sie ruszac,tzn masakrycznie bolaly mnie uda i w okolicach bioder,chyba dobrze wykonywalam te cwiczenia hmm ) do lasu mam bardzo daleko eska23 dzieki za propozycje przeslania mi cwiczen na posladki,milo ze pomyslalas o tym,ale jak juz wspomnialam wyzej, posiadam te cwiczenia na posladki Ja ogolnie jestem drobinka,waze 44kg i mam tylko 155cm wzrostu na pupe nie narzekam bo jest malusia Moim koszmarem sa uda i brzuch Pozdrawiam!!!!!!!!!
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:27   #25
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Sposoby na tłuszcz

eska ćwiczenia dobre, powtórzeń stanowczo za mało, no chyba że tempo na prawde będzie wolne Jak sama widzisz unoszenie nóżek w siadzie, leżeniu daje te same efekty. Ja ćwicząc dolną partie siadam na ławeczce tak jak opisałem wcześniej i dodatkowo wkładam między stopy chantelke około5kg i robie 5x po 20 powtórzeń... ale to już męski sposób widzenia Ogólnie twoje ćwicvzenia są godne polecenia
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:28   #26
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Cytat:
Napisane przez szebka
Twoja podstawowa przemiana materii wynosi: 1572 kcal
Twoje całkowite zapotrzebowanie na kalorie wynosi: 2844 kcal
Najodpowiedniejsza dieta dla Ciebie: 1800 kcal
Jeszcze potrzeba mi ilość czasu jaki ci schodzi w jednym treningu, liczbe treningów dziennie i rodzaj aktywności czy ostro pracujesz czy średnio. Ogólnie to przy twoim wzroście 60kg to nie jest źle, więc na pewno sie nie załamuj
Az 1800 kcal dziennie to chyba chudłabym w zółwim tempie ćwiczę 60 minut na orbitreku i 30 min. na poszczególne partie ciała. Cwiczyc zaczęłam niedawno, ale chce cwiczyc 4 razy w tygodniu(bo podobno codziennie nie jest wskazane, bo mięśnie muszą odpocząc). Cwiczę tylko wieczorem bo tylko mam taką możliwośc ok 18. Tryb pracy mam siedzący wiec nie spalam tam za duzo kcal.
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:28   #27
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Cytat:
Napisane przez szebka
Usiądz w siadzie prostym, rączki oprzyj z tyłu szeroko za sobą odpowiednio pochyl cały tułów nóżki jeszcze zostaw proste na siemie. Następnie albo podnosisz proste nogi w górę, albo lekko ugięte. To samo możesz zrobić opierając sie z tyłu na łokciach i wkładając dłonie pod pośladki wersja Light Na pewno zauważysz które mięśnie pracują i to są głównie mięśnie dolnej partii. Pozdro
Dziękuje

Cytat:
Napisane przez eska23
co myślisz o tych ćwiczeniach dla Agi P
Ani
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:33   #28
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Cytat:
Napisane przez Ania_P
Dziękuje



Ani
przepraszam dla Ani
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:35   #29
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Sposoby na tłuszcz

Cytat:
Napisane przez Agaimka
Az 1800 kcal dziennie to chyba chudłabym w zółwim tempie ćwiczę 60 minut na orbitreku i 30 min. na poszczególne partie ciała. Cwiczyc zaczęłam niedawno, ale chce cwiczyc 4 razy w tygodniu(bo podobno codziennie nie jest wskazane, bo mięśnie muszą odpocząc). Cwiczę tylko wieczorem bo tylko mam taką możliwośc ok 18. Tryb pracy mam siedzący wiec nie spalam tam za duzo kcal.
Dobra dam ci dwa linki do stron gdzie możesz sama obliczyć dokładnie kalorie:
http://www.olimp-supplements.com/sport/ wejdź na tą stronke kliknij u góry w pasku na PORADNIK następnie na DIETY i wpisujesz swoje dane
http://www.apz.pl/poradnia.php?p=psp...orie_licz_odch tutaj już wszystko będzie jasne...

Ogólnie jak pasuje ci dieta 1000 - 1500kcal to ok. pamiętaj o witaminkach (C, Magnez, Wapń...) przy tak niskokalorycznej diecie muszisz dostarczać w sposób sztuczny reszte składników. Witaminki są tanie a profilaktyka najważniejsza.
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:36   #30
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Sposoby na tłuszcz

szebka jesli mozesz oczywiscie to ocenic,czy przy moim wzroscie i wadze 66cm w talii i 49 w udzie to jest duzo?? tylko prosze o szczerosc
__________________


Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.