matamorfoza w brunetke??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-25, 23:19   #1
evitt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2

matamorfoza w brunetke???


Dziewczyny sledze to forum od pewnego czasu i widze, ze mozna uzyskac tu wiele fantastycznych informacji. Jestem nturalna blondynka - nigdy w zyciu nie farbowalam wlosow, nawet szamponem koloryzujacym... i mimo ze moj odcien blond jest sensowny - juz mi sie potwornie znudzil. Boje sie jednak bardzo przyciemnienia. Nie mam tez pomyslu o ile przyciemnic... i dwa pytania:
- czy ktoras z was przyciemniala wlosy i pozniej gdy chciala wrocic do naturalnego koloru - wlosy odrastaly ciemniejsze? slyszalam bowiem takie opinie, ze do naturalnych jasnych wlosow juz sie nie wraca... przesad?

- zalaczam dwie fotki - na pierwszej moj naturalny kolor, na drugim... hinduska peruka jezeli bym odwazyla sie na zmiane - jaki kolor byscie radzily? mam ciemne oczy i ciemna oprawe.

a moze nie farbowac...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blondynka.jpg (25,7 KB, 102 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brunetka.jpg (25,3 KB, 121 załadowań)
evitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-25, 23:46   #2
Syringa
Zakorzenienie
 
Avatar Syringa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 4 931
GG do Syringa
Dot.: matamorfoza w brunetke???

Mnie się podoba w naturalnych, ale jak już bardzo chcesz zmienić kolorek, to moim zdaniem na jakiś ładny brązik. Bo ten czarny to tak mi nie pasuje tu (może dlatego, że to peruka i wygląda sztucznie... i się zasugerowałam )
__________________

------------------------------------------------------------------------------------------
Zapraszam do galerii zdjęć


Syringa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 00:00   #3
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: matamorfoza w brunetke???

Tu sie zgodze z Syringa..w naturalnych Ci bardzo ładnie, perulka jak dla mnie za czarna jak juz musisz to faktycznie poszlabym w braz
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-26, 08:28   #4
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: matamorfoza w brunetke???

Peruka jest za ciemna.. Co do farbowania.. mialam kiedys taki zloty sredni blond, zachcialo mi sie farbowania, i w efekcie koncowym mam na glowie "nie wiadomoc co" a naturalny jest myszo-blondowaty. Zaluje, ze zaczelam farbowac.. Ale to moje zdanie. Przeslij jakas fotke, gdzie ladnie widac buzke a wlosy ja okalaja, przyciemnie pod PS to zobaczysz namiastke ew. efektu..
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 09:35   #5
evitt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: matamorfoza w brunetke???

dzieki za rady, wlasnie chodzi za mna taki ciemniejszy miodowy, albo kasztanowy. generalnie cieple brazy. zdecydowanie naturalne.

nie dawno rozmawialam z fryzjerka, ktora mowila ze:
- z wiekiem wlosy ciemnieja, ale to raczej w wieku 12-17 lat najbardziej
- gdy przyciemnilabym wlosy - zaczelby odrastac na pewno ciemniejsze... bo nie wypalone sloncem. i nie rozjasnione np. trwala, czy szmponem rumiankowym itd. czyli takie moje stricte naturalne. dopiero po pewnym czasie slonce i naturalne kosmetyki rozjasniaja na nowo odrosniete wlosy.

jednak zapewne to nastapi mija 1-3 lata...
evitt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 15:21   #6
tutusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 980
Dot.: matamorfoza w brunetke???

Hmm... Moja fryzjerka mi odradzila farbowanie cieplym brązem na blond włosach. Tylko ja miałam trochę ciemniejsze, taki odrobinę myszkowaty kolor. Fryzjerka powiedziała, że na tak jasnym podkładzie kolor zejdzi ebardzo szybko na... rudo :| Cieple odcienie mają rude pigmenty, więc jeśli nie chcesz tego kolorku na wlosach wybieraj chlodne, popielate brązy.
tutusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-27, 15:54   #7
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: matamorfoza w brunetke???

A tu przyznaje racje, brazy cieple maja czerwony pigment.. ja juz jako przyklad swieci moge-bo wyrudzialy.... a fuj............
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:56.