Cena operacji/korekty części chrzęstnej nosa Kraków ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-16, 01:00   #1
speedy91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3

Cena operacji/korekty części chrzęstnej nosa Kraków ;)


Witam, chciałbym się dowiedzieć w jakich kwotach oscyluje operacja części chrzęstnej nosa, najlepiej w Krakowie. Byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś polecił dobrego chirurga w okolicach małopolski. I jeszcze jedno zapytanko do bardziej doświadczonych w budowie nosa. z kością (górna część przy czaszce) mam wszystko ok tylko ta niższa część jest skierowana w dół względem kości, uproszczając nos się załamuje gdzie kończy sie kość. I moje pytanie brzmi czy aby napewno operacja chrząstki wystarczy żeby go wyprostować. Dodam, że moj nos nie jest taki od urodznia, tylko od momentu aż w niego dostałem Pozdrawiam wszystkie Panie i nielicznych na tym forum Panów
speedy91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:40   #2
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Cena operacji/korekty części chrzęstnej nosa Kraków ;)

Cytat:
Napisane przez speedy91 Pokaż wiadomość
Witam, chciałbym się dowiedzieć w jakich kwotach oscyluje operacja części chrzęstnej nosa, najlepiej w Krakowie. Byłbym wdzięczny gdyby mi ktoś polecił dobrego chirurga w okolicach małopolski. I jeszcze jedno zapytanko do bardziej doświadczonych w budowie nosa. z kością (górna część przy czaszce) mam wszystko ok tylko ta niższa część jest skierowana w dół względem kości, uproszczając nos się załamuje gdzie kończy sie kość. I moje pytanie brzmi czy aby napewno operacja chrząstki wystarczy żeby go wyprostować. Dodam, że moj nos nie jest taki od urodznia, tylko od momentu aż w niego dostałem Pozdrawiam wszystkie Panie i nielicznych na tym forum Panów
polecam dr kuczyńskiego klinika nałęczów, lublin rzeszow.ja robilam w rzeszowie jestem zadowolona,
cena 7000,00 za wszystko dwa lata temu.
pozdr
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.