ATOPKI czyli swędzi, piecze, szczypie, doprowadza do szału - łączmy się w bólu ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-18, 21:31   #91
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ATOPKI czyli swędzi, piecze, szczypie, doprowadza do szału - łączmy się w bólu

Miałam plus kupiony do cycków, w ciąży jeszcze. Ale wyrzuciłam ostatnio, bo się przeterminował i dziwnie pachniał.

Muszę więc kupić drugi.

Dzięki.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-18, 21:52   #92
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: ATOPKI czyli swędzi, piecze, szczypie, doprowadza do szału - łączmy się w bólu

mnie pomaga alantan ...albo czysta lanolina (chociaz to tez mzoe uczulac z kolei podobno :/ )

mam zmasakrowane ręce i szyję ,niech mnie ktoś dobije :/
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 06:44   #93
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ATOPKI czyli swędzi, piecze, szczypie, doprowadza do szału - łączmy się w bólu

Ja nawet nie powiem co mam... Chciałam pokazać fotki, ale nie będę ludziom obrzydzać życia.

Za parę dni święta, a ja mam trzy paluchy w proszku, a czwarty się sypie. I oczywiście kciuki i wskazujące. Nawet dotknięcie łyżeczki czy długopisu mnie boli. Co jedno zagoję to drugie pęka, bo skóra sucha i jak pergamin.

Przedupione jednym słowem.

***

Stokrotko - nic więcej? Skąd ta szyja? Ręce to zwykle sprawa kontaktowa, a szyja? Tak sama z siebie?
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-19, 22:26   #94
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: ATOPKI czyli swędzi, piecze, szczypie, doprowadza do szału - łączmy się w bólu

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Stokrotko - nic więcej? Skąd ta szyja? Ręce to zwykle sprawa kontaktowa, a szyja? Tak sama z siebie?
no wlasnie nie wiem skąd ta szyja :/
wczesniej wysypywało mnie w zgięciach łokci + ręce a teraz jeszcze szyja :/ zastanawiam się czy to nie od szamponu czy czegoś do włosów ,wkurza mnie to ,włosy łaskoczą,podrażaniają,trę o poduszkę... aaaaa

http://www.megapedia.pl/hc/9/a/atopo...lenieskory.jpg tak pieknie to wyglada ,tylko u mnie na karku bardziej,nieco rozlane na boki
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 00:35   #95
201604190949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 7 274
Dot.: ATOPKI czyli swędzi, piecze, szczypie, doprowadza do szału - łączmy się w bólu

Kropka, jak Ci się chce to pokaż fotki, co? Bo to tak... jak wiesz, że ktoś inny ma to jest lżej bo nie jesteś specjalnie pokrzywdzona przez los tylko to normalne u atopowców. Takie moje dziwne rozumowanie Ale po prostu jak patrzyłam na swoje stopy w najgorszym okresie i widziałam pęknięcia do żywego mięsa głębokie na 1,5cm i długie na 7cm to miałam ochotę krzyczeć (a jeszcze bardziej jak musiałam na nich stawać) i nadal, do tej pory, wydaje mi się, że miałam jakąś hardcore'ową wersję.


Stokrotka, cholernie współczuję Raz mi wlazło to gówno na twarz, przy skroniach i na powieki. Właśnie takiego koloru i struktury. Nawilżałam ostro i potem zaczęło się goić a potem sypać jak śnieg a spod śniegu wyglądała zdrowa skóra.
201604190949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 07:23   #96
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ATOPKI czyli swędzi, piecze, szczypie, doprowadza do szału - łączmy się w bólu

Telefonem zrobiłam, ale mało widać.

Nie widać np. że skóra z boku palca ma odcień żółtawy, jest zrogowaciała i pełna zadziorów. Ta część żywa między suchymi plackami jest czerwona i jak papier, wystarczy czasem dotknięcie do kartki papieru i pęka, tak jak widać na fotce - jedno pęknięcie udało mi się ująć.
Całość swędzi i piecze jednocześnie.
/Ja bym chciała żeby to tak wyglądało w realu jak na tym foto wyszło./

Aparatem zrobię kiedyś lepsze fotki, bo tu jest słabo.
No i zadziory nie sterczą na biało, bo ręka jest posmarowana kremem.
Dali mi wczoraj w aptece próbki. Nie znam firmy. Decubal Clinic Cream. Actavis.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01079zm.jpg (47,0 KB, 18 załadowań)
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 07:25   #97
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ATOPKI czyli swędzi, piecze, szczypie, doprowadza do szału - łączmy się w bólu

Stokrotko - ano słabo to wygląda.
Dobrze, że teraz jest moda na chustki, człowiek się może poczuć ciut bardziej komfortowo.

__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-20, 07:37   #98
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ATOPKI czyli swędzi, piecze, szczypie, doprowadza do szału - łączmy się w bólu

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
no wlasnie nie wiem skąd ta szyja :/
wczesniej wysypywało mnie w zgięciach łokci + ręce a teraz jeszcze szyja :/ zastanawiam się czy to nie od szamponu czy czegoś do włosów ,wkurza mnie to ,włosy łaskoczą,podrażaniają,trę o poduszkę... aaaaa

http://www.megapedia.pl/hc/9/a/atopo...lenieskory.jpg tak pieknie to wyglada ,tylko u mnie na karku bardziej,nieco rozlane na boki
O to ja miewam dokładnie tak jak na zdjęciu szyję całą, skronie, policzki, linia szczęki, przez to cholerstwo zapuściłam włosy, bo jak miałam krótkie to podrażniały, a długie mogę spiąć w góry i nie dotykaja skóry.

Teraz mam to świństwo jeszcze w zgięciach kolan i pachwinach i po prostu dostaję szału, bo latem to ubiorę się w zwiewną sukienkę i jest git, a zimą po prostu umieram.
Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Telefonem zrobiłam, ale mało widać.

Nie widać np. że skóra z boku palca ma odcień żółtawy, jest zrogowaciała i pełna zadziorów. Ta część żywa między suchymi plackami jest czerwona i jak papier, wystarczy czasem dotknięcie do kartki papieru i pęka, tak jak widać na fotce - jedno pęknięcie udało mi się ująć.
Całość swędzi i piecze jednocześnie.
/Ja bym chciała żeby to tak wyglądało w realu jak na tym foto wyszło./

Aparatem zrobię kiedyś lepsze fotki, bo tu jest słabo.
No i zadziory nie sterczą na biało, bo ręka jest posmarowana kremem.
Dali mi wczoraj w aptece próbki. Nie znam firmy. Decubal Clinic Cream. Actavis.
Sylwka może kup ten bepanthen plus i do tego nabądź sobie żel hialuronowy w BU, może być z czymś, ja brałam goły albo ten odżywczy i robilam sobie okłady z bepanthenu plus żelu HA - bełtałam jedno i drugie, nakładałam na skórę gruba warstwę, smarowałam ile dałam radę, a resztę zostawiałam na kilkanaście minut, aby się wchłaniało ile się da. Ja miałam takie głębokie sączące zmiany, do mięcha, czasami takie jakby ktos mnie podziabał skalpelem i to naprawdę czasami pomagało, czasami na taką już zasmarowaną skórę kładłam jeszcze warstwę wazeliny, najzwyklejszej, bo miałam wrażenie, że zmniejsza "pękalność" skóry.

PS
Jesz wit. B, E, cynk i te wszystkie mające poprawiać skóre?
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 07:57   #99
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: ATOPKI czyli swędzi, piecze, szczypie, doprowadza do szału - łączmy się w bólu

Bepanthen Plus będzie dzisiaj, nie było na stanie, zamówiłam w aptece.

Żrę tran z dorsza, z rekina i olej z wiesiołka. B Compositum również.
Cynk też, ale nie regularnie, bo mi wrzody nie pozwalają. :/
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.