DIOR - kolorówka - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-28, 12:26   #3181
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
nareszcie wypróbowałam nude przy okazji zakupów poprosiłam o próbeczke , Pani stwierdziła ze idealny bedzie odceiń 030 , niestety przy testach okazało sie ze jednak jest za jasny ... a dziwne bo Forever i Icone tez mam 030 , wczoraj wzięłam drugą próbeczke i 040 jest idealny , a teraz o samym podkładzie bardzo przyjemnie sie roprowadza , miałam wrazenie ze lekko chłodził ( ale moze sie myle) bardzo ładne krycie , jednolita cera , nie tworzy maski , tapety itp. mam cere bezproblemowa wiec w zasadzie zalezy mi na wyrównaniu kolorytu. kusi mnie, nie powiem ale efekt dla mnie porównywalny jest do diora forever , z tym ze nude lepiej sie roprowadza i jest lzejszy. Zakupu raczej nie planuje ... dublowac nie ma sensu ,ale podklad sam w sobie jest godny polecenia
zachęcająco
masz moze porownanie z EL double wear, chanel innocence lub revlonem?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 13:36   #3182
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dla mnie piątki Diora są ciągle na pierwszym miejscu. Przede wszystkim za jakość, łatwość rozprowadzania ich po powiecie, trwałość.
Jak np. nałożę bazę i chcę rozprowadzić cienie Inglota to męczę się strasznie, z cieniami Diora nie mam takiego problemu. Nawet ta perła tak mi nie przeszkadza, szkoda tylko, że np. w Pink Idol kolory są mało widoczne (w pierwszym momencie wyglądają na intensywne, ale później już ich tak nie widzę na oku).

Do cieni Inglota nie potrzeba bazy. Jestem z nich strasznie pod tym wzgledem zadowolona. Jednak nie potrafie nimi cieniowac.

Diorem za to swietnie sie cieniuje. Jednak na moich powiekach niezrolowane wytrzymuja maksymalnie 4 godziny wiec bez bazy ani rusz.

Jeszcze chcialabym wyprobowac cienie Chanel, kusza mnie nowe beze bodajze 13 Les Beiges de Chanel. Nie wiem czy sa w Polsce. Nie wygladaja na perlowe tylko na lekko rozswietlajace.

Masz moze Iridescent Leather? Zastanawiam sie czy to nie bylaby powielona kolorystyka Les Beiges de Chanel.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:14   #3183
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Do cieni Inglota nie potrzeba bazy. Jestem z nich strasznie pod tym wzgledem zadowolona. Jednak nie potrafie nimi cieniowac.

Diorem za to swietnie sie cieniuje. Jednak na moich powiekach niezrolowane wytrzymuja maksymalnie 4 godziny wiec bez bazy ani rusz.

Jeszcze chcialabym wyprobowac cienie Chanel, kusza mnie nowe beze bodajze 13 Les Beiges de Chanel. Nie wiem czy sa w Polsce. Nie wygladaja na perlowe tylko na lekko rozswietlajace.

Masz moze Iridescent Leather? Zastanawiam sie czy to nie bylaby powielona kolorystyka Les Beiges de Chanel.
Wiesz, te cienie Inglota, które mam są moimi pierwszymi z tej firmy i są takie.... twarde. Ciężko się je nakłada, ciężko cieniuje (jak już zauważyłaś), a cienie Diora do nakładania są boskie. Dlatego w moim mniemaniu są na 1 miejscu
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:15   #3184
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Masz moze Iridescent Leather? Zastanawiam sie czy to nie bylaby powielona kolorystyka Les Beiges de Chanel.
ja mam Iridescent Leather - kocham te kolorki
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:23   #3185
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: DIOR - kolorówka

http://pl.strawberrynet.com/productD...d=21404#DETAIL


a co sadzicie o tym blyszczyku?
Ja sie nie znam za bardzo na kolorowce DIora, ale podobaja mi sie bardzo kolory i opakowanie
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:27   #3186
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja mam Iridescent Leather - kocham te kolorki

Kusza, ale to bylaby moja 3 perlowa paletka w ciagu pol roku...


Sa mocno perlowe?

Czytalam, ze fajniejsze od Earth Reflection, a dziewczyny tak sie wlasnie Earth Reflection zachwycaly jak weszly na rynek. Normalnie to byla paletka "Must have".
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:28   #3187
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
http://pl.strawberrynet.com/productD...d=21404#DETAIL


a co sadzicie o tym blyszczyku?
Ja sie nie znam za bardzo na kolorowce DIora, ale podobaja mi sie bardzo kolory i opakowanie
Ponoć strasznie stare, a na stare trzeba uważać, bo stare to jakieś 5, 6 letnie (albo i lepiej) i mogą uczulić...
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 14:32   #3188
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Kusza, ale to bylaby moja 3 perlowa paletka w ciagu pol roku...


Sa mocno perlowe?

Czytalam, ze fajniejsze od Earth Reflection, a dziewczyny tak sie wlasnie Earth Reflection zachwycaly jak weszly na rynek. Normalnie to byla paletka "Must have".
dla mnie lepsza kolorystyka niz Earth , bo bardziej różnorodna i kazdy kolorek jest inny i ale w podobnej tonacji , no wiesz ... sa dosyc mocno perłowe to fakt , miałam szczescie bo dostałam jeden egzemplarz w douglasie zimą a to kolekcja jesienna



Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Ponoć strasznie stare, a na stare trzeba uważać, bo stare to jakieś 5, 6 letnie (albo i lepiej) i mogą uczulić...

fakt stare ... takiej kolekcji w perfumeriach nie widziałam od lat
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:36   #3189
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dla mnie lepsza kolorystyka niz Earth , bo bardziej różnorodna i kazdy kolorek jest inny i ale w podobnej tonacji , no wiesz ... sa dosyc mocno perłowe to fakt , miałam szczescie bo dostałam jeden egzemplarz w douglasie zimą a to kolekcja jesienna
Ponoc swietnie wydobywaja kolor jasnych oczow.

A jakie masz jeszcz paletki Diora?

Ja mam Pink May i Petal Shine.

Jakos Pink May uzywam czesciej. To limitowanka i ciesze sie, ze udalo mi sie ja kupic. Co do Petal Shine, jakos nie bardzo potrafie sie nia pomalowac. Za bardzo az perlowa, czego nie odczuwam w Pink May.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:41   #3190
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Ponoć strasznie stare, a na stare trzeba uważać, bo stare to jakieś 5, 6 letnie (albo i lepiej) i mogą uczulić...

Łeeee to mnie nie pocieszylas
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:42   #3191
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Ponoc swietnie wydobywaja kolor jasnych oczow.

A jakie masz jeszcz paletki Diora?

Ja mam Pink May i Petal Shine.

Jakos Pink May uzywam czesciej. To limitowanka i ciesze sie, ze udalo mi sie ja kupic. Co do Petal Shine, jakos nie bardzo potrafie sie nia pomalowac. Za bardzo az perlowa, czego nie odczuwam w Pink May.
narazie Irid. Leather ,ale byłam o krok od zakupu Sky Glow ,moze nawet sie zdecyduje, ostatnio kreca mnie takie szarosci , a reszta kolorystycznie niestety mi nie podchodzi ewentualnie z nowej kolekcji ale nr nie pamietam
w piatkach tak jest ze podobają mi sie 2 góra 3 kolory
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2009-02-28 o 14:43
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 14:43   #3192
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
narazie Irid. Leather ,ale byłam o krok od zakupu Sky Glow ,moze nawet sie zdecyduje, ostatnio kreca mnie takie szarosci , a reszta kolorystycznie niestety mi nie podchodzi ewentualnie z nowej kolekcji ale nr nie pamietam
Sky Glow bardzo ladna, a ponoc jeszcze lepsza z szarosci jest Silver Goddess. Te same kolory tylko nie perlowe.
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-28, 14:47   #3193
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Sky Glow bardzo ladna, a ponoc jeszcze lepsza z szarosci jest Silver Goddess. Te same kolory tylko nie perlowe.
a tak tak faktycznie sa bardziej matowe , ale raczej trudno dostępne a sky glow jeszcze widzialam u mnie w marionnaud , ehh bo douglas taki ubogi w te piatki...
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-03, 22:36   #3194
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: DIOR - kolorówka

Sprawiłam sobie Diora nude 020 i jestem jak narazie bardzo zadowolona. O dziwo krycie jest dla mnie wystarczające, podkład pięknie ujednolica cerę i nadaje jej zdrowy wygląd+blask. Wygladam świeżo i promiennie, mimo iz cerę mam obecnie nie bez skazy. Kompakt chanel innocent poszedł jak narazie w odstawkę. Jedyna wada jaka stwierdzam to to ze diorek ciemnieje troszke na twarzy, ale mam zamiar sie troszke opalić (oczywiście samoopalaczem-zeby nie było podejrzen ze solarka) wiec mozliwe ze nie bedzie mi to przeszkadzało zbytnio.

Mam pytanko do posiadaczek Shimmera diorowego, z którego kolorku jesteście bardziej zadowolone:amber czy rose?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 00:09   #3195
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Mam pytanko do posiadaczek Shimmera diorowego, z którego kolorku jesteście bardziej zadowolone:amber czy rose?
Ja z Rose ale może dlatego, że ogólnie bardzo lubię ten odcień na policzkach i pasuje do mojego typu urody...
Jednak Amber jest również świetny, jeżeli jesteś szatynką to jego właśnie polecam
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 09:04   #3196
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ja z Rose ale może dlatego, że ogólnie bardzo lubię ten odcień na policzkach i pasuje do mojego typu urody...
Jednak Amber jest również świetny, jeżeli jesteś szatynką to jego właśnie polecam
mam Amber, ale czaję sie na Rose. Chyba nie byłoby to dublowanie klimatów...
Efekt Twoim zdaniem jest widocznie rozny?
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 09:52   #3197
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Mam pytanko do posiadaczek Shimmera diorowego, z którego kolorku jesteście bardziej zadowolone:amber czy rose?
Mialam oba ale amber znalazł nowa właścicielkę. Jestem brunetką i jednak bardziej pasuje mi rose, efekt naprawdę śliczny; rozświetlony świeży dziewczęcy róż.
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 11:20   #3198
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
mam Amber, ale czaję sie na Rose. Chyba nie byłoby to dublowanie klimatów...
Efekt Twoim zdaniem jest widocznie rozny?
Na zdjęciu które tu wrzucałam były identyczne, jednak w rzeczywistości jest różnica i to spora

Amber wpada w taki złoto-brązowo-herbatnikowy kolor [] natomiast Rose jest widocznie różanym kolorem, nie mocno czerwonym, raczej stonowanym odcieniem pięknego, delikatnego różu.


Ja polecam Amber szatynkom (nie brunetkom) moja mama ma ten typ urody i świetnie wygląda w nim. Ciemne włosy i ciemniejszy odcień skóry, super się komponuje
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 13:45   #3199
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: DIOR - kolorówka

dzieki dziewczyny

jestem szatynką,mam zielone oczy, wiec kupiłam najpierw Amber, ale mysle ze Rose by mnie ładnie ozywił

PS. mam dylemat czy kupic Rose w opakowani zastępczym(od znajomej ktora pracuje w douglasie) czy na allegro za 120zl...
__________________



Edytowane przez malwiiina
Czas edycji: 2009-03-04 o 13:55
malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 13:46   #3200
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Łeeee to mnie nie pocieszylas
Przykro mi A tak poważnie to wiesz, kupisz, wydasz kaske, dostaniesz, sprawdzisz kod kiedy był wyprodukowany, okaże się, że kupiłaś Diora, który ma już... np. 6 lat, a potem wydasz 2 razy tyle na dermatologa

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Sprawiłam sobie Diora nude 020 i jestem jak narazie bardzo zadowolona. O dziwo krycie jest dla mnie wystarczające, podkład pięknie ujednolica cerę i nadaje jej zdrowy wygląd+blask. Wygladam świeżo i promiennie, mimo iz cerę mam obecnie nie bez skazy. Kompakt chanel innocent poszedł jak narazie w odstawkę. Jedyna wada jaka stwierdzam to to ze diorek ciemnieje troszke na twarzy, ale mam zamiar sie troszke opalić (oczywiście samoopalaczem-zeby nie było podejrzen ze solarka) wiec mozliwe ze nie bedzie mi to przeszkadzało zbytnio.

Mam pytanko do posiadaczek Shimmera diorowego, z którego kolorku jesteście bardziej zadowolone:amber czy rose?
Nie załapałam się na amberka, a żałuję. Mam rose i polecam. Spokojnie może służyć jako róż, ale taki subtelny
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 14:09   #3201
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny

jestem szatynką,mam zielone oczy, wiec kupiłam najpierw Amber, ale mysle ze Rose by mnie ładnie ozywił

PS. mam dylemat czy kupic Rose w opakowani zastępczym(od znajomej ktora pracuje w douglasie) czy na allegro za 120zl...
Na pewno będziesz zadowolona Dokładnie, ten Rose ładnie rozświetla twarz

Ja jednak kupiłabym w normalnym opakowaniu ponieważ nie ma problemu gdy chcę go ze sobą zabrać na wyjazdy. Taki w opakowaniu zastępczym może się pokruszyć w razie jakiegoś upadku...
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 14:16   #3202
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Na pewno będziesz zadowolona Dokładnie, ten Rose ładnie rozświetla twarz

Ja jednak kupiłabym w normalnym opakowaniu ponieważ nie ma problemu gdy chcę go ze sobą zabrać na wyjazdy. Taki w opakowaniu zastępczym może się pokruszyć w razie jakiegoś upadku...


nie pomyslałam nawet o transporcie, a w tygodniu jestem w trasie-ale ze mnie gapcia. Nigdy nie mialam niczego w opakowaniu zastepczym i nie wiem jak ono jest wytrzymale. Dobrze ze Ty trzezwo myslisz. Za zakupem tego w opakowaniu zastępczym przemawia cena, która kuuusi ,poniewaz w tym miesiacu przekroczyłam juz limit wydatków na kosmetyki, moze wymienię amberka na targowisku...aj pomysle, bo troszek szkoda. w kazdym razie dziekuje za radę, decyzja podjeta:chce Rose
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 18:25   #3203
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

ja również mam shimmerka rose ,bardzo fajny kolorek ,ale chciałabym niestety niedostepny już copper
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:10   #3204
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
ja również mam shimmerka rose ,bardzo fajny kolorek ,ale chciałabym niestety niedostepny już copper
u mnie czasami mozna cooper spotkac
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 14:27   #3205
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
Sky Glow bardzo ladna, a ponoc jeszcze lepsza z szarosci jest Silver Goddess. Te same kolory tylko nie perlowe.
Ja mam Silver Goddess i to najfajniejsza paletka Diora, jaką miałam.
Jest jeden szary mat i jeden lekko perłowy, ale ta perła nie jest tak intensywna, jak inne perły Diora, raczej stonowana, delikatna. Używam tylko tych dwóch cieni na całą powiekę, nie stopniuję nic jaśniejszym cieniem, bo tak podoba mi się najbardziej. Innych cieni z paletki nie używałam narazie. Ogólnie te szarości można polecić do ciepłych, piwnych oczu, idealnie kontrastują i wydobywają oko. Ciepłe tonacje gaszą piwne oczy. Odkryłam to stosunkowo niedawno.

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Mam pytanko do posiadaczek Shimmera diorowego, z którego kolorku jesteście bardziej zadowolone:amber czy rose?
Ja mam rose i moim zdaniem jest to absolutne must have. makijaż jest totalnie nieporównywalny, gdy użyje się innego rozświetlacza. Ten nadaje piękną różową poświatę i bardzo ożywia cerę. Amber jest moim zdaniem kolejnym nieco nudnym złotym rozświetlaczem. Wcześniej były tylko złote, więc dlatego tak uważam. Rose jest idealny dla jasnej cery, na lekko opalonej w ogóle jest niewidoczny.

Słuchajcie, a czy Dior wprowadził jakieś inne rozświetlacze, niż shimmery - pytam, bo dawno nie byłam w perf.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 21:29   #3206
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: DIOR - kolorówka

Jeszcze chcialabym wyprobowac cienie Chanel, kusza mnie nowe beze bodajze 13 Les Beiges de Chanel. Nie wiem czy sa w Polsce. Nie wygladaja na perlowe tylko na lekko rozswietlajace.

Stałam się szczęśliwą posiadaczką owych Beiges de Chanel i powiem ci że to był najlepszy prezent walentynkowy jakiego mogłam sobie zażyczyć cienie są śliczne , dwa cienie (jasnokremowozłoty i ciemniejszy złotawy) mają perłę ale bardzo delikatną, zupełnie bez porównania nawet z tym, co nasypali do Diora. Ciemny brąz lekko połyskujący, ale naprawdę lekko, i najjaśniejszy kremowy jaśniutki jest matowy. Łączą się cudnie, perła nie odbiera koloru, delikatnie tylko połyskuje, tak jak to kiedyś któraś z dziewczyn napisała- jest taka szlachetna
Nasycenie koloru też jest bardzo w porządku, trwałość również. W tej chwili to moja najukochańsza paleta do makijażu
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:29   #3207
fi
Zadomowienie
 
Avatar fi
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 731
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
dzieki dziewczyny

jestem szatynką,mam zielone oczy, wiec kupiłam najpierw Amber, ale mysle ze Rose by mnie ładnie ozywił

PS. mam dylemat czy kupic Rose w opakowani zastępczym(od znajomej ktora pracuje w douglasie) czy na allegro za 120zl...
Ja jestem obecnie brunetką, oczy szaro niebieskie: mam i Rose i Amber używam i wielbię oba, w zalezności od tonacji w jakiej jestem ubrana i umalowana, Rose - zimna, Amber - ciepła.
fi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 20:14   #3208
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
Sprawiłam sobie Diora nude 020 i jestem jak narazie bardzo zadowolona. O dziwo krycie jest dla mnie wystarczające, podkład pięknie ujednolica cerę i nadaje jej zdrowy wygląd+blask. Wygladam świeżo i promiennie, mimo iz cerę mam obecnie nie bez skazy. Kompakt chanel innocent poszedł jak narazie w odstawkę. Jedyna wada jaka stwierdzam to to ze diorek ciemnieje troszke na twarzy, ale mam zamiar sie troszke opalić (oczywiście samoopalaczem-zeby nie było podejrzen ze solarka) wiec mozliwe ze nie bedzie mi to przeszkadzało zbytnio.

Mam pytanko do posiadaczek Shimmera diorowego, z którego kolorku jesteście bardziej zadowolone:amber czy rose?

Kupiłam na allegro kilka próbek Diora Nude, ponieważ nie miałam ostatnio dostępu do żadnej perfumerii.

I mam pytanie do dziewczyn, które mają pełnowymiarową wersję, od moich próbek czuć woń alkoholu, oraz konsystencja podkładu jest taka jakby grudkowata lub tak jakby były w niej pęcherzyki powietrza. Czy wasze podkłady też tak mają??
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 20:23   #3209
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
zachęcająco
masz moze porownanie z EL double wear, chanel innocence lub revlonem?
porównac go do EL double wear nie można bo to całkiem dwie różne bajki el jest mocno kryjący a nude raczej srednio kryjący , z chanela mam mat lumiere i vitalumiere i nie jest podobny do tych podkladów ,a revlona nie mam, wczoraj dostalam mega duzą próbke nude , starczy mi chyba na miesiąc z zakupem dam sobie spokój , dzisiaj ciezko mi sie rozprowadzał , tak tępo i nierówno

a dopiero przeczytałam ze juz go masz ,,,

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez iizabelaa Pokaż wiadomość
Kupiłam na allegro kilka próbek Diora Nude, ponieważ nie miałam ostatnio dostępu do żadnej perfumerii.

I mam pytanie do dziewczyn, które mają pełnowymiarową wersję, od moich próbek czuć woń alkoholu, oraz konsystencja podkładu jest taka jakby grudkowata lub tak jakby były w niej pęcherzyki powietrza. Czy wasze podkłady też tak mają??
grudkowata? dziwne , ja mam próbke laną do słoiczka i konsystencja jest bardzo płynna , ładnie pachnie dla mnie nie alkoholem
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2009-03-09 o 20:21
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 20:47   #3210
iizabelaa
Zakorzenienie
 
Avatar iizabelaa
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 12 927
Dot.: DIOR - kolorówka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
porównac go do EL double wear nie można bo to całkiem dwie różne bajki el jest mocno kryjący a nude raczej srednio kryjący , z chanela mam mat lumiere i vitalumiere i nie jest podobny do tych podkladów ,a revlona nie mam, wczoraj dostalam mega duzą próbke nude , starczy mi chyba na miesiąc z zakupem dam sobie spokój , dzisiaj ciezko mi sie rozprowadzał , tak tępo i nierówno

a dopiero przeczytałam ze juz go masz ,,,

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------


grudkowata? dziwne , ja mam próbke laną do słoiczka i konsystencja jest bardzo płynna , ładnie pachnie dla mnie nie alkoholem


Musiałam powąchać go kolejny raz, czuję alkohol
Przeterminowane te próbki nie są bo to nowość, więc albo podróba albo były źle przechowywane albo ja jestem przeczulona na alkohol

W sobotę w końcu dopadnę Sephore, więc to obadam.
__________________
iizabelaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:29.