Oleje i olejki do włosów - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-28, 21:53   #5011
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Hej dziewczyny wlasnie sobie kupilam olejek do wlosow i chcialabym poprosic Was jako znawczynie o opinie. Olejek ten uzywam jako serum, choc jesli naloze za duzo to zostawia wlosy raczej obciazone, ale teraz po przeczytaniu bede uzywac tez jako maske przed myciem wlosow.

Oto sklad olejku:

Olea Europea (olive fruit oil)
Ricinus Communis (castor seed oil)
Persea Ratissima (avocado oil)
Simmondisa Chinesis (jojoba seed oil)
Carthamus Tinctorius (safflower seed oil)
Tocopherol Acetate (vitamin E)
Retinyl Palmitate (vitamin A)
Aloe Barbadensis leaf extract
Chamomilla Recutita (matricaria) flower extract
Panax Ginseng root extract
Rosmarinus Officinalis leaf extract
Limonene
Linalool

Co myslicie o tym skladzie?



Olejek nazywa sie Jennifer Myers Hair Oil. Kupilam go w sklepie z produktami do wlosow dla Murzynek w Londynie.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-28, 22:42   #5012
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny wlasnie sobie kupilam olejek do wlosow i chcialabym poprosic Was jako znawczynie o opinie. Olejek ten uzywam jako serum, choc jesli naloze za duzo to zostawia wlosy raczej obciazone, ale teraz po przeczytaniu bede uzywac tez jako maske przed myciem wlosow.

Oto sklad olejku:

Olea Europea (olive fruit oil)
Ricinus Communis (castor seed oil)
Persea Ratissima (avocado oil)
Simmondisa Chinesis (jojoba seed oil)
Carthamus Tinctorius (safflower seed oil)
Tocopherol Acetate (vitamin E)
Retinyl Palmitate (vitamin A)
Aloe Barbadensis leaf extract
Chamomilla Recutita (matricaria) flower extract
Panax Ginseng root extract
Rosmarinus Officinalis leaf extract
Limonene
Linalool

Co myslicie o tym skladzie?



Olejek nazywa sie Jennifer Myers Hair Oil. Kupilam go w sklepie z produktami do wlosow dla Murzynek w Londynie.
Fajny produkt, faktycznie, jak na serum to trochę zbyt treściwy Na początku składu same ciężkie oleje: oliwa z oliwek, olej rycynowy i olej awokado... Sama bym taki olejek chciała do nakładania przed myciem włosów
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 08:39   #5013
Indios Bravos
Zakorzenienie
 
Avatar Indios Bravos
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 927
GG do Indios Bravos
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Użyłam wczoraj sesę po raz pierwszy
TŻ wmasował mi ją tylko w skalp...reszte włosów zostawiłam w spokoju, bo dziś nałożę na saklp jeszcze soczek z rzepki
Olej chyba się super wchłania, bo dziś mam podpięte włosy, ale nie musiałam ich całkeim spinać jak po amli
Dodatkowo cudnie ta sesa pachnie
Może też pomoże na wypadanie i w końcu nie będą tak nadmiernie mi lecieć te włosy?
__________________
"Look into my eyes
You will see...
You know it´s true

everything I do I do it for you..."

27.05.2009r.- najszczęśliwsza kobieta na Ziemi

www.radicalis.fbl.pl - strona mojego najzdolniejszego
Wybrałam kuszącą Lady Berry!

Indios Bravos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 14:07   #5014
non so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 119
Dot.: Oleje i olejki do włosów

blagalam ktoras z Was o pomoc!! wiec ze bylam troche nieuprzejma, ale taki juz mam charakter.... ale jak mi nie pomozecie to resztke wlosow wyrwe sobie dzisiaj z glowy!!

no wiec kupilam tej olej parachute no i otwieram, podgrzewam smierdzi ta stara ryba. pisze do faceta na allegro czy jest z nim nie tak czy mozliwa wymiana lub zwrot pieniedzy. oto jak wygladala w skrocie korespondencja:

ja: "Tak, sprawdzalam termin przydatnosci do spozycia jest do 2012 roku. Wlasnie zmylam go z glowy wraz z polowa wlosow ( Wiec cos jest nie tak. Kolega, ktory go sprobowal wczesniej ma teraz straszne wymioty. Uzywalam juz wczesniej tego oleju - nie od Pana i wszystko bylo ok, wiec wiem, ze nie mam uczulenia na kokosa. Czy moge zwrocic ten olej i otrzymac zwrot pieniedzy lub dostac nowy? Tego uzylam pierwszy raz dzisiaj i niewielka ilosc."
on: "No ok, niech tak będzie, zwróci go Pani, a ja Pani wyślę nowy, będę go sobie badał w sanepidzie, jak przepuścili całą partie to niech teraz poniosą też koszty badań chociaż, proszę wysłać."

ja: "dobrze w takim razie go odesle, bardzo dziekuje za pomoc. potrzebny mi bedzie tylko adres, bo nie pamietam. jutro pojde na poczte i go wysle bo poki co mam glowe mokra i zajmuje sie wymiotujacym przyjacielem!!!"
on: "adres + Proszę przyjacielowi podać środki przeciwwymiotne bo się biedaczysko odwodni."
po 15 minutach on "Jak na to wszystko patrzę to kojarzy mi się próba wyłudzenia korzyści? Nie pozdrawiam."

ja: "o jakich Pan korzysciach dla mnie mowi? znajomy wymiotuje, mi polowa wlosow wyleciala, olej smierdzi ryba, mam pojsc na poczte wyslac paczke doplacic jeszcze do interesu 10zl za przesylke pocztowa i korzysci mam z tego czerpac? - pytam sie jakie? napisalam, ze zuzylam max 2 lyzeczki bo wydalo mi sie to mega podejrzane. moge napisac do allegro lub sanepidu jak Pan woli. na pewno ktoras z tych instytucji sie tym zainteresuje. jak zapewne wspominalam mialam wczesniej ten olej wiec wiem jak pachnie. dziekuje za troske odnosnie kolegi. przy zatruciu nie podaje sie lekow doustnych na dodatek nie istnieja leki "przeciw wymiotne", i nie ma czegos takiego jak odwodnienie przy zatruciu, a jedynie przy biegunce. jestem studentka medycyny no i cos mi tu smierdzi - nie tylko ten olej!!!"
on: "OK,OK,OK,OK, podałem Pani adres proszę wysłać ."
- i wczoraj ok godziny 14 poszlam na poczte i wyslalam priorytetem list po czym od razu napisalam wiadomosc o tym ze wyslalam. dzisiaj wchodze na poczte ok godziny 14 i widze:
"Witam, rzeczywiście dobrze Pani napisała zapach czuć po otwarciu ale łagodny kokosowy, sprzedałem tego oleju ponad 300 sztuk i zero zwrotów, wszyscy zadowoleni, nie wiem, rozkroiłem butelkę, wącham naokoło i jakoś żadnych ryb nie czuję, mam ten olej ale bez sensu jest Pani wysyłać następny , bo każdy kolejny jest taki sam. W związku z tym proszę podać dane do przelewu."

i tu mam problem, bo wyslalam ten olej, umawialam sie na wymiane oleju, a teraz facet chce mi zwrocic kase. na dodatek na 100% kreci, bo zapach po otworzeniu jest nie do zniesienia - tym bardziej nie wyobrazam sobie otworzenia butelki! i nie wiem czy mi na dodatek zwroci kase ... nie wiem co robic ... odpisalam tylko "witam
oooo jestem zdumiona faktem iz wczoraj dokladnie o tej godzinie wyslalam olej a dzisiaj juz do Pana dotarl. wzielam probke do laboratorium by sprawdzic czy byl to jedynie proces zjelczenia tluszczu czy moze znajduje sie tam jakis grzyb, bo nie sadze ze przy pierwszej sytuacji wystepuja takie wymioty. umwialismy sie na wymiane, no ale dobrze skoro chce Pan zwrocic mi pieniadze to niech juz tak bedzie - widze ze stracilam na to za duzo pieniedzy, nerwow, wlosow a kolega kwasu zoladkowego.

numer konta do przelewu przesle wieczorem.

wyniki z analizy wysle Panu za jakis tydzien po powrocie na uczelnie. mialam zamiar powiadomic Allegro, ale widze ze chce Pan zalatwic sprawe "pokojowo", wiec sobie daruje. i niestety przykro mi, ze na na 300 sprzedanych sztuk ta okazala sie byc feralna..."


moze jakies rady jak sie z nim dogadac:mu r:



----
to tyle odnosnie tej sprawy
a dzisiaj siedze z efavitem na dlugosci wloskow wspanialy kokosowy zapach zero ryby hihi

Edytowane przez non so
Czas edycji: 2010-12-29 o 14:10
non so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 14:30   #5015
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez non so Pokaż wiadomość
moze jakies rady jak sie z nim dogadac:mu r:

----
to tyle odnosnie tej sprawy
a dzisiaj siedze z efavitem na dlugosci wloskow wspanialy kokosowy zapach zero ryby hihi
Ale co chcesz z nim jeszcze załatwiać? Czekaj aż kasa wpłynie i do widzenia ja bym już więcej do niego nie pisała...(no ewentualnie te wyniki jak je dostaniesz). Jeśli kasy nie otrzymasz to wtedy trzeba działać, tylko nie wiem jak, skoro nie masz dowodu wysyłki ;/ najlepiej wysyłam poleconym, masz świstek na wszelki wypadek. Daj znać jak się zakończyła sprawa...ale ja sobie zwykle daruję, proszę o zwrot kasy bądź wymianę i więcej nie użeram niepotrzebnie, szkoda zdrowia i nerwów
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 14:56   #5016
non so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 119
Dot.: Oleje i olejki do włosów

dzieki no niby nie mam dowodu na to ze otrzymal przesylke, ale sam napisal, ze ja dostal ........ tylko denerwuje mnie jaki z niego cwany typ sprzedaje i sie wymiguje od odpowiedzialnosci to powazne bo ktos sie zatrul :/

z efavitem mialam dzisiaj problem jak go rozgrzac mam maly sloik 200ml no i wsadzilam do miseczki i zalalam woda mimo to caly sie nie rozpuscil. nie chcialam go wydluwac paznokciem czy lyzka i wtedy roztapiac hihi
non so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 15:02   #5017
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez non so Pokaż wiadomość
dzieki no niby nie mam dowodu na to ze otrzymal przesylke, ale sam napisal, ze ja dostal ........ tylko denerwuje mnie jaki z niego cwany typ sprzedaje i sie wymiguje od odpowiedzialnosci to powazne bo ktos sie zatrul :/

z efavitem mialam dzisiaj problem jak go rozgrzac mam maly sloik 200ml no i wsadzilam do miseczki i zalalam woda mimo to caly sie nie rozpuscil. nie chcialam go wydluwac paznokciem czy lyzka i wtedy roztapiac hihi
Zawsze możesz napisać do innej osoby, która kupiła olej na tej samej aukcji...zapytać czy wszystko w porządku z produktem
Ja wydłubuję trochę kokosa na dłonie i tak rozgrzewam...szkoda mi całości podgrzewać za każdym razem, lepiej chyba jednak mniejsza ilość inaczej w przypadku Vatiki, bo ona w butelce i w inny sposób się po prostu tego wyjąć nie da (chyba, że opakowanie rozwalić i produkt przełożyć w coś wygodniejszego)...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 16:31   #5018
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Ja rozgrzany olej przelałam do czystego pudełka po masce do włosów i zastygło. Więc mam olej do stóp i łydek-genialny nawilżacz. Niestety nałożonego powyżej łydek zapachu nie jestem w stanie znieść. A są na wizazu wielbicielki Parachute i zapachu tego olejka
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 17:56   #5019
non so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 119
Dot.: Oleje i olejki do włosów

ja to nakladalam na buzke i mi ladnie zagoil czerwone blizny po tradziku, z ktorym zmagalam sie rok temu przez ponad 2 lata wiec blizny byly widoczne ale na szczescie plytkie. wiec nie mam juz rumienia. no i na dodatek mam tzw 'baby face' chyba ze raz na miesiac mi jakis syf wyskoczy
non so jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 18:40   #5020
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów

a ja dzisiaj kupiłam sobie himalaie, co o niej myslicie?


a i ja czasem jak wychodze z domu daje kokos na włosy, i jak jest zimno to on zamarza i włosy sztywnieją, nie niszczy ich to?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 18:50   #5021
gimli666
Rozeznanie
 
Avatar gimli666
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków(prawie)
Wiadomości: 601
Dot.: Oleje i olejki do włosów

himalaya? miałam i bardzo lubiłam. Włosy po niej są sprężyste i miękkie. Porostu włosów(tak jak obiecuje producent) nie zauważyłam ale pojawiły się 'baby hair' co jest niewątpliwym plusem .

Ja dzisiaj kupiłam olej lniany z oleofarm(do picia) i olej z pestek winogron do nakładania na włosy.
gimli666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 19:17   #5022
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów

jeju przepraszam nie zauwazyłam ze napisałam tak koślawo ta nazwę, himalaya, tak tak

a czy baby hair nie znacza że wszytkie włosy zaczely rosnąc?
bo jak urosły te malutkie, to może kazdy tez tyle urósł

a to zażywanie olei od środka nabłyszczy trochę włosy?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 19:35   #5023
gimli666
Rozeznanie
 
Avatar gimli666
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków(prawie)
Wiadomości: 601
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Niestety. To tak nie działa. Gdyby malutkie 'baby hair' oznaczały, że tyle samo urosły włosy to moje byłyby już o wieeeelee dłuższe. Nie wiem dokładnie na czym to polega.

Tak. Picie olei sprawia, że błyszczą, a także wzmacnia. Piłam już lniany w wakacje i byłam bardzo zadowolona.

Edytowane przez gimli666
Czas edycji: 2010-12-29 o 19:37
gimli666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 20:42   #5024
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Oleje i olejki do włosów

to moze zaczne pić
a ile pijesz łyżeczek dziennie i kiedy? :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 21:04   #5025
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Ja chyba zacznę łykać olej wiesiołkowy...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 21:11   #5026
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja chyba zacznę łykać olej wiesiołkowy...
A może lepiej tran? Chociaż ja biorę i jedno, i drugie Tylko olej z wiesiołka to wtedy, kiedy mi się przypomni.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 21:14   #5027
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Oleje i olejki do włosów

A może i racja To może i na cerę by pomógł, bo już nie wiem, czym ją nawilżać, chyba tylko od środka
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 21:22   #5028
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ja chyba zacznę łykać olej wiesiołkowy...
dotka
z dawnych czasów jak miałam problem z cerą to nakłuwałam kapsułkę Oeparolu, czyli właśnie wiesiołka i trzymałam do wchłonięcia. Świetnie nawilżało.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-29, 21:26   #5029
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Oleje i olejki do włosów

A jak myślisz, nawilżyłby lepiej niż olej jojoba? Bo niby jest niezły, ale to jeszcze nie to.
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 21:34   #5030
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Nie mialam jojoby, teraz daję na twarz albo olejek migdałowy albo oliwkę babydream dla kobiet w ciąży
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 09:27   #5031
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Dziewczyny, dostałam informację z doz., że usuwają z oferty olej ze słodkich migdałów Profarm no kurde, czekałam aż będzie dostępny...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-30, 09:49   #5032
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Oleje i olejki do włosów

Wątek przekroczył już 5000 postów, dlatego z przyczyn technicznych musi zostać zamknięty.

Zapraszam do dalszej dyskusji w kolejnej części.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=494214

Pozostawiłam drugi post pusty, w razie gdyby któraś z Was pokusiła się o zrobienie FAQ olejowego.
Wtedy proszę o PW, zedytuję post i wstawię informacje
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.