Czuje cos do chlopaka przyjaciółki. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-02, 12:45   #31
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czuje cos do chlopaka przyjaciółki.

ja bym postawiła na przeczekanie... daj sobie trochę czasu

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2008-12-06 o 19:24
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-02, 22:12   #32
89summer
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 196
Dot.: Czuje cos do chlopaka przyjaciółki.

ejj dziewczyna prosi o radę, a Wy ją krytykujecie. Fakt jest młoda i może dlatego nie do końca się w tym odnajduje. Nie wie co czuje, co zrobić, a tym bardziej nie zdaje sobie sprawy co zrobiła.
Ja Ci powiem jedno, uciekaj od tego chłopaka jak najprędzej. Ja to przerabiałam na własnej skórze i wiem jak to jest, dlatego Ci powiem nie warto. Jesteś młoda i jeszcze wiele przed Tobą ' tego kwiatu jest .. ' wiadomo. W moim przypadku było tak, że straciłam przyjaciółkę i nic jej nie przekonało, że to było silniejsze ode mnie. Fakt teraz wiem, że nie byłam przyjaciółką, bo oszukałam ją i sprawiłam jej przykrość. Chłopak Cię pewnie teraz uwodzi, zwodzi, komplementuje jak każdy facet w takiej sytuacji, ale zobaczysz, że nie będzie tak zawsze. Raczej nie chciej tego zobaczyć. Ja się zakochałam w moim 'adoratorze' (od 7 boleści) i do dziś płace za to słono, choć minęło już ze 3 lata. Z dziewczyną mam kontakt typu 'co słychać' - 'a w porządku' gdy się spotkamy na jakiejś imprezie, a wcześniej mogłyśmy razem konie kraść. A zaczęło się tak jak u Ciebie. Kompletnie mi się nie podobał, a koleżanka była nim oczarowana, ale on wybrał mnie. Zbajerował, zabałamucił w głowie do tego stopnia, że mnie wzięło konkretnie. Potem oszukiwał, oszukiwał. oszukiwał i .. miał mnie gdzieś. ;]
Jak widzisz na moim przykładzie nie warto się w to pakować! Nie odpisuj mu i tyle. To nie łatwe, ale uwierz mi czas robi swoje. Podejdź do tego z dystansem, a zobaczysz że się opłaciło.
Powodzenia
__________________

89summer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 08:02   #33
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Czuje cos do chlopaka przyjaciółki.

Czy krytykujemy?
Ja krytykuje nie ją! A to co zrobiła!!! Koleś spodobał się dopiero po całowanku! Sorki a co będzie za 10 lat np. jak takie podchody zacznie robić do niej MĄŻ SĄSIADKI-KOLEŻANKI-PSIAPSIÓŁKI??? Też najpierw całowanko aby sprawdzić czy coś czuje?
Jesteś młoda, ale nawet młode bardzo dziewczyny powinny wiedzieć, ze pewnych rzeczy się po prostu nie robi!
Może bym zrozumiała gdybyś się serio zabujała, ale Ty się nie zabujałaś a ogólnie z tego co piszesz wynika, że dopiero po w ogóle zwróciłaś na niego uwagę.
Sorki bardzo za szczerość, ale ja nie chciałabym nawet takiej znajomej, bo możesz kiedyś komuś namieszać w życiu ot tak bez powodu!!! Oby Ciebie to nigdy nie spotkało!
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 09:11   #34
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czuje cos do chlopaka przyjaciółki.

uważam tylko, ze jesli rzeczywiście cos czujesz do tego chłopaka, to nie ukrywaj tego przed przyjaciółką, bo prędzej, czy później będziesz musiała jej o tym powiedzieć, a im wczesniej tym lepiej, bo od początku będziesz uczciwa, a tak, to będziesz ją oszukiwać, a to już nieładnie, więc postaw na rozmowę, jesli wasza przyjaźń jest mocna to powinna przetrwać, a jesli słaba, no to takie przyjaźni nie ma co żałować.
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2008-12-06 o 19:24
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-03, 18:09   #35
gabriellao0
Zakorzenienie
 
Avatar gabriellao0
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5 901
Dot.: Czuje cos do chlopaka przyjaciółki.

chyba się nie rozumiemy
chłopak niech sobie robi co mu się chce
Autorka też ma do tego święte prawo, ale skoro jest jak się nazywa przyjaciółką tamtej dziewczyny to sorki! Nie można mieć wszystkiego!
Czasem trzeba wybrać i wiek nie ma tu nic do rzeczy.
A o ile dobrze pamiętam nie napisałam zdania iż całowała się z chłopakiem przyjaciółki!!! Ale wiedziała, że koleżanka szaleje za typem do którego ona sama nie czuła nic w momencie całowania!
Tyle na ten temat.
bo więcej nie ma co pisać
Nie wyjeżdżaj tu, że mąż nic nie wart jak się inną zainteresuje, kiedy tamta sie narzuca itd., bo życie niesie różniaste scenariusze i wiesz róznie może być!

ps. mam nadzieję Autorko, że zdobyłaś się na rozmowę z koleżanką i jakkolwiek TA historia się nie skończy życzę powodzenia
gabriellao0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.