System Radiage - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-03, 10:48   #1
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524

System Radiage


Ciekawa jestem co powiecie na ten nowy system odmładzania skóry, system, który jest świetną alternatywą dla liftingu, czy podoba się Wam się ta metoda, oczywiście pytam dziewczyny zainteresowane tematem?
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-03, 13:47   #2
listopadowa80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: dwie ryby przebite srebrnym mieczem
Wiadomości: 5 297
Dot.: System Radiage

Cytat:
Napisane przez szonja Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem co powiecie na ten nowy system odmładzania skóry, system, który jest świetną alternatywą dla liftingu, czy podoba się Wam się ta metoda, oczywiście pytam dziewczyny zainteresowane tematem?
Ja osobiście nie próbowałam, ale tu na wizażu mam koleżankę, która rozbiła radiage na brzuchu i jest bardzo zadowolona - zresztą widziałam zdjęcia - efekt świetny. Dobra metoda, ale też dość kosztowna
listopadowa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 17:28   #3
belli10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 36
Dot.: System Radiage

No waśnie też słyszałam że daje dobre efekty, i przede wszystkim po zabiegu nie ma widocznych śladów, takich jak zasinienia lub cięcia, a ryzyko powstania blizn jest minimalne. Co do ceny nie znalazłam takiej informacji,, ale myślę że warto zapłacić więcej ,ale czuć się pewniej i bezpieczniej niż przy typowym zabiegu chirurgicznym. i fajnie że jest jakiś wybór,,,
belli10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 16:24   #4
szonja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 524
Dot.: System Radiage

U Dr. Sankowskiego jest już taki dział bez skalpela, jest to taki „body conturing” , w tym dziale robi się 2 rzeczy: wyszczuplanie albo podciąganie. Zależy co lekarz konsultujący zaleci. Można nawet ultradźwiękami zbić brzuszek
szonja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-28, 19:01   #5
belli10
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 36
Dot.: System Radiage

A to bardzo ciekawe, poczytałam o tym, tylko ciekawa jestem ile może taka "przyjemność" w tak renomowanej klinice kosztować, choć z drugiej strony warto dać więcej i mieć pewność że będzie ok,
belli10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 17:49   #6
massima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: System Radiage

W maju robiłam radiage ( Pelleve ) twarzy w gabinecie Dermiki w Gdańsku na Krzywoustego i powiem szczerze, że jestem zachwycona... mniej więcej po 2 tygodniach zaczęły pojawiać się pierwsze efekty, worki pod oczami zniknęły, poprawił się owal twarzy, skóra jakby świeższa. Super sprawa.
massima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:34.