Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-25, 09:47   #631
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Limon wiem, dlatego tak napisałam jednak z jakiegoś powodu to Tobie zaproponowali ta pracę, może więc język nie jest potrzebny perfect

Ja dziś idę na pogrzeb, potem muszę kupić parę rzeczy i może coś ugotuję. Na pewno będę też czytać książkę.
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 10:12   #632
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Koszty zapewne są porównywalne:-] Ciekawy ten blog fajnie się uczy na piosenkach:-] A ten koleś nie w moim typie:-D - taki mało męski^^
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 11:53   #633
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Witam

Chyba w końcu i mnie dopada jakieś choróbsko . Wczoraj zmokłam jak pies, bo wyszłam z uczelni i padało. Miałam przejść ponad 2 km więc nie było przyjemnie, do tego zamszowe buty wzięłam bo przecież rano było ładnie
Miałam wczoraj spotkanie z grupą i z profesorem który jest nazym opiekunem w barze. Czy u Was też tak się zdarza, że wyłamie się kilka osób, które nie tyle, że się nie integrują, ale nawet się pół słowem do nikogo nie odezwią? Siedzi tak kolo kurde, wielki pan kierownik i udaje, że nie ma z głupkami doczynienia. Nie lubię cwaniactwa . Jest też jedna dziewka, która również tak się zachowuje, siądzie na końcu korytarza i tyle, a przecież zjazd mam już 3 miesiąc, więc zna się wszystkich. Ma tak jasny podkład, wiec śmieję się do innych, jeśli ktoś sprzedałby jej liścia to by pękła, bo ma efekt porcelany na twarzy
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 16:15   #634
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość


Justka a co do dziewczyn z Krakowa to jeśli tak jest to faktycznie średnio ;/ a są z jakiegoś innego miasta ? żebyś miała z kim rozmawiać, a nie z "gwiazdeczkami"? :P
Są osoby spoza Krk. Z jedną już jestem w bliskich relacjach. Z jedną jeszcze coś tam gadam, a z resztą kończy się na cześć.

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Hejka


aż taka kiepska? Dużo facetów? :p

jakie plany dziewczynki na dzisiaj?
Aż 1 facet
Ja właśnie niedawno wróciłam z pracy, zjadłam obiadek, ogarnę wizaż i pokój, a na 20 standardowo na basenik.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 19:26   #635
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
no kochana 2-3 miesiące, a 2 i pół roku to jest róznica to 10 razy dłużej. Więc nic dziwnego, że nie chcę ja Ci mówiłam o krótkim czasie, że to nie długo, a jak można tyle zarobić to może warto, a nie siedzieć tam przez kilka lat z dala od ukochanego
To miało być 2,5 roku bez żadnego zjazdu do domu?
Nie wiem jak ciężką musiałabym mieć sytuację finansową/życiową, żeby wyjechać bez chłopaka/męża. Rozumiem Cię, bo to jest bardzo ciężka decyzja. Zostawia się życie w Polsce na rzecz życia, które póki co jest jeszcze nieznane (nowy kraj, nowa praca, nowi ludzie).

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
takie cuda tam piszą? Ludzie wrzucają zdjęcia swoich mieszkań?
Ja akurat przeglądam i śledzę dzienniki budowy ale są też działy poświęcone remontom mieszkań, starych domów, przekształcania budynków na cele mieszkalne itp.
Co do dzienników budowy to ludzie opisują i wstawiają zdjęcia kolejnych etapów budowy. Najbardziej lubię oglądać wykończeniówkę: szukam inspiracji, kopiuję zdjęcia itp.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 20:18   #636
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez nada13 Pokaż wiadomość
Hejka

ja wczoraj trochę zabalowałam, najpierw byłam na koronie w Pizzy Hut a potem na piwku do 20. Wróciłam do domu i obejrzałam z Mama Must be the music i poszłam spać :P



takie cuda tam piszą? Ludzie wrzucają zdjęcia swoich mieszkań?
Musisz kiedyś koniecznie spróbować ja jadłam tylko takie domowe, kiedyś muszę spróbować kupnego




Skąd jesteś? Jak z Warszawy to poleć jakieś dobre suszarnie



fajna ta piosenka też się uczysz niemieckiego? http://www.jezyk-niemiecki-blog.com/...winner-clueso/ to ten blog, a mi sie podoba ta piosenka chyba najbardziej. W ogóle z tego typka co śpiewa ciacho jest, wyklikaj sobie ja na yt



aż taka kiepska? Dużo facetów? :p



u mnie pogoda tez beznadziejna była. Na nasze Polskie realia to dużo, ale tam koszty życia są sporo większe. Jedzenie mieszkanie musiałabyś policzyć czy Ci się opłaca, a jak się opłaca to może warto TŻ wyciągnąć



dziękuje, mam herbatkę no u nas tez miał padać ale go nie widać :P

jakie plany dziewczynki na dzisiaj?
praca praca praca;> ale już po, odpoczywam ! mamusia przywitala mnie takim pysznym plackiem z dżemem, bo taka głodna byłam, jaaaaaaaaaami :P
a co do mojego Tżta on ma pracę do końca życia, ze tak powiem, robi to co kocha, spełnia się w tym, awansuje, wiec nawet nie chciałabym mu w tym przeszkodzić
Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Limon wiem, dlatego tak napisałam jednak z jakiegoś powodu to Tobie zaproponowali ta pracę, może więc język nie jest potrzebny perfect

Ja dziś idę na pogrzeb, potem muszę kupić parę rzeczy i może coś ugotuję. Na pewno będę też czytać książkę.
to sąsiadki koleżanka, a że sąsiadka wie że ja zrobiłam tego technika a tamta szuka kogoś to wpadła na pomysł, zeby zaproponować mi, także to tak przypadkiem całkiem wyszło
ojej pogrzeb, nie lubię ;/
a jaką książkę teraz czytasz?
tata znalazł w domu jeszcze thiller jakiś, to czytam "stan umysłu" johna katzenbacha, przeczytałam narazie kilka stron, to zobaczymy czy warto, tacie średnio się podobał
Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Witam

Chyba w końcu i mnie dopada jakieś choróbsko . Wczoraj zmokłam jak pies, bo wyszłam z uczelni i padało. Miałam przejść ponad 2 km więc nie było przyjemnie, do tego zamszowe buty wzięłam bo przecież rano było ładnie
Miałam wczoraj spotkanie z grupą i z profesorem który jest nazym opiekunem w barze. Czy u Was też tak się zdarza, że wyłamie się kilka osób, które nie tyle, że się nie integrują, ale nawet się pół słowem do nikogo nie odezwią? Siedzi tak kolo kurde, wielki pan kierownik i udaje, że nie ma z głupkami doczynienia. Nie lubię cwaniactwa . Jest też jedna dziewka, która również tak się zachowuje, siądzie na końcu korytarza i tyle, a przecież zjazd mam już 3 miesiąc, więc zna się wszystkich. Ma tak jasny podkład, wiec śmieję się do innych, jeśli ktoś sprzedałby jej liścia to by pękła, bo ma efekt porcelany na twarzy
tak tak tak !! na studiach licencjackich i potem na magisterskich miałam dokładnie takie same osoby ;p;p zawsze były podziały u mnie w grupach, nigdy jedna łącznie, zawsze kilka, beznadzieja, ale tak już chyba jest ja to zawsze latałam od jednej grupki do drugiej grupki, miałam jedną najbardziej zżytą ale starałam się być we wszystkich, ale mimo wszystko nie dało się tak tego połączyć no ;/
Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
Są osoby spoza Krk. Z jedną już jestem w bliskich relacjach. Z jedną jeszcze coś tam gadam, a z resztą kończy się na cześć.



Aż 1 facet
Ja właśnie niedawno wróciłam z pracy, zjadłam obiadek, ogarnę wizaż i pokój, a na 20 standardowo na basenik.
aaa to dobrze, że przynajmniej będziesz miała kogoś z kim będziesz mogła pogadać, czy podzielić się notatkami itp .
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
To miało być 2,5 roku bez żadnego zjazdu do domu?
Nie wiem jak ciężką musiałabym mieć sytuację finansową/życiową, żeby wyjechać bez chłopaka/męża. Rozumiem Cię, bo to jest bardzo ciężka decyzja. Zostawia się życie w Polsce na rzecz życia, które póki co jest jeszcze nieznane (nowy kraj, nowa praca, nowi ludzie).


Ja akurat przeglądam i śledzę dzienniki budowy ale są też działy poświęcone remontom mieszkań, starych domów, przekształcania budynków na cele mieszkalne itp.
Co do dzienników budowy to ludzie opisują i wstawiają zdjęcia kolejnych etapów budowy. Najbardziej lubię oglądać wykończeniówkę: szukam inspiracji, kopiuję zdjęcia itp.
to było powiedziane tak, że raz w tygodniu byłby przyjazd do gdańska z darmowym przelotem na robienie zamówienia, wysyłanie itp. i jak starczy czasu to można zajechać do domu, tak super, z gdańska do mnie to jest jakieś 7,8h w jedną stronę ;> potem spowrotem 7-8 h więc nie starczyłoby czasu na posiedzenie w domu, ani na zrobienie zamówienia, musiałoby byc jedno lub drugie, więc byłoby pewnie widywanie się co kilka miesięcy..
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 20:24   #637
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Night jakoś mało śmieszny ten żart o podkładzie, ja bym nie chciała żeby ktoś tak ze mnie żartował, a znam się na żartach..

Limon no własnie to tez jest thriller, "Zabójcze piękno" zaraz idę czytac, a potem obejrzę Perfekcyjną panią domu

dobrze masz z ta mamą, zjadłabym takie ciasto mmm
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 20:41   #638
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Twój tytuł teeż brzmi fajnie !!

Powiem Wam śmieszną rozmowę wczoraj z moim tż Przytulam się do Niego i wyczulam kokos,
Ja- ale fajnie pachniesz !
On- to pewnie proszek do prania, powąchaj ręczniki też tak pachną
Ja- (wącham)- Nie to nie ręczniki, to Ty tak pachniesz
On- (myśli)- aaa to pewnie mój dezodorant, fajny nie ??
Ja- nooooo, muszę iść do sklepu bo bardzo trwałe są, ja mam wrażenie że damskie wietrzeją szybko a te wasze męskie pachną długo. Może znajdę takie damskie z tej samej firmy
On- nie, bo to kosmetyki dla PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN !

:Brzydal: śmiałam się jak głupia ;p a chodizło o kosmetyki Old Spice
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 21:39   #639
ona003
Zadomowienie
 
Avatar ona003
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 364
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Hej
Przydałyby mi się 2 dodatkowe godziny doby to bym w końcu wcześniej spać chodziła
ona003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 22:19   #640
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Twój tytuł teeż brzmi fajnie !!

Powiem Wam śmieszną rozmowę wczoraj z moim tż Przytulam się do Niego i wyczulam kokos,
Ja- ale fajnie pachniesz !
On- to pewnie proszek do prania, powąchaj ręczniki też tak pachną
Ja- (wącham)- Nie to nie ręczniki, to Ty tak pachniesz
On- (myśli)- aaa to pewnie mój dezodorant, fajny nie ??
Ja- nooooo, muszę iść do sklepu bo bardzo trwałe są, ja mam wrażenie że damskie wietrzeją szybko a te wasze męskie pachną długo. Może znajdę takie damskie z tej samej firmy
On- nie, bo to kosmetyki dla PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN !

:Brzydal: śmiałam się jak głupia ;p a chodizło o kosmetyki Old Spice
no faktycznie super dialog
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 23:15   #641
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Żart dno. Ludzie są różni to, że akuratnie woli milczeć nie musi oznaczać"cwaniactwa" - no ale najlepiej wyśmiać. A że są grupki to norma dziwne by cała grupa wszędzie razem łaziła:-]
Dobre Lemon
Kurde wkurzają mnie sąsiedzi, ktoś nie zamyka piwnicy później wraca się wieczorem i jakoś tam nieprzyjemnie :-/Otwieram drzwi od klatki a na wprost otwarta piwnica brrrr.
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 05:43   #642
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
praca praca praca;> ale już po, odpoczywam ! mamusia przywitala mnie takim pysznym plackiem z dżemem, bo taka głodna byłam, jaaaaaaaaaami :P
a co do mojego Tżta on ma pracę do końca życia, ze tak powiem, robi to co kocha, spełnia się w tym, awansuje, wiec nawet nie chciałabym mu w tym przeszkodzić
Tż obiecał mi ciasto w ten weekend. Mam ogromny apetyt na domowe, pyszne ciasto.
Co do pracy Twojego tż to świetna sprawa. Gdy się robi to co się kocha to tak jakby nie przepracować w życiu ani jednego dnia



Miłego wtorku
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 05:54   #643
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość

aaa to dobrze, że przynajmniej będziesz miała kogoś z kim będziesz mogła pogadać, czy podzielić się notatkami itp .
I do tego będą to dobre notatki. Dziewczyna porządnie wszystko notuje. Sama będę starała się jeździć na wszystkie zjazdy. Wiadomo, że czasami może wypaść jakaś sytuacja, że nie można będzie pojechać.

Cytat:
Napisane przez ona003 Pokaż wiadomość
Hej
Przydałyby mi się 2 dodatkowe godziny doby to bym w końcu wcześniej spać chodziła
Oj tak, albo nawet 3h.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 08:20   #644
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

heeeeeeeeeeeeejo ! :P
Cytat:
Napisane przez ona003 Pokaż wiadomość
Hej
Przydałyby mi się 2 dodatkowe godziny doby to bym w końcu wcześniej spać chodziła
mi też wtedy mogłabym chodzić później spać, a nie o porze dziecięcej prawie że po dobranocce hehehe
Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Tż obiecał mi ciasto w ten weekend. Mam ogromny apetyt na domowe, pyszne ciasto.
Co do pracy Twojego tż to świetna sprawa. Gdy się robi to co się kocha to tak jakby nie przepracować w życiu ani jednego dnia



Miłego wtorku
nio to jest prawda, widać to najbardziej na urlopie jak jest tylko "jejuuuu kiedy ja pójde do pracy, jejuuuuuu ale nudno w domu" hheheehe
to pochwal się jakie ciastunio Ci zrobi
ja teraz w ogóle nie pichce przez tą aptekę, a tak kocham piec aj ;p muszę to zmienic
Cytat:
Napisane przez justka89 Pokaż wiadomość
I do tego będą to dobre notatki. Dziewczyna porządnie wszystko notuje. Sama będę starała się jeździć na wszystkie zjazdy. Wiadomo, że czasami może wypaść jakaś sytuacja, że nie można będzie pojechać.


Oj tak, albo nawet 3h.
aaa to bardzo dobrze, bo nie zawsze da się być
ja to też i na studiach i na techniku zawsze wszystko notowałam i potem tylko proszenie, łaszenie się o notatki, nie lubiłam tego, zaufanym osobom dawałam jasne, ale jak takie osoby co nie chodzą,olewają i chcą moje notatki bo wsszystko się da rozczytać i wszystko jest to byłąm zła ;p
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !

Edytowane przez Limonkaaa88
Czas edycji: 2013-11-26 o 08:25
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 09:00   #645
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

hejka
U mnie zimaa

Też mam ogromną ochotę na ciasto domowe. Zrobię coś na szybkiego w sobotę, może zebrę bo lubię

Dziś muszę sprzątać bo od weekendu nic nie tknięte i czytać
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 09:32   #646
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Właśnie odebrałam przesyłkę. W końcu jakoś się dogadaliśmy ze sprzedawcą Dorzucili jakieś gratisy pewno za to opóźnienie Co prawda podwójnie zapłaciłam za przesyłkę ale i tak zapewne wartość przekracza:-] U mnie jak na razie nadal jesiennie, pochmurno^^
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 09:42   #647
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Martusia pada u Ciebie też deszczyk skoro zima ? Czy że mówisz tak bo zimno ?

u mnie słonko świeci, nawet fajna pogoda jest
Zebry nie jadłam wieki całe
jak byłam malutka tomoja mama często ją robiła

idę do pracy, miłego dnia dziewuszki

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Sonne hehehhe ale musiałaś im nagadać skoro dali nawet gratisy !!

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

Sonne hehehhe ale musiałaś im nagadać skoro dali nawet gratisy !!
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 10:19   #648
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Limon a co ma deszczyk do zimy ? u mnie biało jest, pada śnieg

miłej pracy
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 12:07   #649
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Witam.

Cytat:
Napisane przez martusia205 Pokaż wiadomość
Night jakoś mało śmieszny ten żart o podkładzie, ja bym nie chciała żeby ktoś tak ze mnie żartował, a znam się na żartach..
Trzeba mieć dystans do siebie, jeśli ktoś się zachowuje ponad stan to musi liczyć się z tym, że może źle zostać odberany

sonnewampire, wiesz, ak Ty o kimś pisałaś to nic się nie działo, klepanie po pleckach, a gdy ja zwróciłam na kogoś uwagę to od razu burza Trochę dystansu do każdego tematu.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 12:35   #650
ona003
Zadomowienie
 
Avatar ona003
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 364
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Martusia pada u Ciebie też deszczyk skoro zima ? Czy że mówisz tak bo zimno ?

u mnie słonko świeci, nawet fajna pogoda jest
U mnie też słońce. Już 2 dzień

I nie mówić mi o ciastach
Bo jeszcze coś słodkiego zjem
ona003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 13:03   #651
martusia205
Zakorzenienie
 
Avatar martusia205
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: z krzesła :)
Wiadomości: 11 764
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Witam.

Trzeba mieć dystans do siebie, jeśli ktoś się zachowuje ponad stan to musi liczyć się z tym, że może źle zostać odberany

sonnewampire, wiesz, ak Ty o kimś pisałaś to nic się nie działo, klepanie po pleckach, a gdy ja zwróciłam na kogoś uwagę to od razu burza Trochę dystansu do każdego tematu.
Nawet jakby Sonne, czy ktoś inny napisał taki żart o daniu komuś z liścia nie byłby on dla mnie smieszny i na pewno bym o tym wspomniała
__________________
Wiesz co?... Nawet gdyby został Ci tylko uśmiech i mały palec,to i tak byłbyś mężczyzną mojego życia 



http://suwaczki.slub-wesele.pl/201007032438.html
martusia205 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 13:11   #652
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
Martusia pada u Ciebie też deszczyk skoro zima ? Czy że mówisz tak bo zimno ?
u mnie słonko świeci, nawet fajna pogoda jest
Zebry nie jadłam wieki całe
jak byłam malutka tomoja mama często ją robiła
idę do pracy, miłego dnia dziewuszki
[/COLOR]Sonne hehehhe ale musiałaś im nagadać skoro dali nawet gratisy !! [COLOR="Silver"]
Pewnie zabrałaś całe słoneczko dla siebie bo tu wszędzie pochmurnie
hehe wystarczyło napisać kilka wiadomości (przyjaznym tonem - pomimo niezłego wkurzenia )
Night o łe burza Wyraziłam jedynie swoje zdanie(i to w wielkim skrócie). Dystansu to raczej Tobie brakuje."Zachowuje ponad stan[...]"- co za pitolenie. Swoją drogą to jakaś szkoła dla dorosłych - czy coś w ten deseń a zachowanie rodem z gimbazy
Edit nada widziałaś nowy odcinek TWD:-D ej znowu cały o gubernatorze.

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-11-26 o 13:18
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 13:23   #653
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Night o łe burza Wyraziłam jedynie swoje zdanie(i to w wielkim skrócie). Dystansu to raczej Tobie brakuje."Zachowuje ponad stan[...]"- co za pitolenie. Swoją drogą to jakaś szkoła dla dorosłych - czy coś w ten deseń a zachowanie rodem z gimbazy
Akurat dystans do siebie mam, bo potrafę głośno śmiać się ze swojego wyglądu, co często u innych wywołuje zdziwienie, że nie wstydzę się tego. W takim razie już nie będę wspominać o sytuacjach z mojego otoczenia, tylko grzecznie rozmawiać o pogodzie i świętach
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 14:02   #654
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Akurat dystans do siebie mam, bo potrafę głośno śmiać się ze swojego wyglądu, co często u innych wywołuje zdziwienie, że nie wstydzę się tego. W takim razie już nie będę wspominać o sytuacjach z mojego otoczenia, tylko grzecznie rozmawiać o pogodzie i świętach
No to pokazałaś ten swój dystans Ktoś się nie zgodził z Twoim poglądem i foch
Ironia Tak czy inaczej każdy temat dobry Nie każdy potrafi rozmawiać o tzw. dupie Maryni


Ej pije jakąś mową yerbę ja pitole ale mocna^^

Edytowane przez 201609081836
Czas edycji: 2013-11-26 o 14:03
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 14:21   #655
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
No to pokazałaś ten swój dystans Ktoś się nie zgodził z Twoim poglądem i foch
Ironia Tak czy inaczej każdy temat dobry Nie każdy potrafi rozmawiać o tzw. dupie Maryni


Ej pije jakąś mową yerbę ja pitole ale mocna^^
Skoro sama wiesz ode mnie lepiej to cieszę się, bo nawet nie zdążyłam się, jak to nazwałaś, fochnąć i nie miałam takiego zamiaru. Kończę tę konwersację.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 14:41   #656
201609081836
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 180
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Z postu tak to wygląda no ale sumie co mnie to. Tyle w tym temacie ^^
201609081836 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 18:14   #657
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Nie było mnie trochę, kurcze na nic nie mam czasu ostatnio,dzisiaj tak zimno brrrr
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 18:51   #658
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
to pochwal się jakie ciastunio Ci zrobi
ja teraz w ogóle nie pichce przez tą aptekę, a tak kocham piec aj ;p muszę to zmienic
Będzie karpatka i drożdżówki

Cytat:
Napisane przez sonnewampire Pokaż wiadomość
Właśnie odebrałam przesyłkę. W końcu jakoś się dogadaliśmy ze sprzedawcą Dorzucili jakieś gratisy pewno za to opóźnienie Co prawda podwójnie zapłaciłam za przesyłkę ale i tak zapewne wartość przekracza:-] U mnie jak na razie nadal jesiennie, pochmurno^^
Też mi kiedyś gratisy dołożyli, bo nie było wybranych przeze mnie kolorów bluzek i czekałam dwa tygodnie, aż je dla mnie zdobędą badziewną biżuterię mi przysłali

Cytat:
Napisane przez Star90 Pokaż wiadomość
Nie było mnie trochę, kurcze na nic nie mam czasu ostatnio,dzisiaj tak zimno brrrr
U mnie też mało czasu na cokolwiek ale już wkrótce się to zmieni Pracy będzie mniej, soboty wolne, sięgnę po książki, odpocznę
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 18:53   #659
Star90
Zakorzenienie
 
Avatar Star90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13 689
GG do Star90
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Będzie karpatka i drożdżówki


Też mi kiedyś gratisy dołożyli, bo nie było wybranych przeze mnie kolorów bluzek i czekałam dwa tygodnie, aż je dla mnie zdobędą badziewną biżuterię mi przysłali


U mnie też mało czasu na cokolwiek ale już wkrótce się to zmieni Pracy będzie mniej, soboty wolne, sięgnę po książki, odpocznę
A ja też mam nadzieje,że jak ogarne trochę w pracy to będzie luźniej, na razie jest dużo roboty
__________________
http://instagram.com/ccamillac
Star90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 20:08   #660
ona003
Zadomowienie
 
Avatar ona003
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 364
Dot.: Same fajne z nas babeczki, zapraszamy na ploteczki! :) cz IV

A ja ostatnio ciagle czas marnuje. Jakoś nie chce mi się czegokolwiek robić
ona003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-28 21:56:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.