przebarwienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-19, 18:56   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

przebarwienia


Cześć wszystkim,
mój problem jest następujący, tej zimy miałam wielkie kłopoty z cerą i choć teraz jest już lepiej to pozostały mi na buzi przebarwienia. Te ciemniejsze plamki stają się bardziej widoczne po opalaniu ( a lekka opalenizna jest zdecydowanie wskazana gdyż jestem strasznie blada) . Tak więc HELP HELP HELP jak mogę wyrównać koloryt skóry i jak najszybciej pozbyć się przebarwień.
POZDRAWIAM!!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-21, 15:49   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: przebarwienia

Ja kupiłabym sobie na Twoim miejscu jakiś piling do ciała pod prysznic, np. Nivea, Dove, Eris, Avon i używałabym go codziennie do twarzy również gdzieś przez tydzień (są delikatne więc nawet mojej suchej skórze nie zaszkodziły . I następnie posmarowałabym się samoopalaczm lub poszła do solarium. Musiałam stosować taki zabieg po źle rozprowadzonym samoopalaczu - całe nogi miałam w smugach i to w lecie! Po paru dniach kolor się rozjaśnił a gdzieś po 5 zeszło wszystko. Uff to był strasznie trwały samoopalacz. Nie wiem jakiego pochodzenia są Twoje przebarwienia ale uważam, że piling jest dobry na wszystko.Ania
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-21, 15:58   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: przebarwienia

Temat przebarwień jest tak obszerny ,że nie mogę tu na forum wszystkiego dokładnie wyjaśnić. Postaram się napisać w najbliższym czasie artykuł na ten temat. Likwidacja przebarwień nie jest tak prosta i łatwa jak to opisała Melanka - co innego plamy po źle rozprowadzonym samoopalaczu a co innego przebarwienia powstałe w wyniku trądziku, nadmiernego opalania czy innych przyczyn.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-21, 20:21   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: przebarwienia

Dzięki za zainteresowanie , z niecierpliwością czekam na artykuł .
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 18:22   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Przebarwienia.

Czesc mam pytanko do wszytkich ktorzy mieli podobny problemik. CHodzi mi o przebarwienia na plecach tak zwane piegi. Znacie moze jakis skuteczny sposon aby sie tego pozbyc? mam tego naprwde sporo a sezon sie zbliza.... Z gory dzieki!!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-05-06, 21:55   #6
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Przebarwienia.

Problem taki sam jak z piegami na twarzy . Poszukaj na forum tematu piegi. Wszelkie rady dotyczące pielęgnacji cery z piegami odnoszą się także do skóry pleców.Niestety nie ma na piegi rewelacyjnie działającej metody.
Uważaj na słońce - skóra skłonna do piegów jest bardziej wrażliwa. A tak poza tym to komu przeszkadzają Twoje piegi? Ja mam piegatego męża (ma piegi wszędzie ,hi, hi) a mi się bardzo podoba, sam na szczescie też sie sobie podoba.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.