Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-10-15, 12:20   #3031
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Dałam drugą szansę Oldze Herring i wysłuchałam podcastu o nastolatce z Wejherowa i co do samego sposobu opowiadania historii nie mam zastrzeżeń, ale nie podobało mi się to, że na samym początku Olga gada o czekoladkach. Sponsorem był producent czekolady i ona zachęcała do poszukania ulubionego smaku itd. Jakoś dla mnie to połączenie morderstwo/tragedia/cierpienie rodziny + czekoladki jest kiepskie. Nie czepiałabym się, gdyby sponsorem był producent np. gazu łzawiącego albo czegoś w tym stylu. Brakowało jeszcze, żeby ona życzyła "smacznej kawusi" przed słuchaniem.
Ja generalnie jej nie słucham, ale ostatnio włączyłam jakieś w Randomowe odcinki i były na początku jakieś sponsorowane reklamy 🤷

Ale to i tak słabo przy tym, jak Justyna Mazur przed jednym z odcinków 5NZ składała życzenia urodzinowe koleżance 🤦🤦🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-15, 12:21   #3032
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;88949115]Kryminalne historie wtedy nawiązywały opowiadaną historią do czekolady. U Olgi temat był od czapy. Jednak w obu przypadkach i tak nie pasuje mi jakoś to, że sponsorem są te czekoladki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tak, to prawda, bardzo naciąganie, ale jednak próbuje nawiązać. W sumie takie kanały mają chyba ograniczoną możliwość zarabiania, żeby się to wpisywało. Bardziej mnie dziwi dobór influ przez markę, jakby jedynym kluczem była oglądalność, nie charakter produktu.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-15, 12:32   #3033
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Kryminalne historie kilka razy miała już takie sponsorowane oscinki a to czekoladkami, a to piwem ;p

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Nie znam tego kanału kryminalne historie. Warto słuchać?


Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ja generalnie jej nie słucham, ale ostatnio włączyłam jakieś w Randomowe odcinki i były na początku jakieś sponsorowane reklamy 🤷

Ale to i tak słabo przy tym, jak Justyna Mazur przed jednym z odcinków 5NZ składała życzenia urodzinowe koleżance 🤦🤦🤦

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Serio? Justyna składała koleżance urodziny przed omawianiem kolejnej sprawy? To też mega słabe...


Rozumiem, że te kanały też mają jakieś współprace i sponsorów, ale moim zdaniem powinni reklamować coś bardziej pasującego do tematyki. Mogliby reklamować jakaś książkę o mordercach albo kurs samoobrony A tu czekoladki albo piwo.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-15, 14:57   #3034
doktorkaprawa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 111
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Nie znam tego kanału kryminalne historie. Warto słuchać?
Zdecydowanie. Jest też na Spotify. Dzisiaj słuchałam tego odcinka: https://www.youtube.com/watch?v=TH3akSkANkY Bardzo dołujący.
doktorkaprawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-15, 15:19   #3035
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Nie znam tego kanału kryminalne historie. Warto słuchać?





Serio? Justyna składała koleżance urodziny przed omawianiem kolejnej sprawy? To też mega słabe...


Rozumiem, że te kanały też mają jakieś współprace i sponsorów, ale moim zdaniem powinni reklamować coś bardziej pasującego do tematyki. Mogliby reklamować jakaś książkę o mordercach albo kurs samoobrony A tu czekoladki albo piwo.
Ja lubię kryminalne historie. Ale wiem, że dużo osób nie przepada że względu na monotonny ton wypowiedzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-15, 15:53   #3036
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Prawdziwe Zbrodnie też reklamują te czekoladki, chociaż mi to akurat nie przeszkadza

jestem już na etapie gdzie przesłuchałam praktycznie wszystko od twórców, których znam i muszę na bieżąco czekać na nowe odcinki

słuchałam ostatnio starych filmików Karoliny Anny i utkwiła mi w pamięci sprawa dziewczyny, która była uznana za zaginioną lub zamordowaną przez kilka(?) lat, a potem się okazało, że uciekła z domu i siedziała w mieszkaniu swojego chłopaka. a kiedy ktoś przychodził chowała się do szafy wysłuchałam do tej pory wiele historii kryminalnych, ale ta była chyba najbardziej nietypowa
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-15, 19:12   #3037
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Dziś słuchałem w kryminalne historie odcinek dotyczący zabójstwa w butiku Ultimo. Mimo, że sprawę znam doskonale to przy okazji dowiedziałem się dzięki niej kilku nowych rzeczy.
Ta sprawa od dłuższego czasu nie daje mi spokoju. Wyrok przy takich "dowodach" to jakaś kpina. Kiedyś zastanawiałem się kto będzie następną osobą uniewinnioną po n latach spędzonych w więzieniu i wierzę, że to będzie właśnie Beata.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-10-15, 19:13   #3038
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez natalcia250 Pokaż wiadomość
Prawdziwe Zbrodnie też reklamują te czekoladki, chociaż mi to akurat nie przeszkadza

jestem już na etapie gdzie przesłuchałam praktycznie wszystko od twórców, których znam i muszę na bieżąco czekać na nowe odcinki

słuchałam ostatnio starych filmików Karoliny Anny i utkwiła mi w pamięci sprawa dziewczyny, która była uznana za zaginioną lub zamordowaną przez kilka(?) lat, a potem się okazało, że uciekła z domu i siedziała w mieszkaniu swojego chłopaka. a kiedy ktoś przychodził chowała się do szafy wysłuchałam do tej pory wiele historii kryminalnych, ale ta była chyba najbardziej nietypowa


Z tego co pamiętam Aga Rojek również opowiadała o tej sprawie
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-15, 19:21   #3039
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
[/B]

Z tego co pamiętam Aga Rojek również opowiadała o tej sprawie
Na pewno? Mnie się wydaje, że nie .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-15, 19:30   #3040
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Nie znam tego kanału kryminalne historie. Warto słuchać?





Serio? Justyna składała koleżance urodziny przed omawianiem kolejnej sprawy? To też mega słabe...


Rozumiem, że te kanały też mają jakieś współprace i sponsorów, ale moim zdaniem powinni reklamować coś bardziej pasującego do tematyki. Mogliby reklamować jakaś książkę o mordercach albo kurs samoobrony A tu czekoladki albo piwo.
Tak, składała,nie pamiętam jaki to był odcinek, ale pamiętam,że się potem posypały negatywne komentarze właśnie na ten temat, więc niewykluczone, że Justyna wycięła ten fragment i zmontowała odcinek od nowa, bo ona krytyki nie znosi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-15, 19:40   #3041
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Na pewno? Mnie się wydaje, że nie .
https://www.youtube.com/watch?v=KVPKcgyqKwk

Coś takiego znalazłem.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-15, 20:04   #3042
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Czyli jednak .

Pewnie ominęłam po krótszy, a zazwyczaj wolę dłuższe produkcje .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 14:28   #3043
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Dziewczyny, była taka sprawa, o dziewczynie, która była jakąś modelką, czy miała być modelką? Wyjechała za granicę, rozmawiała ze swoim chłopakiem i płakała, była przerażona, ale nie mogła nic powiedzieć ten chłopak nagrywał te rozmowy i wrzucal gdzies do neta, bo chciał żeby ta dziewczyna bezpiecznie wróciła, i ta dziewczyna nie żyje. Kojarzycie coś?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 14:50   #3044
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Tak, składała,nie pamiętam jaki to był odcinek, ale pamiętam,że się potem posypały negatywne komentarze właśnie na ten temat, więc niewykluczone, że Justyna wycięła ten fragment i zmontowała odcinek od nowa, bo ona krytyki nie znosi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, to możliwe niestety. Ona krytyki nie znosi i jeszcze jej facet też ją broni w komentarzach. Widziałam parę razy i śmiesznie to wygląda. Jak komentarze są jakieś obraźliwe, wulgarne to bym kasowała bez zastanowienia, a jak ktoś wytyka błędy to nie ma sensu się od razu oburzać i obrażać, a oni tak robią. Ostatnio sporo serca straciłam do jej podcastów.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 15:02   #3045
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, była taka sprawa, o dziewczynie, która była jakąś modelką, czy miała być modelką? Wyjechała za granicę, rozmawiała ze swoim chłopakiem i płakała, była przerażona, ale nie mogła nic powiedzieć ten chłopak nagrywał te rozmowy i wrzucal gdzies do neta, bo chciał żeby ta dziewczyna bezpiecznie wróciła, i ta dziewczyna nie żyje. Kojarzycie coś?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Może sprawa Magdaleny Żuk? Justyna zrobiła o tym PŁATNY odcinek, ale jest spoko, dobrze zrobiony, rzetelnie, nie żałowałam kasy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 15:03   #3046
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Tak może nie do końca na temat, ale: wiem, że w ostatnim czasie kanał Hulaj dusza był tutaj nieco krytykowany (sama go trochę skrytykowałam z różnych względów), ale czego by nie mówić o jej żartach i powiedzonkach, to dobór spraw, które omawia, ma chyba najmocniej wpasowujący się w mój gust. Chodzi mi przede wszystkim o serie "Za zamkniętymi drzwiami" i "Niewłaściwa miłość". To właśnie z jednego z jej filmów dowiedziałam się o sprawie Alexa Skeela i Jordan Worth, która naprawdę mocno zapadła mi w pamięć.
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 15:06   #3047
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Tak, to możliwe niestety. Ona krytyki nie znosi i jeszcze jej facet też ją broni w komentarzach. Widziałam parę razy i śmiesznie to wygląda. Jak komentarze są jakieś obraźliwe, wulgarne to bym kasowała bez zastanowienia, a jak ktoś wytyka błędy to nie ma sensu się od razu oburzać i obrażać, a oni tak robią. Ostatnio sporo serca straciłam do jej podcastów.

Ja pamietam ze ona zmieniła jakiś odcinek, ale na początku tego zmienionego mówiła o edycji i tłumaczyła dlaczego. Żeby nie było ze jestem jej psychofanka, bo ogólnie mi nie przeszkadza, ale wole innych twórców, jakoś nie czekam na jej podcasty, ale jak jest to odsłucham


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 17:41   #3048
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Słucha ktoś Krymitalia? Co prawda nie do końca odpowiada mi głos i dykcja autorki, ale tematyka (włoskie sprawy) bardzo. W ogóle lubię kanały skupione na jakimś konkretnym kraju (nie USA i nie Polska) i wtedy przymykam oko na mnij pasujące mi elementy (zwłaszcza jeśli nie są zależne od autora jak barwa głosu).
Szkoda że Wschodnie Zbrodnie nie ma nic nowego od pół roku.

Zaczęłam jeszcze słuchać Akta Zła. Kilka filmów, całkiem przyjemny, męski głos, ale póki co dość znane sprawy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-16, 18:20   #3049
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Ja pamietam ze ona zmieniła jakiś odcinek, ale na początku tego zmienionego mówiła o edycji i tłumaczyła dlaczego. Żeby nie było ze jestem jej psychofanka, bo ogólnie mi nie przeszkadza, ale wole innych twórców, jakoś nie czekam na jej podcasty, ale jak jest to odsłucham


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To chodziło o odcinek pt "po śladach dzwoneczków", bo najpierw się oparła na jakimś nierzetelnym źródle, czy jakoś tak co w ogóle zmieniło cały bieg historii.

Ktoś jej na to zwrócił uwagę i zmieniła końcówkę odcinka i wrzuciła go jeszcze raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-10-16, 23:56   #3050
pempek
Zakorzenienie
 
Avatar pempek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 266
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
To chodziło o odcinek pt "po śladach dzwoneczków", bo najpierw się oparła na jakimś nierzetelnym źródle, czy jakoś tak co w ogóle zmieniło cały bieg historii.

Ktoś jej na to zwrócił uwagę i zmieniła końcówkę odcinka i wrzuciła go jeszcze raz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No dokładnie ta akcja ze oparła się na jakieś książce, a po jej wydaniu wyszły na jaw inne fakty


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pempek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 11:34   #3051
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Ja już pisałam w tym wątku chyba ze sto razy, że dziwię się, że Justyna - która nigdy nie podaje źródeł - to najpopularniejsza podcasterka. Tyle osób mówi, że podcasty Karoliny Anny są nierzetelne, a ona po prostu operuję krótką formą. To Justyna jest bardzo nierzetelna.

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Tak może nie do końca na temat, ale: wiem, że w ostatnim czasie kanał Hulaj dusza był tutaj nieco krytykowany (sama go trochę skrytykowałam z różnych względów), ale czego by nie mówić o jej żartach i powiedzonkach, to dobór spraw, które omawia, ma chyba najmocniej wpasowujący się w mój gust. Chodzi mi przede wszystkim o serie "Za zamkniętymi drzwiami" i "Niewłaściwa miłość". To właśnie z jednego z jej filmów dowiedziałam się o sprawie Alexa Skeela i Jordan Worth, która naprawdę mocno zapadła mi w pamięć.
Hulaj dusza ma mnóstwo ciekawych spraw, ale no nie, nie potrafię się przekonać do tego poczucia humoru. A dobór bardzo mi odpowiada.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 11:44   #3052
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1 998
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Ja już pisałam w tym wątku chyba ze sto razy, że dziwię się, że Justyna - która nigdy nie podaje źródeł - to najpopularniejsza podcasterka. Tyle osób mówi, że podcasty Karoliny Anny są nierzetelne, a ona po prostu operuję krótką formą. To Justyna jest bardzo nierzetelna.



Hulaj dusza ma mnóstwo ciekawych spraw, ale no nie, nie potrafię się przekonać do tego poczucia humoru. A dobór bardzo mi odpowiada.
Oj, gdyby tak Aga Rojek omówiła chociaż połowę spraw, o których opowiadała Hulaj dusza. Byłoby super .
mdusia123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-17, 12:43   #3053
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Pokaż wiadomość
Oj, gdyby tak Aga Rojek omówiła chociaż połowę spraw, o których opowiadała Hulaj dusza. Byłoby super .
Tak, jakby Aga zrobiła wiele z nich, to byłoby super; choć w kanale Agi podoba mi się to też, że choć czasami omawiane przez nią sprawy nie do końca mnie interesują, to jest różnorodnie i nie zamyka się tylko na samo true crime.

Posłuchałam o BTK u ciemno wszędzie i tak - początek bardzo mi się podobał, zbudowała świetną narrację. Nie chcę wychodzić na marudę, bo szczegółowość mi się podoba, ale chyba dla mnie było tego już za dużo. Jak w przypadku Alcali czy Diane Downs, to dotarła do ciekawych szczegółów, tak tutaj wątki wczesnoseksualne z życia BTK mnie obrzydziły i uważam, że trochę to wszystko, co on mówił, to był wynik jego dewiacji - lubował się w takich opowieściach - i było zbędne tutaj. Ale chętnie posłucham kolejnych części.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-19, 09:00   #3054
CrispyCookie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 211
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Czytałyście o najświeższej sprawie, Cleo Smith? Co myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CrispyCookie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-20, 21:01   #3055
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Śledzi ktoś jeszcze sprawę Gabby? Prawdopodobne, że znaleźli szczątki Briana. Jeżeli to się potwierdzi, to mega przykre że nigdy nie dowiemy się do końca co zaszło, mimo że wiele osób przewidywało taki scenariusz. Za to mam nadzieję, że jego rodzina zostanie pociągnięta do odpowiedzialności.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez CrispyCookie Pokaż wiadomość
Czytałyście o najświeższej sprawie, Cleo Smith? Co myślicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pierwsze skojarzenie z Azaria Chamberlain, też Australia i też zniknięcie z namiotu.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 08:58   #3056
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Śledzi ktoś jeszcze sprawę Gabby? Prawdopodobne, że znaleźli szczątki Briana. Jeżeli to się potwierdzi, to mega przykre że nigdy nie dowiemy się do końca co zaszło, mimo że wiele osób przewidywało taki scenariusz. Za to mam nadzieję, że jego rodzina zostanie pociągnięta do odpowiedzialności.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Pierwsze skojarzenie z Azaria Chamberlain, też Australia i też zniknięcie z namiotu.
Ja śledzę. Jestem ciekawa czy to faktycznie jego ciało. Jeśli tak, to obawiam się, że faktycznie nic się nie dowiemy już.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 09:35   #3057
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

A takich zniknięć z namiotu to nie było więcej? Bo mnie coś dzwoni, że o kilku czytałam / słuchałam. Możliwe jednak, że podkręciły mi się sprawy bo najczęściej nie zapamiętuję szczegółów wszystkich spraw.

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 09:37   #3058
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Śledzi ktoś jeszcze sprawę Gabby? Prawdopodobne, że znaleźli szczątki Briana. Jeżeli to się potwierdzi, to mega przykre że nigdy nie dowiemy się do końca co zaszło, mimo że wiele osób przewidywało taki scenariusz. Za to mam nadzieję, że jego rodzina zostanie pociągnięta do odpowiedzialności.

---------- Dopisano o 21:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Pierwsze skojarzenie z Azaria Chamberlain, też Australia i też zniknięcie z namiotu.
Jeśli to Brian i popełnił samobójstwo, a przy tym nie zostawił żadnej informacji rodzinie Gabby o tym, co się stało, to jest skrajnym tchórzem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 09:42   #3059
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Jeśli to Brian i popełnił samobójstwo, a przy tym nie zostawił żadnej informacji rodzinie Gabby o tym, co się stało, to jest skrajnym tchórzem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że jego rodzina doskonale wie co się stało Gabby i do tego cały czas wiedziała, gdzie się ukrywa.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-10-21, 09:50   #3060
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Mroczne historie, kryminalne zagadki, urban exploring

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Myślę, że jego rodzina doskonale wie co się stało Gabby i do tego cały czas wiedziała, gdzie się ukrywa.
A jego rodzina to na pewno, tylko pytanie, czy się tą wiedzą podzielą. Myślę, że plan był taki, że Brian się ukryje, a potem będzie uciekał, ale popełnił samobójstwo, albo nie udało mu się przeżyć. Swoją drogą nie da się chyba gorzej udawać niewinnych niż zrobiła to rodzina Briana, już nawet Chris Watts się jakkolwiek starał, a tu odmowa jakiejkolwiek rozmowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-22 06:53:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.