Po świętach, zostało nam pół roku! - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-26, 00:37   #4651
majkas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cork, IE
Wiadomości: 1 293
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

ja diete trzymam mocno ale nie mam kompletnie sily na cwiczenia po pracy w polu. Wynik - waga powoli w dol, centymetry tez. Mam nadzieje ze za dwa tygodnie jak skoncze te upiorna robote to bede wiecej trenowac i wyniki beda odpowiednio wyrazniejsze
__________________
Odliczanie do 19.09.2014!
majkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 06:13   #4652
Kika80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 131
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

sss7 15 dzień A6W za mną. Zaczyna być ciężko, jednak motywacje nadal mam. Efektów narazie nie widzę, no może malutkie - zażeram się ostatnio słodkim straszanie. Postanowiłąm od dziś do końca ćwiczeń zero słodkiego, bo to się mija z celem, umęczę się na tym dywanie straszliwie, a potem zjem pół czekolady fuuu. Wczoraj byłam na urodzinach u teściowej - a u niej, to jak na weselu, jest wszystko, w gigantycznych ilościach - przyznam szczerze, że jechałam z myślą, że się obżrę i tak się też stało. Odchorowałam to wieczorem, nie mogłam się ruszać, nawet nie miałam ochoty na mizianie, a to już u mnie oznaka choroby, bądź @


Tak więc od dnia dzisiejszego, zero słodyczy, ujędrnianie skóry, A6W. Relację będę zdawała na bieżąco.

Któraś jeszcze zaczęła a6w, zapomniałam nicku, jak idzie?
Kika80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 21:10   #4653
dianowe
Rozeznanie
 
Avatar dianowe
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 828
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Kika ja mialam zacząć ale mi nie wyszlo. Wyjeżdżam za tydzień a tam nie mialabym warunków więc nie mialoby to sensu. Po powrocie planuję się wziąć za a6w i będę zdawać relację
__________________
Z nowym zapałem


dianowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-01, 10:01   #4654
Kika80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 131
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Szkoda, że wątek padł. Chyba nie da się go już odgrzać. Mam nadzieję dziewczynki, że będziecie zadowolone ze swojego wyglądu, ze swojego ciała. Życzę zadawalających efektów, mało wpadek dietkowych i wiele chęci do ćwiczeń.

Może jeszcze się spotkamy, jak nie tu to na innym wątku.

Ja jestem na półmetku a6w - efekty już widać gołym okiem. Poważnie nie wiedziałąm, ze tak szybko będzie coś widać ale już zarysowują się mięśnie.
Kika80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 16:27   #4655
sss7
Zadomowienie
 
Avatar sss7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Cambridge
Wiadomości: 1 320
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Kika, naprawde zazdroszcze wytrwałosci. ja jestem zbyt leniwa, zeby nawet miec w planie zaczęcie a6w. Noi oczywiscie nie ma sensu bo brzuch mega otłuszcozny. Na wadze 70kg, ale strasznie ciżko idzie z dieta. Teraz bede musiała odpuscic troche siłowni, bo w koncu znalazłam prace. Cały ten tydzien miałam jakies szkolenia od rana do wieczora. We wtorek mam pierwszy dyzur (nocka). Denerwuje się i tez nie jestem zachwycona warunkami. Bede musiała łapać duzo overtimu, zeby troche więcej kasy przykisić, bo oferowane wynagrodzneie na kolana nie rzuca :/
Wątek faktycznie upadł i nie da się nic z tym zrobic. Z prostego powodu - na wątku musi byc sporo osób zeby coś sie działo. U nas zostały 3-4... no szkoda, ale trudno, zeby wątek przetrwał do konca naszego żywota .
Ja jestem na "Nieustanna walka, do zrzucenia 10kg+..."
Trzymajcie sie dziewczyny i nie poddawajcie w walce o lepsze ciało i zdrowie!
__________________
Odchudzam sie, bez kija nie podchodz...
82kg/170cm, cel: 62kg
sss7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-14, 19:40   #4656
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: Po świętach, zostało nam pół roku!

Cześć Dziewczyny!

Widzę, że wątek "umarł" dlatego przyszłam się pożegnać i podziękować Wam za wszystko, dzięki Wam, Waszemu wsparciu na początku roku udało mi się schudnąć 9 kilo Szkoda tylko, że nadrobiłam 3 kilo Ale nie martwię sie tym zbytno, napiszę Wam w tajemnicy ze postanowiliśmy z Mężem jesienią zacząć starać się o drugie dziecko, także waga w tym momencie zeszła na drugi plan

Życzę Wam dużo szczęścia i spełnienia marzeń (nie tylko tych dotyczących wyglądu i wagi)

Pozdrawiam
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.