"Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kcal :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-02, 19:08   #61
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

NeverGoodEnough18 muszę powiedzieć- piękna przemiana! gratuluję

meeedzik to Ty w avku?

chetnie pooglądam Wasze fotki jedzonka, fajny pomysł ja idę zrobić pomidorka z ogórkiem
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:21   #62
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Hehe śmiać mi się chce z tego wszystkiego

Ja przed chwilą zrobiłam leczo na jutrzejszy obiadek, bo mama robi wątróbkę a ja jej nie cierpię blee.... i zjadłam sobie teraz trzy łyżki i sama sobie się dziwię, że takie pyszne wyszło

Madziu jaki masz śliczny Avatar
Ja też uwielbiam leczo smaku mi narobiłaś weź trochę przyślij mi pocztą hehe

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:08 ----------

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Monia kupiłam te bakalie co Ty za 1.99 wzielam odrazu 3 paczki bo są swietne i przepyszne w sam raz do dorzucenia do płatków szkoda ze nie sa na stałe w ofercie ale dobre to niż nic
Ja też je uwielbiam i zrobiłam sobie spory zapas No ja mam nadzieję, że one będą na stałe w ofercie Biedronki....

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Jestem i ja Dzisiaj nawet dieta ok, na śniadanie zjadłam musli, na drugie śniadanie jabłko i batonik fitness, na obiad troche ziemniaków i pierś z kurczaka, liczyłam kalorie na tej stronce i wyszło mi niecałe 600, wiec kolacje zjem jakąś lekką i potem poćwicze na hh
To malutko Ci wyszło. Jak zjesz lekką kolację to na pewno będzie sporo mniej niż 1000. A to nie dobrze. 1000 to minimum przecież Spowolnisz sobie metabolizm i będzie Ci ciężej schudnąć. Ja zawsze jadłam powyżej 1000 ale nie więcej niż 1200 i zobacz ile schudłam! Mam nadzieję, że dziś po prostu masz taki dzień że nie chce Ci się jeść.

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Dorisek16 Pokaż wiadomość
dobrze ze u was chociaz jest fajna ppogoda bo u mnie jest do dupy, niestety
zero slonca, chmury ale krowki pewnie pozniej sie pokaza, uwielbiam na nie patrzec

Monia tutaj masz zdj z okna u mnie w pokoju i 2 moje zdj wkleje z kwietnia do komentowania
Doris ale tam macie krówek!!!!! Jak dużo!!! Normalnie prawdziwe stado Super! Ja to bym ciągle siedziała w oknie i się gapiła na nie No a Ty ślicznie wyglądasz

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:
Napisane przez sunshine_92 Pokaż wiadomość
Jak się człowiek przyczepi to będzie męczył i męczył ;/ i starał się każdego przekonać do swojej racji. To,że ktoś chce szupło wyglądać bez wielkiego katowania to chyba nic złego? W 1000kcal można zmieścić wiele fajnych produktów, z których da się stworzyć pyszne posiłki. Dziewczyny wymieniają się tu spostrzeżeniami, przepisami, radami-dla kogo to durne/głupie nie stosuje ich, ktoś inny z kolei wybiórczo wybiera różne rady. Przed anoreksją nie da się uchronić, do anoreksji tak łatwo nie jest tak łatwo kto ma zostać anorektyczką będzie nią nawet bez czytania tego wątku.
Ten wstęp najbardziej mi się podoba Reszta tez jest super
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:21   #63
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Buahhot tak to ja
Monia dziękuję
Ja chyba z 5 lat nie jadłam lecza, bo zawsze jak było na obiad to nawet nie spróbowałam, od razu mówiłam, że nie lubię pamiętam jak mama mnie namawiała, żebym chociaż spróbowała, a ja uparta nie i nie nie wiedziałam co dobre
__________________

Edytowane przez meeedzik
Czas edycji: 2011-08-02 o 19:23
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:22   #64
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny

U mnie najgorzej jest z mobilizacją do ćwiczeń i wcieraniem balsamów ujędrniających i antycellulitowych
Chyba każda z nas ma z tym problem Nie jesteś więc sama
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:23   #65
mimi0290
Zadomowienie
 
Avatar mimi0290
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 906
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Ja też nonstop zapominam o balsamie ujędrniającym
__________________
Odchudzanie z 85 na 63kg w 2011

2013: 75-72,1(10.03)...71,4(29.03) ...70,6...70............69.........67. .........65....... .
mimi0290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:30   #66
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Buahhot tak to ja
Monia dziękuję
Ja chyba z 5 lat nie jadłam lecza, bo zawsze jak było na obiad to nawet nie spróbowałam, od razu mówiłam, że nie lubię pamiętam jak mama mnie namawiała, żebym chociaż spróbowała, a ja uparta nie i nie nie wiedziałam co dobre
wow super wygladasz


niesamowicie mnie motywujecie!!
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 19:33   #67
Dorisek16
Raczkowanie
 
Avatar Dorisek16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ~Gdańsk~
Wiadomości: 450
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Monia dzieki
A co do lecza to jest pyszotka, moj TŻ robi super lecza normalnie boskie i chińszczyzne też

Madzia super avatar, wkoncu pokazujemy swoje prawdziwe ja
Dorisek16 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 19:54   #68
tinekk
Zadomowienie
 
Avatar tinekk
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 932
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Monia dzięki pocieszyłaś mnie bo wiem ze i tak nagrzeszyłam ale mimo wszystko podniosłaś mnie na duchu tymi argumentami
a widziałas nowe płatki w biedronie obok just fitów jakies crunchery czekoladowe z bananami chyba zaraz znajde linka wydają sie byc dobre wsam raz na sniadanie

Meeedzik schrupałabym Cię na tym avatarze
__________________

Ćwiczę, ćwiczę, ćwiczę
Dbam o włoski
Dążę do idealnej cery

tinekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:08   #69
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

agunia Ja Was dobrowolnie nie zostawię nigdy! Chyba, że mnie sami stąd wywalą Ale postaram się być już grzeczna i nie kłócić

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

mimi nie jest żle ten miód ma sporo kalorii więc staraj się go jeść mniej, np. jedną łyżkę Poza tym jest ok

Karolinko najlepiej będzie jak nie będziesz o tym pisała, a tak poza tym to spróbuj kontrolować te napady to nie będziesz musiała brać leków przeczyszczających. Skoro wiesz, że robisz źle to walcz z tym! Tyle kilogramów pokonałaś a z czymś takim nie dajesz rady???? Twarda babeczka z Ciebie przecież jest i nie wierzę, że nieopanowałabyś tego.
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:19   #70
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Dorisek raaany ale Ci zazdroszczę tego widoku z okna! ja też uwielbiam takie hodowlane zwierzęta, zawsze jak samochodem mijam jakieś wsie to nie mogę przestać się na nie gapić a figurę masz bardzo ładną
meeedzik ja miałam tak samo z rybami, zawsze powtarzałam że nie lubię chociaż nawet nie spróbowałam. a jak niedawno skubnęłam trochę to stwierdziłam że są naprawdę dobre, dorsz mi najbardziej smakuje bo ma mało ości
tinekk a nie za mało jesz takich prawdziwych posiłków, konkretnych? czy to tylko dziś tak wyszło?

u mnie na kolację była jajecznica z 4 jajek z kiełbaską. ale szczerze mówiąc wsunęłabym jeszcze ze 2 cały dzień mam taką ochotę na słodkie ale nie ma nic dobrego w domu, może to i dobrze. nie mogę się doczekać śniadania i moich płatków
__________________
163cm - 57kg

Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak upłynie.
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:21   #71
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

sweetish- zdarzyło,a nie zdarzało...to wielka różnica. W perspektywie 8miesięcznego, ZDROWEGO odchudzania to nie czuję wyrzutów sumienia.


A tak poza tym dziewczyny proszę Was- nie komentujcie postów osób toksycznych..Zazwyczaj to są osoby nie radzące sobie w realnym życiu, przelewające złość i chęć pouczania, karcenia innych. Poza tym czytałam dużo wiadomości pisanych przez tatianę- ona lubi pokazywać to, że wie lepiej, najlepiej. Nie warto.

A tak poza tym nie rozumiem niektórych dziewczyn, skoro nie pasuje im co piszemy, uważają, że jesteśmy "chore", "ograniczone" to po co przeglądają"pół wątku"? Przecież zajmuje to mnóstwo czasu...jak wchodzę na jakieś forum, widzę, że temat, rozmowa i poglądy w ogóle nie idą w parze z moimi to wyłączam to forum i szukam dalej tego, co mnie interesuje. Nie staram się każdemu narzucać swoich przekonań.


Karolinko, bardzo spodobało Mi się to co napisałaś

Hehe, widzę, że posypały się czerwone kartki teraz jesteśmy pod ostrzałem, niestety nie możemy pisać tego co chcemy, tylko to co możemy...bo moderator będzie czuwał...szkoda, że nie ma zielonych kartek dla osób(Monia) które są siłą napędową na całego grona dziewczyn pragnących schudnąć. Które pokazują jak ZDROWO się odżywiać...bo chyba to jest najważniejsze na forum


Meedzik, nie denerwuj się. Dla mnie masz idealną figurę, nie jesteś za szczupła, ani za gruba. Jesteś ideałem figury Kobiety. Wiesz, że ja zawsze jestem szczera. Dla mnie za szczupła jest zdecydowanie Evior, Ty natomiast jesteś idealna.
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54

Edytowane przez _Baletnica_
Czas edycji: 2011-08-02 o 20:38
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 20:22   #72
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

No dobra, zaczynam podsumowanie mojego jedzenia Śniadania nie sfotografowałam bo na ten pomysł wpadłam po śniadaniu Jutro się poprawię no i podwieczorek jadłam u teściowej więc nie robiłam tam fotek bo pomyślałabym, że zwariowałam

śniadanie - pół szklanki Just Fit + łyżka suszonych owoców + łyżka błonnika z Biedronki + 2 łyżki otręb granulowanych śliwkowych + 1,5 łyżki otręb pszennych sypkich. Cała szklanka mi wyszła tego mixa + cała szklanka mleka 2%.
śniadanie 2 - kawa z odrobinką mleka i 3 tabl.słodzika + ciastko kruche z marmoladą
śniadanie 2.jpg
obiad - kalafior z dwoma jajkami sadzonymi i szczypiorkiem
obiad.jpg
deser - mały lód włoski z maszyny na wafelku
podwieczorek - trochę fasolki szparagowej bez żadnych dodatków
kolacja - 1 kromka ciemnego chleba ze słonecznikiem posmarowana dżemem truskawkowym niskosłodzonym + 100 g serka wiejskiego + herbata zwykła z 2 tabl.słodzika
kolacja.jpg
trochę zdjęcie kiepskiej jakości bo ciemno już było a robiłam zdj. telefonem i nawet światło żarówkowe nie pomogło :P Jutro zrobię cyfrówką to będzie ładnie

Także dziś nawet ładnie mi poszło. Od dziś znowu zaczynam robić brzuszki bo miałam sporą przerwę przecież :P
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:28   #73
Dorisek16
Raczkowanie
 
Avatar Dorisek16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ~Gdańsk~
Wiadomości: 450
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Murka dzieki ja tez kocham te widoki z okna

Ja przed chwila zjadla sobie po twarogu z pomidorkiem, szczypiorkiem i przyprawami, pychotka, mowie wam

Monia apetyczne to jedzonko

wiecie ja tak mam ze najbardziej sniadan nie moge sie doczekac bo zawsze mozna sobie na wiecej pozwolic, kocham sniadania, pyszne kanapki, musli, platki i owsianki, czasami najdzie mnie ochotka na pyszna jajecznicze albo nalesniczka mniam, NIECH ZYJA SNIADANIA )

Edytowane przez Dorisek16
Czas edycji: 2011-08-02 o 20:31
Dorisek16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:32   #74
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

fajny pomysł z tymi zdjęciami, kurcze też bym chciała robić ale zawsze jem w kuchni i nie chcę żeby mama znów się czepiała. ale Wasze będę oglądać z przyjemnością
__________________
163cm - 57kg

Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak upłynie.
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:33   #75
kosaciec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 382
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

never...a jak idzie nowa dieta kulturystyczna? bo wspominalas kiedys ze zmieniasz na wiecej papu (7 posilkow) i mniej treningu?


dorisek..naprawde zgrabnie na tych zdjeciach wygladasz

Edytowane przez kosaciec
Czas edycji: 2011-08-02 o 20:35
kosaciec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:40   #76
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
sweetish- zdarzyło,a nie zdarzało...to wielka różnica. W perspektywie 8miesięcznego, ZDROWEGO odchudzania to nie czuję wyrzutów sumienia.
Każdemu się może zdarzyć najważniejsze aby wyciągnąć z tego wnioski i tak już nie robić. Ty kochana zdałaś ten egzamin wzorowo

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
A tak poza tym dziewczyny proszę Was- nie komentujcie postów osób toksycznych..Zazwyczaj to są osoby nie radzące sobie w realnym życiu, przelewające złość i chęć pouczania, karcenia innych. Poza tym czytałam dużo wiadomości pisanych przez tatianę- ona lubi pokazywać to, że wie lepiej, najlepiej. Nie warto.
No ja też to zauważyłam, że wszystko wie najlepiej. Postaram się nie odpisywać takim osobom ale ciężko mi jakoś tak to obojętnie zostawiać :P

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
A tak poza tym nie rozumiem niektórych dziewczyn, skoro nie pasuje im co piszemy, uważają, że jesteśmy "chore", "ograniczone" to po co przeglądają"pół wątku"? Przecież zajmuje to mnóstwo czasu...jak wchodzę na jakieś forum, widzę, że temat, rozmowa i poglądy w ogóle nie idą w parze z moimi to wyłączam to forum i szukam dalej tego, co mnie interesuje. Nie staram się każdemu narzucać swoich przekonań.
dokładnie! Ja mam tak samo - jeśli uważam, że wątek jest bezsensowny czy nie pasuje mi coś tam innego to po prostu wyłączam tą stronę i lecę dalej w poszukiwaniu czegoś fajnego. Nie potrafiłabym nawet wtrącić się komuś w rozmowę i dodatkowo go skrytykować. To świadczyłoby tylko o tym, że mam problem sama ze sobą.

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
Hehe, widzę, że posypały się czerwone kartki teraz jesteśmy pod ostrzałem, niestety nie możemy pisać tego co chcemy, tylko to co możemy...bo moderator będzie czuwał...szkoda, że nie ma zielonych kartek dla osób(Monia) które są siłą napędową na całego grona dziewczyn pragnących schudnąć. Które pokazują jak ZDROWO się odżywiać...bo chyba to jest najważniejsze na forum
No szkoda, że tak wyszło ale ja nie zamierzam pisać to co można tylko będę pisała wszystko co do tej pory - czyli nic złego . A jak przeczytałam o tej zielonej kartce dla mnie i że jestem siłą napędową to aż mi łza się w oku zakręciła..... dziękuję Ci strasznie mi miło
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:42   #77
olaoo87
Raczkowanie
 
Avatar olaoo87
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 240
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Boziu co tu się narobiło jak chwilkę mnie nie było?? 2 dni nie zaglądalam bo zostałam na noc nad morzem a tu taki bajzel?? Jutro przejżę wątek i zobacze o co kaman. Szok. A tak miło było...

psikkk. Ważę 65,5kg w okresie to oznacza, że schudłam coś?

co to za ostrzeżenia kurcze buhaha?? SZOK!!
Dziewczyny jedzą 1000 kalorii i ostrzeżenie za to?? Ja pierdzielę! Przecież nawet w gazetach piszą o diecie 1000 kalorii!!

idę spać bo mam wrażenie, że na wzrok mi padło.

Edytowane przez olaoo87
Czas edycji: 2011-08-02 o 21:46
olaoo87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:46   #78
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

A u mnie dzisiaj:
-płatki, z otrębami, cały, wielki talerz
- 2 duże kanapki chleba wieloziarnistego z serem białym, półtłustym ze szczypiorkiem i papryką.
- chickenburger z piekarni pod telegrafem
- 1 kanapka chleba wieloziarnistego z plastem szynki i pomidorem
- a teraz ogromna kolacja, przed chwilą... jajecznica z 4malutkich jajek z 15cm. kiełbasy zwykłej, łyżeczką ketchupu i musztardy i 1kanaką chleba wieloziarnistego- zachciewajki przedokresowe się zaczęły, a w weekend jak będzie pogoda to jedziemy nad kąpielisko...chociaż wątpię, żeby była...do 15sierpnia zimno!
- plaster piernika

No tak Monia, każda nowa dziewczyna która tu zagląda jest pod Twoim wrażeniem, każda bije pokłony w Twoją stronę. Jesteś PRZYKŁADEM JAK ZDROWO, RACJONALNIE I STOPNIOWO chudnąć, nawet z takim ogromnym startem! I DOSTAŁAŚ CZERWONĄ KARTĘ O TO, ŻE WYZNAJESZ MOCNO TO W CO WIERZYSZ. ŻE WIDZISZ, ŻE TO JEST DOBRE I ZDROWE, ŻE FAKT SCHUDNIĘCIA 30KG. ODMIENIŁ TWOJE ŻYCIE. BO NA PEWNO ONO NABRAŁO INNCH BARW- Z POTWORA ZROBIŁAŚ SIĘ PIĘKNĄ KOBIETĄ- I WIESZ JAKIE TO WAŻNE CZUĆ SIĘ ATRAKCYJNĄ, A KTOŚ CI WMAWIA, ŻE TAK NIE JEST. DAJESZ NADZIEJĘ DZIEWCZYNĄ, KTÓRE MAJĄ DO ZRZUCENIA WIELE KG.- ŻE NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO. ZAZWYCZAJ TAKIE DZIEWCZYNY SZUKAJĄ RESTRYKCYJNYCH ROZWIĄZAŃ, BO NIE WIDZĄ NADZIEI I RATUNKU DLA SWOJEJ POTĘŻNEJ WAGI- TY POKAZUJESZ, ŻE MOŻNA ZDROWO TO ZROBIĆ. WIESZ JAKIE TO WSZYSTKO JEST WAŻNE, JAK BYŁO CIĘŻKO NA POCZĄTKU, A KTOŚ CI MÓWI, ŻE JESTEŚ NIEPOWAŻNE, MAŁOLATA I PYSKATA.
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54

Edytowane przez _Baletnica_
Czas edycji: 2011-08-02 o 20:57
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 20:51   #79
murka04
Zadomowienie
 
Avatar murka04
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: warmińsko-mazurskie
Wiadomości: 1 762
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Baletnico ja też dziś jajecznica z 4 jajek, ale nie wydaje mi się to dużo. no ale mój żołądek to już taki rozepchany jest że i z 8 byłoby mało
__________________
163cm - 57kg

Nie rezygnuj z czegoś tylko dlatego, że wymaga to czasu. Czas i tak upłynie.
murka04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-02, 21:05   #80
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Buahhot, Dorisek, Baletnica, Tinek dziękuję wam bardzo, bo już się zaczęłam martwić, że jednak wyglądam na tą anorektyczkę a tylko mi się wydaje, że jest ok
Baletnica nawet nie wiesz jak mi miło dziękuję za "Jesteś ideałem figury Kobiety." nawet nie wiesz ile takie słowa dla mnie znaczą
Monia ale apetyczne jedzonko zjadłabym tego kalafiorka
Ola właśnie ja dostałam ostrzeżenie za takie przekleństwo jak napisałaś z gwizdkami, więc uważaj, bo nawet tak nie wolno nam pisać
Baletnica oj posypało się posypało może nie czerwone a jedynie żółte kartki
__________________

Edytowane przez meeedzik
Czas edycji: 2011-08-02 o 21:07
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:10   #81
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez olaoo87 Pokaż wiadomość
Boziu co tu się narobiło jak chwilkę mnie nie było?? 2 dni nie zaglądalam bo zostałam na noc nad morzem a tu taki bajzel?? Jutro przejżę wątek i zobacze o co kaman. Szok. A tak miło było...

psikkk. Ważę 65,5kg w okresie to oznacza, że schudłam coś?

co to za ostrzeżenia k*rwa?? SZOK!!
Dziewczyny jedzą 1000 kalorii i ostrzeżenie za to?? Ja pierdzielę! Przecież nawet w gazetach piszą o diecie 1000 kalorii!!

idę spać bo mam wrażenie, że na wzrok mi padło.
hehehehe Ola ale się uśmiałam z Tego posta Fajnie to wszystko napisałaś
A ostrzeżenia są za przeklinanie tzn. nie takie konkretne bo też gwiazdki robiłyśmy z Meeedzik w środku słowa ale mimo to Admin dał nam ostrzeżenia. Ty lepiej szybko popraw te swoje bo zaraz dostaniesz ostrzeżenie!!!!
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:11   #82
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Buahhot, Dorisek, Baletnica, Tinek dziękuję wam bardzo, bo już się zaczęłam martwić, że jednak wyglądam na tą anorektyczkę a tylko mi się wydaje, że jest ok
Baletnica nawet nie wiesz jak mi miło dziękuję za "Jesteś ideałem figury Kobiety." nawet nie wiesz ile takie słowa dla mnie znaczą
Monia ale apetyczne jedzonko zjadłabym tego kalafiorka
Ola właśnie ja dostałam ostrzeżenie za takie przekleństwo jak napisałaś z gwizdkami, więc uważaj, bo nawet tak nie wolno nam pisać
Baletnica oj posypało się posypało może nie czerwone a jedynie żółte kartki
A masz moze swoj album tak jak Karolcia? Kurcze, widze tyle motywacji, az przestaje sie chciec jesc

Figurę masz niesamowitą, jak anorektyczka na pewno nie wyglądasz możesz powiedzieć jaką miałaś wagę wyjściową i wzrost? I ile teraz ważysz? Przepraszam za tyle pytań
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:12   #83
sanderaM
Rozeznanie
 
Avatar sanderaM
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 777
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Ojej ale tu się dzieje wszystko przeczytałam i nawet nie mam siły tego komentować dobrze że nasz wątek nadal istnieje Mi ostatnio nie po drodze z dieta . Ale za to kupiłam sobie kostium co u mnie graniczy z cudem i jestem zadowolona Nawet nie wiecie jak ciężko jest znależc kostium ze stanikiem 70 E po prostu masakra! Ale jest na szczęście w takim pomarańczowym kolorze Od jutro wracam pokornie do diety i zero grzechów!
Jutro też zaczynam szukać mieszkania w Warszawie eh aż mi się nie chce
Teraz idę spac dobranoc kochane
Popieram w 100 % słowa Baletnicy skierowane o Moni
__________________
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52
sanderaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:14   #84
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Dobry wieczór Nadrobiłam 1,5 strony i biorę sie za odpisywanie.

Dorisek, po pierwsze, śliczna figurka i w ogóle wyglądasz na przesympatyczną osóbkę. Masz taką miłą buzię
No a tych krówek faktycznie dużooo. Nawet gdy mieszkałam na wsi to tylu nie widziałam, a teraz jak jeżdżę do mamy, to już ze świecą szukać takiej krówki. Z dawnej polskiej wsi w dużej mierze została tylko ignorancja, nagminne plotkarstwo i obgadywanie i brak tolerancji
rsz_dsc01767.jpg
A to ja w sukience o którą pytałaś Jakoś topornie wyszłam tutaj, ale może tak aparat ustawiłam...

Monia, też cieszę się, że wątek idzie do przodu. W ogóle cieszę się, że tu dołączyłam. Nie dość, że otrzymuję tutaj tysiące praktycznych porad i pomysłów dotyczących zdrowego żywienia, to jeszcze poznałam tyle fajnych osób

Tineczko, ale malutko jesz. Tobie wystarczy taki obiad z samych warzyw? Jeju, ja bym chyba nie dała rady. No chyba, że rozłożyłabym sobie te posiłki tak jak Ty. Nigdy tak nie próbowałam.
A te płatki o których piszesz muszą być mega Banan i czekolada Ja się tylko boję, że zaraz bym pół paczki pożarła Tak czasami bywało z płatkami Crunchy z owocami tropikalnymi z Lidla.

Medzik, a ja nie jadłam nigdy leczo Mój tż bardzo je zachwala, ale jakos nigdy nie było komu zrobić tej potrawy. Pewnie kupię najpierw takie gotowe w słoiku, spróbuję i jak mi posmakuje to spróbuję zrobić A Avatarek bosssski

Baletnico, zgadzam się z Tobą. Od teraz powinnyśmy ignorować wszelkie hejterki, które pojawiają się na tym forum, a znikną z niego szybciej niż na nie przywędrowały. W przeciwnym razie dalej będzie dochodziło do ostrej wymiany zdań i wątek znów będzie zagrożony.

Wiecie co dziewczyny? Już chyba już nie tknę tego razowego makaronu. Mam taki brzuch jakbym była w ciąży i niesamowite gazy. To pewnie od tego, że rano zjadłam owsiankę z otrębami (sporo błonnika), później 2 kanapki z chleba razowego (znów błonnik) i ten makaron (najwięcej błonnika). No i chyba wyszło mi tego błonnika o dużo za dużo. Mam jeszcze w szafce spaghetti Lubelli pełnoziarniste, ale to już chyba nie to samo, bo nie są takie ciemne, tylko żółte. A jak już je zjem to wracam do tego Lidlowego makaronu z durum, on jest najlepszy.

Dziś widzę mamy jajkowy dzień Ja też zjadłam na kolację 2 jajka tylko że na twardo z połową serka wiejskiego ze szczypiorkiem TŻ pojechał do pracy więc ja siadam do magisterki, ale jeszcze się nie żegnam bo pewnie tutaj zajrzę.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat

Edytowane przez dzaga1989
Czas edycji: 2011-08-02 o 21:19
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:16   #85
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
No tak Monia, każda nowa dziewczyna która tu zagląda jest pod Twoim wrażeniem, każda bije pokłony w Twoją stronę. Jesteś PRZYKŁADEM JAK ZDROWO, RACJONALNIE I STOPNIOWO chudnąć, nawet z takim ogromnym startem! I DOSTAŁAŚ CZERWONĄ KARTĘ O TO, ŻE WYZNAJESZ MOCNO TO W CO WIERZYSZ. ŻE WIDZISZ, ŻE TO JEST DOBRE I ZDROWE, ŻE FAKT SCHUDNIĘCIA 30KG. ODMIENIŁ TWOJE ŻYCIE. BO NA PEWNO ONO NABRAŁO INNCH BARW- Z POTWORA ZROBIŁAŚ SIĘ PIĘKNĄ KOBIETĄ- I WIESZ JAKIE TO WAŻNE CZUĆ SIĘ ATRAKCYJNĄ, A KTOŚ CI WMAWIA, ŻE TAK NIE JEST. DAJESZ NADZIEJĘ DZIEWCZYNĄ, KTÓRE MAJĄ DO ZRZUCENIA WIELE KG.- ŻE NIGDY NIE JEST ZA PÓŹNO. ZAZWYCZAJ TAKIE DZIEWCZYNY SZUKAJĄ RESTRYKCYJNYCH ROZWIĄZAŃ, BO NIE WIDZĄ NADZIEI I RATUNKU DLA SWOJEJ POTĘŻNEJ WAGI- TY POKAZUJESZ, ŻE MOŻNA ZDROWO TO ZROBIĆ. WIESZ JAKIE TO WSZYSTKO JEST WAŻNE, JAK BYŁO CIĘŻKO NA POCZĄTKU, A KTOŚ CI MÓWI, ŻE JESTEŚ NIEPOWAŻNE, MAŁOLATA I PYSKATA.
Są pod wrażeniem bo mam swoje zdjęcia w podpisie gdybyście Wy miały to też by Was zachwalały
No fakt, 30 kilo to bardzo dużo i większość na samą myśl że do zrzucenia ma tyle kilogramów poddaje się od razu.
Ale pięknie to napisałaś, chyba specjalnie żebym się popłakała!!!!!!!!!
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:23   #86
sanderaM
Rozeznanie
 
Avatar sanderaM
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 777
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Tinek pokaż te płatki bo poluję na takie
Dżaga sliczna sukienka
__________________
62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52
sanderaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:25   #87
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Cytat:
Napisane przez sanderaM Pokaż wiadomość
Ojej ale tu się dzieje wszystko przeczytałam i nawet nie mam siły tego komentować dobrze że nasz wątek nadal istnieje Mi ostatnio nie po drodze z dieta . Ale za to kupiłam sobie kostium co u mnie graniczy z cudem i jestem zadowolona Nawet nie wiecie jak ciężko jest znależc kostium ze stanikiem 70 E po prostu masakra! Ale jest na szczęście w takim pomarańczowym kolorze Od jutro wracam pokornie do diety i zero grzechów!
Jutro też zaczynam szukać mieszkania w Warszawie eh aż mi się nie chce
Teraz idę spac dobranoc kochane
Popieram w 100 % słowa Baletnicy skierowane o Moni
OOO no rzeczywiście cycuszki masz spore Możesz mi oddać troszeczkę Dziękuję, że popierasz słowa Baletnicy o mnie, bardzo mi miło
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:26   #88
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

kosaciec jeśli chodzi o moją dietę to leży i kwiczy

dziewczyny nie wiem co się dzieje.. ok mam teraz dużo nerwów i w ogóle nic mi się nie układa a ja jem i jem dzisiaj co prawda w porównaniu z sobotą i niedzielą to święto bo w weekend to ja się hamburgerami opychałam i tostami z serem zółtym a dziś na wieczór zżarłam całą paczkę nestle fitness tą dużą i jeszcze jakiś jogurt jabłko itp.. ja już nie wiem co źle robię zaczęłam więcej jeść to i napady mam chyba muszę znowu ograniczyć żarcie bo tak długo nie pociągnę
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:36   #89
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Dzaga ślicznie wyglądasz w tej sukieneczce! Boże jaka Ty laska jesteś! Jak modelka! Chciałabym mieć takie nóżki cudo!!!
A weź mi przypomnij czy Ty się jeszcze odchudzasz? Z tego co kojarzę to chcesz utrzymać tylko wagę prawda? Tobie odchudzanie jest stanowczo zabronione! A ja też zauważyłam, że na wsi teraz ciężko zobaczyć aż tyle krówek zazwyczaj leży sobie jedna lub dwie a takiego stada to chyba nigdy nie widziałam!

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
kosaciec jeśli chodzi o moją dietę to leży i kwiczy

dziewczyny nie wiem co się dzieje.. ok mam teraz dużo nerwów i w ogóle nic mi się nie układa a ja jem i jem dzisiaj co prawda w porównaniu z sobotą i niedzielą to święto bo w weekend to ja się hamburgerami opychałam i tostami z serem zółtym a dziś na wieczór zżarłam całą paczkę nestle fitness tą dużą i jeszcze jakiś jogurt jabłko itp.. ja już nie wiem co źle robię zaczęłam więcej jeść to i napady mam chyba muszę znowu ograniczyć żarcie bo tak długo nie pociągnę

Karolinko uspokój się i posłuchaj. Może spróbuj jeść tak samo jak my???? 5 posiłków dziennie i takich normalnych. Śniadanie płatki, obiad ziemniaki lub jakies mięsko a kolacja to chlebek z czymś białym PAmiętaj, że jeśli ćwiczysz na siłowni to musisz jeść więcej. Dieta 1000 kcal jest nie odpowiednia dla Ciebie. Musisz jeść więcej bo przecież i tak to spalisz ćwicząc. Zacznij jeść regularnie co 3 godzinki, na drugie śniadanie możesz sobie zjeść coś słodkiego to później nie powinnaś mieć takich zachcianek. Uwierz mi przy regularnym jedzeniu takie napady powinny zniknąć.
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-02, 21:37   #90
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: "Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie! Dieta 1000 kc

Sandera, dziękuję

Monia, Tobie również ślicznie dziękuję Jeju, naprawdę do modelki mi daleko, ale jestem już naprawdę szczęśliwa z tego co osiągnęłam. Oczywiście już więcej nie chudnę, tylko utrzymuję moje 49kg. Staram się teraz modelować ciałko ćwiczeniami, ale na razie tylko takimi w domu (seria 8 min.), bo póki jest lato, to więcej chodzę, jeżdżę na rwr, to zawsze jakaś dodatkowa aktywność jest, natomiast wraz z początkiem roku akademickiego chcę zapisać się na salę aerobową.
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.