kosmetyki Cien - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-05, 09:01   #1
azyla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 312

kosmetyki Cien


Dziewczyny mam pytanie....używacie kosmetyków firmy cien?? (są dostepnę w sprzedaży w sklepach Lidl)
Ja w tej chwili uzywam szamponu do włosów farbowanych taki w pomaranczowej butelce oraz żelu pod prysznic z ginko biloba i ekstraktem z bambusa. Heh ceny bardzo przystępne...w miarę dobry skład...ogólnie jestem zadowolona
Mała poprawka szampon w pomaranczowej butelce jest firmy pool. Natomiast ten z Cienia jest w takiej przezroczystej butli 500ml. Zawiera olejek migdałowy...dobrze oczyszcza włosy tylko troche je pląta. Natomiast ten w pomaranczowej butelce jest naprawde swietny - jakosc porównywalna z szmponami welli czy loreala...

Edytowane przez azyla
Czas edycji: 2005-08-05 o 09:24
azyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 09:58   #2
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: kosmetyki Cien

mialam z firmy cien żel pod prysznic,nie narzekałam.
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 14:49   #3
silvja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 108
GG do silvja
Dot.: kosmetyki Cien

.......mi ten szampon tez pasuje
__________________
...pozdrawiam Sylwia
silvja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 16:33   #4
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: kosmetyki Cien

Też miałam ten szampon , całkiem niezły jeśli ktoś ma takie normalne włosy i nie wymaga wiele od szamponu
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 17:20   #5
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: kosmetyki Cien

mojej mamie szampon morelowy tej firmy nawet pasowal. ja raz umylam i porobily mi sie strupki na glowie i dostalam swiadu. no ale u mnie to normalna reakcja na nieco mocniejszy szampon(po l'orealach tez mi sie tak robi) i raczej malo osob bedzie reagowac az tak gwaltownie na niego.
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 13:49   #6
reniakicia
Rozeznanie
 
Avatar reniakicia
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: świętokrzyskie czaruje
Wiadomości: 824
GG do reniakicia
Dot.: kosmetyki Cien

skusiłam się na krem pod oczy z tej firmy :bleh: kupię więcej kosmetyków tej firmy 8)
__________________
"Szczęście, którym można się podzielić
jest szczęściem podwójnym
cierpienie, którym można się podzielić
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 14:03   #7
..::LiMoNkA::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::LiMoNkA::..
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 408
Dot.: kosmetyki Cien

mialam z ej firmy zel pod prysznic malinowy (swietny) moja mama ma peeling (kiedys go uzywalam jednak teraz nie moge ze wzgledu na problemy alergiczne) i mialam jeszcze zel antycellulitowy i bylam z niego zadowolona ujedrnial skore i wogole byla swietna ale staosowalam go nieregularnie wiec nie wiem czy redukuje cellulit.
..::LiMoNkA::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-16, 18:50   #8
parabolka
Raczkowanie
 
Avatar parabolka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: pyrlandia
Wiadomości: 106
Dot.: kosmetyki Cien

up up up!!! wygrzebałam ten stary wątek bo bardzo jestem ciekawa co myślicie o tych kosmetykach - mam nadzieje ze więcej wizażanek ma z nimi jakieś doświadczenia. Są tanie to fakt, ale czy dobre? ja dopiero niedawno odważyłam się je wypróbowac... obecnie testuję : pomarańczowy krem do rąk z woskiem pszczelim i alantoiną, balsam do ciała z olejkiem migdałowym(widziałam też masło czekoladowe do ciała wmega wielkim opakowaniu), i mleczko do włosów w sprey'u(moja siostra stosuje to mleczko od dłuższego czasu i jest zachwycona- zresztą się nie dziwe bo stan jej włosów jest cudowny a nie stosuje innych odżywek!) czekam na opinie moze też ktoś co się zna(ja się nie znam) wypowie się na temat składu ?
parabolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 19:08   #9
karateczka000
Zakorzenienie
 
Avatar karateczka000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: ~.~.~.~
Wiadomości: 6 683
Dot.: kosmetyki Cien

nie kupowałam kosmetyków cien z lidla, zawsze przechodzę obojetnie obok nich, ale widzę, że będę musiała im się bliżej przyjzec
__________________
~.~.~.~.~.~.~.~.~.~


karateczka000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 17:23   #10
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: kosmetyki Cien

ja kupowalam te żele pod prysznic, są naprawde super, przepięknie pachną.
I kupilam raz mgiełke do włosow z jedwabiem czy coś, w przeźroczystej buteleczce.Niestety z niej byłam już mniej zadowolona.:/
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 11:45   #11
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: kosmetyki Cien

Ja dzisiaj kupiłam sobie w lidlu szampon i odżywke pool provitamine Repair&Care w różowo białym opakowaniu.Pózniej bede myła włoski to zobaczymy jak sie sprawuje ten duet Ale pachnie obłednie. Zapłaciłam 3,99zł za 300ml.
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 12:43   #12
tiare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: not here
Wiadomości: 426
Dot.: kosmetyki Cien

Gdzieś w sieci wyczytałam o mleczku Iseree z Lidl'a. Czy to jest coś warte?
tiare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-22, 11:46   #13
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: kosmetyki Cien

Ten szampon i odzywka o których pisałam wyzej sa fenomenalne!!! Nigdy bym sie nie spodziewała tego po kosmetykach z lidla.Moje włosy odzyskały życie juz po pierwszym myciu.Jestem taka zadowolona Pozostane wierna temu zestawowi na długi czas bo to co robi z włoskami jest cudowne.
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 13:45   #14
evilpinky
BAN stały
 
Avatar evilpinky
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 98
Dot.: kosmetyki Cien

Polecam piankę do mycia twarzy ISEREE. Zaczynam czwarte opakowanie... Nie wysusza skóry, jest wydajna, pachnie przepięknie i dobrze zmywa cały makijaż, oczy też. Nie podrażnia, nie wysusza skóry wokół oczu- a to mój częsty problem jeśli chodzi o żele i pianki do mycia twarzy. Dodam jeszcze, ze cerę mam mieszaną i nie jestem podatna na alergie. Ciągle próbuję różnych rzeczy i wracam do śmiesznej pianki z LIDLa za jeszcze śmieszniejsze pieniądze- 7 zł 250 ml. Jestem z niej naprawdę zadowolona- i koleżanki którym poleciłam ten produkt- również. Pianka jest wydajna, zawiera ekstrakty roślinne: wyciąg z prosa zwyczajnego, alg, łubinu białego, pokrzywy(?coleus forskohli), zawiera również wit. E i prowitaminę B5. Wygodne opakowanie z pompką też jest dodatkową zaletą.
evilpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:34   #15
Ania8000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Dot.: kosmetyki Cien

Witajcie!
Parę mieś. temu skusiłam się na mleczko do włosów Cien w spreju. Jest genialne! Tanie bo 5 zł z kawałkiem, ma dużo pantenolu. Butelka szklana, bdb atomizer. Nawilża mi cudnie włosy, poprawia skręt. Polecam. Właśnie skończyłam pierwsze opak. i wybieram się po kolejne.
Ania8000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 21:13   #16
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: kosmetyki Cien

kupiłam mleczko do demakijażu Iseree, bo akurat poskąpiłam na coś lepszego i powiem wam, że TAKIEJ MASAKRY dawno nie używałam!!! To mleczko jest niby do skóry wrażliwej, a mnie wypala skórę jak spiryt!!! Nie mam alergicznej cery, wręcz przeciwnie, właściwie nic mnie nie uczula, ale to co mam z twarzą po przetarciu tym g... z Lidla to jeden wielki skowyt o zmiłowanie. Za pierwszym razem (było z 5 podejść) usiłowałam tym zmyć oczy i mało nie oślepłam. STRASZNE, TRAGICZNE, BEZNADZIEJNE!!! STRZEŻCIE SIĘ!!!
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 19:18   #17
kathy8998
Rozeznanie
 
Avatar kathy8998
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 756
Dot.: kosmetyki Cien

czy ktoś widział ten produkt w którymś z lidlów? ja mam ten płyn ale z Niemieckiego Lidla, w PL nie widziałam. jest świetny, gęsty, barwi na brązowo, coś w rodzaju błotka.
chodzi mi o ten płyn:
http://www.ciao.de/Cien_Wellness_Bad_Moor__2364458
kathy8998 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 09:53   #18
Paula1986p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 6
Dot.: kosmetyki Cien





ja uzywam dezodorantu z Cien i powiem ze naprawde jest fajny kosztuje 6zł i super jest łądnie pachnie szczególnie mango i jest wydajny. Drogie kosmetyki nie zawsze sa dobre czesto placimy tylko za firme, wiec warto siegnac po te tansze a czasami zdecydowanie lepsze.
Paula1986p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-11, 12:01   #19
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: kosmetyki Cien

Używałam żelu pod prysznic - normalny, i balsamu do ciała nawilżającego, tego z olejkiem z jojoby, bardzo przyjemny. Chyba się w końcy też skuszę na to mleczko do włosów w sprayu.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-11, 16:29   #20
kasandrrra
Raczkowanie
 
Avatar kasandrrra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 396
Dot.: kosmetyki Cien

Ja kupiłam na wakacjach żel pod prysznic Cien o zapachu jagodowym i ten zapach mnie zauroczył. Kupiłam wtedy również płatki do demakijażu Iseree, których niestety nie polecam - raz ich użyłam i strasznie mnie po nich szczypała twarz, a moja skóra nie należy do przesadnie wrażliwych
kasandrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 20:26   #21
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: kosmetyki Cien

kiedyś moja mama kupiła mleczko w spray'u z olejkiem jajoba, prowitaminą B5 i czymś tam jeszcze. Myślałam, że to kolejny tanioch zakupiony przez moją mamę, która nie zbyt zwraca uwagę na efekty. Podchodziłam niechętnie do wypróbowania tego produktu, ale jednak się skusiłam. Zdziwiło mnie, że nagle miałam bardziej lśniące włosy, mam wrażenie, że były bardziej chronione, zrobiły się gładsze i miękksze. Chyba troszkę poprawia kondycję włosów, ale ciężko mi stwierdzić, gdyż żadko używam. Spełnia obietnicę producenta, więc polecam
Zastanawiam się czy wypróbować jakąś odżywkę do włosów z Cien. Ktoś próbował?
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 13:43   #22
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: kosmetyki Cien

Ja mam balsam do ciala z awokado i pantenolem - szybko sie wchlania, nawilza, w sumie calkiem niezly, ale jest taki..bezzapachowy, wyczuwam tylko jakas chemiczna nutke, co nie jest przyjemne. Tak mnie to denerwuje, ze wiecej nie kupie. Wykanczam go dodajac pare kropel olejku pomaranczowego.
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 13:57   #23
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: kosmetyki Cien

Używam od dawna zmywacza do paznokci, różowego, w sporej plastikowej butli. Bardzo przyjazny, nie wysusza straszliwie, zmywa dobrze i jest tani. Żele pod prysznic są całkiem niezłe. Zużywam żel błyskawicznie, więc taka nieska cena jest sporą zaletą. Miałam kiedyś też balsamy do ciała w dużych butelkach 400ml z pompką. Niebieski był ujędrniający. Rzadki, szybko się wchłaniał, ładnie pachniał, średnio nawilżał i nie ujędrniał. Pomarańczowy z kaszmirem za to ładnie nawilżał, pięknie pachniał, ale troszkę długo się wchłaniał. Wspomnianą wcześniej piankę do mycia twarzy miała moja mama. Użyłam kilka razy, ale mnie nie zachywciła, dość mocno mnie wysuszała.

Generalnie te kosmetyki są średniej jakości, ale za bardzo przystępną cenę. Żeli pod prysznic będę jeszcze używała, ale na pielęgnację twarzy się nie odważę.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 21:17   #24
Ania8000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Dot.: kosmetyki Cien

Używam płynu do kąpieli z wiesiołkiem, piękny zapach, nie wysusza jak inne płyny. Ostatnio zaczęłam używać olejku do masażu z arniką. Ma dobry skład (olej orzechowy, oliwa,olej sojowy, wyciągi z arniki i nagietka), zapach słodkawy, ciepły. Polecam.
Ania8000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 14:54   #25
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: kosmetyki Cien

A krem pod oczy Iseree miałyście może?
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 18:55   #26
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: kosmetyki Cien

Jedyne z czego jestem zadowolona, to płyny do kąpieli i zmywacz do paznokci. Używałam kiedyś pianki do mycia twarzy i mleczka do demakijażu, ale przez alkohol strasznie wysusza. Kupiłam też odzywkę do włosów. skusił mnie ładny zapach, ale jak potem zobaczyłam, że ma w składzie ciężkozmywalne silikony, to przestałam jej używać.
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-31, 22:06   #27
Ania8000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 42
Dot.: kosmetyki Cien

Polecam całą serię ekologiczną Suhada plus tonik Cien do tłustej cery (z kwasem salicylowym); sól do pilingu z olejkami; olejek do masażu, olejki do kapieli, płatki kosm. Iseree.
Ania8000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-04, 14:49   #28
Gineska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 31
Dot.: kosmetyki Cien

Cytat:
Napisane przez spray Pokaż wiadomość
kupiłam mleczko do demakijażu Iseree, bo akurat poskąpiłam na coś lepszego i powiem wam, że TAKIEJ MASAKRY dawno nie używałam!!! To mleczko jest niby do skóry wrażliwej, a mnie wypala skórę jak spiryt!!! Nie mam alergicznej cery, wręcz przeciwnie, właściwie nic mnie nie uczula, ale to co mam z twarzą po przetarciu tym g... z Lidla to jeden wielki skowyt o zmiłowanie. Za pierwszym razem (było z 5 podejść) usiłowałam tym zmyć oczy i mało nie oślepłam. STRASZNE, TRAGICZNE, BEZNADZIEJNE!!! STRZEŻCIE SIĘ!!!
Ja mam dokładnie takie same odczucia. Kupiłam w niedzielę, bo brakło mi mleczka. Ładnie pachnie, konsystencja fajna, ale żre skórę strasznie. Piekło, szczypało, więc odstawiłam - za tę cenę (ok. 5 zł) nie ma czego żałować.
__________________
Piszę poprawnie po polsku
Gineska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 13:48   #29
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: kosmetyki Cien

ja dzisiaj kupiłam odżywkę provitaminową repair&care (w składzie widzę olej z orzechów macadamia) i płyn do higieny intymnej z aloesem

ciekawe jak się spisze odżywka, szkoda tylko, że producenta nie ma w KWC i nie można dodać tych produktów
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 12:23   #30
paulinapat96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: kosmetyki Cien

w Lidlu płatki peelingujące... nie pamietam jakiej firmy ale polecam ... a właśnie wie ktoś może ile razy w tygodniu mmożna je używać ? bo zapomniałam przeczytać na opakowaniu a je wyrzuciłam
paulinapat96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-04 14:24:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.