Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-27, 19:59   #61
Ilike_it
Zakorzenienie
 
Avatar Ilike_it
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 545
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Dziękujemy Przyda się dobre słowo na start!

Nawet jeśli nie chcesz schudnąć to możesz się tutaj udzielać, np. Kaveri tak robi - jej celem jest poprawa kondycji i trzymanie stałej wagi. Zapraszamy.
Dziękuje, chętnie zostanę.
__________________

matura 2014
2.09.14 - prawo jazdy
studentka


blog
Ilike_it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 20:32   #62
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

już od jutra ciśniemy !
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 20:57   #63
Ales_sandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 21
GG do Ales_sandra
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cześć dziewczyny!
Mogę się dołączyć? Moja aktualna waga to 61 kg przy wzroście 167 cm. W wakacje planuje wyjechać z chłopakiem nad morze - a więc bikini i te sprawy, trzeba zrzucić brzuszek oraz wyszczuplić uda. Jestem klepsydrą - w biuście tyle co na udach, talia zdecydowanie węższa natomiast wszędzie tłuszczyk oraz wystające boczki.
Kilkakrotnie próbowałąm schudnąć, różne diety ćwiczenia itp. Do tej pory nie znalazłam czegoś dla siebie, rownież przez moj słomiany zapał
Mam nadzieję, że tym razem wyjdzie.
Do wakacji mam nadzieję schudnąć do 55 kg (niby niedużo ale dla mnie to i tak byłby sukces).
__________________
Walczę sama ze sobą!
Ales_sandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 21:11   #64
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Jasne, że dołączajcie im więcej nas będzie tym łatwiej będzie się nam odchudzać i wspierać.

Mój tata wyjadł dziś resztki placków, więc jutro już nic nie będzie mnie kusić. I zaczynam już odchudzanie porządnie.
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 21:35   #65
ch_aga
Zadomowienie
 
Avatar ch_aga
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 1 835
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Witam, pozwolicie, że się dołączę Mój wzrost to 165cm, waga w podpisie, celu jeszcze konkretnego nie mam, bo chcę chudnąć małymi kroczkami i póki co tak jest. Na razie niech jest to 73kg, bo tyle ważyłam przed zajściem w ciążę. Na razie staram się zdrowo odżywiać, nic nie ćwiczę bo za bardzo nie mam kiedy a i jeszcze nie mam chęci do ćwiczeń. Kusi mnie ćwiczenie z Ewą Ch. i tu pytanie do dziewczyn które to ćwiczą: od których ćwiczeń się zaczyna? Czy najpierw skalpel, potem kiler i na końcu turbo czy inna kolejność?
Pozdrawiam
ch_aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 21:38   #66
izkaa84
Raczkowanie
 
Avatar izkaa84
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 162
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Dziewczyny ja też zaczynam z wami parę kg przybyło po świątecznym łakomstwie i czas zrzucić zbędny balast.
Jaki trening proponujecie?
__________________
"Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy" - mój blog: skuteczneodzywianie.pl. Zobacz w jaki sposób udało mi się osiągnąć wymarzoną sylwetkę
izkaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-27, 23:11   #67
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez ch_aga Pokaż wiadomość
Witam, pozwolicie, że się dołączę Mój wzrost to 165cm, waga w podpisie, celu jeszcze konkretnego nie mam, bo chcę chudnąć małymi kroczkami i póki co tak jest. Na razie niech jest to 73kg, bo tyle ważyłam przed zajściem w ciążę. Na razie staram się zdrowo odżywiać, nic nie ćwiczę bo za bardzo nie mam kiedy a i jeszcze nie mam chęci do ćwiczeń. Kusi mnie ćwiczenie z Ewą Ch. i tu pytanie do dziewczyn które to ćwiczą: od których ćwiczeń się zaczyna? Czy najpierw skalpel, potem kiler i na końcu turbo czy inna kolejność?
Pozdrawiam
tu chyba nie ma reguły - wiem że dziewczyny zaczynają często od skalpela - ja go robiłam chyba z 2 razy i mi bardzo dłużył, za to turbo mogę robić codziennie i w sumie ćwiczę turbo na zmianę z szok treningami, pooglądaj na youtube, porób każdego dnia inny i znajdź ten który polubisz
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 23:23   #68
charlie charlie
Zadomowienie
 
Avatar charlie charlie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 784
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

dziewczyny dołączam do Was u mnie jest do zrzucenia około 6 kg
i zaczynam od jutra, właściwie to od dzisiaj
__________________
happiness is easy
charlie charlie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 08:27   #69
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Dzień Dobry
Ja już po pysznym śniadanku-2 jajka na twardo i kawka oczywiście

Edytowane przez Promyczek Nadziei
Czas edycji: 2012-12-28 o 17:56
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 08:59   #70
aanilewe
Raczkowanie
 
Avatar aanilewe
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 97
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Mogę do was dołączyć?
aanilewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:04   #71
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
Mogę do was dołączyć?
Jasne witaj
tylko napisz coś więcej o sobie
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 09:25   #72
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

dla mnie jeśli chodzi o jedzenie to święta sie dopiero wczoraj skończyły ale od dzisiaj porządne odchudzanie.
dzis oczyszczanie dieta warzywno-owocowa, mam nadzieję że troszkę pomoze pozbyć się tego co zbędne po świętach.
i dziś ćwiczenia z Ewą Ch. Jest moc !!
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:30   #73
aanilewe
Raczkowanie
 
Avatar aanilewe
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 97
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

więc tak, mam na imię Ewelina, mam 22 lata, w lutym planuję bronić inżyniera, więc przede mną wiele długich nocy nauki i pisania pracy;p
Mam 162cm wzrostu.. i ważę 65 kg! Zaniedbałam się cholernie, pamiętam jeszcze rok temu było 59, wcześniej 55.. ;/ było nawet 52 co było dla mnie najlepsze!
Zaczęło się wszystko od moich problemów z okresem, był strasznie nieregularny, moja ginekolog leczyła mnie hormonami, po drodze brałam też tabletki anty.. i kg się uzbierały..
Cały czas mówiłam, że przejdę na dietę, ale jakoś nie mogłam się zmotywować, ciągle chłopak zabierał na miasto, na pizze, na piwo ze znajomymi.. i teraz mam tego efekty.. ale jak zobaczyłam ostatnio 66,3 kg na wadze.. powiedziałam sobie DOŚĆ! nie mogę wyglądać jak świnia.. i ograniczyłam fastfoody, słodycze.. zaczęłam ćwiczyć z Ewką Chodakowską, mam nadzieję, że dzięki mojej determinacji i waszemu wsparciu dam radę..
Waga obecna - 65kg, Cel nr. 1 - 58 , a marzeniem było by 52, ale to pomalutku
aanilewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:31   #74
Elsay
Zakorzenienie
 
Avatar Elsay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 389
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Ja z ćwiczeń Ewy Ch. to ćwiczyłam skalpel i mnie poprostu zanudził. Ćwiczyłam też te ćwiczenia co miała rozpisane na facebooku i one były nawet okey, ale tam było napisane "5 minut kardio" i ja w pewnym momencie już nie wiem co ze sobą zrobić przez te 5 minut.
A filmików nie próbowałam, ale może warto.
__________________

Elsay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:36   #75
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
więc tak, mam na imię Ewelina, mam 22 lata, w lutym planuję bronić inżyniera, więc przede mną wiele długich nocy nauki i pisania pracy;p
Mam 162cm wzrostu.. i ważę 65 kg! Zaniedbałam się cholernie, pamiętam jeszcze rok temu było 59, wcześniej 55.. ;/ było nawet 52 co było dla mnie najlepsze!
Zaczęło się wszystko od moich problemów z okresem, był strasznie nieregularny, moja ginekolog leczyła mnie hormonami, po drodze brałam też tabletki anty.. i kg się uzbierały..
Cały czas mówiłam, że przejdę na dietę, ale jakoś nie mogłam się zmotywować, ciągle chłopak zabierał na miasto, na pizze, na piwo ze znajomymi.. i teraz mam tego efekty.. ale jak zobaczyłam ostatnio 66,3 kg na wadze.. powiedziałam sobie DOŚĆ! nie mogę wyglądać jak świnia.. i ograniczyłam fastfoody, słodycze.. zaczęłam ćwiczyć z Ewką Chodakowską, mam nadzieję, że dzięki mojej determinacji i waszemu wsparciu dam radę..
Waga obecna - 65kg, Cel nr. 1 - 58 , a marzeniem było by 52, ale to pomalutku
Trzymam kciuki, razem damy radę w końcu chcieć to móc
Cytat:
Napisane przez Elsay Pokaż wiadomość
Ja z ćwiczeń Ewy Ch. to ćwiczyłam skalpel i mnie poprostu zanudził. Ćwiczyłam też te ćwiczenia co miała rozpisane na facebooku i one były nawet okey, ale tam było napisane "5 minut kardio" i ja w pewnym momencie już nie wiem co ze sobą zrobić przez te 5 minut.
A filmików nie próbowałam, ale może warto.
Mnie skalpel też nudził, z jej filmików najbardziej odpowiada mi turbo i jeszcze zastanawiam się nad spróbowaniem ćwiczeń ona i "gwiazdy"
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:48   #76
aanilewe
Raczkowanie
 
Avatar aanilewe
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 97
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

ja ćwicze skalpel, bo tą płytę sobie ściągnęłam

dziewczyny jakie plany na sylwestra? ja własnie myślę nad jadłospisem, bo muszę coś przygotować..
aanilewe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:53   #77
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
ja ćwicze skalpel, bo tą płytę sobie ściągnęłam

dziewczyny jakie plany na sylwestra? ja własnie myślę nad jadłospisem, bo muszę coś przygotować..
U mnie brak, chyba spędze go w domku odpocznę sobie i wejdę w nowy rok bez kaca i wyspana
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 09:55   #78
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
ja ćwicze skalpel, bo tą płytę sobie ściągnęłam

dziewczyny jakie plany na sylwestra? ja własnie myślę nad jadłospisem, bo muszę coś przygotować..
Jestem jedyna, która Ewki nie ćwiczy?

My z TŻ-tem idziemy na "pochleję" do moich rodziców, będziemy sobie w czwóreczkę sylwestrować przy Kolejce (super gra, niesamowita!) i whiskaczu A jak u Was z planami?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:01   #79
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jestem jedyna, która Ewki nie ćwiczy?

My z TŻ-tem idziemy na "pochleję" do moich rodziców, będziemy sobie w czwóreczkę sylwestrować przy Kolejce (super gra, niesamowita!) i whiskaczu A jak u Was z planami?
my idziemy do znajomych na domówkę, z dzieciakami, w sumie będą 4 pary i szóstka dzieci
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 10:04   #80
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
my idziemy do znajomych na domówkę, z dzieciakami, w sumie będą 4 pary i szóstka dzieci
Łojezu, będzie impreza
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:08   #81
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cześć Dziewczyny! Można dołączyć?

Mam 20 lat i studiuję. Zawsze byłam szczupła (chociaż mama mówiła mi że mam latynoski tyłek ). Od 10 lat choruję na niedoczynność tarczycy i 3 lata temu wykryto u mnie hashimoto. Będąc w 3 klasie liceum bardzo chciałam oddać krew, ale ze względu na to że brałam tabletki na niedoczynność i teoretycznie nie mogłam do tego podejść, to odstawiłam je na 3 miesiące. Krwi nie oddałam ale rozregulowałam cały układ hormonalny. W ciągu 16 miesięcy przytyłam 14,5kg. Mam 158cm wzrostu więc jest totalna masakra. W międzyczasie nie zmieniłam nawyków żywieniowych, chociaż na studiach o wiele częściej piję wino. W te wakacje byłam na diecie i nic nie schudłam. W udach, a w szczególnie w ramionach zbiera mi się woda. Wyglądają jak jakieś bańki. Pojawiły się rozstępy na udach, a ja nie mam ochoty wychodzić nigdzie, gdyż usłyszałam kilka razy że zapewne jestem w ciąży.

Moje marzenie to powrót do poprzedniej wagi (48kg), jak będzie nawet 55 to już będzie super. Jutro mam kolejną wizytę u lekarza i dowiem się czy dostanę jeszcze mocniejsze leki, czy dostanę tabletki aby troszkę "odwodnić" ciało czy może koniecznie będę musiała iść do dietetyka.

Jedno jest pewne- chcę zacząć prowadzić zdrowy styl życia, planować jadłospis na kolejny tydzień i zacząć ćwiczyć. Chcę żeby ciało znowu było jędrne i żeby nie zwisało po ewentualnej utracie wagi.


Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jestem jedyna, która Ewki nie ćwiczy?

My z TŻ-tem idziemy na "pochleję" do moich rodziców, będziemy sobie w czwóreczkę sylwestrować przy Kolejce (super gra, niesamowita!) i whiskaczu A jak u Was z planami?
Jeszcze ja nie ćwiczę, ale mam zamiar zacząć. Takie postanowienie noworoczne.

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
ja ćwicze skalpel, bo tą płytę sobie ściągnęłam

dziewczyny jakie plany na sylwestra? ja własnie myślę nad jadłospisem, bo muszę coś przygotować..
Ja mam 3 płytki, leżą pokryte kurzem Sylwester spędzamy na imprezie którą organizuje mój dobry znajomy, na stołówce w budynku szkoły.
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:09   #82
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Jestem jedyna, która Ewki nie ćwiczy?

My z TŻ-tem idziemy na "pochleję" do moich rodziców, będziemy sobie w czwóreczkę sylwestrować przy Kolejce (super gra, niesamowita!) i whiskaczu A jak u Was z planami?
Ja próbuje się do niej przekonać, ale nie wiem czy mi się uda
A i od poniedziałku zaczynam biegać
Cytat:
Napisane przez Anielllka Pokaż wiadomość
my idziemy do znajomych na domówkę, z dzieciakami, w sumie będą 4 pary i szóstka dzieci
wow to będzie fajna imprezka
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:31   #83
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

[1=5f1447851d3ba77d64f785e d4a041c7f75da4f2c_6000db0 2776ef;38316994]Cześć Dziewczyny! Można dołączyć?

Mam 20 lat i studiuję. Zawsze byłam szczupła (chociaż mama mówiła mi że mam latynoski tyłek ). Od 10 lat choruję na niedoczynność tarczycy i 3 lata temu wykryto u mnie hashimoto. Będąc w 3 klasie liceum bardzo chciałam oddać krew, ale ze względu na to że brałam tabletki na niedoczynność i teoretycznie nie mogłam do tego podejść, to odstawiłam je na 3 miesiące. Krwi nie oddałam ale rozregulowałam cały układ hormonalny. W ciągu 16 miesięcy przytyłam 14,5kg. Mam 158cm wzrostu więc jest totalna masakra. W międzyczasie nie zmieniłam nawyków żywieniowych, chociaż na studiach o wiele częściej piję wino. W te wakacje byłam na diecie i nic nie schudłam. W udach, a w szczególnie w ramionach zbiera mi się woda. Wyglądają jak jakieś bańki. Pojawiły się rozstępy na udach, a ja nie mam ochoty wychodzić nigdzie, gdyż usłyszałam kilka razy że zapewne jestem w ciąży.

Moje marzenie to powrót do poprzedniej wagi (48kg), jak będzie nawet 55 to już będzie super. Jutro mam kolejną wizytę u lekarza i dowiem się czy dostanę jeszcze mocniejsze leki, czy dostanę tabletki aby troszkę "odwodnić" ciało czy może koniecznie będę musiała iść do dietetyka.

Jedno jest pewne- chcę zacząć prowadzić zdrowy styl życia, planować jadłospis na kolejny tydzień i zacząć ćwiczyć. Chcę żeby ciało znowu było jędrne i żeby nie zwisało po ewentualnej utracie wagi.




Jeszcze ja nie ćwiczę, ale mam zamiar zacząć. Takie postanowienie noworoczne.



Ja mam 3 płytki, leżą pokryte kurzem Sylwester spędzamy na imprezie którą organizuje mój dobry znajomy, na stołówce w budynku szkoły. [/QUOTE]


Też mam niedoczynność i PCOS, biorę hormony i tabsy anty, więc witaj w klubie Do tego od dziecka astmę i przyjmuję kortykosterydy wziewne. Ale powiem Ci, że mimo to łatwo jest schudnąć, jeśli bierze się hormony i dba o to co je Mówię to ja o 39 kg lżejsza. Więc się nie martw
Za to powinnaś lanie bacikiem dostać, nierozsądnie


Ja się za Ewkę nie biorę, chyba zbyt intensywne ma te ćwiczenia. Mam chory kręgosłup - dyskopatia dwukrotnie operowana, wstawiony implant, mam grupę inwalidzką - i nie mogę skakać, biegać, robić skłonów i innych takich. Dlatego chodzę na siłownię i tam na rowerku, na orbitreku, na wiosłach daję popalić Plus siłowe ćwiczenia z ciężarkami i na maszynach. To nie jest takie obciążające kręgosłup. No i to sprawia mi radość, taki wycisk, pot się leje, aż się lepiej człowiek czuje potem. Chcę zapisać się na zajęcia grupowe jakieś, coś w stylu pilates, są na siłowni u mnie to się raz przejdę i zobaczę.
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-12-28 o 10:34
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:38   #84
Niulka96
Przyczajenie
 
Avatar Niulka96
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 4
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Witam wszystkich
Pragnę dolączyć. Mam 159 cm wzrostu i ważę 80 kg. ;(
Moim celem jest 55kg.
2 lata temu schudlam 20kg,ale zaniedbalam się strasznie i odzyskalam stracone kilogramy wraz z nadwyżką. Tym razem chcę zdrowo i stale schudnąć. Potrzebuję wsparcia!
Niulka96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:44   #85
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Też mam niedoczynność i PCOS, biorę hormony i tabsy anty, więc witaj w klubie Do tego od dziecka astmę i przyjmuję kortykosterydy wziewne. Ale powiem Ci, że mimo to łatwo jest schudnąć, jeśli bierze się hormony i dba o to co je Mówię to ja o 39 kg lżejsza. Więc się nie martw
Za to powinnaś lanie bacikiem dostać, nierozsądnie


Ja się za Ewkę nie biorę, chyba zbyt intensywne ma te ćwiczenia. Mam chory kręgosłup - dyskopatia dwukrotnie operowana, wstawiony implant, mam grupę inwalidzką - i nie mogę skakać, biegać, robić skłonów i innych takich. Dlatego chodzę na siłownię i tam na rowerku, na orbitreku, na wiosłach daję popalić Plus siłowe ćwiczenia z ciężarkami i na maszynach. To nie jest takie obciążające kręgosłup. No i to sprawia mi radość, taki wycisk, pot się leje, aż się lepiej człowiek czuje potem. Chcę zapisać się na zajęcia grupowe jakieś, coś w stylu pilates, są na siłowni u mnie to się raz przejdę i zobaczę.

Liczę na podpowiedzi co do jedzenia. Czego powinnam unikać?
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 10:54   #86
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

[1=5f1447851d3ba77d64f785e d4a041c7f75da4f2c_6000db0 2776ef;38317722]Liczę na podpowiedzi co do jedzenia. Czego powinnam unikać?[/QUOTE]

Ja trzymam się diety SB, TUTAJ masz zalecenia, prosto opisana jest cała To jest sposób żywienia na całe życie, więc trzeba z takim nastawieniem do niej podejść, a nie - zrobię dietę, odchudzę się, a potem będę jeść batoniki
Generalnie:
- małe posiłki co 3 godziny: 3 większe (śniadanie, obiad, kolacja), 2 mniejsze (przekąski)
- jemy produkty o niskim IG
- jemy węglowodany złożone: pełnoziarnisty chleb i makaron, kasze, ryż brązowy - w mniejszych ilościach
- stosujemy zdrowe zamienniki: zamist mąki pszennej pełnoziarnista / żytnia, zamiast cukru stewia czy ksylitol, zamiast ziemniaków bataty, itp.
- nie spożywamy białego cukru, wybiera się produkty bez niego w składzie (jest w większości produktów spożywczych przetworzonych, więc trzeba uważać i się w miarę możliwości wystrzegać, jest to męczące na początku, ale na dłuższą metę przynosi tylko korzyści)

Bardzo ważną, jak nie najważniejszą zasadą jest spożywanie produktów z niskim IG. Dzięki temu poziom cukru we krwi jest utrzymywany na stałym poziomie i:
- nie zdarzają się napady głodu (które są powodowane właśnie przez wahania poziomu cukru)
- nie odczuwa się potrzeby jedzenia cukru, słodkich rzeczy (przetestowane na mnie, naprawdę tak jest )
- ma się więcej energii, ma się lepsze samopoczucie, nie "zamula się" w ciągu dnia (jest to spowodowane drastycznym spadkiem cukru we krwi po zjedzeniu czegoś wysokoglikemicznego)

Mam nadzieję, że pomogłam
__________________
Mydła, oleje, no poo

Edytowane przez Kretka666
Czas edycji: 2012-12-28 o 10:55
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:06   #87
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
więc tak, mam na imię Ewelina, mam 22 lata, w lutym planuję bronić inżyniera, więc przede mną wiele długich nocy nauki i pisania pracy;p
Mam 162cm wzrostu.. i ważę 65 kg! Zaniedbałam się cholernie, pamiętam jeszcze rok temu było 59, wcześniej 55.. ;/ było nawet 52 co było dla mnie najlepsze!
Zaczęło się wszystko od moich problemów z okresem, był strasznie nieregularny, moja ginekolog leczyła mnie hormonami, po drodze brałam też tabletki anty.. i kg się uzbierały..
Cały czas mówiłam, że przejdę na dietę, ale jakoś nie mogłam się zmotywować, ciągle chłopak zabierał na miasto, na pizze, na piwo ze znajomymi.. i teraz mam tego efekty.. ale jak zobaczyłam ostatnio 66,3 kg na wadze.. powiedziałam sobie DOŚĆ! nie mogę wyglądać jak świnia.. i ograniczyłam fastfoody, słodycze.. zaczęłam ćwiczyć z Ewką Chodakowską, mam nadzieję, że dzięki mojej determinacji i waszemu wsparciu dam radę..
Waga obecna - 65kg, Cel nr. 1 - 58 , a marzeniem było by 52, ale to pomalutku
od hormonów tyle kg Ci się nie uzbierało, nie ma co na nie zwalać winy. Ja biorę od 3 lat-jestem chora i nie przytyłam z tego powodu ani kg
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:12   #88
Promyczek Nadziei
Zakorzenienie
 
Avatar Promyczek Nadziei
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6 254
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez kasia77177 Pokaż wiadomość
od hormonów tyle kg Ci się nie uzbierało, nie ma co na nie zwalać winy. Ja biorę od 3 lat-jestem chora i nie przytyłam z tego powodu ani kg
Oj uważam,że ten osąd jest zbyt rygorystyczny!
Ty nie przytyłaś, ale wiele dziewczyn tyję od hormonów więc nie ma co każdego oceniać według własnej miary
Promyczek Nadziei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:14   #89
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

Cytat:
Napisane przez kasia77177 Pokaż wiadomość
od hormonów tyle kg Ci się nie uzbierało, nie ma co na nie zwalać winy. Ja biorę od 3 lat-jestem chora i nie przytyłam z tego powodu ani kg
Oczywiście, że od hormonów mogła przytyć. Mogła dostać takie tabletki, które akurat nie pasowały jej. Może być tak, że zbiera w organizmie wodę.
5f1447851d3ba77d64f785ed4a041c7f75da4f2c_6000db02776ef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-28, 11:21   #90
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Z nowym rokiem zaczynamy i kilogramy zrzucamy! - cz. I

z chorobą nie ma żartów - ja zawsze byłam szczupła a w ciąży dostałam cukrzyce ciążową - tyłam ze wszystkiego, ćwicząc, trzymając dietę 1800-2000kcal tyłam 5 kg w 3 tygodnie, dopiero jak wyszła na jaw cukrzyca i zaczęłam brać insulinę to przestałam tyć....
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.