Solarium - a cera... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-25, 21:35   #61
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Solarium - a cera...

Jelonku...masz rację...przepraszam,że zaśmiecam forum
Pozdrawiam
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 21:48   #62
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium - a cera...

Cytat:
Napisane przez Jelonek
Boniulko, skończ już co? Skoro nie masz już więcej nic do powiedzenia odnośnie pytania jakie zadała autorka wątku. Nie jesteśmy na gazecie.pl, a prywatne sprawy załatwiamy na privie. Nie każdy chce być świadkiem tych solaryjnych dramatów.
Ja Cię Jelonku (żartuję ),ale teraz przez Ciebie ta bezsensowna dyskusja przeszła na moje PW
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 08:54   #63
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Solarium - a cera...

Cytat:
Napisane przez guia

no nie wiem jak ty, ale ja regularnie polewam te panie kwasem
Taki darmowy piling?
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 09:23   #64
livy
BAN stały
 
Avatar livy
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: zewsząd:P
Wiadomości: 489
Dot.: Solarium - a cera...

Cytat:
Napisane przez natii4
Ja Cię Jelonku (żartuję ),ale teraz przez Ciebie ta bezsensowna dyskusja przeszła na moje PW
Ło matko, szczerze wspolczuje. Moze wylacz PW na jakis czas. Ja bym tak zrobila
livy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 10:28   #65
Miszka72
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Derby, Wielka Brytania
Wiadomości: 8
Dot.: Solarium - a cera...

Ja tez chodzilam bardzo czesto do solarium-od kilku lat raz lub nawet 2 razy w tygodniu( z przerwa jak bylam w ciazy).w tym roku przeprowadzilam sie z Polski do U.K.Tutaj tez sa solaria, ale postanowilam juz z tym skonczyc, bo to bez sensu- po pierwsze szkoda kasy, po drugie tutaj to juz wyszlo z mody- tutaj stosuje sie airbrush-kapiele pod prysznicem samoopalacza..nie mam pojecia jak to wyglada, ale kosztuje mnostwo(£20) i trzeba chodzic przynajmniej co 5 dni zeby bylo rownomiernie ..kiedy przestalam chodzic, nie moglam dac sobie rady ze swoja skora.., bez przerwy wyskakiwaly mi na niej jakies wypryski..postanowilam jednak czesto robic pilingi(2 razy w tygodniu) i maseczki nawilzajace..(pocecam Avon)Do tego wszystkiego kremy na noc i na dzien(tez avon)..a w dzien zeby nie byc za blada uzywam pudru - wlasnie zamowilam ziemie egipska..ponoc jest rewelacyjna..(sprawdze jak dostane)Teraz uzywam pudru w plynie-deni carte -opalony i brazujacego pudru rimmela-sunshimmer-i wcale nie jestem az tak blada, naprawde!!!
Pozdrawiam wszystkie tanorektyczki!!pomyslcie o sobie...
Miszka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 20:50   #66
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Solarium - a cera...

Oj, ubawilam sie, pozdrawiam wszystkie panie z "kliki"
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 18:06   #67
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Solarium - a cera...

Cytat:
Napisane przez Noor
Taki darmowy piling?
no ba, jak klika, to klika w pelnym tego slowa znaczeniu, pelen serwis a co bedziemy paniom zalowac
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-27, 19:45   #68
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Solarium - a cera...

Cytat:
Napisane przez natii4

Trochę Cię nie rozumiem Nati02-dlaczego niby kremy/balsamy brązujące są dla Ciebie za drogie? Stać Cię na to żeby chodzić 4 razy w miesiącu na solarium na 6 minut,a nie stać się na balsam za 10-15 zł??
Nati4 -wybacz, ze tak pozno- dlatego, że nie wierze w skutecznosc balsamow za 15-20 zł. Juz raz balsamowalam sie i bylam w ciapki. Od tamtego czasu omijam dużym krokiem takie kosmetyki. A na balsamy za 60-70zł mnie po prostu nie stać. Jak narazie wydaje na solarium comiesięcznie 15-20 zł i jest ok. Mam nadzieje, ze teraz mnie troszke rozumiesz.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 19:58   #69
BaByCaKe
Zadomowienie
 
Avatar BaByCaKe
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 1 759
Dot.: Solarium - a cera...

Mam jasną cerę, ale nie chodze na solaria... Mimo, że nie raz niektórzy mi wytykali moje "bielactwo" i wynajdywali we mnie choroby , za nic w świecie nie pojde na solare. Byłam 2 razy w życiu (przed połowinkami, przed studniówką). Ostatnio kupiłam sobie ciemniejszy puder, kości policzkowe ładnie zaznaczam i wszystko wygląda bardzo ładnie. Cere nie mam najlepszej jakości, ale naprawde jestem zadowolona. Nie przeszkadza mi, że ktoś mi mówi że murzynką nie jestem. Lubie swoją naturalną cerę. W lato przyznam, że nie lubie słońca i się wogle nie opalam , mam nadzieje, że wyjdzie mi to potem na zdrowie
__________________
BaByCaKe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-27, 20:16   #70
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solarium - a cera...

Cytat:
Napisane przez Nati02
Nati4 -wybacz, ze tak pozno- dlatego, że nie wierze w skutecznosc balsamow za 15-20 zł. Juz raz balsamowalam sie i bylam w ciapki. Od tamtego czasu omijam dużym krokiem takie kosmetyki. A na balsamy za 60-70zł mnie po prostu nie stać. Jak narazie wydaje na solarium comiesięcznie 15-20 zł i jest ok. Mam nadzieje, ze teraz mnie troszke rozumiesz.

Nie rozumiem Cię jeszcze bardziej. Myślisz,że balsam za 60 zł sprawi,że nie będziesz miała smug,a ten za 15 zł,że będziesz je miała??
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 20:23   #71
rosha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
GG do rosha
Dot.: Solarium - a cera...

To prawda, że solarium powoduje starzenie się skury, ale tylko wtedy, gdy niewłaściwie z niego korzystamy. Aby ustrzec się "skutków ubocznych" opalania w solariach zalecane jest stosowanie przed każdym seansemmkosmetyków przeznaczonych wylącznie do tego celu. w solariach dostępne są takie produkty najczęściej w saszetkach. Trzeba pamiętać również o dokładnym zmyciu makijażu z twarzy, o osłonie oczu. W solarium są



dostępne małe czarne łezki na oczy. Odległość lamp od twarzy powinna wynosić ok 15 cm. Skura jak i po wizycie tak i przed wizytom musi być dokładnie nawilżona. Wizyty też nie powinny być zbyt częste i powinniśmy co jakiś czas dawać skurze odpocząć



całkowiciwe od opalania. To by było na tyhle. Jeśli ktoś ma jakieś pytania na temat solarium chcętnie odpowiem. Sama chodzę na solarium od 2 lat i nie narzekam
rosha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-29, 20:46   #72
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Solarium - a cera...

Cytat:
Napisane przez rosha
Skura wizytom
Ja rozumiem, że może się zdarzyć... ale po tym co napisałaś, no mercy.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 20:53   #73
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Solarium - a cera...

Sylwia - popieram, choc spokojny jestem czlowiek i niezwykle tolerancyjny

Smoczyco - jestes moim HERO!!!
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-29, 20:56   #74
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Solarium - a cera...

Cytat:
Napisane przez knotie
Sylwia - popieram, choc spokojny jestem czlowiek i niezwykle tolerancyjny

Smoczyco - jestes moim HERO!!!
Podpisuje sie pod opinia o Smoczycy!
Tolerancyjna moze i jestem ale nie lubie, jak komus nie chce sie nawet zajrzec do slownika ortograficznego, zeby przynajmniej jego zdanie (jakie jest, kazdy widzi) mialo jakies "zaplecze" (intelektualne).
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-30, 13:53   #75
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Solarium - a cera...

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Ja rozumiem, że może się zdarzyć... ale po tym co napisałaś, no mercy.
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-01, 03:06   #76
jenn
Rozeznanie
 
Avatar jenn
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wyspy Bergamuta
Wiadomości: 725
GG do jenn
Dot.: Solarium - a cera...

Cytat:
Napisane przez rosha
To prawda, że solarium powoduje starzenie się skury, ale tylko wtedy, gdy niewłaściwie z niego korzystamy. Aby ustrzec się "skutków ubocznych" opalania w solariach zalecane jest stosowanie przed każdym seansemmkosmetyków przeznaczonych wylącznie do tego celu. w solariach dostępne są takie produkty najczęściej w saszetkach. Trzeba pamiętać również o dokładnym zmyciu makijażu z twarzy, o osłonie oczu. W solarium są



dostępne małe czarne łezki na oczy. Odległość lamp od twarzy powinna wynosić ok 15 cm. Skura jak i po wizycie tak i przed wizytom musi być dokładnie nawilżona. Wizyty też nie powinny być zbyt częste i powinniśmy co jakiś czas dawać skurze odpocząć



całkowiciwe od opalania. To by było na tyhle. Jeśli ktoś ma jakieś pytania na temat solarium chcętnie odpowiem. Sama chodzę na solarium od 2 lat i nie narzekam
Respect
jenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 15:49   #77
aga1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3
Dot.: Solarium - a cera...

mama takie pytanko!!!
jest już zimno i nie ma słońca a ja w sumie mam taką sobie opalenizne po lecie... i mam takie pytanko czy produkt capivit sun sytsem paprawi troche moją opalenizne, czy bęzie ona chcoaziaż troche brązowieć skoro nie mam już słońca i nie mam zamairu chodzić do solarium??
aga1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-25, 17:08   #78
Paris Paris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Bydgoszcz / os. 6 Planet
Wiadomości: 1 860
GG do Paris Paris
Dot.: Solarium - a cera...

ja mam bardzo jasna karnację, ale czasami wybieram sie na solke, by podtrzymac kolor złapany latem gdybym tego nie robiła, byłaby biała jak snieg

i choć nie uważam, ze to zdrowe i nikogo na solkę nie namawiam, to szczerze mówiąc - moja skóra jest nadal nawilżona, miękka bez żadnych nieplanowanych ekscesów
co do zmarszczek tez nie mam
i nikt nigdy mnie nie postarzył dodając lat, zreszta, nikt mi nie wierzy , że mam tyle lat co mam i dają mi maxymalnie 23-24!!
Paris Paris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-26, 12:03   #79
Mroofcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 610
Smile Dot.: Solarium - a cera...

Wiecie co mnie cieszy??? Że macie świadomość jak szkodzi solarium i nawet te, które jeszcze powątpiewają, mają tę świadomość z tym że próbuja się jeszcze łudzić że może choć tyci tyci korzystania z solary nie zaszkodzi. Mi się podoba jasna karnacja o ile skóra jest zadbana do tego lekki delikatny makijaż i wygląda się naprawdę pięknie ,twarz jest promienna-przejrzysta, a jesli komuś sie wydaje że przez solarium bedzie piekniej wyglądać , to juz sprawa indywidualna. Ja patrzę przede wszystkim na rysy twarzy i inne walory-oczy usta i po tym stwierdzam i podziwiam że ktos ma naprawdę nietypową urodę, a nie patrze na kolor skóry, zwłaszcza po mikrofalówce. Powiedzmy tak-jeśli ktoś urodą nie grzeszy to i solarium nie pomoze...A wyobrażacie sobie wszystki kobiety chodzące po Ziemi takie opalone i po solarium i w ogóle naturalnie?-ale wszystkie! Heh sądzę że wówczas panny chciałby się "wybielać" żeby wyglądać inaczej niz reszta. Mam nadzięje że za jakiś czas minie dziwna moda na sztuczne opalenizny apojawi się na zadbane idealnie gładkie cery- to by było dopiero wyzwanie gdyby nato kładziono taki nacisk jak teraz na opaleniznę. Pozdrawiam
__________________
PROFIL ZAMKNIĘTY
Mroofcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.